Автор Тема: Консультації педіатра - 2.  (Прочитано 87103 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +171/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Re: Консультації педіатра - 2.
« Reply #1394 : 06 Грудень 2014, 22:30:56 »
В четвер у мого Саші піднялась температура в садочку 38,9, я його забрала і давала сиропи свічки таблетки, але температура у 20 год була рівно 40, то я вже колола, і на наступний день після обіду знову почала підніматись до 39,8, збивали уколами. Крім того давала тільки противірусні ліки, а  сьогодні температура не піднімалася взагалі і зявилася висипка на стопах і пальцях ніг, також на долонях і пальцях рук, кругом рота, і на вусі. Не знаю що це може бути, почитала в неті, схоже на скарлатину. Завтра буду дзвонити до лікаря, бо дуже йому чешеться на тогах, зараз дам тавегіл, бо не засне. Може порадите щось...

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
« Reply #1395 : 07 Грудень 2014, 14:09:51 »
Доброго дня Віра. У сина 5р. в середу почався сильний нежить. Ми багато пили, капали ніс і п'ємо новірин,  т-ра в межах 37-37.3 З п'ятниці на суботу почався вологий кашель і отит і в суботу тем. 37,9. Вухо капаєм, боліти перестало, кашель в основному в горизонтальному положенні але сильний, вчора давала ношпу. Сьогодні знову т-ра 37.6 вухо не болить зовсім. Завтра йдем до лікаря слухатись.
Скажіть будь ласка, чисто теоретично, це може бути такий хвилеподібний перебіг вірусу чи швидче уускладнення?

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #1396 : 07 Грудень 2014, 23:38:53 »
Цитувати
Допоможіть,будь ласка порадою! Вже і не знаю,що далі робити. Донечці 1,5 роки. В неї з'вився сильний пелюшковий дерматит приблизно 3 тижні тому. Раніше такого не було. Спочатку я мазала мазью Бепантен,коли закінчився цілий тюбік,купили Судокрем(так як прочитала,що багатьом він допомагає одразу). Нам він не поміг. Потім робила після кожної зміни підгузників примочки з ромашкового відвару,а ще іноді з розчину фурациліну. Повітряні ванни після зміни підгузника хв 10-15. Потім мазала мазью Dr.Fisher(Ізраїль),трошки допомогло,але не зовсім. На підгузники не може бути,тому що ми їх вже змінили на інші. Раніше користувались Памперс Сліп енд Плей, а тепер Дада. До лікаря ходили на прийом,виписала мазь Левоміколь,на яку в нас з'явилась сильна реакція - дитина кричала і пальчиком там показувала і казала буба,і шкіра в тому місці дуууже почервоніла. Більше я цим не мазала. Потім я прочитала в інтернеті,що обліпіхова олія добре допомагає і спробувала. Результат радував після кожного намазування,але ось вже 3 дні,як стоїть на місці і далі не сходить. Почала підмивати десь колись марганцовкою. Ну вот і все,далі вже і не знаю,що ще робити і пробувати. Вже 3 дні і не збільшується,і не зменшується. Читала про пантенол,пантестин,деситин. ... ЩО ПОРАДИТЕ???
виникнення пелюшкового дерматиту у такому віці не дуже характерно, якщо до цього не було таких проявів. Памперс забрати потрібно однозначно, але причина може бути у грибковій інфекції і тому звичайні підсушуючі креми тільки тимчасово знімають подразнення. Зверніться до педіатра або дерматолога, щоб чітко поставив діагноз. Та пролікуйте причину, а не наслідок
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #1397 : 07 Грудень 2014, 23:47:28 »
Цитувати
а у нас краснуха! в суботу тра була 39, а в понеділок з’явилась висипка. вже два дні температура нормальна, висипка зменшується. мене цікавить коли можна буде гуляти? дитині 1 р. 2 міс.
висип при краснусі зявляється переважно у перший день температури. Якщо була спочатку темпер, а потім висип - скоріш за все це розеола. Гуляти можна
Цитувати
Добрий вечір! Ми в Вас були на прийомі з хлопчиком 1.7 (очка червоні-халязії). Шукали глисти, здавали двічі  в КДЦ 2 тижні тому - не знайшли. Тепер вчора знову здали там же (планували 2-3 рази), то є яйця аскаридів. тепер не знаю, здавати ще, чи якщо вже знайшли то не потрібно. Гостриків немає, в понеділок хочем ще зробити узд, а в вівторок вже прийти до Вас на прийом.
Інна, вже не потрібно здавати. Якщо вони є, потрібно лікувати. До зустрічі.
Цитувати
привіт. нам сьогодні вже 11 днів і ще не відпав пупчик. дільничний педіатр каже що нічого страшного, але я щось переживаю.
дякую
якщо нема неприємного запаху і вираженого почервоніння або припухлості навколо, то все нормально. Таке іноді буває.
Цитувати
скажіть будь-ласка скільки має зїдати дитина в 5 міс.на штучному годуванні?і чи  рахувати печений гарбуз і яблучко до загальної кількості їди?Вага дитини 6 200
чого з'їдати? прикорму чи суміші? Гарбуз відноситься до овочевого прикорму. Яблуко до їжі, яка доповнює раціон вітамінами. Але якщо дитина на адаптованій суміші, то яблуко не варто зараз давати.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #1398 : 07 Грудень 2014, 23:52:34 »
Цитувати
В четвер у мого Саші піднялась температура в садочку 38,9, я його забрала і давала сиропи свічки таблетки, але температура у 20 год була рівно 40, то я вже колола, і на наступний день після обіду знову почала підніматись до 39,8, збивали уколами. Крім того давала тільки противірусні ліки, а  сьогодні температура не піднімалася взагалі і зявилася висипка на стопах і пальцях ніг, також на долонях і пальцях рук, кругом рота, і на вусі. Не знаю що це може бути, почитала в неті, схоже на скарлатину. Завтра буду дзвонити до лікаря, бо дуже йому чешеться на тогах, зараз дам тавегіл, бо не засне. Може порадите щось...
схоже на ентеровірусну інфекцію. Симптом "рука-нога-рот" переважно перебігає без ускладнень і особливого лікування не потребує. Якщо є свербіж - алерсіс або зодак. Часто є у роті стоматит який варто змащувати холісалом або розчином тантум верде.
Цитувати
Доброго дня Віра. У сина 5р. в середу почався сильний нежить. Ми багато пили, капали ніс і п'ємо новірин,  т-ра в межах 37-37.3 З п'ятниці на суботу почався вологий кашель і отит і в суботу тем. 37,9. Вухо капаєм, боліти перестало, кашель в основному в горизонтальному положенні але сильний, вчора давала ношпу. Сьогодні знову т-ра 37.6 вухо не болить зовсім. Завтра йдем до лікаря слухатись.
Скажіть будь ласка, чисто теоретично, це може бути такий хвилеподібний перебіг вірусу чи швидче уускладнення?
важко точно сказати, може бути і те і інше. Біль у вусі, якщо не наростає, то скоріш за все просто набряк при вірусній інфекції. Здайте заг. ан. крові з формулою, можливо допоможе зорієнтуватись лікарю.

Offline galya-toys

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #1399 : 08 Грудень 2014, 14:59:14 »
Підскажіть, будь-ласка, як дитинці в 4 місяці давати лісобакт?

Offline Туся 18

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #1400 : 08 Грудень 2014, 15:17:28 »
Скажіть будь ласка чи можна капати дитині в носик роведений сік каланхое?(дитині 10,5 міс)

Offline зорьчик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +86/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуся, Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: зорина
« Reply #1401 : 08 Грудень 2014, 22:33:25 »
Добрий вечір! Хочу меншій малі зробити прививку ,порадьте скільки днів до і після прививки не вести старшу в садок, щоб чогось не принесла. Дякую

Offline Юлана

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
  • Ми даруємо дітям життя - а вони нам, його зміст
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юліана
« Reply #1402 : 09 Грудень 2014, 00:13:23 »
Віруся привіт! Таке питання трохи некоректне:синочку майже 1рочок, від суботи какає темно-зеленим, нічого такого кольору йому не вводила, єдине, що в суботу дала спробувати домашнє яйце чуть-чуть(до цього я йому не давала). Що це може бути? Консистенція така як завжди, може трішки твердіші, ніж зазвичай, какає кожного дня
Щаслива, тому що МАМА

Offline Просто Юля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +233/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, 20 травня 2011р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #1403 : 09 Грудень 2014, 20:42:53 »
Привіт! Напишу нашу "історію хвороби"
1 день- дитина прокинулась капризна, температура тіла була 37.9. Викликала дільничу. Сказала, що то ГВРЗ. Горло було червоне. Ввечері температура піднялась до 39.7!!! Збила Нурофеном до 37.2. Вночі більше температура не підіймалась.
2 день- дитина в'яла, темп. 37.2-37.3. Ввечері я при огляді горла чітко побачила фібринозний наліт. До вечора температура впала. Передзвонила лікарці, дала Ормакс
3 день- дитина активна, температура нормальна. Наліт зник! Горло трошки червонувате. Ввечрі на личку і на попі з'явились дрібні висипання без вмісту.
4 день- нічого, крім висипань не нагадує про хворобу.
Що це було? Чи може цей висип бути пов'язаний з прийомом медикаментів? Що з ним робити?

Offline Ирина 020683

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лада, 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #1404 : 09 Грудень 2014, 20:48:27 »
Віро,чим ефективно полікувати набряк носика в малечі? Довший час ми вже чим хочеш лікуємося,а в неі набряк носика не проходить.Звідси і кашель,бо подразнює слиз задню стінку коли тече.Бо легені чисті,бронхи теж,горло в нормі.А щодо носика,то капали і антибіотики пили,і протиалергічні часто давали,зараз ходимо в сольову печеру.Але набряк носика не проходить.:(

Offline leskin

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: леся
« Reply #1405 : 10 Грудень 2014, 00:57:06 »
Віра, підкажіть будь ласка, в нас в родині в дівчинки вірус коксаки, а мої дітки тиждень після антибіотиків(бронхіт), скільки часу з нею не варто контактувати чи є якійсь інкубаційний період?дякую  :)

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #1406 : 10 Грудень 2014, 21:43:50 »
Цитувати
Скажіть будь ласка чи можна капати дитині в носик роведений сік каланхое?
може сильно подразнювати слизову, тому потрібно дивитись чи підійде дитині. Рекомендації неоднозначні
Цитувати
Добрий вечір! Хочу меншій малі зробити прививку ,порадьте скільки днів до і після прививки не вести старшу в садок, щоб чогось не принесла. Дякую
таких обмежень нема, вона ж не обязково відразу захворіє і не обовязково заразить другу дитину.Хіба вона дуже швидко підхоплює інфекцію, тоді 2-3дні
Цитувати
руся привіт! Таке питання трохи некоректне:синочку майже 1рочок, від суботи какає темно-зеленим, нічого такого кольору йому не вводила, єдине, що в суботу дала спробувати домашнє яйце чуть-чуть(до цього я йому не давала). Що це може бути? Консистенція така як завжди, може трішки твердіші, ніж зазвичай, какає кожного дня
можливо просто незначні розлади шлунково-кишкового тракту. Здайте копрограму.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #1407 : 10 Грудень 2014, 21:52:11 »
Цитувати
Привіт! Напишу нашу "історію хвороби"
1 день- дитина прокинулась капризна, температура тіла була 37.9. Викликала дільничу. Сказала, що то ГВРЗ. Горло було червоне. Ввечері температура піднялась до 39.7!!! Збила Нурофеном до 37.2. Вночі більше температура не підіймалась.
2 день- дитина в'яла, темп. 37.2-37.3. Ввечері я при огляді горла чітко побачила фібринозний наліт. До вечора температура впала. Передзвонила лікарці, дала Ормакс
3 день- дитина активна, температура нормальна. Наліт зник! Горло трошки червонувате. Ввечрі на личку і на попі з'явились дрібні висипання без вмісту.
4 день- нічого, крім висипань не нагадує про хворобу.
Що це було? Чи може цей висип бути пов'язаний з прийомом медикаментів? Що з ним робити?
постфактум точно важко сказати, але іноді з висипом перебігають мононуклеоз, парвавірусна інфекція. Висип для скарлатини не характерний, хоча... треба бачити. Алергія можлива - тоді протиалергічні додати.
Цитувати
Віро,чим ефективно полікувати набряк носика в малечі? Довший час ми вже чим хочеш лікуємося,а в неі набряк носика не проходить.Звідси і кашель,бо подразнює слиз задню стінку коли тече.Бо легені чисті,бронхи теж,горло в нормі.А щодо носика,то капали і антибіотики пили,і протиалергічні часто давали,зараз ходимо в сольову печеру.Але набряк носика не проходить.
залежно, що вже пробували давати, щоб його зменшити і залежно яка причина (ЛОР має визначити)
Цитувати
Віра, підкажіть будь ласка, в нас в родині в дівчинки вірус коксаки, а мої дітки тиждень після антибіотиків(бронхіт), скільки часу з нею не варто контактувати чи є якійсь інкубаційний період?дякую
взагалі, то він переважно перебігає без ускладнень і не вимагає особливого лікування. Інкуб. пер до 10 днів

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +171/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #1408 : 11 Грудень 2014, 08:59:04 »
В мого Саші висипка вже проходить, лікар сказала ,що це вірус. В понеділок забрали Ліду з школи з температурою 39,5, увівторок вже не було температури,  а вчора (в середу) появилась висипка на ногах, дуже її свербить, дала цитрин, помастила псилобальзамом. І вчора в чоловіка була температура 40,2 і також так одноразово якось, ми збили і більше не піднімається, чекаю на висипку десь на пятницю. І мені вже цікаво, чи і мене зломить цей вірус.

Offline Анжеліна

• Свідома Мамка
  • Репутація: +37/-0
  • Життя прекрасне!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стася, 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #1409 : 11 Грудень 2014, 14:03:22 »
Віро, хочу запитати -ви маєте відповіді на всі питання :bo В Стасі останнім часом ноги чухаються чомусь...от ляже спати і чухає і чухає, поки не засне d16 сил вже немає. Зволожуючими кремами мазала і навіть дермалексом 2 дні мажу вже d107 З вигляду нічого немає, ніяких висипань. не хочу придумувати дитині ще якусь болячку, але подумала може то щось гормональне, бо волосяний покрив трошки такий сильніший на ногах і руках як мав би бути...чи що d12. Кому показатися? Якому лікарю? Чи набратися терпіння і пройде :xmm

Offline OLYA_S

• Активна Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #1410 : 11 Грудень 2014, 15:32:30 »
Доброго дня. Віро підкажіть будь ласка, чи свідчить підвищення лімфоцитів в крові про щось небезпечне? чи це може просто бути наслідком перенесеного ГРЗ?
Ось аналіз дитини (4р.)