Автор Тема: Консультації педіатра - 2.  (Прочитано 81374 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Malvina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 31.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Консультації педіатра - 2.
« Reply #51 : 27 Листопад 2013, 17:29:55 »
Дякую за консультацію, а що ви можете сказати про краплі Отривін, як довго ними можна закапувати ніс дитині, і ще сиропи Еріспал і Пектолван, скільки днів можна пити, доки не пройде кашель?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #52 : 27 Листопад 2013, 18:28:32 »
Цитувати
Дякую за консультацію, а що ви можете сказати про краплі Отривін, як довго ними можна закапувати ніс дитині, і ще сиропи Еріспал і Пектолван, скільки днів можна пити, доки не пройде кашель?
краплі середні по судиннозвужуючому ефекту. Їх не рекомендується давати довше 5 днів. Сиропи переважно призначають на 5-7днів, а далі залежно від потреби.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Мамуся Каролінки

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #53 : 27 Листопад 2013, 22:25:05 »
Добрий вечір! Отримали результати аналізів крові і калу: на рахунок калу, то глистів не виявлено, хоча буду ще раз перездавати, а от аналіз крові показав, завелику кількість лейкоцитів (12,2*10/л), ми здавали аналіз крові ще і влітку, то також було їх багато (приблизно 15*10/л). На даний час, так як і тоді не хворіємо. Про що може свідчити велика кількість лейкоцитів?

Offline Мамуся Каролінки

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #54 : 28 Листопад 2013, 11:57:34 »
Добрий день! В мене ще є ряд питань: не зважаючи на те, що мала погано їсть, какає вона по 3 рази на день, і то так нормально,не розумію чим, бо почала їсти ну дуже мало??????? Ще в неї на грудях і животику суха шкіра, аж так що шелушиться. Може якихось вітамінів не стає, вже й не знаю чи то все повязано між собою??? Пішла сьогодні до участкової, але в мене така лікарка, що толком нічого не довідалась ((( Приписала кіндер біовіталь. Що можете Ви сказати по цьому всьому поводу. Дуже чекаю вашої відповіді!!!

Offline Олюськ@

• Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +107/-3
  • До мене - на "ти"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #55 : 28 Листопад 2013, 13:07:13 »
Віра ,скажіть ,будь ласка,в малого вологий кашель уже майже пройшов ,трошки кашляє лише зранку ,протягом дня і ввечері взагалі не кашляє ,мені продовжувати давати йому евкабал чи можна вже не давати?

Offline tanola

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #56 : 28 Листопад 2013, 17:10:47 »
Добрий вечір! в дитини інфекція в сечовивідних шляхах. виписали антибіотик Цетил (Цефуроксим). зробила БАК посів сечі на чутливіть до антибіотиків, і чутловості до цього препарату не зазначили. підкажіть, будь-ласка, що че означає?  він не допоможе????

Offline Olga21

• Щастя - це жити для тих, кого любиш, і знати, що хтось живе заради тебе…
  • Своя Мамка
  • Репутація: +141/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія і Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #57 : 28 Листопад 2013, 17:44:22 »
Підкажіть будь ласка. Чи може бути проявом харчової алергії висипка на личку у вигляді червоних прищиків-пухирців, а також на ножках і на пальчиках рук. Чи потрібно шукати причину в чомусь іншому?
When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile.

Offline Мaro4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #58 : 28 Листопад 2013, 18:24:17 »
Віра,порадьте будь ласка як мені бути. Моєму синові майже 9 місяців,він на грудному вигодовуванні і мало що поки що їсть.Переважно грудне молоко,часто - приблизно кожні 2-3 год ну і каші даю вранці і ввечері безмолочні,яблуко. Буквально в неділю ми закінчили колоти дитинці Цефобоцид,бо був бронхіт з високою темп.Звісно стілець досі не відновився до норми. Даю йому біогая 5кр раз в день. Крім того,в нього досі високе ШОЕ 20 І НИЗЬКИЙ ГЕМОГЛОБІН 99

У мене зараз гайморит і мушу колоти антибіотик. Лораксон. Ще протизапальне Диклофенак. Знайома педіатр озвучила думку,що мені варто негайно припинити давати груди...що б ви порадили в такому випадку.Я не хочу так швидко закінчувати годувати.Старшого до 2 років годувала.Думаю перейти на тиждень на суміші і сціджувати,а потім продовжити годувати.Та не знаю ще чи їстиме він суміш.

яка ваша думка про це все? І чи може ШОЕ бути високим через пережитий бронхіт? Чи ШоЕ свідчить про запальний процес саме зараз?Дякую.

Offline oksana5

• Своя Мамка
  • Репутація: +84/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #59 : 28 Листопад 2013, 18:59:00 »
Віра, підкажіть будь-ласка, в малого (4р.)дуже частий сухий кашель, вчора лікарка слухала, назначила амброксол, інфлюцид, лісобак, мукалтин, але він сьогодні дальше дуууже часто кашляє, і вночі теж, що можна йому ще дати????

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #60 : 29 Листопад 2013, 12:48:44 »
Цитувати
Добрий вечір! Отримали результати аналізів крові і калу: на рахунок калу, то глистів не виявлено, хоча буду ще раз перездавати, а от аналіз крові показав, завелику кількість лейкоцитів (12,2*10/л), ми здавали аналіз крові ще і влітку, то також було їх багато (приблизно 15*10/л). На даний час, так як і тоді не хворіємо. Про що може свідчити велика кількість лейкоцитів?
  це може бути запальний процес будь-якого походження, в тому числі, і прорізування зубів.
Цитувати
Добрий день! В мене ще є ряд питань: не зважаючи на те, що мала погано їсть, какає вона по 3 рази на день, і то так нормально,не розумію чим, бо почала їсти ну дуже мало??????? Ще в неї на грудях і животику суха шкіра, аж так що шелушиться. Може якихось вітамінів не стає, вже й не знаю чи то все повязано між собою??? Пішла сьогодні до участкової, але в мене така лікарка, що толком нічого не довідалась ((( Приписала кіндер біовіталь. Що можете Ви сказати по цьому всьому поводу. Дуже чекаю вашої відповіді!!!
Який кал? Чи є домішки слизу, зелені, чи перетравлений? З вітамінами радила б почекати до вияснення причини даних симптомів.

Цитувати
Віра ,скажіть ,будь ласка,в малого вологий кашель уже майже пройшов ,трошки кашляє лише зранку ,протягом дня і ввечері взагалі не кашляє ,мені продовжувати давати йому евкабал чи можна вже не давати?
це залишковий кашель, який не потребує лікування, але варто щоб лікар переслухав чи це дійсно так...
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #61 : 29 Листопад 2013, 12:57:59 »
Цитувати
Добрий вечір! в дитини інфекція в сечовивідних шляхах. виписали антибіотик Цетил (Цефуроксим). зробила БАК посів сечі на чутливіть до антибіотиків, і чутловості до цього препарату не зазначили. підкажіть, будь-ласка, що че означає?  він не допоможе????
Це означає, що на даний препарат не визначали чутливість. Якщо є чутливість до інших цефалоспоринів, то краще призначати їх, бо на 100% не відомо чи даний препарат буде ефективний.

Цитувати
Підкажіть будь ласка. Чи може бути проявом харчової алергії висипка на личку у вигляді червоних прищиків-пухирців, а також на ножках і на пальчиках рук. Чи потрібно шукати причину в чомусь іншому?
можливо, але без огляду важко точно сказати. А у середині є водичка? Чи не може бути це вітрянка? Оптимально, щоб оглянув лікар.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #62 : 29 Листопад 2013, 13:05:06 »
Цитувати
їсть.Переважно грудне молоко,часто - приблизно кожні 2-3 год ну і каші даю вранці і ввечері безмолочні,яблуко. Буквально в неділю ми закінчили колоти дитинці Цефобоцид,бо був бронхіт з високою темп.Звісно стілець досі не відновився до норми. Даю йому біогая 5кр раз в день. Крім того,в нього досі високе ШОЕ 20 І НИЗЬКИЙ ГЕМОГЛОБІН 99

У мене зараз гайморит і мушу колоти антибіотик. Лораксон. Ще протизапальне Диклофенак. Знайома педіатр озвучила думку,що мені варто негайно припинити давати груди...що б ви порадили в такому випадку.Я не хочу так швидко закінчувати годувати.Старшого до 2 років годувала.Думаю перейти на тиждень на суміші і сціджувати,а потім продовжити годувати.Та не знаю ще чи їстиме він суміш.

яка ваша думка про це все? І чи може ШОЕ бути високим через пережитий бронхіт? Чи ШоЕ свідчить про запальний процес саме зараз?Дякую.
враховуючи, що він отримував АБ цефалоспоринового ряду також, як і Лораксон, то варто тимчасово припинити годування, але часто сціджуватись, щоб не зменшилась лактація. Можливо суміш краще давати з ложечки, щоб не звикав до пляшечки і потім продовжувати годування.
ШОЄ може утримуватись після бронхіту навіть до тижня. Перездайте у понеділок аналіз крові, якщо показник не знизиться - варто шукати причину.

Цитувати
Віра, підкажіть будь-ласка, в малого (4р.)дуже частий сухий кашель, вчора лікарка слухала, назначила амброксол, інфлюцид, лісобак, мукалтин, але він сьогодні дальше дуууже часто кашляє, і вночі теж, що можна йому ще дати????
якщо нема бронхоспазму - сінекод або глікодин.

Offline stodos

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Василь
« Reply #63 : 29 Листопад 2013, 13:20:36 »
Доброго дня!
Після обіднього сну в дитячогому садочку в дитини підпухло знизу праве очко?З чим це може бути пов'язано?Уже пішов другий день, набряк не пропадає?
І ще цікавить таке: вчора були на консультації в дільничого педіатра, нам виставили діагноз - обструктивний бронхіт. Лікуємось імунофлавозидом, аскорилом, сінгланом та алтейкою, проте дитина дуже важко дихає, у грудях прям свистить, температура 37,8. Можливо варто додати ще антибіотик? Як нам поступити в даній ситуації?

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #64 : 29 Листопад 2013, 13:54:16 »
Цитувати
Доброго дня!
Після обіднього сну в дитячогому садочку в дитини підпухло знизу праве очко?З чим це може бути пов'язано?Уже пішов другий день, набряк не пропадає?
І ще цікавить таке: вчора були на консультації в дільничого педіатра, нам виставили діагноз - обструктивний бронхіт. Лікуємось імунофлавозидом, аскорилом, сінгланом та алтейкою, проте дитина дуже важко дихає, у грудях прям свистить, температура 37,8. Можливо варто додати ще антибіотик? Як нам поступити в даній ситуації?
можливо на очку ячмінь або блефарит (запальний процес повіки), варто щоб оглянув окуліст.
На рахунок бронхіту: все залежить від ступеня бронхоспазму. Можливо потрібно використати сильніші препарати для зняття бронхоспазму, а не давати антибіотик.

Offline Мамуся Каролінки

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #65 : 29 Листопад 2013, 14:23:50 »
Добрий день! Кал у малої, як на мене нормальної консистенції, принаймі без слизі, не зелений, хоча вчора вона покакала аж 4 рази і останній раз не мож було добре роздивитись, бо більша частина пропиталась у памперс. Але ще я замітила, що в неї прорізався зубчик ззаді, а той що спереду ще поки що ні, хоча вже на підході. Можливо все ж таки це на зуби! Якщо зубки ростуть не попорядку - це нормально??? Дякую!

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #66 : 29 Листопад 2013, 14:36:59 »
Цитувати
Добрий день! Кал у малої, як на мене нормальної консистенції, принаймі без слизі, не зелений, хоча вчора вона покакала аж 4 рази і останній раз не мож було добре роздивитись, бо більша частина пропиталась у памперс. Але ще я замітила, що в неї прорізався зубчик ззаді, а той що спереду ще поки що ні, хоча вже на підході. Можливо все ж таки це на зуби! Якщо зубки ростуть не попорядку - це нормально??? Дякую!
можливо і на зуби. Але частіше на фоні прорізування зубів приєднується інфекція.

Offline Ляляна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +231/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #67 : 29 Листопад 2013, 15:30:10 »
Доброго дня!!! Малеча попекла ручку, який крем чи мазь чи ... порадите використовувати, щоб не було знаків, шрамір! Дякую!!!