Автор Тема: Консультації педіатра - 2.  (Прочитано 81258 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline LLLesi4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
  • мій тел. 0959253137
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анничка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Re: Консультації педіатра - 2.
« Reply #1445 : 22 Грудень 2014, 20:35:53 »
Доброго вечора! В донечки мокрий кашель і захриплий голос.Лікарка дивилась, сказала, що чкрвонезне горло. Виписала ереспал, але він від двох років(нам 1рік ), бісептол(не розумію, яке відношення він має до горла) і свічки лаферобіон(чим він кращий за вібуркол?) Порадьте щось, бо і лікуватись треба і страшнувато чим попало пічкати малечу :(

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +634/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #1446 : 23 Грудень 2014, 00:11:35 »
Добрий вечір!
Помітила сьогодні вечором, що у малої закисли очка (певно продуло вітром сьогодні бо зранку і як прийшли з садочка то все було добре), промила чаєм з ромашки. Що можите порадити ще?
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline Alinash11

• Активна Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #1447 : 23 Грудень 2014, 00:31:53 »
Привіт!!! в мене ось така проблема, донечці минуло 4 місяці, ми тільки на ГВ, перші три тижні після народження вона ходила в туалет сама, після 3 тижнів почалися у нас проблеми, почалися запори,коліки , плачі, не могла сама сходити в туалет,  і я почала ставити їй трубочку, і до тепер ми сидимо тільки на трубочку, буває що ставлю і пару раз на день, бо це просто не виносимо, коли дитина хоче в туалет плаче, викручується, а сама сходити не може, вже незнаю що робити. Пробувала ставити глуцеринову свічку, так вона нам не допомагає, дитина починає плакати, але сама всеодно сходити не може, і я знову беру трубочку. Ми вже і біогаю пили і нормолакт, і я стараюсь їсти бурячок печені яблучка, перше їм кожний день, але результату ніякого немає. на мячику робимо різні вправи. На протязі цього всього часу вона сходила сама в туалет десь 7-8 разів. Бували в нас запори і 2-3-4 дні, але вона себе поводила нормально., і тоді нічого не ставила.
Може вона вже привикла до тубочки, хоча наш педіатр каже що привикання тут немає, що це з часом пройде, почну вводити прикорм і все буде добре. Хочу надіятись на це, але я вже не маю сил  чекати.
Порадьте будь ласка що мені робити??? може до когось звернутися?? і якщо це привинання до трбочки, то як можна відучити???

Offline Білосніжка

• Активна Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсенчик ,5р
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #1448 : 23 Грудень 2014, 16:56:52 »
Віра дуже потрібна порада.В четверг вечором у малюка температура 38.5..З неділі 39.3-39.7.з п'ятниці до понеділка лікували іокара.фарингосепт.хлорофіліпт.хлопчик активний.вчора пішли до Мельничука ангина.виписав суспенз Аугментин 2р по 10мл.орасепт.лізак.температура не падає кожні 4год піднімається.це нам не підходить антибіотик?малюк на горло не жаліється
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Bjork

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
  • :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечкa
  • Ваше справжнє ім’я: Веронічка
« Reply #1449 : 24 Грудень 2014, 10:44:18 »
Віро доброго дня!!!моій донечці недавно виповнилось три місяці,вже близько 1,5 місяці вона самостійно не ходить в туалет по великому.спочатку давала ій дуфалак декілька днів вроді ходила але на вечір сильно викручувалась і заспокоіти будо дуже важко,тепер час від часу роблю клізмочку тоді какає,попри те даю ій аквадетрим можливо після нього в неі почались запори,перестала давати замінила поки що на Біогая з вітаміном D3.
Під вечір практично в одну і туж годину починається та ж історія ворочиться ,важко засинає,тужиться,але багато пукає,що робити підскажіть будьласка!!!

Ааа і ше дуууже погано спить вдень,засне на 25-20 хв і прокидається і так весь день,може тільки зранку після того як встане поспати три годинки і все,що це може бути?наскільки я знаю для дітей такого віку притаманний сон у 18 год,а тут таке...;(

Offline Malvina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 31.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #1450 : 24 Грудень 2014, 15:03:12 »
Цитувати
Привіт, я вже писала вище що в малої закладений ніс і трохи соплі, і пару раз вночі кашляла і вже 8 днів таке триває, інколи температура 37-37.2, я закапувала 7 днів Віброцилом, але довше не можна, даю вже 3 дні Синупрет і промиваю Хюмером, що нам робити, більше ознак нема, це може бути такий вірус, так довго соплі і закладений ніс?
Сьогодні були в ЛОРА, сказала що білий наліт в горлі, гострий тонзиліт і гнійний аденоїдит, соплі гнійні вже майже тиждень,температура тримається 37-37.5, здали кров, ШОЕ 20, паличковидні 14, і призначили нам Азитросандоз і коларгол, невже не можна обійтися без антибіотика, місяць тому пили, був гострий отит, я вже в розпачі...

Offline Таня1111

• Активна Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша- 5 років, Максим- 5 років
« Reply #1451 : 24 Грудень 2014, 17:13:32 »
Привіт. Хочу вашої поради, в дитини піднялася раптово температура, до 39.0, але він каже ,що його нічого не болить, жаліється, що чоло, я думаю, що болить голова через температуру. Не кашляє зовсім , трохи червоне горло, денеде на мигдаликах видно такі маленькі білі точечки, але каже, що його горло не болить, як зіб"ю  температуру, то і їсть нормально, трохи менше чим завжди. І ось уже під вечір почалися появлятися соплі, вони прозорі, але є чуть  жовтуватого. Чи може той наліт на мигдаликах характеризувати ангіну?

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #1452 : 24 Грудень 2014, 21:50:53 »
Цитувати
Добрий день. У моєї дочки соплі, а ночами додався ще й кашель. Пів ночі може кашлялати. Вдень ніби теж бувають приступи, але не часто. А лиш ляже спати, то сильно закашлюється і страшенно скрегоче зубами по ночам.  З ліків нічого не даю, тільки закапую в ніс сольовий розчин і даю тепле молоко з медом пити. Порадьте, будь-ласка який засіб від кашлю.
це стікає слиз по задній стінці глотки. Спробуйте синупрет.
П.С. І здайте тричі кал на я/г
Цитувати
Доброго вечора.Дитинка попісяла,і сеча стала мутною через деякий час.Від чого це може бути і чи варто хвилюватись?
з часом може бути, але краще здати ан. сечі

Цитувати
Доброго вечора! В донечки мокрий кашель і захриплий голос.Лікарка дивилась, сказала, що чкрвонезне горло. Виписала ереспал, але він від двох років(нам 1рік ), бісептол(не розумію, яке відношення він має до горла) і свічки лаферобіон(чим він кращий за вібуркол?) Порадьте щось, бо і лікуватись треба і страшнувато чим попало пічкати малечу
алерзин, щоб зняв набряк та сироп проспан - буде достатньо. Бісептол антибактеріальний препарат - не знаю чи його потрібно без огляду
Цитувати
Добрий вечір!
Помітила сьогодні вечором, що у малої закисли очка (певно продуло вітром сьогодні бо зранку і як прийшли з садочка то все було добре), промила чаєм з ромашки. Що можите порадити ще?
якщо не допомагає міцна заварка чаю - краплі тобрекс

Цитувати
Привіт!!! в мене ось така проблема, донечці минуло 4 місяці, ми тільки на ГВ, перші три тижні після народження вона ходила в туалет сама, після 3 тижнів почалися у нас проблеми, почалися запори,коліки , плачі, не могла сама сходити в туалет,  і я почала ставити їй трубочку, і до тепер ми сидимо тільки на трубочку, буває що ставлю і пару раз на день, бо це просто не виносимо, коли дитина хоче в туалет плаче, викручується, а сама сходити не може, вже незнаю що робити. Пробувала ставити глуцеринову свічку, так вона нам не допомагає, дитина починає плакати, але сама всеодно сходити не може, і я знову беру трубочку. Ми вже і біогаю пили і нормолакт, і я стараюсь їсти бурячок печені яблучка, перше їм кожний день, але результату ніякого немає. на мячику робимо різні вправи. На протязі цього всього часу вона сходила сама в туалет десь 7-8 разів. Бували в нас запори і 2-3-4 дні, але вона себе поводила нормально., і тоді нічого не ставила.
Може вона вже привикла до тубочки, хоча наш педіатр каже що привикання тут немає, що це з часом пройде, почну вводити прикорм і все буде добре. Хочу надіятись на це, але я вже не маю сил  чекати.
Порадьте будь ласка що мені робити??? може до когось звернутися?? і якщо це привинання до трбочки, то як можна відучити???
насправді такі проблеми є у більшості діток і проблема найчастіше у зловживанні трубучкою. Так, у багатьох діток із введенням прикорму це проходить. Але є і таке захворювання, як доліхосигма (перерозтягнута сигмовидна кишка) і закрепи важко лікувати.
Перш за все дитину потрібно обстежити: УЗД, копрограма, при потребі посів калу та консультація гастроентеролога.
 Часто допомагає курс дуфалаку та бактерій для нормалізації мікрофлори, але все індивідуально
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #1453 : 24 Грудень 2014, 21:58:00 »
Цитувати
Віра дуже потрібна порада.В четверг вечором у малюка температура 38.5..З неділі 39.3-39.7.з п'ятниці до понеділка лікували іокара.фарингосепт.хлорофіліпт.хлопчик активний.вчора пішли до Мельничука ангина.виписав суспенз Аугментин 2р по 10мл.орасепт.лізак.температура не падає кожні 4год піднімається.це нам не підходить антибіотик?малюк на горло не жаліється
це може бути аденовірусна інфекція або мононуклеоз (теж є налети і антибіотик не діє)
Цитувати
Віро доброго дня!!!моій донечці недавно виповнилось три місяці,вже близько 1,5 місяці вона самостійно не ходить в туалет по великому.спочатку давала ій дуфалак декілька днів вроді ходила але на вечір сильно викручувалась і заспокоіти будо дуже важко,тепер час від часу роблю клізмочку тоді какає,попри те даю ій аквадетрим можливо після нього в неі почались запори,перестала давати замінила поки що на Біогая з вітаміном D3.
Під вечір практично в одну і туж годину починається та ж історія ворочиться ,важко засинає,тужиться,але багато пукає,що робити підскажіть будьласка!!!
відповідала щойно на схоже запитання - зробіть обстеження. Якщо біль у животику виникає у один і той самий час- можливо звичайні коліки і вони через 2-3 тижні зникнуть

Цитувати
віт, я вже писала вище що в малої закладений ніс і трохи соплі, і пару раз вночі кашляла і вже 8 днів таке триває, інколи температура 37-37.2, я закапувала 7 днів Віброцилом, але довше не можна, даю вже 3 дні Синупрет і промиваю Хюмером, що нам робити, більше ознак нема, це може бути такий вірус, так довго соплі і закладений ніс?
Сьогодні були в ЛОРА, сказала що білий наліт в горлі, гострий тонзиліт і гнійний аденоїдит, соплі гнійні вже майже тиждень,температура тримається 37-37.5, здали кров, ШОЕ 20, паличковидні 14, і призначили нам Азитросандоз і коларгол, невже не можна обійтися без антибіотика, місяць тому пили, був гострий отит, я вже в розпачі...
кров запальна, але чи можна обійтись без антибіотика важко сказати. От не впевнена, що азітросандоз підійде.

Цитувати
Привіт. Хочу вашої поради, в дитини піднялася раптово температура, до 39.0, але він каже ,що його нічого не болить, жаліється, що чоло, я думаю, що болить голова через температуру. Не кашляє зовсім , трохи червоне горло, денеде на мигдаликах видно такі маленькі білі точечки, але каже, що його горло не болить, як зіб"ю  температуру, то і їсть нормально, трохи менше чим завжди. І ось уже під вечір почалися появлятися соплі, вони прозорі, але є чуть  жовтуватого. Чи може той наліт на мигдаликах характеризувати ангіну?
Не обов'язково. Іноді у діток є такі "крапочки" навіть коли їх нічого не турбує. Скоріш за все вірусна інфекція
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Mashyn4uk

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #1454 : 25 Грудень 2014, 01:13:27 »
Доброї ночі, підкажіть нам будь ласка, в дитини алергічний висип - лікар оглянув і виписав Едем. Але висипання продовжує появлятись і відповідно свербить. Що ще можна в такому випадку зробити? може шось варто ще попити?

Offline Kshysja

• Своя Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надійка, Соломійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #1455 : 26 Грудень 2014, 23:53:44 »
Добрий день! В донечки з 1 місяця була себорейна кірочка на чолі та голові, з брів і чола з часом змилася, залишилось тільки в районі тімячка. По рекомендації лікаря змазувала олійкою і вичісувала, стало ще гірше, вся глова в маленьких цяточках і чоло, яка потім жовтіють і твердіють(коли змазувала голівку одягала плотну шапку, бо дитина чесала головку, лікарка пояснювала це тим, що кірочка підсихає і турбує дитину, можливо це пітничка). Нам зараз 4 місяці. Показувала дерматологу, та сказала, що це через вичісування, спазала мазати борним кремом, синько і каплі для очистки печінки. Краще не стало. Підскажіть, що це може бути? До кого звертатись? Можливо порадите хорошого дерматолога. З харчування виключила всі алергічні продукти.
сьогодні намацала в дитини збільшенні лімфовузли, тверді як горох за вушками, куди звертатись? малечі 4 місяці

Хотіла доповнити на рахунок себорейної корочки, здається не стало краще через те, що я ще не засохшу корочку постійно мочила, миючи голову щодня. Зараз купила крем Адерма(борним кремом не користуюсь і не розумію, яка дія синьки) і змащую ним 3 рази на день, на ніч закриваю руки, щоб не роздряпала головку. Можли, порадите, ще щось. Чи правильно ми робимо?

Offline Карола

• Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко
« Reply #1456 : 27 Грудень 2014, 20:27:46 »
Доброго вечора. Скажуть будь ласка, чи можна купати дитину після реакції манту? Дякую

Offline Свєтка-конфетка

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #1457 : 28 Грудень 2014, 12:41:35 »
 :hi  в малечі жовтіють нижні зубчики, це може бути ознакою якоїсь хвороби, чи таке буває  :xmm

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #1458 : 28 Грудень 2014, 16:41:11 »
Цитувати
Азитросандоз це поганий антибіотик, чи що, лікар казав або його або Сумамед, я взяла перший....
не поганий, просто при ангінах і синуситах не дуже допомагає, але надіюсь вам допоможе
Цитувати
Доброї ночі, підкажіть нам будь ласка, в дитини алергічний висип - лікар оглянув і виписав Едем. Але висипання продовжує появлятись і відповідно свербить. Що ще можна в такому випадку зробити? може шось варто ще попити?
все залежить на скільки сильний висип і як швидко він збільшується. Якщо дуже багато висипань - зверніться терміново до алерголога, бо це може бути кропив'янка, яка іноді потребує стаціона9рного лікування. Якщо не сильний - додайте сорбенти (біле вугілля чи смекта) та дотримуйтесь дієти. 9
Цитувати
Добрий день! В донечки з 1 місяця була себорейна кірочка на чолі та голові, з брів і чола з часом змилася, залишилось тільки в районі тімячка. По рекомендації лікаря змазувала олійкою і вичісувала, стало ще гірше, вся глова в маленьких цяточках і чоло, яка потім жовтіють і твердіють(коли змазувала голівку одягала плотну шапку, бо дитина чесала головку, лікарка пояснювала це тим, що кірочка підсихає і турбує дитину, можливо це пітничка). Нам зараз 4 місяці. Показувала дерматологу, та сказала, що це через вичісування, спазала мазати борним кремом, синько і каплі для очистки печінки. Краще не стало. Підскажіть, що це може бути? До кого звертатись? Можливо порадите хорошого дерматолога. З харчування виключила всі алергічні продукти.
скоріш за все себорейний дерматит, але без огляду важко сказати. Надмірне вичісування, дійсно могло спровокувати запальний процес (оскільки дерматолог назначила синьку, то розумію, що є ділянки почервоніння і запалення шкіри).
Цитувати
Зараз купила крем Адерма
який саме? є різні і дія різна. Якщо не допоможе, можете спробувати D.S. емульсію (від фірми ур'яж): зранку наносите, а ввечері миєте голівку, але не чіхайте, бо є подразнення.(протягом 1 -2 тижнів)
Такі зміни шкіри могли спровокувати збільшення лімфатичного вузлика (якщо він більше 0,5см і  збільшується  - зверніться до гематолога.)
П.С. Якщо у дитини є зміни калу (слиз, неперетравлених решток багато) чи торбує животик - додайте бактерії для кишківника: ацидолак бебі чи біогая (оскільки порушення роботи кишківника теж можуть провокувати висипання)
Цитувати
в малечі жовтіють нижні зубчики, це може бути ознакою якоїсь хвороби, чи таке буває
іноді буває. Але  якщо сильно виражене і ретельно чистете зубки - варто показатись стоматологу.

Цитувати
Доброго вечора. Скажуть будь ласка, чи можна купати дитину після реакції манту? Дякую
якщо вдасться не намочити руку, то купати можна