Автор Тема: На допомогу батькам першокласників  (Прочитано 27402 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: На допомогу батькам першокласників
« Reply #68 : 11 Серпень 2011, 16:25:13 »
Порадьте чи варта купувати парту для першокласника і де саме?

Offline kalina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +225/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Сніжана
« Reply #69 : 11 Серпень 2011, 17:31:35 »
  Коли малий йшов в перший клас то я купила комп'ютерний стіл, але такий що на одній половині стоїть комп'ютер а з під низу висовується ще одна полка розміром 1м*50 см овальної форми.
  З однієї сторони економія місця, бо 2 столи в одній кімнаті це забагато і у дитини є своє робоче місце
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #70 : 11 Серпень 2011, 17:52:25 »
Робочий стіл ми дітям організували також. Парту чоловік сам зробив, а звеху купа поличок. Можу сфоткати показати, якщо комусь цікаво.

Offline Shmega

• Якщо в хаті прибрано і наварено їсти,то не працює комп!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +51/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ігор 15 Юля 9
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #71 : 12 Лютий 2012, 11:50:19 »
Для тих хто готується до школи ,можу сказати одне ,найперше до школи мають бути готові батьки ,а вже потім дитина(маю на увазі морально). Тоді все у вас вийде.Матеріальна база теж не зашкодить
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #72 : 07 Березень 2012, 03:16:23 »
Пару днів тому сусідка, яка буде давати дочку в перший клас цього року, розказувала про свої страхи і переживання на рахунок школи. Сама згадала і себе, коли моя Христя мала іти в 1 клас. Думаю багато батьків зараз таке переживає і думає про це.

Не варто! Повірте, нічого такого страшного, про що що варто думати і хвилюватись - нема!  d112

Цитувати
Для тих хто готується до школи ,можу сказати одне ,найперше до школи мають бути готові батьки ,а вже потім дитина(маю на увазі морально). Тоді все у вас вийде.

Це точно!

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #73 : 27 Березень 2012, 14:21:42 »
мами майбутніх першачків, давайте ділитись досвідом!!!
Хто і як готується до школи??? Чи то навіть спочатку до вступу в школу. В нас має бути в червні співбесіда, то зараз почали щодня по декілька хвилин виділяти спеціальним книжечкам, яких в мене дуже багато - там і письмо (палички-крапочки-закарлючки, букви, англ букви, цифри, малюнки...), і цікава математика, і англійська мова і логіка... Хоча ми вже протягом року щось пишемо-мудруємо, але зараз почали інтенсивніше і стабільніше, хоча й так, щоб дитина не замучувалась і щоб не відбивати охоту.
Також почала перевіряти, чи знає Денис пори року, місяці, дні тижня і т.д. Прошу описувати те, що він бачить навколо, вчу говорити правильними реченнями (відповідати), а не просто відповідь одним словом, прошу обгрунтовувати відповіді і т.д. Рахувати ми вміємо дуже добре, то зараз додаємо-віднімаємо. Прошу порахувати вперед-назад не з початку, а напр. від 6 до12 і т.д.
Що ще??? чим ще займатись???

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
« Reply #74 : 27 Березень 2012, 14:28:15 »
Оля,а ви в яку школу йдете? :)
В нас теж інтенсивна підготовкка до школи. В садку на Миколая ми купили діткам зошит "Ми готуємось до школи без проблем" В.Фадієнка, ми займаємось по ній,там є і читання і письмо, математика, мислення. Рекомендую починати з червоного зошита,  ми вже його пройшли на черзі синій.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #75 : 27 Березень 2012, 14:34:02 »
Іра, ми будем пробувати поступати в католицьку, ну я поки так думаю, якраз була на дні відкритих дверей в неділю, в інші школи навіть не ходила d143 не знаю, куди йти, якщо не поступимо  d27
А ви в яку плануєте??? І скільки років твоїму Сашкові??? Бо моєму 6 буде тільки в кінці вересня, тому я все таки трохи за це переживаю, а в католицькій бавляться з діітьми, як в садку (принаймні таке чула) і в класах там максимум 20 учнів  d143

Федієнко в нас також є, потім якось ті всі свої книжечки зберу докупи і напишу, по чому ми навчаємось

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #76 : 27 Березень 2012, 14:49:04 »
Сашкові  у вересні буде 7 рочків.Ми в молодшу групу пішли в 4 роки,а в шість я незахотіла його віддавати.Настусі повезе менше,певно в 6 піде, в неї потужна вихователька, в середній групі вже почають читати, тому в старшій групі вона і без моєї допомоги буде готова до школи, а ще на рік залишати немає змісту бо все забуде.
Я теж довго вагалась, але  зупинилась на 5 школі. Вже написала заяву чекаємо на тести. Одним з недоліків є великі класи по 30 учнів. Директор сказав що вони розділятимуть 6 літок від 7,  рік грає дуже велике значення.

Цитувати
всі свої книжечки  по чому ми навчаємось

Напиши.
А у Вас як з заняттями,бо в нас математика,мислення на ура,письмо ще пів біди, а от читання, знайде 100 причин щоб не читати. А що ви читаєте? :)

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #77 : 27 Березень 2012, 15:16:43 »

ось в цій книжечці Федієнка є буквар+прописи, математика+логіка, ми цю нещодавно почали, хороша книжечка, а так то в нас письмо найгірше - пише, але якось ручку неправильно тримає, я пробую показати, як правильно, а він нервується  d143. Тому получається, але можна було б краще, ще постійно починає знизу писати (маю на увазі з нижньої части букви чи цифри) і не можу йому пояснити, що зручніше зверху.
А всі решту наші книжечки мабуть відфоткаю і потім виставлю

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #78 : 27 Березень 2012, 15:26:44 »
Дуже знайома ситуація, правда в нас нервуюсь я. В мене взагалі мало витримки, тому настроюю чоловіка,що готуватиме домашнє завдання з Сашком.

Offline Irunka

• Своя Мамка
  • Репутація: +168/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, Людочка
« Reply #79 : 27 Березень 2012, 15:30:45 »
Цитувати
але якось ручку неправильно тримає, я пробую показати, як правильно, а він нервується
, Оль в нас в садочок приходили вчителі, які набирають першачків, то вони просили батьків НЕ ВЧИТИ ПИСАТИ букви, цифри, бо в школі діти пишуть чорнильними ручками і вчитель сам показує як правильно тримати ручку, а перевчити діток дуже тяжко.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #80 : 27 Березень 2012, 15:35:28 »
Цитувати
але якось ручку неправильно тримає, я пробую показати, як правильно, а він нервується
, Оль в нас в садочок приходили вчителі, які набирають першачків, то вони просили батьків НЕ ВЧИТИ ПИСАТИ букви, цифри, бо в школі діти пишуть чорнильними ручками і вчитель сам показує як правильно тримати ручку, а перевчити діток дуже тяжко.
Іра, а у вашому садку діти хіба не пишуть прописи??? Наші пишуть ще з першого вересня, я вдома його ніби й не вчу, я просто бачу, що він неправильно тримає. Але я не зрозуміла, як це вдома неписати??? Дитина все одно вдома чимось займається - малює, пише, калякає, я не розумію, як не вчити писати до 6 років??? що ручку від них ховати? олівці забороняти, не зрозуміла цього d104

Offline Irunka

• Своя Мамка
  • Репутація: +168/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, Людочка
« Reply #81 : 27 Березень 2012, 15:39:04 »
В садочку пишуть прописи, якісь диктанти, але все олівчиком, і вчителі рекомендували дома писати олівчиками. 

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #82 : 27 Березень 2012, 15:47:58 »
ну хіба що, а то я вже подумала, що дитині нічого не давати в руки, ми переважно олівцями і пишемо, хоча і ручкою також, але він і там і там неправильно тримає.
Я якраз хотіла дізнаватись, чим діти в школі пишуть, бо десь читала, що дозволили гелеві ручки d130

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #83 : 27 Березень 2012, 15:54:08 »
Кажуть що необов"язково вміти читати, але на математиці вони саменькі мають прочитати задачу.
Оль можливо непевчай, так йому зручно,дехто і в дорослому віці "непопротоколу" тримає ручку :)

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #84 : 27 Березень 2012, 16:59:04 »
Нам у свій час, дуже пощастило з вихователькою, котра дуже добре займалася із дітьми в садку, тому вдома ми дуже інтенсивно не займалися, а просто так, десь колись у вільний час. В школу ми йшли, то добре вміли читати, рахувати, додавати в межах 10 і т.д. Я б радила батькам майбутніх першокласників, найбільшу увагу зосередити саме на читанні, бо якщо це дитині буде вдаватись, то їй значно легше буде на усіх уроках: прочитати задачу на математиці, ознайомитись із завданням для письма, заповнювати зошити на друкованій основі з деяких предметів і багато іншого. Також, потрібно розвивати пам"ять у дитини, щоб легше було вчити вірші, правила, табличку множення і т.д.