Автор Тема: Консультації педіатра - 2.  (Прочитано 83798 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Re: Консультації педіатра - 2.
« Reply #68 : 29 Листопад 2013, 17:48:49 »
Цитувати
Дуже дякую Вам за рекомендації і поради!!!
Мамуся Каролінки, stodos рада допомогти, але згідно правил форуму подяку виражаємо через репутацію  :flv

Цитувати
Доброго дня!!! Малеча попекла ручку, який крем чи мазь чи ... порадите використовувати, щоб не було знаків, шрамір! Дякую!!!
все залежить від ступеня опіку...можна використовувати спрей пантенол,
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Аня2009

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #69 : 29 Листопад 2013, 21:48:12 »
доброго вечора! Малій 4р. назначила лікар сумамед суспензію та лінкоміцин колоти 300тис по 1мл 2р\день. Ми вже сумамед пропили 3 дні(більше не приймаємо) чи  можна зараз не колоти, а давати капсули лінкоміцину, тобто чи правильно я вирахувала дозу по1к(0.25г ) 2р.\д, мала важить 20кг, бо з лікарем зараз не має можливості звя*затися, а колоти вже мала не дає мені?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tana255

• Любіть у коханні, в труді, у бою, як пісню, що лине зорею... Всім серцем любіть Україну свою,- і вічні ми будемо з нею!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #70 : 30 Листопад 2013, 20:31:45 »
Підкажіть будь ласка донечка 4 роки почала скаржитися, що пече піся. Підмиваємо кожного дня але,  без мила. Потім присипкою
Це можливо від того, що вона підхопила якусь інфекцію чи просто випріває Бо піхва у дитини навколо ніби легенько випріла
Порадьде будь ласка шукати дитячого гінеколога?

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #71 : 30 Листопад 2013, 22:48:37 »
Цитувати
доброго вечора! Малій 4р. назначила лікар сумамед суспензію та лінкоміцин колоти 300тис по 1мл 2р\день. Ми вже сумамед пропили 3 дні(більше не приймаємо) чи  можна зараз не колоти, а давати капсули лінкоміцину, тобто чи правильно я вирахувала дозу по1к(0.25г ) 2р.\д, мала важить 20кг, бо з лікарем зараз не має можливості звя*затися, а колоти вже мала не дає мені?
на її вагу доза виходить від 0,30г до 0,60г 2 р/добу. Капсулу важко так поділити, тому краще проколоти у тій дозі, яку назначив лікар...

Цитувати
Підкажіть будь ласка донечка 4 роки почала скаржитися, що пече піся. Підмиваємо кожного дня але,  без мила. Потім присипкою
Це можливо від того, що вона підхопила якусь інфекцію чи просто випріває Бо піхва у дитини навколо ніби легенько випріла
Порадьде будь ласка шукати дитячого гінеколога?
з якою метою присипку використовуєте? Краще зробити ванночки з ромашкою чи календулою і здати заг ан. сечі (від результатів залежить подальше лікування.)
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline orionka

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Улянка 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #72 : 02 Грудень 2013, 09:23:50 »
emeli, доброго дня. Перехворіла моя дитина чимось, по симптомах схоже на вірус Коксакі (рука-нога-рот), але дільничий педіатр поставила нам діагноз ГРВІ і на мої здогадки просто знизала плечима. Наші симптоми - т-ра 3 дні 39,2-39,4-38,6, висип, схожий на укуси комарів (в роті ніби не було) та незначна висипка на стопах, тепер злазить шкіра зі стоп.
На долонях висипка була незначна і лише трішки лізе шкіра. Ще один хлопчик в садку мав те ж саме без т-ри, висипка була жахлива, шкіра з долонь і стоп вже облізла і тепер лізуть нігті. Їм поставили діагноз - алергічний дерматит і тепер вже приписали протигрибкове для нігтів.
В садку в багатьох дітей в інших групах таке є, але всім ставлять інші діагнози.
В мене запитання, що робити з тими нігтями, бо, підозрюю, нас також це жде, а просто так не хочу дитину ліками мастити... І як правильно назвати ту хворобу, щоб в картку записали?

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #73 : 02 Грудень 2013, 11:54:23 »
Цитувати
emeli, доброго дня. Перехворіла моя дитина чимось, по симптомах схоже на вірус Коксакі (рука-нога-рот), але дільничий педіатр поставила нам діагноз ГРВІ і на мої здогадки просто знизала плечима. Наші симптоми - т-ра 3 дні 39,2-39,4-38,6, висип, схожий на укуси комарів (в роті ніби не було) та незначна висипка на стопах, тепер злазить шкіра зі стоп.
На долонях висипка була незначна і лише трішки лізе шкіра. Ще один хлопчик в садку мав те ж саме без т-ри, висипка була жахлива, шкіра з долонь і стоп вже облізла і тепер лізуть нігті. Їм поставили діагноз - алергічний дерматит і тепер вже приписали протигрибкове для нігтів.
В садку в багатьох дітей в інших групах таке є, але всім ставлять інші діагнози.
В мене запитання, що робити з тими нігтями, бо, підозрюю, нас також це жде, а просто так не хочу дитину ліками мастити... І як правильно назвати ту хворобу, щоб в картку записали?
Це один з видів ентеровірусної інфекції, щоб такий діагноз вписали у картку - потрібно було б здати аналіз крові на підтвердження. Оскільки це не зроблено, у картці лікар записала ГРВІ. Щоб швидше пройшов процес злущування шкіри - просто змащувати живильним кремом, якщо виражена сухість - можна приймати віт А 3300 тис через день. На рахунок нігтів - щоб точно виключити грибкову інфекцію можна зати зішкріб у шкірвендиспансері.

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #74 : 02 Грудень 2013, 13:00:08 »
Доброго дня..Сину 2 р. Вже більше тиждня в нас вологий кажель час від часу і соплі..температури нема.Соплі прозорі, але течуть з носа..не сильно, але ніс той вже весь червоний...промиваю фізрозчином, коли стають вязкими соплі і не має чим дихати.. то капала віброцил на сон...тепер перейшла на пиносол...часом дихає носом, часом ротом.. деколи спить і без капання..вночі не кашляє..даю пектолван плющ ще..порадьте що з тим носом робити, бо вже починають ранки робитись від того, що весь час витираю, або промиваю...
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #75 : 02 Грудень 2013, 22:54:01 »
Віро, привіт!
Вчора захворів Ромчик. Перед ним хворіла я. Спочатку горло (я тобі писала, дякую за призначення), пекло довго, ще й зараз чую ввечері, потім від п'ятниці після сну стали сильно закисати очі (я навіть думала, що в мене кон'юнктивіт, але вдень виділень гнійних з очей немає), почався нежить, кашель, болять з одного боку пазухи над оком і під оком. Пишу детально про себе, бо питання в мене викликає стан малого, а вірус у нас, мабуть, один на двох. Вчора в нього було 37,8. Зараз 38,7. Стан в цілому нормальний. Температуру я не збиваю. Ввечері почав жалітися на горло. Ніс забитий, але з носа нічого не тече. Виділення з носа гнійні, густі. Коли нахиляє голову, кажу, що його болить просто під оком (показує майже на повіку). Те око якесь підпухле. Загалом очі червоні. Після сну в кутиках трошки зібралося гною. Я думаю: це кон'юнктивіт чи, не дай Боже, гайморит? При гаймориті може червоніти і підпухати око? Чи це якийсь такий вірус, що вражає і слизову очей?
Для мене сьогодні проблематично було тягти його до лікаря, бо сама ледве тепла, погода погана, а він з температурою, ну, і не знала, куди тягти: до лора чи до офтальмолога?
Порадь щось, будь ласка! Дякую!

Offline tana255

• Любіть у коханні, в труді, у бою, як пісню, що лине зорею... Всім серцем любіть Україну свою,- і вічні ми будемо з нею!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #76 : 03 Грудень 2013, 06:29:40 »
Дуже дякую за пораду  :flv Підемо робити аналіз сечі

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #77 : 03 Грудень 2013, 18:32:03 »
Цитувати
Доброго дня..Сину 2 р. Вже більше тиждня в нас вологий кажель час від часу і соплі..температури нема.Соплі прозорі, але течуть з носа..не сильно, але ніс той вже весь червоний...промиваю фізрозчином, коли стають вязкими соплі і не має чим дихати.. то капала віброцил на сон...тепер перейшла на пиносол...часом дихає носом, часом ротом.. деколи спить і без капання..вночі не кашляє..даю пектолван плющ ще..порадьте що з тим носом робити, бо вже починають ранки робитись від того, що весь час витираю, або промиваю...
спробуйте протаргол 2% і протиалергічний препарат - еріус або зодак на 2-3 дні, якщо ефекту не буде - краще, щоб оглянув ЛОР

Цитувати
Віро, привіт!
Вчора захворів Ромчик. Перед ним хворіла я. Спочатку горло (я тобі писала, дякую за призначення), пекло довго, ще й зараз чую ввечері, потім від п'ятниці після сну стали сильно закисати очі (я навіть думала, що в мене кон'юнктивіт, але вдень виділень гнійних з очей немає), почався нежить, кашель, болять з одного боку пазухи над оком і під оком. Пишу детально про себе, бо питання в мене викликає стан малого, а вірус у нас, мабуть, один на двох. Вчора в нього було 37,8. Зараз 38,7. Стан в цілому нормальний. Температуру я не збиваю. Ввечері почав жалітися на горло. Ніс забитий, але з носа нічого не тече. Виділення з носа гнійні, густі. Коли нахиляє голову, кажу, що його болить просто під оком (показує майже на повіку). Те око якесь підпухле. Загалом очі червоні. Після сну в кутиках трошки зібралося гною. Я думаю: це кон'юнктивіт чи, не дай Боже, гайморит? При гаймориті може червоніти і підпухати око? Чи це якийсь такий вірус, що вражає і слизову очей?
Для мене сьогодні проблематично було тягти його до лікаря, бо сама ледве тепла, погода погана, а він з температурою, ну, і не знала, куди тягти: до лора чи до офтальмолога?
Порадь щось, будь ласка! Дякую!
подібно на аденовірусну інфекцію. Гайморит може розвинутись на фоні вірусу, але дані симптоми більш схожі на кон'юктивіт.  Можна закапувати тобрекс і противірусні краплі офтальмоферон. Обов'язково судиннозвужуючі у ніс і огляд ЛОРа, для виключення гаймориту (від цього залежить лікування)

Offline Ляляна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +234/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #78 : 03 Грудень 2013, 18:57:55 »
Цитувати
все залежить від ступеня опіку...можна використовувати спрей пантенол,
В нас уже на останій стадії загаювання! Пантенол використовували в перші дні, потім ручку мастили бепантеном.
В нас уже на останій стадії загоювання (залишились почервоніня і не виличкі плями там де були пухирі), щоб ви ще порекомендували використовувати, щоб не залишились знаки від опіків на шкірі. Дуже дякую!!!

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #79 : 03 Грудень 2013, 19:11:38 »
Цитувати
В нас уже на останій стадії загаювання! Пантенол використовували в перші дні, потім ручку мастили бепантеном.
В нас уже на останій стадії загоювання (залишились почервоніня і не виличкі плями там де були пухирі), щоб ви ще порекомендували використовувати, щоб не залишились знаки від опіків на шкірі. Дуже дякую!!!
можні і далі використовувати бепантен або його аналоги: Д-Пантенол або Декспантенол.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #80 : 04 Грудень 2013, 09:59:40 »
Привіт Віро.

Я вже писала десь раніше за те що мала моя їсть без міри (ну так мені здається)... Думала ну там, зубки, ну там переросте...а це мене вже дууже турбує...

Скажи будь ласка, на які глисти мені треба здати, чи як цей аналіз називається, щоб я вже врешті решт виключила цю причину її постійних "голодная Катя, дай хоть кусочек пожалуйста", бо якщо чесно вже мозок закипає.

Дякую.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #81 : 04 Грудень 2013, 10:55:52 »
Цитувати
Я вже писала десь раніше за те що мала моя їсть без міри (ну так мені здається)... Думала ну там, зубки, ну там переросте...а це мене вже дууже турбує...

Скажи будь ласка, на які глисти мені треба здати, чи як цей аналіз називається, щоб я вже врешті решт виключила цю причину її постійних "голодная Катя, дай хоть кусочек пожалуйста", бо якщо чесно вже мозок закипає.
перш за все здати кал тричі через кожні 2-3дні. Перед здачою калу можна дати випити жовчегінний чай - він може простимулювати виведення паразитів.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
« Reply #82 : 04 Грудень 2013, 13:03:36 »
Цитувати
але дані симптоми більш схожі на кон'юктивіт.
Так і є, бо мені заліпило очі вчора вже добряче, Ромчику теж і Богданові. Вчора якраз почала капати "ТОбрекс". Ромчик мав позавчора вночі 39, вчора 38,7 (я вчора не збивала), нині вже без температури зранку. Очі в нього найчервоніші (порівняно з нами). От зараза нас нашла  d12
Дякую  :flv

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #83 : 04 Грудень 2013, 13:29:10 »
Цитувати
Так і є, бо мені заліпило очі вчора вже добряче, Ромчику теж і Богданові. Вчора якраз почала капати "ТОбрекс". Ромчик мав позавчора вночі 39, вчора 38,7 (я вчора не збивала), нині вже без температури зранку. Очі в нього найчервоніші (порівняно з нами). От зараза нас нашла
так, але якщо це аденовірусна інфекція, то часто буває друга хвиля підйому температури і погіршення симптомів

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #84 : 04 Грудень 2013, 13:56:26 »
Віро, а ті противірусні очні краплі треба? Бо в нас 3 день кон'юнктивіту, а я лиш годинку тому прочитала твоє повідомлення. Вдень гнійних виділень у малого нема, білки очей червоні, досить, очі менші, ніж би мали бути, гнійні кірочки були зранку. Я часто (раз на 1-2 години) капаю тобрекс.