Автор Тема: Перші кроки до свого житла. Молодіжне кредитування або інший варіант?  (Прочитано 3993 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +473/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
ми зробили іншим чино-йдеш до забудівника,пллатиш перший внесок-десь 30 відс,а потім розраховують решту суми по місяцях до кінця будівництва.наприклад на 2 роки
Такі умови дають майже всі забудівники, але не всім по кишені перший внесок, та ще й решту треба за 2 роки виплатити. + деякі забудівники умудряються ще й відсотки нараховувати
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Online Асюня

• Своя Мамка
  • Репутація: +78/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта та Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
нам нарахували індекс інфляції-треба дивитися,щоб цього пункту не було в договорі.заплатили додатково 3500грн.все залежить від часу за який виплатите.в деяких було по 40 000грн.після такого вже й тої квартири не хочеш

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Дуже багато інформації можна найти тут

а решту, що сама знаю допишу тут пізніше.

На чергу в міськвиконкомі треба ставати на 8 пов. (вроді 818 чи 819 каб., якщо не помиляюсь.)

Offline ЖасминАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +304/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
На чергу в міськвиконкомі треба ставати на 8 пов. (вроді 818 чи 819 каб., якщо не помиляюсь.)
а мені сказали, що на Незалежності, 9 (де колись був Переговорний Пункт). Це є Центр надання адміністративних послуг. Впринципі, це і є від міськвиконкому (мені так здається), туди звертаєшся за інформацією по любих питаннях.

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +151/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
У мене брат раніше подавав такі документи, збирав пів року, цікавився кожного кварталу про рух черги і пройшло вже 10 років і не так давно прийшло повідомлення з міськвиконкому, щоб він поновив віс довідки, а їх стало на 7 пунктів більше. Так можна все життя чекати, це не в нашій державі квартири роздають. :) Особисто я в це не вірю. Простіше і більш реальніше говорити із забудівельниками безпосередньо. d104

Offline ЖасминАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
Не знаю, але мені моя знайома розказувала, що взяла квартиру в МЖК в 2004 році. І казала, що тоді було без проблем взяти, що їх ще й просили брати. Взяли вони на 30 років кредит. На той час їм "зафіксували" вартість квартири в грн. і тепер на протязі цих 30 років вони мають сплачувати стабільно одну і ту суму. Їй це виходить 750 грн в квартал. 7 років тому це були, можна так сказати, великі гроші. А сьогодні? Це ніщо. А через 5, 10 і т.д. років тим більше.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Цитувати
а мені сказали, що на Незалежності, 9 (де колись був Переговорний Пункт). Це є Центр надання адміністративних послуг. Впринципі, це і є від міськвиконкому (мені так здається), туди звертаєшся за інформацією по любих питаннях.

Можна і на Незалежності. За 2 робочим столом. А за 3 роб. столом надають консультації про МЖК

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +117/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
дВА РОКИ тому в нас постало питання придбання житла і ми почали цікавитись програмою Доступне житло. Але нажаль на папері написане одне, а в реалії зовсім інше. Ми повністю підходили під всі умови цієї програми (кв м на 1 людину, стояли в черзі на житло і т.д.), але в них постійно знаходився привід, щоб від нас відмахнутись. Тому я НЕ ВІРЮ в усі оці програми d128 d128 Думаю, ще якихось 5 років тому це все було реально, але не зараз d128 Тоді і ціни на квартири були значно нижчі і земля не була такою дорогою.  Тому нам нічого не лишалось як придбати однокімнатну квартиру на вторинному ринку (сирець не хотіли, оскільки на 2-кімнатний не вистачало грошей, а на 1-кімнатний сирець потрібно витрати ще стільки ж грошей на ремонт, а з дитиною в 1-км квартирі жити все життя не хочеться :( z2 )  Зараз потихеньку збираєм гроші на щось більше :) :)

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
А я ще цікавилась цею програмою у 1999 р. Але тоді нам сказали почекайте народження хоч 1 дитини, щоб було без %. Але з дітками так зразу не склалось і ми це щось закинули, взялись аж в 2005 р. Стали на чергу у міськвиконкомі, і в МЖК. Хотіли ми через програму, яка співпрацювала з банками. Все майже було реально, лиш нас стримувало те, що у цій програмі була така система оплати:
   - щомісяця я повертаю в банк певну суму (борг+відсоток), тоді це десь мало бути 2500 грн., і цього ж місяця МЖК мало мені повернути на мій рахунок ті відсотки, тоді це було десь 1600-1800грн.

Справа в тому, що МЖК не завжди вчасно повертала %, часто із запізненням, а такі суми нам треба було погашати в банк щомісяця, але ми б не змогли. Пам"ятаю, що раз була затримка від МЖК на пів року. Тому ми не ризикнули і не брали. Тепер знову я пішла, мабуть треба буде поновити мені мої довідки на чергу у міськвиконкомі, принести їм на Незалежності у той центр і можна пробувати. Але 2 тиж. тому, як я там була, то ця пані яка мене консультувала, порадила просто спочатку самій спробувати порахувати який у мене рейтинг, на їхньому сайті, а тоді якщо щось виходить звертатись до них. А найвищий рейтинг у людини яка має 34 бала, а наша сім"я лиш 20....
Так що шансів нема... Як не крути нам 5 чоловікам нормально жити на 12 кв м та рахує наша влада. Отака то наша держава паршива...

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +346/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Програма, яка в нас: в 2005 році ми прорвались в МЖК (чоловік прорвався), там вибив довідку, що МЖК буде нам компенсовувати відсоткову ставку НБУ в разі, якщо ми візьмемо банківський кредит на житло. Квартира у нас якраз була на пиміті (з цього все й почалось, що свекруха знайшла хорошу і недорогу на ті часи квартиру, тому й чоловік почав шуршати, бо грошей не було, квартири також..) Так ось, квартира була, швиденько оформили кредит в банку на 20 років, банку ми платимо щомісяця повну суму, а потім банк подає документи в молодіжку, що ми сплатили, і молодіжка нам повертає певну суму (ставку НБУ).
Наприклад: ми взяли кредит під 12,5%, а ставка НБУ - 9%, то ми получається, що платимо тіло кредиту і різницю (12,5%-9%=3,5%), тобто маємо кредит під 3,5%. Ця ставка інколи міняється, щось не знаю, скільки вона зараз. Але є одне велике АЛЕ - банку ми платимо поану суму щомісяця, а молодіжка дуже часто про нас забуває, може й по півроку не платити, або кинути раз якусь суму і не платити далі, але якщо зважити всі за ій проти, то ми хоч платимо за майже власну квартиру трошки більше, ніж народ платить за зйомні z1

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Цитувати
Але є одне велике АЛЕ - банку ми платимо поану суму щомісяця, а молодіжка дуже часто про нас забуває, може й по півроку не платити, або кинути раз якусь суму і не платити далі, але якщо зважити всі за ій проти, то ми хоч платимо за майже власну квартиру трошки більше, ніж народ платить за зйомні

От і я про це... НЕ ризикнули ми взяти тоді через це кредит, не потягнули б

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +346/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Цитувати
а такі суми нам треба було погашати в банк щомісяця, але ми б не змогли
Ліля, в нас так само було, ми на той час мали платити банку 250 дол, а самі на двох заробляли трохи менше, але це навпаки якраз стимулювало рухатись вперед, щось міняти в житті, бо в одне місце пекло...

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Ми як порахували що за квартиру прийдеться віддати 2500, а як так пів року підряд і МЖК не повертає відсоток... Тим більше як сьогодні пам"ятаю, банк хотів 4500-5000 доходу в місяць, щоб бачити що ми платоспроможні. То мабуть лиш для депутатів реально. У нас половини такого доходу часто нема на даний час, а тоді d104

Offline ЖасминАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
Цитувати
Стали на чергу у міськвиконкомі, і в МЖК
Ліля, а то і туди, і туди можна ставати на чергу? Я вчора дзвонила в МЖК і питала, як стати на чергу, а вони мені сказали йти в отой Центр адмін послуг.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
В міськвиконкомі ми стала на чергу в 2005 р., взяла у них довідку про це і з нею потім в МЖК пішла, щоб стати або на довжелезну чергу на пільгове житло або тоді можна було брати через МЖК і банк. В цьому випадку не треба було чекати черги, просто МЖК давало нам довідку, що ми у них зареєстровані і ми самі шукала банк  і квартиру.
Якщо не дуже ясно пояснила, то питай.  d143

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Доречі, може кому цікаво, що звертаючи увагу на рейтинг кандидатів на сьогоднішній день, то ми стоїмо на 66 місці з 410. Ніби непогано, але шанси нульові. d16

Offline ЖасминАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
Я уточню, МЖК це є "МЖК Експрес-24"? Чи це різні речі? Ліля, а де знаходиться МЖК?
Тобто, з вище тобою написаного, то потрібно спочатку рахуватися на обліку розподілу житла (в міськвиконкомі), щоб можна було брати участь у пільгових програмах?