Автор Тема: Благодійна дегустація  (Прочитано 1662 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline SynjookaАвтор темы

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка 29.09.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Благодійна дегустація
« : 26 Листопад 2013, 14:14:14 »
Українська благодійницька мережа проводить 1-у благодійну дегустацію “Скуштуй печиво — подаруй шанс” (кулінарна тематика: випічка). На цій дегустації охочі матимуть змогу в особливий спосіб підтримати вихованців дитбудинку для сиріт з обмеженими можливостями — власноручно спекти печиво та запропонувати скуштувати його гостям благодійної дегустації (які перед цим повинні будуть зробити грошову пожертву на будь-яку суму). Усі зібрані кошти будуть використанні на придбання дарунків для творчості і передані вихованцям Залучанського дитячого будинку-інтернату. :flylady  d26

Дегустація відбуватиметься у центрі “Є” (м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 31, 5 поверх) 14 грудня 2013 року з 14.00 до 17.00 години. Вхід вільний :) d120

Допоможи дітям творити та радіти! Приєднуйся! Бери участь або просто приходи куштувати-допомагати! :)

Бажаєш взяти активну участь, запропонувавши гостям свою випічку? Заповни та надішли заявку на участь (форму заявки можна завантажити тут Для того щоб побачити посилання: Register or Login]). Кількість учасників обмежена (20 місць), але не обмежена кількість гостей :) z4

Основні умови участі:
1. Перші, хто надішле заповнені заявки, будуть запрошені на дегустацію як учасники.
2. Усі, хто не одержать запрошення (тобто чиї заявки надійдуть пізніше), першими отримають інформацію про проведення наступної благодійної дегустації :)
3. Учасники повинні самостійно приготувати випічку та з'явитися за місцем проведення дегустації за 30 хвилин до її початку.
4. Перед участю у дегустації кожен учасник повинен виготовити з картону (або іншого матеріалу) скриньку для збору благодійних пожертв.
5. Учасники особисто відповідають за якість та придатність представлених ними на дегустації продуктів харчування.

Телефон для довідок: 543-760

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] - офіційний сайт благодійної організації.

Дівчата, мамочки не будьте байдужими!!! Приєднуємось!!! Це так просто принести частинку тепла і поділитись нею з тими, хто так сильно цього потребує! d120 d78

Offline SynjookaАвтор темы

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка 29.09.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Re: Благодійна дегустація
« Reply #1 : 03 Грудень 2013, 00:53:07 »
Дівчата! Невже ніхто не має своєї думки на рахунок даної акції? Ніхто не хоче приєднатись чи висловити свої пропозиції? Я розумію, що країна зараз живе зовсім іншими проблемами, однак з все починається з нашої небайдужості. Не будьте байдужими!  :flv

Offline galja

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +140/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іра
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Re: Благодійна дегустація
« Reply #2 : 04 Грудень 2013, 14:12:09 »
ооооооооо   класно, я залюбки приєднаюся d41 d41 d41 d41 d41
СП Косметика з Франції Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline admin