Автор Тема: Питна вода для здоров’я дітей  (Прочитано 8355 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +151/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 13 років, Влад 1,5 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: Питна вода для здоров’я дітей
« Reply #34 : 21 Липень 2012, 13:12:07 »
Я ніколи не переймалася таким питанням як вода. Ми п"ємо з під крана і вона сама смачніша. Звичайно, коли малий був немовлям, то йому воду кип"ятила, а  від 1 року приблизно пив сиру водичку. Ніяких проблем зі здоров"ям від цього не виникало. Звичайно, якщо дитина до такого не звикла, то організм може відреагувати хворобливо, навіть діареєю.

Offline Kreollina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +10/-0
  • Не бери за истину то, что видишь чужими глазами.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка Юлічка
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #35 : 27 Липень 2012, 22:23:10 »
і ми пємо з крана воду.

в перші місяці пробували якусь що в аптеках продається дитячу але відразу від неї і відмовилися, та вода закрита в пляшці на мою думку нічим не краща за ту що з під крана, і от пробувала я навіть гірську джерельну воду для приколу закрити в трилітровій  банці та все одно вода портиться через деякий час а от в пластикових пляшках вода не портиться, задумувалась я чому не раз передивилась всякі знаки якості і не тільки про воду і десь почула що туди просто антибіотик додають який вбиває всі бактерії, а для дітей воно не є корисним однозначно.

А та вода що привозна в таких великих бутлях теж ніби хороша бо з джерела от тільки ті бутлі не стерильні і багаторазового використання, всередині їх помити нереально, а от воду то в них набирають часто де гарантія того що в тих бутилках крім води більш нічого не побувало, можливо я є поганою мамою що не слідкую за своєю дитиною, але скажу вам що в знойомого на роботі моя мала в ту велику бутлю позакидувала все що тільки в руки взяла і лінійку і степлер і срепок цілу жменю і ще якихось ковпачків і олівців, а от подальшу долю тієї бутлі я не знаю, коли спиталась що з нею буде відповідь була "не переживай всьо ок".

Так що я за воду з під крана.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline PenelopeАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #36 : 09 Серпень 2012, 18:19:18 »
 Не розумію, як можна пити воду з під крана, вона ж смердить хлоркою страшенно, ще й сиру d111, у мене взагалі на неї алергія, не можу вмиватись, бо обличчя кірочкою покривається. Ми для дитини і для себе привозимо воду з села з криниці, п'ємо і готую тільки на ній, регулярно перевіряємо її в санстанції, то все добре. А у власній квартирі обов'язково поставимо якийсь нормальний фільтр, щоб хоча б готувати на воді з під крана.
 До речі я читала, що якщо нема вибору і доступна тільки вода з під крану, то можна пити морожену, це єдиний спосіб її хоч більш менш робить придатною для пиття, або з кип'яченої можна робити їзюмну водичку, родзинки збагачують її багать корисними мікроелементами.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #37 : 09 Серпень 2012, 18:52:12 »
Цитувати
вона ж смердить хлоркою страшенно, ще й сиру
Наскільки я знаю, то в Франківську воду не хлорують, а якимось іншим способом очищують, вона не смердить d104

Offline PenelopeАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #38 : 09 Серпень 2012, 19:03:23 »
Ну не знаю d104, але вона реально мені пахне хлором, огсобливо коли нагрівається, та й в новинах на днях розказували, що в школах міста поставили бачки з питною водою, щоб діти не пили хлоровану d143

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #39 : 11 Серпень 2012, 00:12:03 »
Ми воду з села з криниці пємо. Зараз живем у Бурштині, то там воду вже давно не хлорують. Є якась очисна станція, але навіть не знаю чи вона працює. Кипятила воду з крана, дуже осад, з села осад трохи менший. На рахунок купованих вод - невідомо звідки та вода в бутлі наливається і як вона очищується, тому такі води не використувуємо. Чула, що саме краще пити талу воду, що саме через замороження вода найкраще очищується.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #40 : 11 Серпень 2012, 00:13:04 »
От знайшла такі способи очищення води:

1.Відстоюємо воду.

Водопровідну воду, як правило, хлорують. Це робиться для того, щоб хлор знищив хвороботворні бактерії. Але при кип’ятінні хлор утворює різні шкідливі сполуки. До того ж, хлор має властивість затримуватися і накопичуватися в організмі людини, чим завдає шкоди його здоров’ю. Щоб цього не відбувалося, хлоровану воду бажано відстоювати, і, таким чином, ви позбавитеся від осаду домішок важких металів і летких домішок.

Як відстоювати воду?

Налийте воду в ємність і залиште її, не закриваючи кришкою, на 6-7 годин і більше. За перші 3-4 години з води випаровуються леткі домішки, а солі важких металів осядуть за наступні 2-3 години. Після того, як вода відстоялася, злийте ¾ води в нову ємність, вилийте а залишок. Відстоювати воду краще в скляному посуді, а не в пластмасових пляшках.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Galka11

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #41 : 11 Серпень 2012, 00:13:31 »
2. асичуємо кремнієм.

Кремній – потужний активатор води і володіє значними бактерицидними властивостями. Вода, оброблена кремнієм, стає дуже смачною, не псується, довго зберігається. Кремній можна купити в аптеках і на виставках каменів.

Як кремніровать воду?

Помити кремній і опустити його скляний або емальований ємність з водою, накривши марлею від пилу. Ємність поставити в приміщенні з кімнатною температурою і денним світлом, але не під прямими сонячними променями. Наполягати кілька діб. Ємність з кремнієвою водою треба добре закривати кришкою, тому що вода зберігає лікувальні властивості місяцями. Не можна кип’ятити воду, в якій знаходиться кремній. Якщо регулярно пити кремнієву воду, то багато хвороб покинуть вас.

Offline Galka11

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #42 : 11 Серпень 2012, 00:15:54 »
3. Заморожуємо воду.

Заморожування – відмінний спосіб позбавити воду від солей важких металів. Після розмороження вода вивільняє багато енергії, якою насичується організм людини.

Як заморожувати?

Наповніть ємність водою і поставте її в морозильник на 7-8 годин. Вгорі ємності утворюється крижана кірка – це домішки важких металів (вода, що містить у собі молекули важкої води, замерзає раніше, ніж звичайна вода). Видаліть її, а залишок незамерзаючої води перелийте в іншу ємність і знову поставте в морозильник на ніч. Рідина, яка не заморожена, шкідлива для людини, вилийте її, а залишок льоду розморозьте і використовуйте для пиття і вмивання. І пам’ятайте, що тільки прозорий лід корисний, а непрозорий говорить про велику концентрацію шкідливих речовин. Розморожуйте і пийте тільки прозорий лід – така тала вода дуже корисна для шкіри, вона активізує всі відновлювальні процеси організму, покращує обмін речовин, виводить токсини.

Мінус цього методу в тому, що разом з «поганими» солями вимерзають і викидаються в тому числі і необхідні людині корисні солі.

Offline Galka11

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #43 : 11 Серпень 2012, 00:16:46 »
4. Чистимо активованим вугіллям.

У дієвості активованого вугілля при очищенні води немає сумнівів, його широко використовує в очисних фільтрах для води. Вугілля поліпшує смак і запах води, усуває неприємні запахи різних домішок, поглинає більшість шкідливих речовин.

Як чистити вугіллям?

Упакуйте таблетки активованого вугілля в марлю або вату і помістіть їх на дно ємності з водою. Вже до ранку вода буде очищена.

Мінус: якщо вода з активованим вугіллям буде знаходиться в теплому місці, то вугілля стане місцем існування різних мікроорганізмів.

Offline Galka11

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #44 : 11 Серпень 2012, 00:17:31 »
5. Чистимо сріблом.

Бактерицидні властивості срібла давно відомі, Іони срібла чудово очищають воду. Для цього наберіть в ємність воду і покладіть на її дно срібний предмет, найкраще чисте срібло з пробою 999. «Срібна» вода довше зберігається і не втрачає своїх властивостей.

Мінус: срібло – такий же токсичний і небезпечний для організму метал, як свинець, тому таку воду треба пити, дотримуючись правил і доз.

Offline люба10

• Своя Мамка
  • Репутація: +122/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 6 і Христинка 2
  • Ваше справжнє ім’я: люба
« Reply #45 : 11 Серпень 2012, 22:26:17 »
Цитувати
якийсь нормальний фільтр
була передача, де розказували, що всі фільтри - то небезпека d30, тобто той їхній матеріал що очищає, то недобре :)
але вода з трубопроводу, якому 50 років гиги не знаю шо сказати, але теж була передача, то у Франківську ніби нічо, я не дуже памятаю. Бачила кіно, де одні кажуть що пють з під крану, навіщо переплачувати, але може десь за кордоном за тими трубами дивляться.
 А ще недавно показували гиги, що десь там червачки текли разом з водою, певно в трубі дірочка появилась і туди червачки позалазили :)

Offline Friskis

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія і Сашулька
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #46 : 16 Жовтень 2012, 22:54:55 »
Любко то були глисти, фу як згадаю d128, я теж таку передачу дивилась, новини помоєму показували що в якомусь місті таке твориться з місцевою водою. В мене є тут джерело заїзджай наповнюй бутлі, вода провірена перевірена. d142

Offline Цьомчик

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #47 : 12 Грудень 2012, 17:06:56 »
В мене є мотор,який качає воду,то малій готую їсти на тій воді, цього літа пробувала давати і сиру

Online Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +905/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #48 : 05 Березень 2013, 19:31:44 »
Ми купляємо воду на Каскаді, там розливну продають "Чиста вода" чи як.... 6 літрів получається за 3грн...

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +613/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #49 : 15 Квітень 2013, 21:02:38 »
Я купляю воду для донечки "Малятко"
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline yulechka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +91/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володимир, 19.02.2011; Лілія 07.05.2013
  • Ваше справжнє ім’я: Ткачівська Юлія
« Reply #50 : 15 Квітень 2013, 21:48:50 »
Цитувати
Я купляю воду для донечки "Малятко"
Ми теж.