Автор Тема: Консультації педіатра - 2.  (Прочитано 84699 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuliya1983

• Активна Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • UAdim.com
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія,Святослав,Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Re: Консультації педіатра - 2.
« Reply #1343 : 19 Листопад 2014, 08:52:11 »
А у нас таке: спочатку сухий кашель спазм бронхів три дні ,потім у малого нам 2.7 р болять вушка , різко піднімається т до 40  , капала отіпакс ,нурофен і анальдим ледь збивала і так теж три дні.Лор сказала що темпер не аід вух ,але запалені перепонкі далі капати отіпакс ,коларгол,називін ,кларитин .Малий не кашляє але 4дні висока температура.Що це може бути ?Це так раз на добу температура піднімається , а в цілому малий активний .їсть і дуже багато пьє. ЩО ви порадите?

Offline Yuliya1983

• Активна Мамка
    • UAdim.com
    • Награды
« Reply #1344 : 19 Листопад 2014, 08:53:44 »
І ще як вколоти і яку дозу від високої температури анальгін і димедрол?дякую.

Offline Yuliya1983

• Активна Мамка
    • UAdim.com
    • Награды
« Reply #1345 : 19 Листопад 2014, 10:18:09 »
Наш педіатр каже що це звязано з горлом ,треба здати аналізи.Мені більше схоже на паротит бо часто ковтає слину ,деколи говорить болить горло ,вуха і сьогодні животик перед температурою .Прививку ми робили. :xmm

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #1346 : 19 Листопад 2014, 20:12:26 »
Цитувати
спазм бронхів
тоді аскорил або через небулайзер беродуал чи небутамол (вентолін)
Цитувати
Віро,нам порекомендували подавати дитині валер'янку болгарську місяць,бо невроз,але рекомендував не невролог.Доза по 1т. вранці і на ніч.Це нормальна доза для 4-річноі дитини?Дякую!
маленьким дітям краще магне Б6, хвойні ванни, гліцисед

Цитувати
І ще питання:які протиалергічні препарати краще давати дитині,які дози,скільки часу.І якщо раніше давались такі препарати,то який має бути між ними проміжок?
при потребі приймаються довшим курсом, але нове покоління (напр, дезлоратадин). Це еріус, алерсіс (аналог еріусу, але у двічі дешевший, виробник Іспанія) або схожі алерзин

Цитувати
Віра підскажи як вивести аскариди,і чи стоє часто хворіючій дитині давати препарати для повишення імунітету,наприклад рибомуніл
протиглистними препаратами (вибір залежить від віку, наявності інших захворювань у дитини і т.д. )..
Рибомуніл допомагає, якщо у дитини ГРВІ закінчуються отитами, пневмоніями і обов'язково потребують призначення антибіотиків. Від ГРВІ він не захищає
Цитувати
добрий день! підскажіть будь-ласка, дитині 2, 5 р., жаліється, що печить попа(після походу на горщик). це глисти? якщо так, то які аналізи здавати? чи через тведий кал?
скоріш через твердий кал
Цитувати
А у нас таке: спочатку сухий кашель спазм бронхів три дні ,потім у малого нам 2.7 р болять вушка , різко піднімається т до 40  , капала отіпакс ,нурофен і анальдим ледь збивала і так теж три дні.Лор сказала що темпер не аід вух ,але запалені перепонкі далі капати отіпакс ,коларгол,називін ,кларитин .Малий не кашляє але 4дні висока температура.Що це може бути ?Це так раз на добу температура піднімається , а в цілому малий активний .їсть і дуже багато пьє. ЩО ви порадите?
здати аналіз крові з формулою та заг ан сечі + огляд лікаря. Не думаю, щоб педіатр не розрізнила паротит
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #1347 : 19 Листопад 2014, 22:36:14 »
Віра, нагадай мені, будь ласка, скільки мл Зентелу давати малій? Купила в сиропі
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ulana

• Свідома Мамка
  • Репутація: +51/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарик, Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #1348 : 19 Листопад 2014, 23:50:46 »
Привіт. Доця мала запалення, лікувалися вдома(докцеф, супрастин з ношпою, амброксол + небулайзер(бередуал, муколван, акк. Це все окремо на фізроз-ні). Були в лікаря, сказаля, що все ок. Пішли в садік на 6 днів, і знову кашель мокрий, соплі (дуже багато). Була лікарка, сказала що все добре, але трошки є (в грудях). П"ємо з суботи мікстуру+пертусин+муколван, бронхомакс і пектолван плющ. І від соплів хьюмер, коларгон. І все одно є кашель mish. І соплі... Без температури. Що дальше робити???

Offline Ирина 020683

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лада, 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #1349 : 20 Листопад 2014, 01:46:03 »
Довшим курсом це скільки?Віро,я дитину вивести погуляти не можу навіть на 10хв.Вже після тоі прогулянки такоі малоі ночі не спимо,кашель,кашель,кашель....ну не можна ж так далі жити!!!Як ще з тою холодовою алергією боротись?Я читала,що вона розвивається після затяжноі хвороби,на фоні слабкого імунітету,як тоді підняти той імунітет?Ну якийсь же вихід має бути?І ще,прошу,напишіть точні дози протиалергічних препаратів,чи давати згідно інструкціі і як довго?

Offline julia_x

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #1350 : 21 Листопад 2014, 20:47:47 »
Віра,підкажіть будь ласка - малий впав,носом об підлогу вдарився,трошки було крові і носик напух і синячок появився з одного боку. Носиком дихає. Що ще можна зробити,крім льоду? і чи треба ще щось робити?

Offline kvitonka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +36/-2
  • Женщина — это приглашение к счастью!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #1351 : 21 Листопад 2014, 21:04:57 »
Віро, знову до Вас за порадою  d100 Мій синуля (2 рочки) лінується їсти звичайну їжу....вимагає збити блендером чи перетерти (крім супу,бульйону,м"яско куряче теж кусочками їсть). Може,але не хоче...а якщо я не перетру,то відмовляється взагалі їсти або дуже трішки...як його привчити...яблука теж просить терти,банан ложкою шкрябати...от , наприклад, горішки,арахіс страшенно любить і їсть нормально пережовуючи, хліб,соломку,ковбаску ...все жує...інколи і яблуко ціле з"їдає, але в більшості йому хочеться пюре...вже незнаю, що робити і чи є привід хвилюватись  :xmm  збиваю йому густий борщ,картоплю з м"ясом чи з рибою, гречку нехоче саму їсти,знайшла альтернативу пластівці  d30...чи то треба перечекати такий період "лінивий" до жування  d143?

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #1352 : 21 Листопад 2014, 21:16:13 »
Цитувати
Привіт. Доця мала запалення, лікувалися вдома(докцеф, супрастин з ношпою, амброксол + небулайзер(бередуал, муколван, акк. Це все окремо на фізроз-ні). Були в лікаря, сказаля, що все ок. Пішли в садік на 6 днів, і знову кашель мокрий, соплі (дуже багато). Була лікарка, сказала що все добре, але трошки є (в грудях). П"ємо з суботи мікстуру+пертусин+муколван, бронхомакс і пектолван плющ. І від соплів хьюмер, коларгон. І все одно є кашель . І соплі... Без температури. Що дальше робити???
Зменшити кількість відхаркуючих ліків, багато пити і промивати ніс.
Цитувати
Довшим курсом це скільки?Віро,я дитину вивести погуляти не можу навіть на 10хв.Вже після тоі прогулянки такоі малоі ночі не спимо,кашель,кашель,кашель....ну не можна ж так далі жити!!!Як ще з тою холодовою алергією боротись?Я читала,що вона розвивається після затяжноі хвороби,на фоні слабкого імунітету,як тоді підняти той імунітет?Ну якийсь же вихід має бути?І ще,прошу,напишіть точні дози протиалергічних препаратів,чи давати згідно інструкціі і як довго?
не можу без огляду давати конкретні рекомендації, а тільки загальні. Лікі приймаються залежно від потреби, іноді і декілька тижнів. Проконсультуйтесь у алерголога

Цитувати
Віра,підкажіть будь ласка - малий впав,носом об підлогу вдарився,трошки було крові і носик напух і синячок появився з одного боку. Носиком дихає. Що ще можна зробити,крім льоду? і чи треба ще щось робити?
спостерігати, якщо буде нудота чи блювота - їхати на травмпункт. Якщо ніс більше буде набрякати - до ЛОРа.
Цитувати
Віро, знову до Вас за порадою   Мій синуля (2 рочки) лінується їсти звичайну їжу....вимагає збити блендером чи перетерти (крім супу,бульйону,м"яско куряче теж кусочками їсть). Може,але не хоче...а якщо я не перетру,то відмовляється взагалі їсти або дуже трішки...як його привчити...яблука теж просить терти,банан ложкою шкрябати...от , наприклад, горішки,арахіс страшенно любить і їсть нормально пережовуючи, хліб,соломку,ковбаску ...все жує...інколи і яблуко ціле з"їдає, але в більшості йому хочеться пюре...вже незнаю, що робити і чи є привід хвилюватись    збиваю йому густий борщ,картоплю з м"ясом чи з рибою, гречку нехоче саму їсти,знайшла альтернативу пластівці  ...чи то треба перечекати такий період "лінивий" до жування
поступово забрати блендерну їжу. Буде голодний - буде їсти і кусочками, але це відбувається не один день
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
« Reply #1353 : 22 Листопад 2014, 20:41:42 »
Добрий вечір в мене таке питання з пятниці хворієм кашель соплі горло,дихаєм через небулайзер з пятниці вечора амбробене і дексан,але кашель всеодно сухий дуже зрідка проявляється мокрота але навіть голос став дуже хриплий ніби затягує скажіть це нормально бо вперше лікуємся небулайзером і не знаю який це процес ой і ще дихайєм боржомі???

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +639/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #1354 : 22 Листопад 2014, 21:59:31 »
добрий вечір! у мене таке питання: мала два тижня назад була хвора (насморок + кашель). Поза вчора вночі вирвала десь три рази (були куски не перетравленої їжі, але вона перед сном наїлася   ). А сьогодні зранку говорить захриплим голосом, коли прошу покашляти то аж такого вологого кашлю нема (і то не сухий кашель). Даю їй корінь солодки. Що ще можна дати?
І чи це може бути наслідком від перенесеної хвороби?
дякую
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #1355 : 23 Листопад 2014, 11:18:01 »
Цитувати
Добрий вечір в мене таке питання з пятниці хворієм кашель соплі горло,дихаєм через небулайзер з пятниці вечора амбробене і дексан,але кашель всеодно сухий дуже зрідка проявляється мокрота але навіть голос став дуже хриплий ніби затягує скажіть це нормально бо вперше лікуємся небулайзером і не знаю який це процес ой і ще дихайєм боржомі???
а чому дихаєте амбробене? якщо кашель від соплів, то це зайве. Чим розводите амбробене? Якщо охриплий голос, то це може бути і ларингіт, тоді краще беродуал.
Цитувати
добрий вечір! у мене таке питання: мала два тижня назад була хвора (насморок + кашель). Поза вчора вночі вирвала десь три рази (були куски не перетравленої їжі, але вона перед сном наїлася   ). А сьогодні зранку говорить захриплим голосом, коли прошу покашляти то аж такого вологого кашлю нема (і то не сухий кашель). Даю їй корінь солодки. Що ще можна дати?
І чи це може бути наслідком від перенесеної хвороби?
охриплість може бути від блювання, або ларингіт. Дайте ще щось протиалергічне, щоб зняло набряк

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
« Reply #1356 : 23 Листопад 2014, 11:31:43 »
Дихаєм амбробене тому що у нас вже два тижні кашель + ще одна вірусна інфекція і кашель посилився на цьому фоні ну я так розумію розводимо фізрощином

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #1357 : 23 Листопад 2014, 11:40:18 »
якщо у бронхах нема мокроти, то амбробене не потрібно. Це має лікар сказати після огляду

Online Анжеліна

• Свідома Мамка
  • Репутація: +36/-0
  • Життя прекрасне!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стася, 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #1358 : 24 Листопад 2014, 13:05:28 »
Підкажіть будь ласка як не нашкодити лікуючи ? В дитини (5 років) герпес вискочив на носику, під час грз чи то просто насморка. Намазала герпевіром,розрослося на пів носа і почервоніло, тепер  зробилася жовта кірочка, що дальше робити - боюсь щоб шрамчик не лишився... Як швидко і безпечно цього позбутися? Дякую.

І ще питання.   Як зміцнити імунітет дитини народними засобами? чи не народними? Дитина часто хворіє, хоч вигодовувалася грудьми до 2-х років,мав би бути ого-го  який імунітет  - а вилазить то одне , то інше....

Offline Ангеліна2011

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 роки 7 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #1359 : 24 Листопад 2014, 20:22:37 »
Добрий день! Підкажіть будь-ласка: дівчинка 3р.4міс. сьогодні пішла в туалет "по маленькому" тільки один раз і вперто відмовляється сідати на горщик. В чому може бути проблема, які наші подальші дії? Дякую.