Автор Тема: Інгалятор - мій помічник (небулайзерна терапія)!  (Прочитано 43165 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Любаша

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +288/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизавета- 12 років і Олександр-5,5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
В мене є небулайзер (мені прислали два).
Називається "inspiration elite" nebulizer compressor system фірми respironics.  z4
Подивитися як він працює можна тут Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
А почитати тут Для того щоб побачити посилання: Register or Login].
Якщо цікавить пишіть. А може Вам потрібна інша модель, то можу замовити на квітень.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natka_J

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +273/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Ми купляли в Інтернеті звичайно набагато дешевше чим у аптеці.
Дівчата купляйте хорошої фірми,щоб потім за 2 рази невикинути і ефекту небуде. d107

У нас є представник тієї фірми.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Наталя, якої фірми представник?

Offline Crimea

• Своя Мамка
  • Репутація: +11/-0
  • Всё будет хорошо, я узнавала!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
Алла, а де брали?
Через інтернет магазин чи в місті десь купляли?
Купляла в місті, в аптеці на Дністровській (поруч з клінікой Асклепій). Аптека Арніка, здається називається.
Цитувати
В нас постійна проблема,що трохи червоніє горло і починається сухий кашель, ми ним можем користуватися і якими припаратами?
Це краще в лікаря запитати. Я боюсь такі поради давати  d143. Ми робимо інгаляції або з боржомі або з вентоліном. Є ще розчин для інгаляцій "Амбробене", але він гіркий  d108, тому ми з ним ще не робили інгаляцій  d112

З приводу фірми: не знаю, що Вам порадять представники, але той якій ми купили використовують в лікарнях Франківська, да і ми теж дуже ним задоволені ;). Працює як годинник  z4 

Offline Crimea

• Своя Мамка
  • Всё будет хорошо, я узнавала!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
А це мій небулайзер

Offline Natka_J

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +273/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
 TANUXA у нас небулізер фірми OMRON(Японія),я замовляла з Англії.Але ми дуже задоволені набагато дешевше та надійний.
Коли усі захворіли то майже не виключали його.
ДУЖЕ КОРИСНА ШТУКА! z4

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +197/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
а ми купили небулайзер фірми Little Doctor у сімейній аптеці на Симоненка. Небулайзер цієї ж фірми є у дитячій лікарні в педіатрично-діагностичному відділі, щодня через нього проходить купа дітей, от ми і подумали, що надійний, вирішили спробувати. Ціна теж помірна, 585 грн., побачимо як послужить.
Вчора робила малій інгаляцію з Боржомі, ліки поки що не використовуєм, якщо Боржомі не дасть ефекту прийдеться братися за щось серйозніше. А то вона кашляла вологим десь зо два тижні, але кашель не проходив, а вчора вже був просто жахливий сухий кашель, одна надія на небулайзер, тому що моя дитина таке враження, що вже звикла до ліків, ефекту мало, або у нас все просто підробка d112

Offline ОКСАНА

• Свідома Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ОКСАНА
Natka_J, а в яку суму Вам обійшовся небулайзер?

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
з якщо не проти, то я відповім на питаня.Ціни на небулайзери різні, починаючи від 400 грн

Offline ОКСАНА

• Свідома Мамка
    • Награды
мене цікавить, скільки саме коштує в Англії небулайзер. Чи може тут купити, якщо різниця в ціні не суттєва, але і щоб якісний був!

Offline Nefertiti

• Свідома Мамка
  • Репутація: +101/-0
  • Мій янгол
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олесь 4р. Софійка 10м
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Ми  також користуємося небулайзером і він нас спасає ну просто дуже сильно!!! Малий хроріє часто із лікуванням сиропами таблетками затягується надовго а от з небулайзером за 2-3 дні ми вже здоровеньки головне правельний припис.

Offline ОКСАНА

• Свідома Мамка
    • Награды
А який у вас небулайзер і де ви його купували?

Offline vkindrachuk

• Активна Мамка
  • Репутація: +96/-0
  • I want to trevel
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Цитувати
А який у вас небулайзер і де ви його купували?
у нас теж інгалятор omron, ми купували його у Медмаркеті на Незалежності 57, там є такий провулок до будинків і на тому подвір’ї вхід у магазин, купували на початку 2008 року, то заплатили 700 грн, зараз такий коштує приблизно 1000-1200 грн. Наш Мирослав дуже часто хворів , ми як зробили першу прививку, так і пішли на пів року у лікарню (весь цей період з антибіотиків і фліксотиду не вилазили), як згадаю, той жах  d16 , дурно робиться( навіть імуноглобулін прокапали, а на третій день вернулися в лікарню), а потім змінили лікуючого лікаря і дякувати Богу вона нас витягнула з тих усіх болячок.Лікарка як почула ,що ми вже пів року сидимо на фліксотиді за голову зловилася.  На рахунок інгалятора , то хочу сказати, що наш Мирослав не боявся інгаляції робити, навіть під них постійно засинав , у лікарні він вже був любимчиком, бо всі  маленькі діти (нам тоді було 6 міс.)  під час інгаляціїї кричали , плакали, а він засинав, а коли масаж робили ,то він сміявся, прям реготав d27 масажистки казали, що у них така перша дитина ,що на масажі сміється , вони пробували його заставити поплакати ,але все марно. Отака в нас історія , інгалятор рекомендую всім  z4

Offline vita_if

• Активна Мамка
  • Репутація: +51/-0
    • Награды
У нас небулайзер Little Doctor. Користуємося ним вже три роки z4. Дуже допомагає при сухому кашлі. Допомагає справитись з бронхітом без антибіотиків. Але використовую його тільки після призначення лікаря.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +385/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
і я наважилася купити небулайзер......купили LONGE VITA в аптеці, що в дитячій лікарні на Чорновола, довго вагалася чи це нам потрібно і чи допоможе не потрапляти в лікарню і не вживати антибіотики без потреби......і от скажу всім ДОПОМОГЛО!!!!......я вже два рази витягую своїх малявок небулайзером, перші три дні дихаємо Лаферобіоном або Інтерфеоном, якщо не помагає і починають кашляти то роблю інгаляції фіз.розчин з розчином Амбробене......спазм знімаю ношпа+тавегіл на ніч укол, і не потрібно ставити крапельниці і вводити в вену антибіотик......РАДЖУ ВСІМ хто має маленьких діток, які хворіють.......про потрачені гроші не пожаліла жодного разу......дійсно ефективний метод лікування.... z4
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Yuli4ka

• Жизнь не для того, чтобы ждать пока стихнет буря. Она для того, чтобы учиться танцевать под дождем
  • Свідома Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашулька 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Нам теж небулайзер дуже помагає, у мого малого обструктивний алергічний бронхіт був, то 3 дні дихали вентоліном і просто на очах йому все знімало, мені мама в Італії купила,коштував 80 євро,дуже гарний у вигляді жучка(сонечка) червоний з чорними крапочками,малий так тішиться,що жучок його лікує, а ще є насадки для носика,правда не користувались,бо не знаю що використовувати, а ви при ринітах чим інгалюєте носик?

Offline вічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +124/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: святослав 8років. і яна 4роки
  • Ваше справжнє ім’я: віка
ненавиджу цю обструкцію.в мене також лонгевіта.але малий не хоче.хто знає якісь народні методи або методи щоб зменшимти частоту обструкцій.кому що допомагало.а то я деколи впадаю в психози вже з цими свистами