Автор Тема: Консультації педіатра - 2.  (Прочитано 81259 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Консультації педіатра - 2.
« : 17 Листопад 2013, 15:56:47 »
Продовжуємо задавати свої запитання стосовно здоров'я ваших діток
Буду рада допомогти!
:flv

Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline zay

• Своя Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Re: Консультації педіатра - 2.
« Reply #1 : 17 Листопад 2013, 18:24:05 »
добрий вечір скажітудь ласка можна малій давати рибячий жир у капсулах або кіндер біовіталь гель чи краще нетреба (фрукти ніякі істи нехочить)

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 17 Листопад 2013, 20:49:56 »
Цитувати
добрий вечір скажітудь ласка можна малій давати рибячий жир у капсулах або кіндер біовіталь гель чи краще нетреба (фрукти ніякі істи нехочить)
вітаміни і мікроелементи містяться і у іншій їжі. Якщо нема виражених ознак гіповітамінозу - можна і не давати. На рахунок риб'ячого жиру... мені більше імпонує препарат смарт омега.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Груша

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7міс. 6років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #3 : 18 Листопад 2013, 14:50:41 »
Доброго дня, підскажіть ,що мені робити дитині 6 років лікували кашель потім горло потім пропили антибіотик але кашель не пройшов повністю залишився після фіз.нагрузок і нічний, все це триваває 3-4 тижні мене цікавить скильки часу може бути залишковий кашель ? Чи чекати ще чи робити якісь обстеження ? Дитина активна з апетитом.

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +250/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
« Reply #4 : 18 Листопад 2013, 20:00:04 »
 :hi Привіт підкажіть будь ласка що можна дати від сухого кашлю дама маю ще залишки "інсперону" і "Ереспал"
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline мама Ді

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #5 : 18 Листопад 2013, 20:12:33 »
Привит  :hi,пîдскажiть будь-ласка,в малоi(3,5р),ларингiтi,хворiэмо вiд пятницi,лiкар виписала,мукалтiн,лизак та ереспа  ,чи достатньо цього? боюсь щоб ми не запустили,а мала хрипне дальше! Та ще цiкавить таке питання : в малоi вчора "зловив корч" в ножинцi,сьогоднiповторилося, температури ми немаэмо,чим це повязано?дякую:-) 

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 18 Листопад 2013, 20:25:49 »
Цитувати
оброго дня, підскажіть ,що мені робити дитині 6 років лікували кашель потім горло потім пропили антибіотик але кашель не пройшов повністю залишився після фіз.нагрузок і нічний, все це триваває 3-4 тижні мене цікавить скильки часу може бути залишковий кашель ? Чи чекати ще чи робити якісь обстеження ? Дитина активна з апетитом.
залишковий кашель може тривати від одного до двох тижнів (залежно від попереднього стану) і лікувати його перважно не потрібно (просто достатнє пиття, інколи можна застосовувати рослинні збори, але не довго, щоб не стимулювати надлишкове відходження мокроти).
Також такий кашель після перенесеного ГРЗ може провокуватись сухим повітрям у кімнаті (варто використовувати зволожувач) або затіканням слизу з носа у ротоглотку під час сну дитини (тоді переважно кашель вночі і зранку).
Якщо кашель буде збільшуватись чи тривати довше - потрібно виключити його алергічне походження.
Також обстежитись на гельмінти.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 18 Листопад 2013, 20:29:14 »
Цитувати
Привіт підкажіть будь ласка що можна дати від сухого кашлю дама маю ще залишки "інсперону" і "Ереспал"
це аналогічні препарати, але сухий кашель вони не зменшують. Можна спробувати сінекод або глікодин. Якщо кашель зумовлений бронхоспазмом - бронхорил або аскорил.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 18 Листопад 2013, 20:36:14 »
Цитувати
Привит  ,пîдскажiть будь-ласка,в малоi(3,5р),ларингiтi,хворiэмо вiд пятницi,лiкар виписала,мукалтiн,лизак та ереспа  ,чи достатньо цього? боюсь щоб ми не запустили,а мала хрипне дальше! Та ще цiкавить таке питання : в малоi вчора "зловив корч" в ножинцi,сьогоднiповторилося, температури ми немаэмо,чим це повязано?дякую:-)
при ларингіті варто використовувати препарати, які знімають набряк: хоча б протиалергічні (еріус чи зодак). Судоми могла спровокувати вірусна інфекція. Найчастішими причинами є недостатність кальцію, але якщо це буде продовжуватись - варто звернутись до лікаря.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 18 Листопад 2013, 20:44:11 »
Цитувати
Віро, чи можна при алергії купати дитину?
можна, вода не повинна бути гарячою, використовувати бажано спеціальні миючі засоби без барвників і ароматизаторів (мені подобається екзомега олія для душу, або є багато інших аналогів у аптеках), не використовувати мочалку, бо тертя посилює подразнення.

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #10 : 18 Листопад 2013, 20:59:46 »
Вірунь,привіт!!
Дивись,ми як почали ходити в садок мала почала кривити рот вліво(кутик рота),якщо щось начудить,або якщо знає,що буду сваритись,або просто як щось собі побачить і так робить,почалось одночасно з відвідуванням садка,підозрюю,що то типу тік чи що??
Що з тим робити??

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +250/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
« Reply #11 : 19 Листопад 2013, 09:15:55 »
Цитувати
це аналогічні препарати, але сухий кашель вони не зменшують. Можна спробувати сінекод або глікодин. Якщо кашель зумовлений бронхоспазмом - бронхорил або аскорил.
Дякую d120 ми спочатку мали червоне горло а потім почався кашель .
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 19 Листопад 2013, 15:43:55 »
Цитувати
Вірунь,привіт!!
Дивись,ми як почали ходити в садок мала почала кривити рот вліво(кутик рота),якщо щось начудить,або якщо знає,що буду сваритись,або просто як щось собі побачить і так робить,почалось одночасно з відвідуванням садка,підозрюю,що то типу тік чи що??
Що з тим робити??
Оля, можливо і тік, тоді варто показатись неврологу. Якщо вона дуже емоційна, то можна спробувати магне В6 або нотту.

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #13 : 20 Листопад 2013, 14:51:12 »
Знаєш,уже рідше замічаю,вона дійсно дуууже емоційна в мене,,але тік він ж не керований,так??
А мені здається,що вона це сама робить,тобто у неі не тіпається сам кут,а свідомо вона кривить...

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #14 : 20 Листопад 2013, 20:05:31 »
Віра, порадьте що робити...ми тільки два тижні тому хворіли бронхітом(4 рочки), пили антибіотик, шо лікар назначив(хоч, якщо чесно я до кінця не впевнена що була така потреба, але таки давалафлемоксину солютаб)..кашляти перестали, але з того часу як почали пити антибіотик були соплі не значні(малий шморгав носом, але видував тільки вязкуваті прозорі)..то тільки трохи соленою водою промивали..і ходили в садок з тими соплями...а от вора-позавчора соплі стали зеленуваті...я закапую фізрозчином-то перший раз видуває зеленуваті, а далі далі прозорі...а сьогодні встав вже захрипший...я промиваю далі ніс, робим інгаляції з содою, даю лізак, лаферобіонові свічки....що ще порадиш ? Як з тими соплями боротись далі-щоб не було гірше?  І ще ми схильні до ларингіту і кашлю потім, як це попередити?
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline Груша

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7міс. 6років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #15 : 21 Листопад 2013, 10:32:12 »
Доброго дня дякую за відповідь,кашель не зменшийвся тоді напевно це не залишковий і треба обстежувати, бо триває це вже до місяця, зволожувач я включаю наніч, а які аналізи нам здавати треба?на глисти і ще?і чи може робити ренген?

Offline Цьомчик

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #16 : 21 Листопад 2013, 17:31:46 »
Маю до Вас таке запитання.В мене в дитини був бронхіт,пили АБ, через 2 тижні знов те саме повторилося,знов АБ, на третій раз від АБ я відмовилася,вилікували масажами,от пройшло знову 2 тижні, і мала вчора  почала покашлювати!!! Що це може бути, цих останніх 2 тиж. в садочок вона не ходила!!! На глисти здавала 3 рази, нічого не виявлено!!! Вологість в хаті нормальна.