Автор Тема: Захворювання шлунково-кишкового тракту  (Прочитано 10675 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline polyaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
У мене є питання до Тетяни!Мене болить з лівого боку,під ребром!Так ніби спухло,виперає(я думала,що може підшлункова збільшилась)!таке буває?До того ж печінка збільшена!А ще як з"їм чи п"ю,то там під ребром ще більше мене тисне,ніби виперає.так якби щось не пускає туди їжу.що порадите?Що це може бути?Іноді ще поколює там! :(
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +207/-0
  • stop narcotics
    • Награды
Re: Захворювання шлунково-кишкового тракту!
« Reply #1 : 06 Серпень 2010, 22:18:05 »
у мене такі симптоми були коли печінка збільшена була... на 12 см... але то було ускладнення після гепатиту.... а у тебе від чого печінка збільшена?....
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline polyaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 06 Серпень 2010, 22:29:22 »
Цитувати
у мене такі симптоми були коли печінка збільшена була... на 12 см... але то було ускладнення після гепатиту.... а у тебе від чого печінка збільшена?....
Та я лікувалась по жіночому d100 та й 2 рази пила антибіотики на початку року,та й тепер ніяк не можу вилізти з тої халепи!Та ще й шоколад полюбляю,що не рекомендовано при захворюваннях ШКТ!

Offline Ксюшик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка, Алінка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #3 : 07 Серпень 2010, 13:37:31 »
якось ми звернулися на ТИчини до гастроентеролога, бо в Маринки частень поболював животик. вона нам дала список що можна їсти а що ні дитині. ось я зараз помаленьку спробую це набрати, може кому і знадобиться.
отже,
показания: заболевания печени и желчных путей.
технология приготовления: дблюда готовятся отварными, запечеными, пища солится нормально.
разрешается:
-хлеб вчерашней выпечки или подсушенный пшеничный, ржаной, печенье из несдобного теста.
-супы - различные из овощей, круп, макаронные изделия на овочном отваре, или молочные, фруктовые супы.
-блюда из мяса, птици - изделия из нежирной говядины, птици в отварном виде. сосиски молочные.
-блюда из рыби - нежирные сорта  в отварном или паровом виде.
-овощи-различные виды, зелень, некислая квашеная капуста,консервированый зеленый горошек,спелые томаты.
-блюда из муки - овсянки, гречневои каши
-яйца - не более 1 в день в виде добавления в блюда, белковый омлет.
- фрукты, ягоды сладкие блюда- различные кроме кислых, компоты, кисели, сахар, варенье, мед.
- молочные продукты - молоко с чаем, сгущеное, творог обезжиреный, сметана в небольшом количестве, сыры не острые.
- масло сливочное, растительное (до 50 г в день)
- томатный сок, отвар шиповника.

запрещается:
- все алкогольные напитки, свежие хлебобулочные изделия, изделия из здобного теста (торты, олади жареные пирожки), супы на мясных, грибных, рыбных бульйонах, жырные сорта мяса и рыбы,грибы, шпинат, щавель, редис, редька, лук зеленый, маринованые консервы, копчености, икра, мороженое, изделия с кремом, шоколад, бобовые, горчица, перц, хрен, черный кофе, холодные напитки, сало, кислые фрукты и ягоды, яйца вкрутую и жареные.
БУДЬТЕ ЗДОРОВЫ.

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #4 : 08 Серпень 2010, 22:20:17 »
polya відповідаючи на ваше запитання скажу, що підшлункова може збільшитись, але не до такого рівня, щоб аж виперати , дуже часто при захворюваннях підшлункової залози біль оперізуючого характеру (так ніби паском під ребрами стягнули), а ще біль переважно гостра і дуже інтенсивна, але буває і так як ви описуєте.Інтенсивність болю  посилюється після прийому гострої або жирної їжі, свіжих фруктів та фруктових соків,овочевих супів, особливо капустяного, великої кількості солодощів.
 Якщо аналізувати ваш випадок, то часто зі збільшенням печінки поєднується збільшення селезінки гепатолієнальний синдром ( а от селезінка вже може збільшитись так, що аж виступати з-під краю реберної дуги, проте біль при захворюваннях  селезінки не суттєво залежить від прийому їжі.Також при панкреатиті виникають зміни стільця (чергування проносу і закрепу ), що говорить про ферментативну недостатність самої залози
   А що вам порадити, перш за все треба здати кров на біохімію, не потрібно визначати все, при захворюваннях підшлункової залози основне значення мають а-амілаза і ліпаза, які при панкреатиті підвищені.А ще добре було би зробити УЗД органів черевної порожнини, саме воно покаже який саме орган у вас збільшений і допоможе зорієнтуватись яке саме лікування вам потрібне!
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline polyaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #5 : 08 Серпень 2010, 23:21:44 »
Дякую!Обов"язково здам аналіз!А трошки більше місяця тому я робила УЗД,то печінка була збільшена на 1 см,в жовчному міхурі застій жовчі,хронічний холецистит,зміни підшлункової залози,структура рихла,середньої щільності!Підскажіть як лікуватись,бо не маю як ходити по лікарях і наскільки міг погіршитись стан печінки і шлунку за місяць?Буду вам дуже вдячна!

Offline Леся@

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #6 : 28 Травень 2011, 15:29:44 »
моїй доці 8 міс. почали вводити коров'яче молоко, але ще даю трохи нестожену, думала щоб не зразу давати все молоко. маємо запори. це від того що мішаємо молока? що робити? порадьте.

Offline polyaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 28 Травень 2011, 15:54:11 »
Леся!Все може бути,я вважаю,що такій дитині треба 1 до 1 розводити молоко з водою і з Нестоженом не мішайте,або то або інше,і молоко обов"язково кип"ятити.А прикорм ви даєте/

Offline Леся@

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #8 : 29 Травень 2011, 18:36:15 »
прикорм даю. картопалю,тикву,цвітну капусту ,кабачок, яблуко, чорнослив,курага - роблю домашнє

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Ой, цими днями у нас одні слабості.
Сьогодні цілий день болить мене з лівого боку над бедром і трохи до середини живота. Я уявлення немаю, що це може бути. Раніше таких болів не було. Натискаю - болить і само по собі болить. Дівчатка, хто обізнаний в цій сфері, підкажіть, що там може боліти. Підшлункова - не думаю, я знаю, як вона в мене болить. Що ще таке там є?

Сказали спасибо: Сон Я

Offline Nadya-

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка і синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Я знаю  тільки, що підшлункова так болить.

Offline Galjysik

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 6.03.2011р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #11 : 19 Серпень 2011, 16:47:31 »
Підкажіть, будь-ласка, що це може бути таке. Моїй доці 5,5 місяців, ми тільки на гв і водичку коли жарко пємо. Трішки маєм проблеми з животиком, зелені какашки, пили ентерожерміну, але щось не допомогло. Сьогодні покакала раз жовтеньким, потому десь через годину другий раз і ще десь через годину третій. І останні каки були зі згустками крові і доволі багато. Я дуже перелякалася. Що це таке? Загальний стан як і звичайно.
Буду дуже вдячна за відповідь.

Offline мамусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр ангелочок)
  • Ваше справжнє ім’я: антоніна
« Reply #12 : 19 Серпень 2011, 21:16:03 »
можливо щось іфекційне, я б радила звернутися до педіатра і здати аналізи.

Offline polyaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 19 Серпень 2011, 21:42:25 »
Galjysik,а яку водичку ви даєте?Кров"ю дитина може какати,коли є якась бактерія(інфекція) в організмі,тобто в кишечнику,це може бути небезпечно,ми якраз в інфекційній лежали,бо ми теж покакали кров"ю.Там зі мною лежала жінка,в якої 3-місячна дитина какала такою кров"ю аж чорною,то 5 днів в реанімації дитинка була,знайшли в дитинки якусь ентеробактерію,в нас ніби нічого не знайшли,але була підозра на дизентерію і сальмонелоз,ттт,все обійшлось.Так що краще звернутись до інфекціоніста і показати ці какашки.

Offline Galjysik

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 19 Серпень 2011, 23:48:51 »
Водичку купляю Дивайтіс і кипячу. Але буває що вона коли купається у ванні любить смоктати мокрі пальчики, а там ж звичайна вода, хлорована. Не знаю. Були в педіатра, сказала наблюдати. Якщо повториться підем здавати аналізи.
Дуже переживаю.

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #15 : 19 Серпень 2011, 23:54:28 »
Галя , дивно ваш педіатр мав би відразу вам сказати щоб здати кал на дизбактеріоз...В будь якому разі крові наступний раз чекати не варто вже при зеленому кольорі калу можна здати цей аналіз
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Galjysik

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 20 Серпень 2011, 10:31:20 »
Дякую всім за відповіді.
я напевно сама таки піду і зроблю всі аналізи.
А щоб здати аналіз калу, непотрібно ж їхати з дитиною?
Як відбувається цей процес?