Автор Тема: Домашня дитяча бібліотека- обираємо книжки разом!  (Прочитано 42682 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
 :oox  :oox :oox більше ніц не можу сказати  d27 не показуй більше нічого бо скуплю всі  і вам нічого не лишиться d27
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
зараз напишу про наши книжки.
Дуже я люблю книги і мала теж полюбляє! В принципі це єдине наше спільне заняття вдома, бо грає вона самостійно і тільки під час читання потребує мене.
Бібліотека в нас не дуже велика, бо трохи проблемно знаходити російськомовні книжки, україномовні я теж читаю із задоволенням, але вірши то ще більш менш получається, бо рифма виручає, а прозу дуже відчувається акцент і не хочу, щоб мала багато неправильної мови чула, тому книжкок в нас не стільки скільки хочется...... АЛЕ за останній місяц взялась накінец-то вивчила ринок і знайшла пару дуже агрних сайтів!!!! Так що  z3 z3 z3 до Миколая і Нового Року вжу відірвусь  d41
книги лежать на полочціДля того щоб побачити посилання: Register or Login]
, але дуже хочу придбати спеціальний ящик для великих книжок, типу такого (хто знає де таке в нас можно придбати?)
Книги видавництва АБАБАГАЛАМАГА, поки що три, в планах є ще всі інші  d27. Думаю немає змісту фоткати їх внутрищі - всі вже знайомі. По свому духу це на 100% мої книги мене влаштовує ВСЕ , ілюстрації просто бомбезні, стихи сучасні і гарнющі, переклади дуже якісні, наприклад мене вразив переклад "Хатка, яку збудував собі Джек" - цей вірш знаю з дитинства і ніколи б не повірила, що українською він гарніший!!!! Ціни як на мене цілком виправдані, трошки дорогувато, але книжки однозначно того вартують!
Казки поки що не читаємо - малій в них замало ілюстрацій. Курочка Ряба на перший сторінці мене трохи бентежить, бо не вірно написанга  d104, чогось курка обіцяє знести "не просте яєчко, а золоте!", хоча в орігіналі вперше вона як раз золоте знесла (яке вони не могли розбити), а потім обіцяла знести вже просте.

Видавництво Старого Лева, поки що в нас є тільки "Зварю тобі борщику", купляла її у Львові, в нас не знайшла більше книжок, але нещодавна натрапила на них в книгарні Є,тому скоро планую купи ти ще декілька!
Недоліки: не кожна строінка має ілюстрації, тому мала їх просто пропускає, і забагато тексту на одній сторінці, теж важко втримати увагу так довго не перегортаючи сторінки.
Ціна якість як на мене суперова! Така яскрава цікава дость інформаціоннообємна книжка коштує всього 45 грн!

Видавництво ГлоуберріБукс (Для того щоб побачити посилання: Register or Login]). Дуже задовлена, що знайшла це видавництво!!! Всі книжки представлені на двох мовах, але асортимент не дуже великий. Ціна гарна, трохи дороща за Старого Лева, але нища, ніж в АБАБА. Привозять за 2 дні "новою поштою", таки книги пра уштук є в книгарні Є.
"Тайна старой пекарни" - детективна історія, більше певно підійде діткам після 4-5 років, бо моя мала не зовсім вловлює сюжет, заскладний, але все рівно гарно слухає, бо паралельно все можно показувати на картинках.
"Про сїедобное и тому подобное" супер книга для 2-4 річних. Зараз наша найулюбленіша книга, мала просто обожнює, по 100 разів треба читати. Гарно засвоїла про плиту правила і про холодильник.
маленька книжечка в мякий обгортці

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
На днях подарували, але вже прочитьали разів 300  d111, поки що не взнавала де продаються і скільки коштують, але точно будемо покупати ще і ще!!!
Джулия Дональдсон. Якісна книга. прикольні нестандартні ілюстрації, прості дуже вірши, при тому ними викладений складний і цікавий сюжет. Навіть чоловіку було цікаво слухати!

Корней Чуковский видавництва Махаон.
Книжка на четвірочку я б сказала. Ілюстрації досить гарні, нестандартні, але не дуже таки полюбляю. Папір немелований. Яка ціна не памятаю, тому за співвідношення ціна якість сказати нічого не можу. Сама з дитинства памчятаю на память всі майже стихи, але тільки зараз до мене доперло до  якої степені вони садистичні і недитячі  d30, читаю малій, їй подобаются, але якось так сама намагаюсь вибрати щось інше почитати  d112

Книжки видавництва "Ранок". Співвідношення ціна-якість найотимальніше певно - дешеві книжки, якість матеріалів гарна, ілюстрації примітивні, без будь який художніх притензій. Гарні перші книжки яки не шкода дати дитині на вичення і рвання.
Ось цю Варя дуже полюбляє до сих пір (мені здаєтся тому, що її подарував Дениска (наталочки-мамочки) d112)
 Гарна серія найпершик книжок з картинками, більшисть вже давно порвані і багато вже викинула, але в 7-10 міс мала їх обожнювала. За таку ціну то точно обовязкова покупка для дитини до року.
Гарна серія "Мамин помошник" з побутовими віршами, наскільки знаю всі діти їх обожнюють, з ними набагато легше проходять всі щоденні побутові "ритуали" , це напвено найперші вірши які мала вивчила напамять.
ця серія з обємними малюнками, чесно кажучи, взагалі не сподобалась  d104. Може дитина ще замала.
Дуже гарні навчальні книжки товсті картонні, теж зачитані вже з 7-8 міс і до сих пір! Замовила ще подібні.
було декілька книжок цієї серіїї, нічого особливого.
книжок цієї серії було дуже багато, мала їх полюбляла, знала віршики гарно, але вони через те, що не дуже звично відкривають поравлись швидко, тому вижила тільки одна, але вони і звосім не дороги.
ще пару книжок від "Ранку". Курочка Ряба не дуже мені - якісь сумні ілюстрації, купила тільки через мову, зараз замовила більш гарну Курочку Рябу.
новорічна, поки ще не читали.
серія про кота Тімку, така собі.
а ця книжичка була теж популярна) і ілюстрації веселі, книжка з прибаутками і потешками, теж наши найерші вивчені стихи.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Видавництво "Манго" дешеві, картон міций, вірши досить нормальні, але ілюстрації якісь негарні, хоча книжки досить пізнавальні.

Видавництво "Кредо", картон міцний, ілюстраціїї не дуже як на мене. але "кішчин дім" українською дуже гарно звучить.

Видавництво "Коза Дереза", нормальні книжки, картон теж міцний, ілюстрації таки собі, але дитині подобаются, я так зрозуміла випускають книжки обома мовами

Видавництво "Книжкова хата" є єдина книжка, мені і малій подобаєтся, пізнавальна і весела. Купляла в центрі навпроти громадського туалету в "Українська книга" (так вроді магазин називаєтся).

Видавництво "БогДан" дуже мені сподобалась серія "Картинки для дитинки"! шкода, що ми натрапили на неї вже запізно. На мою думку найгарніші перші книжки! Якість гарна, глянцеві картонні сторіник, товста обкладинка.  http://www.bohdan-books.com/search/%EA%E0%F0%F2%E8%ED%EA%E8%20%E4%EB%FF%20%E4%E8%F2%E8%ED%EA%E8/page_1/  
продавались теж в магазині "Українська книга" навпроти громадського туалету.

Видавництво "Перо" дуже якісна перша книжка про цифри, мала її обожнювала і дотепер її любить, вивчила по ній геометрічні фігури дуже рано. Якість класна. Купляла в Антошці.

Бачила таку книжку на том сайті, звідки Метелик замовляє, на обох мовах (за кордоном таку саму бачила англійською), дуже мила тепла книжка про любов мами і дитинки. Якість гарна, обкладенка мяка.

Не дуже зрозуміла мені книжка  d143, певно для шкілького віку.

Одна з найулюбленіших книжок, американська, купляла в магазині "Мама купи", з неї почалася наша любов до балерин  d30 і до Чайковского , бо книжка грає "Танец Феи Драже" из Щелкунчика, мала теперь всюди впізнає (бо мелоджія популярна особливо перед новим роком) і ставить в тупік оточуючих, вони ж одразу думають, що вона ледь не всю класичну музику знає  z5
 Десь за місяц прийде багато замолених мною на розпродажу в Чорну пятницю книжок з америки, дуже в них гарнющи книжки для найменьших  d9 і текст примітивний, як раз будь хто зможе прочитати .

Серія книжок з фермою, яки разом з іграшками продавались. Мала полюбляла, до сих пір іноді просить почитати, книжки цікаві, багато фактів яких я сама не знала, але звичайно то розвід на бабки всі ці серійні випуски  d112, хоча іграшки з цієї ферми мала дуже любить

Написано "Дісней" але я навіть не знаю дисней то чи ні, нам подарували книжку таку  d143. Папір не дуже якісний як на мене.

Популярна в Росії і в нас на сході серія "Школа семи гномов", щось подібне бачила на сайті, де Метелик купляє. Принцип книжка в якій треба клеїти, малювати, вирізати. Досить цікаве, але в нас не популярні, бо мала зхі мною зовсім не займаєтся, їй взагалі не зрозуміло , навіщо щось робити по шаблону запропонованому, тому вона в мене не малює всяки хатки-собачки, а малює щось таке (Для того щоб побачити посилання: Register or Login] - моя мама каже, що то нічний Паріж  d30)
але для тих в кого дітки полюбляють творити разом з мамою певно корисні таки тетрадки!

Мені більше сподобались куплені в Велмарті ось таки тетрадки, може через те, що там знайомі персонажі і є багато наліпок.

Для мам книжки:

Така собі - нічого цікавого, не рекомендую купляти
хоча знов ж таки може через те, що в мене не треба було з малою гратись  d104

Ці обовязково треба мати любій матусі!!! та і татусю!
Тільки Гіпенрейтер тут друга частина, вона не обовязкова, просто першу віддала кумі не булдо що фоткати. Перша частина "Общатся с ребенокм. Как?" - її цілком достатньо!

Ну ще порекомендую звичайно Комаровського книжки по догляду,  теж "мастхев" молодої матусі.

Ось така ще книга є, продаются в Немовлятку , вона десь запихана, бо навіть не прочитала цілком - мені не сподобалось, не раджу брати, нічого цікавого

Зараз замовила ось таку Для того щоб побачити посилання: Register or Login], багато чула, прочитаю відпишусь.

Offline surikova

• Своя Мамка
  • Репутація: +271/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра 19.10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
ну Панакота відзвітувалася мега відповідально z4
я вже список складаю з тих книжечок, що тут підгледіла. Але вже на наступний рік, бо цього року заборонила собі замовляти книжки d27 і так влетіла вже  в купу грошей з нашими книжковими сп:oox

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
а де можна купити книжечку на укр мові, щоб на кожній сторінці була тваринка або овочі? може в якомусь СП є?

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Цитувати
а де можна купити книжечку на укр мові, щоб на кожній сторінці була тваринка або овочі? може в якомусь СП є?
всі ці книжки видавництва "Ранок" а там вони на двох мовах є. В нас  є їх спецвлізований магахин в районі Фуршету, сьогодні заходила - величезний вибір, в Крихітці на стометрівці також завжди було багато тих перших книжок, і зараз є СП "ранок" ось тут Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
ще підкажіть хтось, які книжечки на англ. і нім. мові варті уваги для діток після року ;)

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Цитувати
які книжечки на англ.
Мені подобається "The Little Brave Airplane" Абабагаламага - вона має великі малюнки і досить прості речення. Ще маю багато таких малесеньких, типу українських "Ранок", які купляю в "Скрині".
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
я ось таки замовила, чекаю. Були на них гарны скидки в чорну пятницю.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (таку замовила на англ ы росыйс мовы)

Offline PenelopeАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Цитувати
"Про сїедобное и тому подобное" супер книга для 2-4 річних. Зараз наша найулюбленіша книга, мала просто обожнює, по 100 разів треба читати. Гарно засвоїла про плиту правила і про холодильник.
Я здається закохалась, це щось неймовірне d4, дууууже її хочу, і походу саме я d27

Цитувати
Серія книжок з фермою, яки разом з іграшками продавались. Мала полюбляла, до сих пір іноді просить почитати, книжки цікаві, багато фактів яких я сама не знала, але звичайно то розвід на бабки всі ці серійні випуски  , хоча іграшки з цієї ферми мала дуже любить
А, я знайшла їх в неті, і роздруковую, тепер сама, коли проводжу тематичні дні з Олегом, подобаються ці книжечки мені :)

Offline Nattallochka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія 6, Юрій 4, Марія 6міс
Дайте, будь-ласка ссилочку,  де ви їх роздруковуєте.

Offline VivaNatalya

• Свідома Мамка
  • Репутація: +64/-0
  • дуже розумна тому, що скромна і тому така красива
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Любомир
так-так, лінки в студію. Може хтось має книги з яких уже дітки "виросли"?  Може якось будем мінятись?
Исполнить, пусть плохо, свой долг самолично гораздо важней чем чужой сверхотлично.

Offline tsarivna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Я здається закохалась, це щось неймовірне , дууууже її хочу, і походу саме я
О, я вже сьогодні Тані Метелик казала, що більше нічого не замовляю, бо поклала око на ці книжечки d27 Треба замовити зразу всі, щоб з доставками не гратись. Тому перша покупка в новому році - серія цих книжечок. Дякую, Панакота, за наводку :*
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline arianna

• Своя Мамка
  • Репутація: +78/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Адріана
Цитувати
Про сїедобное и тому подобное" супер книга для 2-4 річних. Зараз наша найулюбленіша книга, мала просто обожнює, по 100 разів треба читати. Гарно засвоїла про плиту правила і про холодильник.
Я здається закохалась, це щось неймовірне , дууууже її хочу, і походу саме я
О, я вже сьогодні Тані Метелик казала, що більше нічого не замовляю, бо поклала око на ці книжечки хі-хі-хі Треба замовити зразу ві, щоб з доставками не гратись. Тому перша покупка в новому році - серія цих книжечок. Дякую, Панакота, за наводку чмок
Теж хочу цю книжку.Так що після свят можемо знову об'єднатися для закупки

Offline PenelopeАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Цитувати
Теж хочу цю книжку.Так що після свят можемо знову об'єднатися для закупки
Давайте, але десь з лютого d100

Offline tsarivna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Давайте, але десь з лютого
Даремно, ти Аня, цю темку створила d27 У нас тепер стільки хотілок, що всі занички прийдеться розпотрошувати, нє d143