Автор Тема: Консультації педіатра - 2.  (Прочитано 83800 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Malvina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 31.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Консультації педіатра - 2.
« Reply #34 : 24 Листопад 2013, 21:59:17 »
Привіт, моя мала вчора почала кашляти, особливо коли спить то так закашлюється таким мокрим, і в грудях ніби щось грає, я почала давати Пектолван плющ, в неї минулої пятниці була температура один день, я тоді давала противірусне, чи може це бути повязане? І ще одне питання, в мене вже майже тиждень болить горло, пшикаю інгаліптом, полоскаю содою і сіллю,  і не проходить в аптеці порадили таблетки амоксил, це легкий антибіотик...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #35 : 25 Листопад 2013, 15:13:59 »
Цитувати
Віра,скажіть ,будь ласка, в малого сьогодні почався вологий кашель(3 день хвороби,до того був лише нежить і горло червне) , я почала давати сироп евкабал.Від горла ми пили вокару і гексаліз , їх продовжувати пити чи лише евкабал?
якщо горло вже не червоне, то можна і не давати.

Цитувати
Доброго вечора. До якої мінусової температури  можна спати дитині на вулиці?? Бо дитина добре спить тільки на вулиці, можливо питання не зовсім до теми, але я так переживаю, що скоро зима...
У вашому віці до -10, якщо дитина добре буде переносити, то і до -15градусів

Цитувати
Скільки днів треба давати едем?Давала в четвер вночі, в п*ятницю і в суботу вечері?
при потребі його можна давати довший період.

Цитувати
Привіт, моя мала вчора почала кашляти, особливо коли спить то так закашлюється таким мокрим, і в грудях ніби щось грає, я почала давати Пектолван плющ, в неї минулої пятниці була температура один день, я тоді давала противірусне, чи може це бути повязане? І ще одне питання, в мене вже майже тиждень болить горло, пшикаю інгаліптом, полоскаю содою і сіллю,  і не проходить в аптеці порадили таблетки амоксил, це легкий антибіотик...
важко точно сказати, можливо і пов'язане. Якщо нема гнійної ангіни - антибіотик не радила б давати. Спробуйте спрей тантум верде і табл. декатилен чи септолетте.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline renaaaa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
« Reply #36 : 25 Листопад 2013, 15:24:29 »
скажіть будь-ласка моєму сину 5 міс і ми ще не робили БЦЖ. Зараз хочемо робити. Але спершу нам треба робити пробу Манту. Скажіть чи варто робити загальний аналіз крові перед мантою чи вже перед БЦЖ. Скільки днів наперед треба робити аналіз крові перед прививкою. Чи буває реакція після БЦЖ і яка у нас практикується  вакцина БЦЖ.  В поліклініці сказали що залишився і флакон вакцини і вакцина російська. Дякую

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #37 : 25 Листопад 2013, 15:27:56 »
Цитувати
скажіть будь-ласка моєму сину 5 міс і ми ще не робили БЦЖ. Зараз хочемо робити. Але спершу нам треба робити пробу Манту. Скажіть чи варто робити загальний аналіз крові перед мантою чи вже перед БЦЖ. Скільки днів наперед треба робити аналіз крові перед прививкою. Чи буває реакція після БЦЖ і яка у нас практикується  вакцина БЦЖ.  В поліклініці сказали що залишився і флакон вакцини і вакцина російська. Дякую
Аналіз варто здати за 1-2 дні перед р. Манту. БЦЖ раніше була вир-ва Данія, Росія. Яка зараз не знаю. Реакції бувають на любу вакцинацію, але не часто.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline renaaaa

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #38 : 25 Листопад 2013, 15:37:36 »
я так вагаюся - почитала відгуки в інтернеті за Данську вакцину і я в шоці. За російську нічого не знайшла. На вашу думку може краще спершу робити кір краснуха паротит а БЦЖ пізніше. Крім того мала каже що хлопчик в школі мав кір а в мене малий не щеплений - бо то спочатку високий білірубін був потім низикий гемоглобін і так відтягнулося. Я страшенно боюся прививок - хоча малій поробила всі і прекрасно розумію що не щепитися теж не вихід

Offline Надя-Надійка

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #39 : 25 Листопад 2013, 18:42:16 »
скажіть будь-ласка моєму сину 10 місяців і він вночі дуже багато пє рідини - чи молоко, суміш чи компот не має значення тільки щоб попити, я ще годую груддю але йому молока не вистачає, тому просинається плаче, а як даю бутилочку то попє і засинає, так може бути через 1-2 год. Чи це нормально бо приходиться вночі міняти підгузники, а вдень пє 200-300 мл рідини, вночі 600 мл і більше.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #40 : 25 Листопад 2013, 21:40:08 »
emeli, скажіть, будь-ласка, що можна давати їсти дитині після сильних болів в животику? Сьогодні забрала малу з садка, бо їй стало дуже погано, на отруєння ніби не дуже схоже, але таких сильних болей ще ніколи не було, нічого більше не проявилося, зараз почувається більш-менш нормально і хоче їсти, але боюся, щоб знову щось не спровокувати. Сьогодні давала лише рис, картоплю і бублики, але завтра я вже її точно таким не нагодую. Чи можна телятину, кабачок чи якісь каші, чи краще все таки "поголодувати" кілька днів?

Offline Malvina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 31.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #41 : 26 Листопад 2013, 11:33:31 »
Привіт, в нас вже четвертий день мокрий кашель і другий день соплі, течуть постійно рідкі і прозорі, вчора слухалися, то все добре, але мала так вночі мучиться, пємо Пектолван і Ераспал, поки ніякого полекшення, що можна від сопель, промиваю Хюмером, може Синупрет, і вже другий день температура 37-37,4

Offline Мамуся Каролінки

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #42 : 26 Листопад 2013, 16:30:10 »
Добрий день! Моя мала дуже погано почала їсти, ну практично пару ложечок супчику, печенька з молоком (їй 1 рік і 2 місяці). Це триває вже тиждень, не знаю що робити. Чи може бути це на зуби, бо дуже помало лізуть, зараз якраз боковий пробивається. Порадьте щось будь-ласка! Наперед вдячна!!!

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 26 Листопад 2013, 22:52:08 »
Цитувати
я так вагаюся - почитала відгуки в інтернеті за Данську вакцину і я в шоці. За російську нічого не знайшла. На вашу думку може краще спершу робити кір краснуха паротит а БЦЖ пізніше. Крім того мала каже що хлопчик в школі мав кір а в мене малий не щеплений - бо то спочатку високий білірубін був потім низикий гемоглобін і так відтягнулося. Я страшенно боюся прививок - хоча малій поробила всі і прекрасно розумію що не щепитися теж не вихід
renaaaa відгуків є багато про різні вакцини, але , нажаль, не всі правдиві. Своїм дітям теж проводила вакциною в-ва Данія і перенесли нормально. Можете спочатку зробити КПК, а через 2 міс БЦЖ
Цитувати
скажіть будь-ласка моєму сину 10 місяців і він вночі дуже багато пє рідини - чи молоко, суміш чи компот не має значення тільки щоб попити, я ще годую груддю але йому молока не вистачає, тому просинається плаче, а як даю бутилочку то попє і засинає, так може бути через 1-2 год. Чи це нормально бо приходиться вночі міняти підгузники, а вдень пє 200-300 мл рідини, вночі 600 мл і більше.
Надя-Надійка можливо він не наїдається і рідиною тамує голод на годину (спробуйте давати ввечері їсти ситнішу їжу). Також такий стан може бути зумовлений високою температурою і сухістю у приміщенні і дитина хоче часто пити. Або просто виробилась звичка... Замість грудей вимагає будь- що... У такому разі - потрібно набратись терпіння і спробувати перевчити (заколисувати чи присипляти іншим способом, а рідину давати 1, максимум 2 рази)

Люче написала у приват

Цитувати
emeli, скажіть, будь-ласка, що можна давати їсти дитині після сильних болів в животику? Сьогодні забрала малу з садка, бо їй стало дуже погано, на отруєння ніби не дуже схоже, але таких сильних болей ще ніколи не було, нічого більше не проявилося, зараз почувається більш-менш нормально і хоче їсти, але боюся, щоб знову щось не спровокувати. Сьогодні давала лише рис, картоплю і бублики, але завтра я вже її точно таким не нагодую. Чи можна телятину, кабачок чи якісь каші, чи краще все таки "поголодувати" кілька днів?
Oksana_Rus все залежить від причини. Якщо більше біль не турбує - можна поступово дієту розширяти: парену і варену їжу, середньої температури, не давати бульйони, свіжі овочі і фрукти і продукти, які сприяють надмірному газоутворенню. Якщо біль утримується - необхідно пройти обстеження і від результату буде залежити вид дієти і тривалість.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 26 Листопад 2013, 22:58:55 »
Цитувати
Цитувати
Привіт, в нас вже четвертий день мокрий кашель і другий день соплі, течуть постійно рідкі і прозорі, вчора слухалися, то все добре, але мала так вночі мучиться, пємо Пектолван і Ераспал, поки ніякого полекшення, що можна від сопель, промиваю Хюмером, може Синупрет, і вже другий день температура 37-37,4
для носу можна взяти судиннозвужуючі крапельки на 2-3дні (риназолін чи назол) і протаргол (він підсушує).

Цитувати
Добрий день! Моя мала дуже погано почала їсти, ну практично пару ложечок супчику, печенька з молоком (їй 1 рік і 2 місяці). Це триває вже тиждень, не знаю що робити. Чи може бути це на зуби, бо дуже помало лізуть, зараз якраз боковий пробивається. Порадьте щось будь-ласка! Наперед вдячна!!!
Мамуся Каролінки такий стан часто спостерігається під час прорізування зубів, після перенесенної інфекції або при глистній інвазії. Якщо перше: спробуйте перед їжею за 20хв змащувати ясна дентол кідс (має знеболювальний ефект) або табл. дентокідс. Якщо останнє - варто здати аналіз калу на глисти. Також потрібно виключити стоматит.

Offline Ага

• Своя Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
« Reply #45 : 27 Листопад 2013, 12:54:12 »
Добрий день! Дочка 10 років в четвер в школі захрипла, дуже заболіло горло. До дільничого попали в пятницю, виписала антибіотик, лужне пиття, мукалтін. Ввесь час температури вище 37.4 не було, але дуже червоне горло, вже в неділю приєднався насморок. В понеділок педіатр лікування продовжила до сьогодні. На сьогодні кашель ( вологий), насморок. Педіатр сказала що горло ще трохи червоне але для такої погоди це нормально, ну і кашель гарний вологий так що нічого страшного. Видала довідку і дала звільнення з фізкультури, завтра сказала йти до школи. Але хіба це нормально, якщо дочка в такому стані піде до школи на суботу знову буде 100% хвора. Та й в школі не в захваті викладачі коли хтось кашляє, косо поглядають.Порадьте як повестись, не пустити до школи, чи можливо лікар дійсно права і я даремно сумніваюсь...

Offline Мамуся Каролінки

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #46 : 27 Листопад 2013, 13:12:33 »
Дуже дякую за консультацію!!! Сьогодні здали кал на аналіз, чекаю результатів. Якщо б не дай Бог виявили в аналізах глисти, то чим би ви порекомендували лікуватись? До речі аналізи здавали в санстанції, нам казали що там добре роблять, що Ви можете сказати???

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #47 : 27 Листопад 2013, 13:13:35 »
Цитувати
Oksana_Rus все залежить від причини. Якщо більше біль не турбує - можна поступово дієту розширяти: парену і варену їжу, середньої температури, не давати бульйони, свіжі овочі і фрукти і продукти, які сприяють надмірному газоутворенню. Якщо біль утримується - необхідно пройти обстеження і від результату буде залежити вид дієти і тривалість.
Не знаю причини, бо ніби все пройшло. А чи можуть гельмінти викликати такі різкі болі? Бо в мене вже десь 2 тижні виникли такі підозри, оскільки були інші ознаки (погіршився апетит, порушився сон, періодично якась незрозуміла висипка чи то шерохуватість на повіках і кілька разів жалілася, що болять очка, нічний кашель), бо в неї вже були раніше всі ці ознаки при глистах, але оскільки захворіла ГРЗ, то не було можливості їх шукати і лукватися.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 27 Листопад 2013, 13:23:22 »
Цитувати
Добрий день! Дочка 10 років в четвер в школі захрипла, дуже заболіло горло. До дільничого попали в пятницю, виписала антибіотик, лужне пиття, мукалтін. Ввесь час температури вище 37.4 не було, але дуже червоне горло, вже в неділю приєднався насморок. В понеділок педіатр лікування продовжила до сьогодні. На сьогодні кашель ( вологий), насморок. Педіатр сказала що горло ще трохи червоне але для такої погоди це нормально, ну і кашель гарний вологий так що нічого страшного. Видала довідку і дала звільнення з фізкультури, завтра сказала йти до школи. Але хіба це нормально, якщо дочка в такому стані піде до школи на суботу знову буде 100% хвора. Та й в школі не в захваті викладачі коли хтось кашляє, косо поглядають.Порадьте як повестись, не пустити до школи, чи можливо лікар дійсно права і я даремно сумніваюсь...
якщо це залишковий кашель і ваша дитина рідко хворіє, то можна йти до школи.

Цитувати
Дуже дякую за консультацію!!! Сьогодні здали кал на аналіз, чекаю результатів. Якщо б не дай Бог виявили в аналізах глисти, то чим би ви порекомендували лікуватись? До речі аналізи здавали в санстанції, нам казали що там добре роблять, що Ви можете сказати???
там добре роблять, але одноразовий аналіз не завжди виявляє гельмінтів, рекомендується тричі перездавати з інтервалом у 2-3дні.

Цитувати
Не знаю причини, бо ніби все пройшло. А чи можуть гельмінти викликати такі різкі болі? Бо в мене вже десь 2 тижні виникли такі підозри, оскільки були інші ознаки (погіршився апетит, порушився сон, періодично якась незрозуміла висипка чи то шерохуватість на повіках і кілька разів жалілася, що болять очка, нічний кашель), бо в неї вже були раніше всі ці ознаки при глистах, але оскільки захворіла ГРЗ, то не було можливості їх шукати і лукватися.
можливо і глисти, а можливо розлади ШКТ, або і те і те...(якщо симптоми не  будуть проходити варто зробити УЗД)

Offline Ага

• Своя Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
« Reply #49 : 27 Листопад 2013, 13:45:48 »
В нас ангіни по 4-6 разів за навчальний рік з 4 років, але завжди починаються з тошноти-рвоти-болить живіт,  потім температера, горло болить, насморок, кашель.В цих випадках я вже підкована. Але так як цей раз різко сильно заболіло горло, пропав голос ще не було . А 4-6 раз це вже напевне багато? Дякую.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #50 : 27 Листопад 2013, 14:21:05 »
Цитувати
В нас ангіни по 4-6 разів за навчальний рік з 4 років, але завжди починаються з тошноти-рвоти-болить живіт,  потім температера, горло болить, насморок, кашель.В цих випадках я вже підкована. Але так як цей раз різко сильно заболіло горло, пропав голос ще не було . А 4-6 раз це вже напевне багато? Дякую.
У такому випадку, дійсно, краще до кінця тижня бути вдома.