Автор Тема: Консультації педіатра - 2.  (Прочитано 85955 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Re: Консультації педіатра - 2.
« Reply #85 : 04 Грудень 2013, 15:05:16 »
Цитувати
Віро, а ті противірусні очні краплі треба? Бо в нас 3 день кон'юнктивіту, а я лиш годинку тому прочитала твоє повідомлення. Вдень гнійних виділень у малого нема, білки очей червоні, досить, очі менші, ніж би мали бути, гнійні кірочки були зранку. Я часто (раз на 1-2 години) капаю тобрекс.
офтальмологи рекомендують, тоді швидше йде процес одужання, бо тобрекс усуває тільки бактеріальну інфекцію, яка паралельно нашаровується. Але варто, щоб діагноз підтвердив лікар після огляду
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Kshysja

• Своя Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надійка, Соломійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #86 : 05 Грудень 2013, 07:51:03 »
Доброго дня! Донечці 1,4 р. Сьогодні шостий день хвориємо, почалось з того що в ночі з пятниці на суботу піднялась температура 38,5, я дала жаропонижачі, температура нормалізувалась, в суботу тем. була 37,6, дитина була актива, зовсім не замітно що хвора, соплі незначі, диханю не заважали. Лікарка оглядала, хрипів не було тільки червоне горло без білого нальоту.На вечер знов піднялась до 38,5, збила ібупрофеном, в неділю до обіду була 37,5, після 36,8. В понеділок зранку температура 37,6 до вечора доросла  до 38, вночі проснулась температура виросла до 39,0 і так було вівторок і середу вдень 37,6 в ночі росте до 39,5. Трішки кашляє(сух.кашель),за цих шість днів три рази мала рвоту коли я спросоння давала ій жаропонижаюче, лікар слухав двічи, хрипів не має, приписала інгаліпт 2р. в день, енгістол по пів таблетки 4 рази, едем пів таблетки 2 рази в день, нуровен по необхідності. Перші три доби збивала один раз, наступні три два- три рази за добу. Від початку хвороби іла по пів порціі, вчора відмовилась від іди тільки груди. Зараз лізуть зуби останні два тижні пробуджувалась по ночах і ми ходили з нею по хаті 2-3 години. Також зараз хворий наш тато, симтоми схожі, в ньог два дні була висока темература, потім пропав голос, горло болить ще до тепер. Планую ранком здати розгорнутий аналіз крові, та вирішити питання на рахунок стаціонарного лікування та необхідності ренгену та антибіотиків. Порадьте, як краще продовжити лікування. Дякую!

Offline Kshysja

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #87 : 05 Грудень 2013, 09:23:08 »
Дзвонила участковій, вона сказала починати давати азитри сандос 200  2,5 мл. один  раз вдень, я спиталась чи зробити аналіз крові для визначеннячи це бактеріальне чи вірусне, вона відповіла що це вірусне і в неі таких уже багато дітей, але тоді делема по рекоминдаціях ВОЗ вірусні інф. не лікуюцься антибіотиками. Дитина після нічного жарлзнижуючого пропотіла, я декілька раз переодівала і розтирала іі, зараз температура 36,7. Підскажіть як вчинити?

Offline Окся

• Своя Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мирончик
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #88 : 05 Грудень 2013, 10:04:11 »
Доброго дня, Віро!
Синочок вже другий день поносить.
Вчора протягом дня 8 раз какав
Сьогодні вже 3 рази.
Температури нема, сопельки трошки але не рідкі і не густі, такі середні, дихає гарно.
Їсть ніби нормально, трошки гірше чим завжди, але не критично, єдине що від м'яса відмовляється.
Що це може бути? Інфекційне чи зубки?

Offline Таняка

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аліса
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #89 : 05 Грудень 2013, 12:10:55 »
Доброго дня :hi
А у нас таке питання, у доні на ніжках пожовтіли нігтики(не всі, правда),  ми спочатку думали, що то через те, що ми щоденно  приймаємо ванни з травичками, наш педіатр каже, що то нестача цинку, а я у інтернеті такого поначитувалася d16
Порадьте, як точно визначити причину?
Дякую :flv

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #90 : 05 Грудень 2013, 20:41:18 »
Цитувати
Дзвонила участковій, вона сказала починати давати азитри сандос 200  2,5 мл. один  раз вдень, я спиталась чи зробити аналіз крові для визначеннячи це бактеріальне чи вірусне, вона відповіла що це вірусне і в неі таких уже багато дітей, але тоді делема по рекоминдаціях ВОЗ вірусні інф. не лікуюцься антибіотиками. Дитина після нічного жарлзнижуючого пропотіла, я декілька раз переодівала і розтирала іі, зараз температура 36,7. Підскажіть як вчинити?
Kshysja у даний період дійсно дуууже багато дітей і дорослих з такими симптомами. гарячкують переважно 5-6 днів і часто супроводжується сухим кашлем...і через декілька днів з'являються хрипи у легенях (частіше обструктивний бронхіт). Я б радила здати аналіз крові, бо на вірусну інфекцію може нашаруватись і бактеріальна. Але з досвіду перебігу даної інфекції у більшості випадків приходиться давати антибіотик. Хоча, якщо ан. крові буде нормальний і лікар не буде вислуховувати хрипи на даний момент та температура не буде більше підніматись - можна і не давати АБ (просто відсоток таких дітей маленький).
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #91 : 05 Грудень 2013, 20:48:08 »
Цитувати
Доброго дня, Віро!
Синочок вже другий день поносить.
Вчора протягом дня 8 раз какав
Сьогодні вже 3 рази.
Температури нема, сопельки трошки але не рідкі і не густі, такі середні, дихає гарно.
Їсть ніби нормально, трошки гірше чим завжди, але не критично, єдине що від м'яса відмовляється.
Що це може бути? Інфекційне чи зубки?
Окся може бути і легка ентеровірусна інфекція на фоні прорізування зубів. Спробуйте давати смекту, бактерії. Якщо симптоми будуть наростати  з'явиться блювота чи температура - варто звернутись до лікаря

Цитувати
А у нас таке питання, у доні на ніжках пожовтіли нігтики(не всі, правда),  ми спочатку думали, що то через те, що ми щоденно  приймаємо ванни з травичками, наш педіатр каже, що то нестача цинку, а я у інтернеті такого поначитувалася
Порадьте, як точно визначити причину?
Kazyavka раджу проконсультуватись у дерматолога (оскільки пожовтіли не всі може бути грибкова інфекція).
П.С. Щоденне купання у травах не рекомендується.

Offline Kshysja

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #92 : 05 Грудень 2013, 20:57:55 »
Температура до обіду була знову 39, так що я дала АБ і сироп парацетамол, тем. впала. Якщо знов почне рости до 39, чимпорадите збивати нурофеном (ми ним 5 днів збивали), сироп парацетамол чи свічки аналгін з дімедролом? І для горла чи потрібнощось давати? Лікар скажав, що тількигорло дуже червоне,мабуть через це і неість.

Offline Окся

• Своя Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мирончик
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #93 : 05 Грудень 2013, 21:05:59 »
може і не варто, та все ж, мама радить чай з сушеної чорниці, можна таке дитині, ми ще таких чайків не пили?

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #94 : 05 Грудень 2013, 21:13:05 »
Цитувати
Температура до обіду була знову 39, так що я дала АБ і сироп парацетамол, тем. впала. Якщо знов почне рости до 39, чимпорадите збивати нурофеном (ми ним 5 днів збивали), сироп парацетамол чи свічки аналгін з дімедролом? І для горла чи потрібнощось давати? Лікар скажав, що тількигорло дуже червоне,мабуть через це і неість.
панадол або ефералган, якщо не збиває 1раз можна дати анальдим. Для горла лісобакт або спрей тантум верде
Цитувати
може і не варто, та все ж, мама радить чай з сушеної чорниці, можна таке дитині, ми ще таких чайків не пили?
можна давати

Offline Kshysja

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #95 : 05 Грудень 2013, 21:15:21 »
У нас зараз тем. 38,7, останній раз збивала в 14 год. парацатамолом. Зараз вона спить, будити збивати чи почекати коли проснеться?

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #96 : 05 Грудень 2013, 21:27:49 »
Віра, знову до вас по пораду...син вже 2 тижні з соплями(але прозорі, не значні, витікають)...правда сьогодні майже не видно вже...але з минулого вівторка кашляє..переважно вологий кашель..давала пектолван плющ...він кашляє,але не відкашлює до кінця...вчора-сьогодні давала вже лазолван...температури нема...сьогодні пішли слухатись, а лікар каже-підозра на вогневу пневмонію..направив на ренген...в мене підозра, бо він у нас довго не грається-зразу в лікарню...то я хотіла спитати: може бути пневмонія без порушеного стану(дитина літає по хаті-не мож спинити), температури нема....завтра здамо кров ще...
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #97 : 05 Грудень 2013, 21:31:27 »
ну і крім того...лікування нам ніякого не написали...мене цікавить, що робити до того як будуть результати аналізів? Може дати ереспал? І якщо аналіз крові буде нормальним, то що тоді робити?
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline Таняка

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аліса
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #98 : 05 Грудень 2013, 21:47:16 »
Дякую за консультацію :flv
І ще скажіть, будь ласка, чому не можна?

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #99 : 05 Грудень 2013, 22:11:52 »
Цитувати
У нас зараз тем. 38,7, останній раз збивала в 14 год. парацатамолом. Зараз вона спить, будити збивати чи почекати коли проснеться?
якщо ручки і ніжки гарячі - можна зачекати
Цитувати
ну і крім того...лікування нам ніякого не написали...мене цікавить, що робити до того як будуть результати аналізів? Може дати ереспал? І якщо аналіз крові буде нормальним, то що тоді робити?
переслухатись у іншого лікаря, скоріш за все це ознаки бронхіту.
Цитувати
І ще скажіть, будь ласка, чому не можна?
любі трави мають лікувальну дію і зловживати ними не варто

Offline Malvina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 31.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #100 : 06 Грудень 2013, 23:00:47 »
Доброго вечора, мала так погано їсть, особливо супи, може тримати в роті і не жувати 20 хв, я вже не знаю що робити, може якісь вітаміни для апетиту, рибячий жир, на глисти здавали то немає d104

Offline Гринька

• Своя Мамка
  • Репутація: +74/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #101 : 09 Грудень 2013, 16:33:32 »
Віро, доброго дня! Давно до Вас як до педіатра не звертались тут, дякувати Богу не було потреби. А ось тепер потребує ще Вашої консультації. Донечці півтора рочку, жодних алергій до цього часу не було. А от в неділо з'явилось почервоніння на щічці розміров у 5 копійок і уже до обіду практично зникло. Пішли сьогодні до дерматолога - зрозуміло що лікар нічого крім того що все нормально не скаже. Здали аналіз крові, гемоглобін 140, а от показник який показує алергію (вибачте, забула назву, не маю аналізів біля себе) трошки підвищений - 6. У нас зараз по плану ревакцинація АКДП. Скажіть будь ласка, через який період потрібно знову здати на аналіз кров аби зрозуміти чи варто робити прививку? Лікарі кажуть що і тепер можна, але я вирішила зачекати, але не знаю скільки часу треба почекати. Висипань у нас уже ніяких нема, від чого та алергія зрозуміти не можу, найменшого уявлення не маю...