Автор Тема: Естетична косметологія, контурна пластика, корекція фігури, омолодження. Татуаж  (Прочитано 42012 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ZhychokАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
Зима - пора пілінгів! Час зайнятись собою, роблю атравматичну чистку шкіри, після неї не буде ніякого почервоніння... 100%, маски по типу шкіри, біофітопілінг, пілінги в залежності до потреб.
Ін'єкційна косметологія, контурна пластика....
Ультразвуковий пілінг (ультразвукова чистка) очищує від комедонів, робить шкіру шовковистою, пружною, звужує пори.
Хімічні пілінги
Пілінг для регулювання потовиділення
Мезотерапія - це в основному неглибоке введення спеціальних препаратів, відповідно до конкретної потреби у відповідній ділянці тіла  — туди, куди креми проникнути не можуть. Мезотерапія застосовується щоб вітаміни, мінерали, нуклеїнові кислоти і амінокислоти проникали безпосередньо в дерму (середній шар шкіри) в повному обсязі.
Біоревіталізація - більш ефективна процедура в боротьбі зі старінням ніж мезотерапія, вводиться в підшкірний шар. Підвищується активність вироблення колагену та еластину, регенерація тканин, гарно насичує шкіру вологою. Застосовується для профілактики передчасного старіння шкіри, усуває зморшки ще на початку появи, коли вони не яскраво виражені, процедура забезпечує загальне омолоджування.
Контурна пластика- корекція зовнішності, корекція асиметрії, омолодження, збільшення губ, скул.... Можливість безопераційно, швидко і просто підкоректувати недоліки, змінити зовнішність...
Корекція фігури ліполітиками (ін'єкції схуднення) - допомагають позбутись зайвих жирових відкладень в обраних місцях.
Корекція форми сідниць, та інших частин тіла, за допомогою стимуляції м'язів.

Попередній запис за телефоном 0681441171

З дозволу адміністрації
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Для тих хто хоче в любий час дня чи ночі мати ідеальний макіяж, і виглядати на всі 100, але немає часу на це, пропоную вирішити цю проблему так, як роблять мільйони жінок у всьому світі – зробити татуаж (перманентний макіяж) брів, повік, губ за вашим бажанням.
Дана процедура проводиться спеціальним, високоякісним обладнанням та гіпоалергенними барвниками американського виробництва. Знеболення відбувається за рахунок знеболюючої мазі, а при потребі анестезуючих ін’єкцій.
Реальний колір пігменту на шкірі проявляється до 2-ох тижнів і не змінюється від півроку до 5-ти років, все залежить від регенерації клітин організму, а грубокажучи від молодості, тобто чим молодша жінка тим швидше перманентний макіяж почне зникати.

Я страшенний противник всього неприродного, вважаю брови які замальовані суцільною лінією недопустимим недбальством, хіба вже хтось до мене зробив вам таку помилку, або э на те серйозны причини несприйняття... то будем думати як добитись максимально натурального ефекту з того що є. Агітую всіх робити татуаж повік в міжвійковій зоні, виглядає дуже натурально.

Ціни татуаж:

Повіки – 1100 грн.
Брови - 1100 грн.
Губи повністю – 1100 грн.
Губи контур - 1000 грн.

Корекція (процедура яка проводиться через тиждень-місяць після проведення основної процедури, буває потрібна не завжди і з різних причин, таких як неналежний догляд, особливості організму...):
брови - 350 грн.
губи - 350 грн.
очі - 350 грн.

Попередній запис за тел. 0681441171
До татуажу губ. Вам треба буде підготуватись (докладніше при записі). Тому раніше ніж через 4 дні як Ви зателефонуєте, татуаж губ робити не будем.

ось приклади робіт, форму до уваги не берем, це індивідуально, підбираєм і вирішуєм разом з Вами:

1. тут світлий колір в кінцевому результаті сіруватий, після заживання зовсім непомітний що це татуаж, просто додає своїм бровам форми і кольору

2. Це зразу після процедури:

А це вже заживша бровка, та ж сама просто кут фото різний

3. волосковий метод підходить не всім, але якщо хочеться і дозволяє шкіра, свої брови... можна так:

З різних причин буває потрібна корекція, не плутайте корекцію, з новою процедурою через рік..., корекцією рахується процедура, яка виконується десь до місяця часу після проведення первинної процедури, корекція платна, вона не входить у вартість первинної процедури, так як не всім потрібна. Вартість корекції не може бути меншою ніж собівартість процедури, і багато майстрів татуажу, враховуючи що собівартість процедури висока, беруть оплату на корекції тільки за матеріали...

Offline мамусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр ангелочок)
  • Ваше справжнє ім’я: антоніна
Женя це ти робиш?

Offline Галюська

• Чудеса - там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Цитувати
Агітую всіх робити татуаж повік в міжвійковій зоні, виглядає дуже натурально.

А як в тебе вже зажило? Можна фото побачити??? z3

Я б може собі зробила.... d143
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Цитувати
Агітую всіх робити татуаж повік в міжвійковій зоні, виглядає дуже натурально.
Це цікаво :) Мабуть дуже зручно , малювати не треба і завжди гарний вигляд :)
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ірчик з Франківська

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +459/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, 10 років, Денис 7 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Я б хотіла також фото побачити до і після

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дівчата, ввечері виставлю фото своїх очей, все зажило гарно, не потрібна корекція, колір гарно рівномірно ліг, то якраз 2 тижні як я зробила, в мене татуаж в міжвійковій зоні і зовсім трішечки зверху, я не хотіла чіткі широкі стрілки, щоб в разі потреби можна було зробити будь-який макіяж і татуаж не заважав, справді дуже зручно  z4
Татуаж роблю я  :)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дівчата, фото до і після мабуть вже виставлю серед тижня Миросі Папараці, а так маю тільки фото після, але мені не подобається якість самих фотографій, бо фотографувала на телефон слабо видно

Offline мамусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр ангелочок)
  • Ваше справжнє ім’я: антоніна
Цитувати
Татуаж роблю я
а ти початківець чи ще раніше цим займалася?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дівчата, я закінчила курси, маю гарну практику на моделях, всі задоволені результатом, на даний момент, більше як на тиждень вперед маю бажаючих, думаю, знайдуться дівчата, які дозволять виставити свої фото до і після, щоб фото були нормальної якості, то вам не буде так страшно робити татуаж в мене, бо я особисто результатом своїх робіт дуже задоволена, і хотіла б щоб і мені хтось зробив такі брови, як роблю я, наголошую, що терпіти не можу неприродність, а в татуажі особливо, бо це на довго.

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
А ти, як, брови тільки трошки підкоректовуєш?
Я давно думала про брови і губи. Але завжди стає страшно, ніяк не наважуся. Чим зможеш мене переконати, щоб я це зробила?  ;)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Тільки фото, до і після зможе переконати, на тижні виставлю  ;)
Брови роблю волосковим методом, малюю волосинки там де їх не вистачає, тому получається натурально, маю велику палітру кольорів пігментів з допомогою якої підберем максимально підходящй колір.
За губи попереджаю зразу, в губах дуже сильна циркуляція крові, тому пігмент звичайно з урахуванням молодості, але тримається найменший проміжок часу.
Цитувати
Я давно думала про брови і губи. Але завжди стає страшно, ніяк не наважуся.
А що саме страшно?

Online TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Я теж подумую над бровами, але у мене чорне волосся та і сама я темна, а чорні мені неподобаються, бо дуже сильно кидаються в очі!  d104

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Я чорні брови не зроблю ні за які гроші, це дикість, і чорний колір потім синіє, є методи його перебити, щоб він якомога довше тримався чорним, та синій всерівно вилазить, в мене є гарний колір, який я думаю підійде, а можливо зроблю двома кольорами, для максимально натурального афекту, спершу ми все промалюєм і обговорим, зробим тільки так як ви захочете і так як підійде

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дівчата, старалась сфотографувати татуаж повік, в основному в міжвійковій зоні, нічого не ясно, треба було сфотографувати до і після. то різниця серйозна, і в реальному житті видно, а на фото ну ніяк  d104

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Я би залюбки зробила брови, але я годую грудьми. Так набридло малювати.

Offline Галюська

• Чудеса - там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Женя, а де ти робиш татуаж, дома?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]