Автор Тема: Питна вода для здоров’я дітей  (Прочитано 6904 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PenelopeАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Питна вода для здоров’я дітей
« : 04 Серпень 2011, 14:23:57 »
 Питна вода для здоров’я дітей
Із моменту зародження дитини в лоні матері, дитина потребує постійно води. Вагітна жінка повинна пити значно більше води, ніж жінка, яка забезпечує питною водою лише саму себе. Що важливо. Питна вода в цьому випадку повинна бути природна, найвищої якості, вода яка по всім своїм фізико-хімічним, біоенергоінформаційним властивостям максимально відповідає зв’язаній воді організму дитини.
     Із врахуванням швидкості із якою відбувається поділ клітин плоду всередині організму вагітної жінки в перші місяці вагітності, можна вважати, що для  нормального розвитку зародка жінці необхідно збільшити вживання води як мінімум на половину. Кожна клітина нового ростучого організму повинна бути насичена зв’язаною водою, що формує живий організм. А якщо мати немає необхідного запасу такої високоякісної питної води, то страждає в першу чергу ростучий організм дитини. Сам організм вагітної сигналізує про недостаток води в організмі тим, що в перші ж тижні вагітності зростає гістамін в організмі, що проявляється приступами нудоти у мами. З перших днів життя дитина потребує правильного питного режиму.
     Педіатрія вважає, що потреба малюка в воді в перший рік життя складає до 150 мл на 1 кг маси тіла на добу.
     У випадку штучного годування дитини використання високоякісної питної води для розбавлення сухих сумішей, як дитяче харчування має практично велике значення.
     Ростучий організм дитини постійно потребує питної води, бо інакше він не зможе розвиватись. Наприклад, сьогоднішні школярі майже постійно ведуть себе як сонні, відчувають себе стомленими або швидко стомлюються при невеликих фізичних чи розумових навантаженнях. Це, в першу чергу, свідчить про недостатнє постачання води до клітин мозку дитини.
     Для малюків і дошкільників питна вода має бути природною, не лише гарантованої екологічної чистоти, містити збалансований вміст основних мікро- і макроелементів і головне мати високу природну біоенергетику. Рекомендується на такій воді готувати дитяче харчування. Коли дитина знаходиться в стадії активного росту, або до цього ще займається активно спортом, то вживання саме високоякісної природної, біоенергоінформаційної питної води просто необхідне.
     Дослідження педіатрів за останні роки засвідчують, що майже половина дітей молодших п’ятирічного віку, які п’ють воду із водопровідного крану, мають проблеми із шлунково-кишковим трактом. Слід батькам, дитячим лікарям, вихователям дитячих садків пам’ятати, що ростучий організм дитини суттєво вразливіший до нездорової екології, ніж організм дорослої людини.
     Діти, як відомо вживають більше рідини, на одиницю маси тіла, ніж дорослі, а тому діти більш чутливі до дії хімічного складу води. Наприклад, безпечний для дорослих процент вмісту у воді нітратів у грудних дітей може викликати метигемоглобінемію. Це хвороба при якій еритроцити крові не можуть переносити кисень в організмі. Рахіт, затримка розвитку дитини також може бути наслідком вживання неякісної питної води.
  Директор Українського інституту екології людини,
професор М.Курик

Яку воду давати свої дитині щоб не зашкодити її здоров'ю?!, мене це питання хвилює весь час. Мій син з перших місяців на змішаному вигодовуванні, тож поставав вибір не тільки суміші, а й води, з 4 міс. на ЗВ, і знову якою водичкою допоювати? Зараз ще прикорм треба готувати.
 Спочатку ми купляли "Малятко", потім "Бебівіту", ще мені подобалась "Моршинська", але знайомі кажуть вона погана бо в неї додають якійсь антибіотики, щоб довго зберігалась а "Малятко" з Донецька, звідки там нормальна вода d104 В результаті чоловік відвіз нашу, домашню воду на аналіз в санстанцію- кажуть не гірша ніж Девайтис, а я всерівно боюсь давати її сину. Адже кожен день розказуюють жахіття по телевізору як дітки труяться водою :(
 І як бути, а як у вас з цим, яку воду ви даєте малятам і коли привчаєте їх до води, яку пєте самі?
П.С. шукала схожу тему, здається нема, якщо не туди написала, модератори, перенесіть будь-ласка :)

Offline люба10

• Своя Мамка
  • Репутація: +122/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 6 і Христинка 2
  • Ваше справжнє ім’я: люба
Re: Питна вода для здоров’я дітей
« Reply #1 : 15 Серпень 2011, 23:24:04 »
Мен теж цікавить це питання. Ми додому замовляємо воду Аляска, але наскільки вона добра, я не знаю, а скільки коштує аналіз води?

Я беру нашу воду з під крану для варки, а для пиття вже цю, а як закінчується, то купляю Аквуша, але теж не знаю що до цього. Недавно набрала джерельну воду в ту баклаху від Аляски, то трубка бачу позеленіла трішки, але чи це нормально чи шо теж не знаю. І почала варити Христі на цій джерельній воді, то за пару раз біла штучка для пароварки потемніла, хоча від води  з під крану не чорніла, так шо я не знаю.

Мене теж цікавить хто яку пє воду і може перевіряли якусь що точно знаєте що добра :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +361/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #2 : 16 Серпень 2011, 07:50:25 »
у нас була такатема, Оля Снейквайф створювала. Але чомусь я не можеу знайти...

Для пиття бутильовану використовую, а для варки з крана. Пробувала варити на бутильованій, а там осад білий з"являється.

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #3 : 16 Серпень 2011, 10:45:16 »
Донечці до 2,5 років і пити давала і їсти варила на бутильованій спочатку Малятко, потім Аквуля (склад в них однаковий і власник той самий). Також не знаю чи то добре чи ні d104. Але колись читала, що звичайна вода не дуже добре для діток, через велику кількість різних солей. І це велике навантаження на дитячі нирочки. Тому і зупинилась в результаті на дитячій водичці - ніби там вміст солей розрахований для дитячого організму. Але як є насправді - хто його знає. Але я дуже сподіваюся що для виготовлення продуктів для дітей ретельніше відносяться d104

Offline PenelopeАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #4 : 16 Серпень 2011, 11:31:44 »
Цитувати
а скільки коштує аналіз води?
Якщо офіційно, то 500 гривень, та чоловік підходив напряму до лаборантки і зійшлись 300 грн z1, але треба наперед домовлятись

Offline Tayana

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +148/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #5 : 16 Серпень 2011, 12:02:40 »
Цитувати
у нас була такатема, Оля Снейквайф створювала
Так так є. Ось вона
Використай код CDJ936 і економ на Для того щоб побачити посилання: Register or Login] від 5$ до 10$

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
« Reply #6 : 16 Серпень 2011, 17:54:36 »
а ми для пиття і для варки їжі воду замовляємо торгової марки Аляскато 2 бутлі по 20 л коштують 60 грн,трохи дорогувато,але добра.
а то з крану якась з осадом вода тече,і накип від неї на посуді утворюється

Offline Крістінка мама

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
  • Diти квіти життя^_^
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 1 рік=)
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #7 : 17 Серпень 2011, 08:02:24 »
Скажіть будь ласка,а правда,що вода з лимонним соком піднімає апетит?

Offline люба10

• Своя Мамка
  • Репутація: +122/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 6 і Христинка 2
  • Ваше справжнє ім’я: люба
« Reply #8 : 17 Серпень 2011, 22:54:00 »
Я знаю, що вода з лимонним соком добре відмиває руки, а за апетит не чула. Часник добре піднімає апетит  d27

Offline мамусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр ангелочок)
  • Ваше справжнє ім’я: антоніна
« Reply #9 : 17 Серпень 2011, 23:07:22 »
Цитувати
Так так є. Ось вона
ну тут ми обглвор.ємо воду для діток, ну особисто я використовувала бебівіту довгий час, до 9 місяців потім перейшла на нашу з крану варю на ній пити синочку даю кипячену, і суміш на ній, знаєте в мене таке враження, що вода в бутилках для дітей це перекипячена вода з крану, краще її було на аналіз віднести

Offline vita_if

• Активна Мамка
  • Репутація: +51/-0
    • Награды
« Reply #10 : 28 Вересень 2011, 19:22:54 »
Ми собі і дітям набираємо воду на Кішлаку (біля Золотої ниви) на подвір"ї церкви.

Online _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +329/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7 років
« Reply #11 : 28 Вересень 2011, 19:36:54 »
Так давно передача була і тепер повторялася робили всі аналзи брали різні води і в ому числі малятко і однозначно сказали що вода в бутилках така сама як з крана,  а люди купують за гроші і думають що це щось краще. а не так то було.  :(

Offline vita_if

• Активна Мамка
  • Репутація: +51/-0
    • Награды
« Reply #12 : 28 Вересень 2011, 21:39:39 »
Я також чула по телевізору, що вся вода в бутилках - це вода з-під крана, просто відфільтрована. А термін зберігання такої води довгий, тому-що в неї додають антибіотики.

Online _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +329/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7 років
« Reply #13 : 28 Вересень 2011, 21:46:46 »
Ото з цього потрібно робити висновки чи варто купляти і самим себе дурити що вона краща. Я так само до 9 місяців малої купляла і думала яка я молодець а потім подивилася передачі і зрозуміла що я дуже помиляюся. Тепер все роблю на воді з під крана.

Offline Babydoll

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #14 : 12 Жовтень 2011, 00:32:54 »
До року робила все на дитячій водичці, потім перейшли на звичайну.

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #15 : 30 Травень 2012, 21:46:21 »
Цитувати
я думала що одна пою свою дитину кип"яченою водою
Я даю не кип"ячену, а сиру воду після року.

Offline zabenja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +114/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #16 : 08 Червень 2012, 00:31:07 »
Цитувати
я думала що одна пою свою дитину кип"яченою водою
Я даю не кип"ячену, а сиру воду після року.
Наталочка-мамочка, вода з-під крану?