Автор Тема: Консультації педіатра - 2.  (Прочитано 87030 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Свєтка-конфетка

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: Консультації педіатра - 2.
« Reply #153 : 20 Грудень 2013, 17:14:28 »
 ще таке, малеча тепер покакала темно зеленими кусками, не плаче, можна робити очисну клізму, чи вже не варто нічого робити
вибач я вже тебе замучила питаннями  :flv :flv :flv :flv :flv
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Мала_Полуничка

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іринка, Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #154 : 20 Грудень 2013, 17:34:13 »
Привіт. А в мене таке питання : моя доня (2 рочки ) не хоче какати, тобто може, запору нема, але не хоче - вона сама напружується, плаче і не випускає кал. всередньому раз в 2 дні все таки зі сльозами і плачами получається трохи покакати. причому що від року практично сама просилась на горщик і ніколи ніяких проблем не було. як поводитись, в чому може бути причина , як виправити ситуацію ? як не по адресу - то вибачте і підкажіть кого краще спитати . дякую.

Offline krestja

• Свідома Мамка
  • Репутація: +193/-0
  • До мене на ТИ))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Алісочка - 10.03.2013 і Аделічка - 10.02.2015
  • Ваше справжнє ім’я: Крістіна
« Reply #155 : 20 Грудень 2013, 22:56:43 »
Віра, підкажи будь ласка, в малої почали сьогодні текти сопельки (рідкі), а на ніч чую що носик забитий...у мене 3 дні боліло горло і є насморк, переживаю що мала заразилась...що їй дати на початковому етапі, щоб насморк не переріс в кашель і т.д.??? Дякую))

Offline Кіра Д

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Кіра
« Reply #156 : 20 Грудень 2013, 23:57:47 »
нам поставили діагноз -аденовірусна інфекція. Спочатку в сина почервоніло очко і темп. 39, я давала віфер. свічі, оцилококцинум, афлубін, лісобакт і фарингосепт, так було 3 дні, потім ми пішли до педіатра, лора і окуліста. Періатр сказала, що то АВІ, ускладненням стала ангіна. Подавала 5 днів антибіотик - то з горлом  вже все добре, темп. немає, дуже переживаю за очко - воно й далі червоне, хоча капала лафероб.  і тобрексом. сьогодні була в окуліста - вона сказала капати далі, але ж це антибіотик. Як довго ним можна користуватися? Дитині 5р і 10 міс.
вчора сильно почервоніло око в чоловіка.
сьогодні почала температурити донечка, також 39 і червоніють очі. її 11 міс. даю противірусні і збиваю темпер. Дуже боюся уксладнення від АДВ, бо вже червонувате горло і ранковий кашель. Якщо не дай Бог у неї буде та гнійна ангіна я ж їїне зможу горло попшикаю і не дам тонзилотренд пожувати... очка я капаю, кладу свічі віфер. нурофену так само як старшому, стає лиш на 4-5 годпотім знову 39. Що робити?

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #157 : 21 Грудень 2013, 00:31:22 »
Цитувати
ще таке, малеча тепер покакала темно зеленими кусками, не плаче, можна робити очисну клізму, чи вже не варто нічого робити
можна

Цитувати
Привіт. А в мене таке питання : моя доня (2 рочки ) не хоче какати, тобто може, запору нема, але не хоче - вона сама напружується, плаче і не випускає кал. всередньому раз в 2 дні все таки зі сльозами і плачами получається трохи покакати. причому що від року практично сама просилась на горщик і ніколи ніяких проблем не було. як поводитись, в чому може бути причина , як виправити ситуацію ? як не по адресу - то вибачте і підкажіть кого краще спитати . дякую.
у такому віці часто бувають такі проблеми (скоріш за все психологічний фактор ) якщо це протягом місяця- двох не буде зменшуватись - варто пройти обстеження

Цитувати
Віра, підкажи будь ласка, в малої почали сьогодні текти сопельки (рідкі), а на ніч чую що носик забитий...у мене 3 дні боліло горло і є насморк, переживаю що мала заразилась...що їй дати на початковому етапі, щоб насморк не переріс в кашель і т.д.??? Дякую))
на жаль, таких ліків не існує. Все залежить від самої інфекції і організму... Промивати носик. Можна противірусні свічки - віферон 150тис 2р/день 3 дні
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #158 : 21 Грудень 2013, 00:40:23 »
Цитувати
віфер. свічі, оцилококцинум, афлубін,
а для чого три противірусні препарати  одночасно? d16
Цитувати
нам поставили діагноз -аденовірусна інфекція. Спочатку в сина почервоніло очко і темп. 39, я давала віфер. свічі, оцилококцинум, афлубін, лісобакт і фарингосепт, так було 3 дні, потім ми пішли до педіатра, лора і окуліста. Періатр сказала, що то АВІ, ускладненням стала ангіна. Подавала 5 днів антибіотик - то з горлом  вже все добре, темп. немає, дуже переживаю за очко - воно й далі червоне, хоча капала лафероб.  і тобрексом. сьогодні була в окуліста - вона сказала капати далі, але ж це антибіотик. Як довго ним можна користуватися? Дитині 5р і 10 міс.
вчора сильно почервоніло око в чоловіка.
сьогодні почала температурити донечка, також 39 і червоніють очі. її 11 міс. даю противірусні і збиваю темпер. Дуже боюся уксладнення від АДВ, бо вже червонувате горло і ранковий кашель. Якщо не дай Бог у неї буде та гнійна ангіна я ж їїне зможу горло попшикаю і не дам тонзилотренд пожувати... очка я капаю, кладу свічі віфер. нурофену так само як старшому, стає лиш на 4-5 годпотім знову 39. Що робити?
якщо аденовірусна інфекція, то антибіотик взагалі небуло сенсу пити (білі налети на мигдаликах у даному випадку вірусного походження і АБ не потребують). Ця інфекція часто дає повторні хвилі (навіть знов може підв. темпер.) Тобрекс до 7 днів можна. Молодшу дитину випоюйте (лікування, яке даєте достатнє) і протягом трьох днів спостерігайте, тільки якщо не буде тенденції до зниження температури - потрібно вирішувати питання АБ.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Мала_Полуничка

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іринка, Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #159 : 21 Грудень 2013, 01:23:33 »
Дякую.  :flv

Offline Кіра Д

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Кіра
« Reply #160 : 21 Грудень 2013, 21:58:22 »
найперше хочу подякувати за відповідь
але хочу сказати, що почали пити АБ на 5 день темпер і коли орилися гнояки на мигдалах. Коли ми почали його приймати температури на наступний день вже не було, тому я думаю, що це вже було ускладнення АВІ.
Зараз з сином все добре, чого не можу сказати про донечку. Температура не збивається більше години після прийому жаропонижуючих і інколи покашляє вологим, так само червоне око.
В багатьох випадках я знаю, що АВІ дає ускладнення на інші органи дихальної системи.
Чому даю три види противірусних, тому що знаю якість наших ліків і маю надію, що хоч один з них нам допоможе, крім того так написала наш педіатр.
Яка різниця між тобрексом і тобрадексом?

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #161 : 21 Грудень 2013, 23:43:09 »
Тобрадекс містить гормон дексаметазон (у нас теж була в малих АВІ, старший температурив 6 днів, але АБ не давали, очі лікуються дуже важко, малому зараз ставлю мазь тобрадекс, а в мене кон'юнктивіт вже 3 раз за цей час, тому не змогла втриматися: вставила 5 копійок).
Цитувати
в чому може бути причина , як виправити ситуацію ?
Олю, в мене в малої таке було після високої температури і свічок. По-перше, після кількаденної температури в неї завжди був закреп, по-друге, свічку я брала дорослу і ділила навпіл. Останній раз ця ситуація у нас тривала дуже довго й тяжко, тому співчуваю, бо знаю, як це. Мала могла стримуватися цілий день, плакала, тупала ніжками, зривалася з горщика й тікала. І так багато разів на день. Я аж потім зрозуміла, що мала бути десь тріщинка, її боліло, вона це запам'ятала, почала стримуватися, це провокувало запор, кал ставав твердішим, ну і по колу  d111. У нас миналося дуже довго, ми давали малій зранку запарені пшеничні висівки з медом. Не знаю, що її вилікувало: чи це, чи час.

Offline Malvina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 31.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #162 : 22 Грудень 2013, 10:31:18 »
Привіт, в нас була температура перший день до 39, наступного дня коливалася від 37 до 38, здали кров, лейкоцити 14,9, лікар послухала і сказала що дихання важке і їй не дуже подобається і призначила антибіотик Ціфекс, ми приймали лаферобіонові свічки, а коли пєм антибіотик то є сенс дальше їх ставити?

Offline profitroli

• Активна Мамка
  • Репутація: +18/-0
  • прагни більшого
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 і 9
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #163 : 22 Грудень 2013, 11:07:04 »
привіт, якщо дитина вночі скрегоче зубами чи це обовязково означає, що в неї глисти?

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #164 : 23 Грудень 2013, 20:26:47 »
Цитувати
Привіт, в нас була температура перший день до 39, наступного дня коливалася від 37 до 38, здали кров, лейкоцити 14,9, лікар послухала і сказала що дихання важке і їй не дуже подобається і призначила антибіотик Ціфекс, ми приймали лаферобіонові свічки, а коли пєм антибіотик то є сенс дальше їх ставити?
противірусні свічки найбільш ефективні у перші 3 дні. Антибіотик діє на бактерії, а лаферобіон на віруси...

Цитувати
привіт, якщо дитина вночі скрегоче зубами чи це обовязково означає, що в неї глисти?
це ознака підвищеної нервової збудливості, яка може спостерігатись при глистах, але не обов'язково

Offline зояc

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марина 1р
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
« Reply #165 : 23 Грудень 2013, 20:52:19 »
Доброго дня!!! Нашій дівчинці рік і місяць, 2тижні тому вона почала сильно напружувати обличя і мружитись, це відбувається по 3-5 разів на день, спочатку ми думали що привертає до себе увагу, але виглядає це страшнувато. В неї зара ріжуться зуби, чи це може бути повязано  з цим чи щось інше?

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #166 : 23 Грудень 2013, 21:51:48 »
Цитувати
Доброго дня!!! Нашій дівчинці рік і місяць, 2тижні тому вона почала сильно напружувати обличя і мружитись, це відбувається по 3-5 разів на день, спочатку ми думали що привертає до себе увагу, але виглядає це страшнувато. В неї зара ріжуться зуби, чи це може бути повязано  з цим чи щось інше?
у такому віці діти люблять показувати гримаси, але це може бути нервовий тік, тому краще проконсультуйтесь у невролога

Offline Malvina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 31.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #167 : 24 Грудень 2013, 21:35:01 »
Добрий вечір, ми вже 4 дні пємо антибіотик і вчора вже не було температури, а тепер знов піднялася 37, 6, чи це нормально?

Offline OLYA_S

• Активна Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #168 : 24 Грудень 2013, 21:39:53 »
Підкажіть будь-ласка у дитини рвота (сьогодні була тричі, в середньому через годину після прийомуїжі) і більше ніяких симптомів,активна, що це може бути? І що роботи?

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #169 : 24 Грудень 2013, 21:54:17 »
Цитувати
Добрий вечір, ми вже 4 дні пємо антибіотик і вчора вже не було температури, а тепер знов піднялася 37, 6, чи це нормально?
ні! якщо це вірусна інфекція, то АБ був не потрібний, бо на віруси не діє. Якщо бактеріальна - то можливо він не підійшов. Не можна повністю виключати нашарування свіжої вірусної інфекції.