Автор Тема: Алергія у дорослих  (Прочитано 7848 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline lapynia

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
Re: Алергія у дорослих
« Reply #68 : 24 Квітень 2013, 23:50:46 »
Ну то що, орендуємо в ескімосів юрти та й створюємо поселення алергіків (це вже називається "сміх крізь сльози", аж тепер трохи мене попустило, бо ходила цілий день злосна, пчихала, а чоловік ще постійно каже "будь здорова" (та яке це здоров’я)

Offline sawa3010Автор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
  • Все так небуде)))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #69 : 24 Квітень 2013, 23:55:44 »
Цитувати
Ну то що, орендуємо в ескімосів юрти та й створюємо поселення алергіків (це вже називається "сміх крізь сльози", аж тепер трохи мене попустило, бо ходила цілий день злосна, пчихала, а чоловік ще постійно каже "будь здорова" (та яке це здоров’я)
Я за  d124

Offline Женя С.

• Своя Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #70 : 23 Жовтень 2013, 14:43:50 »
В мене алергія вже біля 3 років, завжди проявляється навесні, з першим промінням сонця: свербіж очей, носа, ллється з носа і очей...де-коли просто не витримую..і так 2-3-4 місяці..вперше пішла до алерголога в обласну, то вона просто порадила, що і в неті я до того читала: мити лице після прогуллянки, волое прибирання і т.п., і порадила на алергопроби здавати осінню, це самий сприятливий період, а лікування може тривати від 2 до 5 років..на цю весну я переїхала ближче до центру+в той період поїхала на море, і алергіїї взагалі не було. Тут алерголог,як припущення, сказала, що може бути від нашого заводику в калуші...надіюсь, переїзд мій пішов в даному випадку на користь:) але, на алергени все-рівно треба здати, щоб знати на що саме, щоб підлікувти або уникати.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline олюсичка

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: ліна 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
« Reply #71 : 24 Січень 2014, 23:03:01 »
від алергії рятуюся у червні,коли летить тополя,едемом або лорано

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #72 : 30 Березень 2014, 17:02:53 »
Як відомо, найчастіше причиною побутової алергії, як у дітей, так і в дорослих є алергія на пилового кліща. Його позбутися дуже важко, навіть якщо поміняти подушки с пір"євих на синтепон, чи інший наповнювач, проблема тим не вирішиться. Недавно дізналась, що є такий інсектицидний спрей Мілбіол Для того щоб побачити посилання: Register or Login], якім обробляють постіль, матраци. Ціна досить висока, але відгуки позитивні. Я думаю, що в наших аптеках він є тільки під замовлення, і чи ще є? Може хтось таким користувався вже? Поділіться досвідом!

Offline Женя С.

• Своя Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #73 : 02 Квітень 2014, 14:59:04 »
в мене вже тиждень як алергія..пю алергон, але щось  не дуже допомагає...ніс наніч взагалі так закладає, що капец..дихаю ротом, під ранок тіки трошки попускає..піду в аптеку,напевно,по щось міцніше..
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Калинович

• Активна Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #74 : 25 Листопад 2014, 10:28:44 »
Ех, дівчата, а в мене алергія на  село  d27. Вдень - все гаразд, вночі починає закладати ніс, всередині рота свербить, потім починається бронхоспазм - і хоч вмирай. Спочатку знімала  сальбутамолом, тепер вже не допомагає. Лікарі виставляють астму і радять переходити на гормональні препарати або не їхати в село. Але біда в тому, що я там живу і альтернативи не бачу. Хто як рятується, бо знаю, що ця проблема дуже поширена?

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #75 : 25 Листопад 2014, 12:35:19 »
Цитувати
Ех, дівчата, а в мене алергія на  село  . Вдень - все гаразд, вночі починає закладати ніс, всередині рота свербить, потім починається бронхоспазм - і хоч вмирай. Спочатку знімала  сальбутамолом, тепер вже не допомагає. Лікарі виставляють астму і радять переходити на гормональні препарати або не їхати в село. Але біда в тому, що я там живу і альтернативи не бачу. Хто як рятується, бо знаю, що ця проблема дуже поширена?
Сальбутамол не лікує астму, він просто усуває симптоми, розширює бронхи. А чому Ви не хочете переходити на гормональні інгаляційні препарати? Це світовий стандарт лікування астми. Такі препарати діють місцево, практично не попадають у системний кровоток, попереджують напади задухи. Їх потрібно при легкий формі застосовувати курсом, при сильнішій вживають пожиттєво і нічого страшного в таких препаратах немає, крім ціни, яка залежить від курсу долара і вони є досить недешеві. Нехай вам лікар підбере препарат і дозування.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #76 : 25 Листопад 2014, 12:50:31 »
У мене така ж проблема з 13 років,тоді мені поставили астму,в село не їжджу зовсім,навіть там хату продали,але і в місті не все так добре.Ходжу з заложеним носом,особливо вночі біда,бронхоспазми,під подушкою завжди салбутамол.Того року прокололи курс гормонів.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #77 : 25 Листопад 2014, 12:59:35 »
Цитувати
Того року прокололи курс гормонів.
А інгаляційні не призначали?

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #78 : 25 Листопад 2014, 13:19:53 »
Ні,не призначали.Але я давніше  не ходила до лікаря,а вже варто,бо погано себе почуваю,ніби орз весь час,треба йти.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline MaryAnn04

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ірина
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
« Reply #79 : 04 Вересень 2017, 08:58:56 »
Привіт! В мене також зараз період загострення, кожен рік повторюється в серпні, колись гірше, колись легше. Може хто де лікувався в Солотвино чи десь на морі?Чи щось дає?Може хто ходив в соляну кімнату?