Автор Тема: Консультації педіатра - 2.  (Прочитано 83801 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Re: Консультації педіатра - 2.
« Reply #102 : 09 Грудень 2013, 18:39:40 »
Цитувати
Доброго вечора, мала так погано їсть, особливо супи, може тримати в роті і не жувати 20 хв, я вже не знаю що робити, може якісь вітаміни для апетиту, рибячий жир, на глисти здавали то немає
стимулює апетит тріметабол, однак його повинен назначати лікар після огляду. Вітаміни не відомо чи вплинуть. все залежить від конкретного випадку
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #103 : 09 Грудень 2013, 18:43:40 »
Цитувати
Віро, доброго дня! Давно до Вас як до педіатра не звертались тут, дякувати Богу не було потреби. А ось тепер потребує ще Вашої консультації. Донечці півтора рочку, жодних алергій до цього часу не було. А от в неділо з'явилось почервоніння на щічці розміров у 5 копійок і уже до обіду практично зникло. Пішли сьогодні до дерматолога - зрозуміло що лікар нічого крім того що все нормально не скаже. Здали аналіз крові, гемоглобін 140, а от показник який показує алергію (вибачте, забула назву, не маю аналізів біля себе) трошки підвищений - 6. У нас зараз по плану ревакцинація АКДП. Скажіть будь ласка, через який період потрібно знову здати на аналіз кров аби зрозуміти чи варто робити прививку? Лікарі кажуть що і тепер можна, але я вирішила зачекати, але не знаю скільки часу треба почекати. Висипань у нас уже ніяких нема, від чого та алергія зрозуміти не можу, найменшого уявлення не маю...
Обстежте дитину на гельмінти, бо такі прояви можуть спостерігатись при цьому. Протипоказів до вакцинації нема, але якщо хвилюєтесь - можете перездати ан. крові через 1 тиждень
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Гринька

• Своя Мамка
  • Репутація: +74/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #104 : 09 Грудень 2013, 21:29:10 »
Цитувати
Обстежте дитину на гельмінти

Віро, дякую за відповідь, але якраз перед тим у четвер здали аналіз на глисти - чисто. Аналізи здавали у санстанції на шевченка, на скільки знаю там надійно роблять... Ми здавали аналіз на гельмінти, але там ще якийсь один роблять. Я так розумію що на лямблії і ще якісь найпростіші. Може треба ще його здати? Порадьте, будь ласка.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #105 : 10 Грудень 2013, 18:12:28 »
Цитувати
Віро, дякую за відповідь, але якраз перед тим у четвер здали аналіз на глисти - чисто. Аналізи здавали у санстанції на шевченка, на скільки знаю там надійно роблять... Ми здавали аналіз на гельмінти, але там ще якийсь один роблять. Я так розумію що на лямблії і ще якісь найпростіші. Може треба ще його здати? Порадьте, будь ласка.
кал рекомендується здавати тричі з інтервалом 2-3дні

Offline Гринька

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #106 : 10 Грудень 2013, 18:30:33 »
Дякую, Віро!!! Так і зробимо!!!

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #107 : 10 Грудень 2013, 23:36:35 »
Добрий вечір!  Маю питання: здали вчора аналіз крові, всі показники в нормі, крім лімфоцитів-54 %, а пише , що норма для дітей 25-50%. Ми недавно перехворіли, були трошки збільшені лімфовузли на шиї, зараз теж ще трошки збільшені.  Чи це дуже погано і що можна зробити?

Offline Kshysja

• Своя Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надійка, Соломійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #108 : 11 Грудень 2013, 21:46:12 »
Доброго дня! Дякую вам за допомогу, в донечки температура впала після приймання антибіотиків, але інколи вона кашляє, кашель сухий, горло не червоне. В мене аналогічно, хворіли разом, горло не болить, але коли вдихаєш наче скобочить і викликає кашель. Що це може бути і чи потрібно це лікувати?

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #109 : 11 Грудень 2013, 23:28:10 »
Цитувати
Добрий вечір!  Маю питання: здали вчора аналіз крові, всі показники в нормі, крім лімфоцитів-54 %, а пише , що норма для дітей 25-50%. Ми недавно перехворіли, були трошки збільшені лімфовузли на шиї, зараз теж ще трошки збільшені.  Чи це дуже погано і що можна зробити?
у дітей до 4 років у нормі лімфоцити підвищені з цим нічого робити не потрібно. При вірусній інфекції вони збільшуються переважно до 70-75%

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #110 : 11 Грудень 2013, 23:31:13 »
Цитувати
Доброго дня! Дякую вам за допомогу, в донечки температура впала після приймання антибіотиків, але інколи вона кашляє, кашель сухий, горло не червоне. В мене аналогічно, хворіли разом, горло не болить, але коли вдихаєш наче скобочить і викликає кашель. Що це може бути і чи потрібно це лікувати?
скоріш за все це фарингіт (ураження слизової глотки) або трахеїт. Якщо кашель дуже частий можна використовувати протикашлеві препарати, але при умові, що у бронхах нема мокротиння (це визначає лікар після огляду)

Offline Kshysja

• Своя Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надійка, Соломійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #111 : 11 Грудень 2013, 23:33:05 »
кашляє рідко переважно лежачи 4-5 раз в день
огляд лора чи можна педіатра?

Offline Гринька

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #112 : 11 Грудень 2013, 23:35:38 »
Віро, доброго вечора... Знову я зі своїми плямами... Сьогодні ми здали аналіз в санстанції на гельмінти і у міській дитячій на копрограму (якось так) -  в обох аналізах все чисто. Завтра ще понесемо на лямблії і т.д. здавати. Були у дерматолога - сказав лікувати не бачить що. Плями зникли, почервоніння також. Єдине - малесенька шерохувата плямка ледь відчутна на обличчі. Чи може бути що от ті плямки є реакцією на супчики на основі мясного бульйону? Може їй занадто жирні такі супчики ще? Може я зарано почала давати? Бо я пригадала що рівно з того часу як я почала давати такі супчики і появились такі плямки. Сьогодні не давала - плямок нема. Вона раніше пробувала наші супчики, але це були просто спроби, вона ними не наїдалась. А от минулого тижня я таки дала поїсти такого супчика. Він без зажарки, але на бульйоні. Це у неї така печінка чутлива, чи що?

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #113 : 11 Грудень 2013, 23:56:26 »
Цитувати
кашляє рідко переважно лежачи 4-5 раз в день
огляд лора чи можна педіатра?
може педіатр оглянути, але якщо кашель зумовлений затіканням слизу з носа - ЛОР

Цитувати
Віро, доброго вечора... Знову я зі своїми плямами... Сьогодні ми здали аналіз в санстанції на гельмінти і у міській дитячій на копрограму (якось так) -  в обох аналізах все чисто. Завтра ще понесемо на лямблії і т.д. здавати. Були у дерматолога - сказав лікувати не бачить що. Плями зникли, почервоніння також. Єдине - малесенька шерохувата плямка ледь відчутна на обличчі. Чи може бути що от ті плямки є реакцією на супчики на основі мясного бульйону? Може їй занадто жирні такі супчики ще? Може я зарано почала давати? Бо я пригадала що рівно з того часу як я почала давати такі супчики і появились такі плямки. Сьогодні не давала - плямок нема. Вона раніше пробувала наші супчики, але це були просто спроби, вона ними не наїдалась. А от минулого тижня я таки дала поїсти такого супчика. Він без зажарки, але на бульйоні. Це у неї така печінка чутлива, чи що?
бульон може спровокувати висипання, оскільки у дітей ще не достатньо ферментів для травлення наваристих і жирних страв

Offline Гринька

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #114 : 12 Грудень 2013, 00:12:24 »
Цитувати
бульон може спровокувати висипання, оскільки у дітей ще не достатньо ферментів для травлення наваристих і жирних страв

Дякую, Віро. На даному етапі виключила бульйон, повернулась до методики харчування по якій годувала до цього часу.

Offline Танюшка25

• Заходя в интернет помни — кастрюля начинает жарить сразу после того, как заканчивает варить!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +145/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #115 : 13 Грудень 2013, 16:53:03 »
добрий вечір Віра, маю до вас запитання на рахунок доцільності прийому антибіотика, нам призначила педіатр оспексин. Мала вже 3 день кашляє, кашель вологий але якийсь дуже гавкаючий і захрипший голос, після огляду поставили діагноз фаринго-тонзиліт, температура 38,5, сопель нема. Ще хотіла спитати якщо сопель нема то це ознака бактеральної інфекції?

Offline Натали Я

• Своя Мамка
  • Репутація: +40/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дениска
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #116 : 13 Грудень 2013, 22:02:03 »
Добрий вечір. Вчора знайома,яка нещадавно народила,сказала,що тепер в роддомі ,крім щеплень від гепатиту і бцж колять вітамін К. Прочитала в інтернеті,що думки лікарів стосовно доцільності цього уколу дуже протилежні.чи потрібно це колоти,бо хочу відмовитись?
Я - МАМА! І це головний статус в моєму житті

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #117 : 13 Грудень 2013, 22:39:23 »
Цитувати
добрий вечір Віра, маю до вас запитання на рахунок доцільності прийому антибіотика, нам призначила педіатр оспексин. Мала вже 3 день кашляє, кашель вологий але якийсь дуже гавкаючий і захрипший голос, після огляду поставили діагноз фаринго-тонзиліт, температура 38,5, сопель нема.
якщо темпер. більше трьох днів і нема тенденції до зниження - АБ варто давати.
Цитувати
Ще хотіла спитати якщо сопель нема то це ознака бактеральної інфекції?
не завжди

Цитувати
Добрий вечір. Вчора знайома,яка нещадавно народила,сказала,що тепер в роддомі ,крім щеплень від гепатиту і бцж колять вітамін К. Прочитала в інтернеті,що думки лікарів стосовно доцільності цього уколу дуже протилежні.чи потрібно це колоти,бо хочу відмовитись?
якщо нема показів, то можна і не колоти

Offline Гринька

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #118 : 13 Грудень 2013, 22:48:34 »
Вірочко, а скажіть ще таке: це нормально якщо у дитинки на стопах злазить шкіра? Така мякенька, ніби молоденька.... Чи то просто суха шкіра у неї, чи що... Нам 1,7.