Автор Тема: Літо, спека, як захистити дітей від небезпеки  (Прочитано 9008 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
В нас була :( тепер вроді нема, головне часто митись. Я пітничку присипала присипкою + ще помила малу в календулі, то результат на другий день був :)

Ми вчора дуже тяжко перенесли ту жару, доня весь день лежала просто, я аж налякалась, ввечері ледве на увлицю витягла бо не хотліа d107, сьогодні вроді вже лекше  :)
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline O.LKA

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +278/-1
  • Слава Героям !!!! Герої не вмирають ...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артурчик, 02.03.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
У нас теж була пітничка, Артур потилицю аж роздирав , доки не підстригла під полубокс, ззаду тепер майже волоссячка немає, стараюсь частіше і душ запхати просто , щоб прохолодною водичкою облити. А гуляємо лиш зранку до 11-12, а потім аж у 19-20 виходимо, весь цей час в хаті забарикадуємся і спимо, всі вікна закриті ролетами, і тоді у мене прохолодно, жара до хати не попадає  z4
Цитувати
а менша спить в легенькому бодіку, то ціла мокрезна і спинка а під шийкою є пітничка.
Я зараз кладу спати лиш в памперсі, навіть в легенькому бодіку впрівав, спробуйте, проекспериментуйте, може дійсно почне краще спати, у дитинки терморегуляція не така як у дорослого.

Offline двічі мамуся

• Своя Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олечка і Настінька
Цитувати
проекспериментуйте
Оля, до мене на ти :)...А експерементувати прийдеться, бо ці практично безсонні ночі d111 вибили мене геть чисто із колії... d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline O.LKA

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +278/-1
  • Слава Героям !!!! Герої не вмирають ...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артурчик, 02.03.2011
ОК  z4
Якщо переживаєш,що змарзне, кращетонкою пеленочкою накрити, але голеньку, та мій Артурік страшенно не любить бути накритим
 Я на обідній сон один раз поклала малого взагалі голого без памперса і нічого ,спав і до речі не попісявся зовсім
От зараз йду теж лягати, шкода час на ноутбук витрачати , так ми разом і спимо, телефони повиключаєм, тишина і благодать

Offline Т@ny@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
А моєму хоть би що, товчеться, скаче, бігає.... коротше як був гіперактивний так і лишився - йому що зима і мінус 20, що літо  і плюс 35 - немає значення  :) :) :)

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
В мене вдома ще не така сильна жара, та мала цілий день голячком. Позавчора трохи випріла в підгузку. Вночі спить лиш в памперсі, вкривала тонкою пеленкою, але розкривається весь час, то й не накриваю. Голова після сну та й не лише вся мокра. Але мала жвава, шило як і завжди,лиш п'є дуже багато.

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Цитувати
Я на обідній сон один раз поклала малого взагалі голого без памперса і нічого ,спав і до речі не попісявся зовсім
Ми так постійно спимо в обід. Коли була в батьків де своє подвір"я, то навіть в коляску ставила голу і без підгузника, тільки саму коляску накривала чимось білим легеньким, щоб сонце не так пекло.
Вночі тільки підгузок, але ми так спимо вже місяців 2, а коли останній раз накривала, то взагалі не пам"ятаю - лялюся вперто ніжками тріпоче поки не скине з себе чи то ковдру, чи то пеленку.
Душ приймаєм раз 5-6 точно, бо в нас жараааааааааааа. І 2 рази в день сидить у ванній іграшками грається.
А на апетит ніби не сильно впливає: трішки кашка, трішки овочів і ціця. Ну і пити даю часто.

Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
В нас аналогічна ситуація, сплять мої діти в одних трусах, я серед ночі встаю щоб подушку поміняти - настільки мокра d111 а як десь їдемо машиною, в мене з собою змінний одяг, хоть бери і викручуй d104 Апетит в жару поганий, от сьорбають цілий день компот, воду d27
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
О, я вже через цю жару надумала доцю знову постригти трохи, бо голова вічно потіє, волосся довге, а помиємо, то зразу хоче спати і засинає з мокрою головою d104, то думаю хоч каре їй зробити, щоб трохи легше було d143 подушки дві маємо і вночі теж міняю, і бігає по подвір"ї, і спить в одних трусиках, їсти нічого не хоче, якийсь фрукт, овоч, або пару ягід і вода, навіть компот не п"є. Одне погано, що вікна на вулицю не можу відкрити, бо я би на всю ніч відкривала, але ввечері машини гудять, а всю ніч поїзди їздять і сигналять d111, хоч порівняно у нас не так жарко, як у інших, бо перший поверх.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
Моя Настя спить гола, лише в трусиках, але мушу накривати ноги простинькою, бо інакше не засне d27, це така привичка ще від зими, завжди кричть "Накривай нозі!", але потім все одно розкривається і вже спить гола. Вікно весь час відкрите навстіж і вентилятор дує цілу ніч, то ніби так більш-менш терпимо, спати можна. Спить без подушки, тому нічого не мокре, тільки чомусь ніс в неї потіє, крапельки стікають d30

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Цитувати
О, я вже через цю жару надумала доцю знову постригти трохи, бо голова вічно потіє, волосся довге, а помиємо, то зразу хоче спати і засинає з мокрою головою
В нас так само вся голова мокра, я вчора прийшла з вулиці покупала її помила голову і вона заснула на обід, а як встала то вся голова мокра!!! На ніч їй зробила гульку високо, то помогло z4
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
з цією жарою в малої волосся постійно мокре

Offline Мамася

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +454/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик 26.04.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
а в мене малий у цю жару майже нічого не їсть крім грудного молочка  :(. Вже й схуд .не знаю ,що й робити. Душ приймаємо по 3-4 рази в день, бо інакше ну ніяк. а ввечері теж прохолодна ванна.
А від пітнички допомагає присипка або кремчик "Альонка".
[/url]

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +881/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Ой, нарешті трохи легше,  і малюк може вночі трошки спати, а то спав і постійно просинався вже з криком, весь мокрий, під ним все мокре. Ми маленький вентилятор так на нас і направляли по пів ночі, бо реально дитина не спала взагалі. І апетит звісно такий собі, мамині груди, трохи печенька, банани, і пити-пити-пити. Пітничку нічим не мащу, тільки душик, і сам обсихав вдома, шкіра трохи пружніша ставала. Ну, і річка нас рятувала, бо вдома був вже рекорд по температурі, +31 радус. Жесть. Ура дощам!
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Цитувати
вдома був вже рекорд по температурі, +31 радус.
В нас теж вже за 30 було, але мала більш-менш спала. Прокидалась часто, прикладалась і знову спала. Думала, що через жару, а в неї ще зубчик виліз :) То не зрозуміло через, що так часто прокидається d143
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Горобчик

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 місяців
Спека це важко, особливо для малюсіньких, ми якось пережили жару, вдень в тіньку спали, вночі вікно постійно відкрите. Для тих, хто має вентилятор (який просто ганяє тепле повітря) можу порадити, як його на "кондиціонер" перетворити.
Для цього треба льодом запастися і ставити посудину з льодом перед вентилятором (щоб він дув на лід), получається супер,хоч лід швидко розтає
Коло, риску, закарлючку
 На папері пише ручка.
 Все з’єдналось загадково,
 І з’явилось перше слово.
 Здогадались, яке саме?
 Наймиліше в світі – «мама».

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
От ніколи не думала,що натворю таке з своєю дитиною-маєм тепловиц удар,,погуляли по центру на день міста,,,потім ще на річку пішли і дитина перегрілась ...це жах..температура 39,1,,,сиропами не збивається,,викликали швидку,,,вночі знов температура....от я дурепа......тепер на пряме сонце ні ногою,,чогось певна була що нам це не страшно,,а тут таке,,,,,