Автор Тема: Консультації педіатра - 2.  (Прочитано 81275 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Re: Консультації педіатра - 2.
« Reply #17 : 21 Листопад 2013, 18:08:11 »
Цитувати
Знаєш,уже рідше замічаю,вона дійсно дуууже емоційна в мене,,але тік він ж не керований,так??
А мені здається,що вона це сама робить,тобто у неі не тіпається сам кут,а свідомо вона кривить...
тоді це не тік (я зрозуміла, що самовільно виникає). Може вона когось копіює з садочка  :xmm. Думаю, що хвилюватись не варто і все пройде , але не потрібно звертати її увагу на це (тобто не говорити їй: що вона робить? і чому кривить ротиком?).
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #18 : 21 Листопад 2013, 18:20:43 »
Цитувати
Віра, порадьте що робити...ми тільки два тижні тому хворіли бронхітом(4 рочки), пили антибіотик, шо лікар назначив(хоч, якщо чесно я до кінця не впевнена що була така потреба, але таки давалафлемоксину солютаб)..кашляти перестали, але з того часу як почали пити антибіотик були соплі не значні(малий шморгав носом, але видував тільки вязкуваті прозорі)..то тільки трохи соленою водою промивали..і ходили в садок з тими соплями...а от вора-позавчора соплі стали зеленуваті...я закапую фізрозчином-то перший раз видуває зеленуваті, а далі далі прозорі...а сьогодні встав вже захрипший...я промиваю далі ніс, робим інгаляції з содою, даю лізак, лаферобіонові свічки....що ще порадиш ? Як з тими соплями боротись далі-щоб не було гірше?  І ще ми схильні до ларингіту і кашлю потім, як це попередити?
скоріш за все нашарувалась вірусна інфекція, але антибіотик на неї не діє  d104. Можна спробувати в ніс краплі ізофра. Якщо схильний до ларингоспазму - будь-які тепло-вологі інгаляції (крім небулайзера) протипоказані, бо посилюють набряк. Краще додати протиалергічний препарат.

Цитувати
Доброго дня дякую за відповідь,кашель не зменшийвся тоді напевно це не залишковий і треба обстежувати, бо триває це вже до місяця, зволожувач я включаю наніч, а які аналізи нам здавати треба?на глисти і ще?і чи може робити ренген?
Перш за все глисти, якщо є контакт з собаками - здавати також аналіз крові на токсокароз (собачі аскариди). Можна зробити спірографію, при потребі і рентген, але , краще, щоб це назначав лікар після огляду.

Цитувати
Маю до Вас таке запитання.В мене в дитини був бронхіт,пили АБ, через 2 тижні знов те саме повторилося,знов АБ, на третій раз від АБ я відмовилася,вилікували масажами,от пройшло знову 2 тижні, і мала вчора  почала покашлювати!!! Що це може бути, цих останніх 2 тиж. в садочок вона не ходила!!! На глисти здавала 3 рази, нічого не виявлено!!! Вологість в хаті нормальна.
схожа ситуація... щодо попередньої відповіді. Гельмінти не всі виявляють у калі і, інколи останній потрібно здавати більіше (з інтервалом у 2-3дні)...Якщо кашель без температури - виключати алергію. Також часті сухі кашлі провокуються такими збудниками, як мікоплазма і хламідія пневмонії (при потребі їх потрібно виявляти)
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Олюськ@

• Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +107/-3
  • До мене - на "ти"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #19 : 22 Листопад 2013, 12:57:07 »
Віра, підкажіть ,будь ласка, віферон свічки 500 тис. потрібно давати дитині 2 рази на день? Нам 2,5 років ,я ставлю 1 раз і даю 3 рази енгістол.Чи краще ставити лише віферон 2 рази,а енгістол не давати?

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 22 Листопад 2013, 13:23:24 »
Цитувати
Віра, підкажіть ,будь ласка, віферон свічки 500 тис. потрібно давати дитині 2 рази на день? Нам 2,5 років ,я ставлю 1 раз і даю 3 рази енгістол.Чи краще ставити лише віферон 2 рази,а енгістол не давати?
потрібно використовувати 2 рази на день або давати енгістол. Я не практикую використання двох різних препаратів з противірусною дією одночасно.

Offline Олюськ@

• Своя Мамка
  • До мене - на "ти"
    • Награды
« Reply #21 : 22 Листопад 2013, 13:28:06 »
тоді енгістол просто перестати давати?

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #22 : 22 Листопад 2013, 13:43:31 »
Цитувати
тоді енгістол просто перестати давати?
так. Або залишайте енгістол, а віферон відміняйте. Зрозуміло, що дані препарати з різних груп і дехто рекомендує їх поєднувати, але ,переважно, при важких і хронічних вірусних інфекціях. Питання противірусних препаратів завжди є дискутабельне  :xmm Оскільки ми не можемо точно знати, яка дія відбувається при їх поєднанні  d104 тому і не раджу ними зловживати. Особливо не рекомендую їх давати постійно дітям, бо відстрочений (через 10-20 років) ефект даних препаратів не є достатньо вивчений... Інколи батьки, діти яких часто хворіють, використовують їх профілактично декілька місяців підряд і, всерівно, продовжують хворіти... у таких випадках, думаю, доцільно шукати причину, а не постійно приймати ліки...

Offline Олюськ@

• Своя Мамка
  • До мене - на "ти"
    • Награды
« Reply #23 : 22 Листопад 2013, 13:52:37 »
Дякую Віра :flv, все-таки буду давати віферон , а енгістол - ні

Offline O.LKA

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +278/-1
  • Слава Героям !!!! Герої не вмирають ...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артурчик, 02.03.2011
« Reply #24 : 22 Листопад 2013, 14:00:32 »
Вірочка, порекомендуй який препарат краще взяти для забризкування чи розсмоктування в горлі, у нас свіжий вірус, температур  субфебрильна, до 37.6 ввечері, позавчора ввечері захворіли і одноразово піднялась 38.8. Малий активний, апетит збережений, легені чисті. З медикаментів нічого не даю, лиш ніс промиваю і назофероном пшикаю.  Але в горлі капец  d16- червоне і на дужках маленькі білі висипання, але каже, що горло не болить і їсть нормально, але не знаю, що в таких випадках для горла брати, бо в нас ще горло ніколи не хворіло

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 22 Листопад 2013, 14:19:12 »
Цитувати
Вірочка, порекомендуй який препарат краще взяти для забризкування чи розсмоктування в горлі, у нас свіжий вірус, температур  субфебрильна, до 37.6 ввечері, позавчора ввечері захворіли і одноразово піднялась 38.8. Малий активний, апетит збережений, легені чисті. З медикаментів нічого не даю, лиш ніс промиваю і назофероном пшикаю.  Але в горлі капец  - червоне і на дужках маленькі білі висипання, але каже, що горло не болить і їсть нормально, але не знаю, що в таких випадках для горла брати, бо в нас ще горло ніколи не хворіло
можна чергувати табл (наприклад лісобакт або фарингосепт 1/3 3 рази у день за 30 хв до їжі і пиття)+ спрей тантум верде або гівалекс 1вприскув. 2-3р/день також за 30 хв до чи після їжі і пиття (якщо спреї раніше не використовували, то пшикати не у горло, а на щоку)

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #26 : 22 Листопад 2013, 14:36:37 »
Привіт, в мене ще питання..в меншого(2р) соплі прозорі течуть, температури нема,ніс не дихає і мені здається що від них він час від часу покашлює..поставила лаферобіонову свічку, дала еріус, промиваю ніс..на сон судинозвужуючі..що ще порадите?
І старший(4р)-без температури, соплі не значні, але вязкі і переважно прозорі...але захриплий вже третій день...даю лізак для горла, еріус,але хрипота не проходить...може ще щось дієвіше порадите?
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +146/-5
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #27 : 22 Листопад 2013, 18:32:35 »
чи можна 2-х річній дитині давати рисовий гриб?

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 23 Листопад 2013, 22:36:39 »
Цитувати
Привіт, в мене ще питання..в меншого(2р) соплі прозорі течуть, температури нема,ніс не дихає і мені здається що від них він час від часу покашлює..поставила лаферобіонову свічку, дала еріус, промиваю ніс..на сон судинозвужуючі..що ще порадите?
setya може використовуєте судиннозвужуючі препарати середньої дії і тому ефект слабший. Спробуйте назол або риназолін. Також для промивання можна використовувати хюмер червоний - дещо знімає набряк.
Цитувати
І старший(4р)-без температури, соплі не значні, але вязкі і переважно прозорі...але захриплий вже третій день...даю лізак для горла, еріус,але хрипота не проходить...може ще щось дієвіше порадите?
еріус мав би зняти хрипоту, але якщо вона більш виражена і його не достатньо - переважно використовують ін'єкції тавегілу чи супрастіну (але краще, щоб це призначив лікар після огляду)
Цитувати
чи можна 2-х річній дитині давати рисовий гриб?
arcobaleno теоретично можна, головне, щоб під час його приготування дотримуватись правил, щоб уникнути можливості розмноження патогенної (шкідливої) мікрофлори
Цитувати
Віро, я знову до тебе з нашою алергією  після того як ми з тобою говорили, висипання почали збільшуватись, лікар сказала давати зодак (я ще смекту давала 2 дні), от сьогодні вже 8 день як дитина п'є ці капельки, але висипання не сходять (підсохли трохи, але не сходять). Це нормально? Можливо зодак не підходить дитині (бо висипання, що були до пневмонії зійшли після того, як вкололи тавегіл? Чи є сенс і далі давати дитині цей препарат (лікар призначила на 12 днів)? Чи може краще звернутися до алерголога?
Люче У комплексі лікування призначають смекту на 3-4 дні, бактерії для кишківника і протиалергічні препарати. Зодак хороший препарат, але насторожує, що нема ефекту... Більше схиляюсь до того, що алерген і далі поступає у організм, тому і висипання утримуються (можливо ліки або продукти харчування...) Також не можна виключати порушення роботи шлунково-кишкового тракту, які підтримують висипання. Можна спробувати висипання змащувати кремом елідел (він не гормональний). Якщо і далі ефекту не буде - варто пройти ретельніше обстеження і проконсультуватись з алергологом.

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #29 : 24 Листопад 2013, 17:16:31 »
Цитувати
setya може використовуєте судиннозвужуючі препарати середньої дії і тому ефект слабший. Спробуйте назол або риназолін. Також для промивання можна використовувати хюмер червоний - дещо знімає набряк.
капаю віброцил...він досить сильний? порадьте ще щось, щоб розрідити ті соплі бо від нах щей кашляти почали...
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 24 Листопад 2013, 18:16:48 »
Цитувати
капаю віброцил...він досить сильний? порадьте ще щось, щоб розрідити ті соплі бо від нах щей кашляти почали...
віброцил середньої дії. Сильніші я написала у попередньому повідомленні (назол кідс). Добре розріджує в'язкі виділення з носа ринофлуімуцил, але без огляду і визначення причини затяжного риніту призначати його не варто. Доцільніше проконсультуватись у ЛОРа.

Offline Олюськ@

• Своя Мамка
  • До мене - на "ти"
    • Награды
« Reply #31 : 24 Листопад 2013, 20:30:19 »
Віра,скажіть ,будь ласка, в малого сьогодні почався вологий кашель(3 день хвороби,до того був лише нежить і горло червне) , я почала давати сироп евкабал.Від горла ми пили вокару і гексаліз , їх продовжувати пити чи лише евкабал?

Offline Вишенька))

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +238/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #32 : 24 Листопад 2013, 21:01:23 »
Доброго вечора. До якої мінусової температури  можна спати дитині на вулиці?? Бо дитина добре спить тільки на вулиці, можливо питання не зовсім до теми, але я так переживаю, що скоро зима... d16

Offline Олюськ@

• Своя Мамка
  • До мене - на "ти"
    • Награды
« Reply #33 : 24 Листопад 2013, 21:28:06 »
Скільки днів треба давати едем?Давала в четвер вночі, в п*ятницю і в суботу вечері?