Автор Тема: Літо, спека, як захистити дітей від небезпеки  (Прочитано 7601 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
ох бідненькі ви співчуваю! d16 :(
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Тетяна

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталя 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
в спекотні дні стараємося гуляти до 11.00  і після 16.00, завжди маємо на голові капелюшок чи кепку, з хб щоб не парило в голову а ще  з собою беремо пити
Ідеальних стосунків немає.Є жіноча мудрість не помічати чоловічі дурощі. Є чоловіча сила прощати жіночі слабкості. А ідеальність... Залиште її серіалам.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +484/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Цитувати
Дуже часто дітки перегріваються через те, що їм не забувають надягати панаму, але забувають регулярно поїти водичкою.
    О це стосується наших садочків. Я свому сину панаму не надягаю, адже має густу шевелюру. В садку вимагають на прогулянку панаму. Всі мої докази, про те що її не потрібно відкидають, адже піт котрий виділяється на шкірі голови, котра покрита густим волоссям, служить охолоджувачем черепної коробки і відповідно перегріву не буде.   А ось регулярно мати кип"ячену охолоджену воду в чайнику забувають.

Минулого року їхали автобусом на море, то рятувались слабеньким не цукрованим охолодженим чайочком з ромашки. Втамовує спрагу супер.   

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Що таке літо для дитини? Красномовно про це розкажуть лікарі "швидкої допомоги". Для них літо - справжній сезон дитячих травм. Статистика показує, що на літній час дійсно доводиться пік різних інцидентів, пов'язаних з тепловими ударами, утоплення, отруєння та інші бідами у дітей.

Давайте розглянемо найбільш небезпечні ситуації, які підстерігають дитину влітку.

Навіть ризик небезпеки навряд чи змінить настрій людей шукати різноманітності і веселощів у теплі літні дні, особливо якщо мова йде про дітей. Тому пильність повинні проявити ми - дорослі.

1. Водойми

Звичайно ж, небезпечні водойми не самі по собі, а з перебуванням в них дітей. Багато хто вважає, що на водоймі або в басейні дітям достатньо безпечно, якщо дорослі поблизу. За статистикою ж багато нещастя відбуваються саме тоді, коли багато дорослих навколо. Проблема, як правило, в зниженні пильності, мовляв, все ж бачать. Дитина, бачачи навколо дорослих, теж забуває про небезпеку, починає балуватися на воді, запливати далеко від берега. За статистикою половина дітей тоне саме в людних місцях.

2. Перебування на сонці
 Те, що тримати дитину на відкритому сонці не можна - це знають всі. Але виявляється, небезпеку несе і похмурий день! Час доби і хмарність ніяк не впливає на кількість шкідливих УФ-випромінювань, якому піддається людина. Рада експертів - завжди прикривати голову. Особливо це стосується дітей, оскільки це єдине, що дозволить скоротити збиток від сонячного випромінювання. Це особливо важливо для дітей у віці до 6 місяців.
  Найбільш безпечні години перебування на сонці - вранці, з 9 до 11 годин. У цей період сонячні промені лише ковзають по поверхні землі, а щільна атмосфера частково поглинає ультрафіолет. З 11.30 до 15-16 годин - перебування на сонці небезпечно! Його промені під прямим кутом потрапляють на землю, проникаючи навіть у найпотаємніші куточки. А вже виступаючі плечі і ніс стають першими жертвами. Не слід забувати, що навіть хмари пропускають до 75% ультрафіолету. З 16 годин і пізніше прогулянки в сонячний день принесуть масу приємних вражень.

Сонцезахисна косметика для дітей. Щоб захистити відкриті ділянки тіла від сонця, слід використовувати креми з ультрафіолетовими фільтрами. Ступінь активності фільтра визначають як SPF (сонцезахисний фактор). SPF показує, у скільки разів збільшується час безпечного перебування на сонці після нанесення крему.

Шкіра дітей дуже чутлива, без захисту вона може витримати на сонце не більше 5-10 хвилин. Тому сонцезахисні засоби для дітей містять високий SPF, від 15-20 і навіть вище. Припустимо, що ви використовуєте засіб з SPF 20. Це означає, що дитина може безпечно приймати сонячні ванни 5хв * 20 = 100 хвилин (тобто близько двох годин).
 Молочко для засмаги SPF-20 (висока ступінь захисту)

3. Перегрів

Багато хто вважає, що тепло не є проблемою до липня і серпня, коли встановлюється максимальна температура. Факти ж говорять про зворотне. Теплові удари у дітей більш поширені на початку сезону, тому що тілу потрібен час, щоб пристосуватися до тепла. Перегріви підстерігають влітку і дорослих, але їм легше справлятися з ними.

4. Надувні іграшки для плавання

Вважається, що надувні круги та іграшки покликані захищати дітей у воді. Насправді ці іграшки зроблені для задоволення, а не для захисту. Вони створюють помилкове відчуття безпеки серед дітей та їх батьків. Звідси - травми та інші неприємні ситуації. Особливо небезпечні пристрої, в яких дитина не можемо сам контролювати своє становище. Якщо він перевернеться, то не зможе сам повернутися в нормальне положення і потоне.

5. Безпечність дорослих

Здавалося б, нічого не трапиться з дітьми в басейні, якщо ви на короткий час відлучитися забрати телефон або купити холодний напій. Але пам'ятайте: дитині вистачить декілька секунд, щоб потонути. Протягом двох або трьох хвилин він може знепритомніти. За чотири чи п'ять хвилин під водою людське тіло отримує необоротні пошкодження головного мозку або призведе до смерті. Згідно зі статистичними даними, у більшості країн утоплення є другою за значимістю причиною неумисної смерті дітей у віці від 1 до 14 років. Це в кілька разів перевищує кількість смертей від дорожньо-транспортних пригод, які підстерігають дитини теж досить часто.

6. Зневоднення

Є думка, що діти повинні пити тільки тоді, коли їм хочеться пити. Але в спеку зневоднення у дітей настає дуже швидко. До моменту, коли дитина відчує спрагу, він може бути вже зневоднений. При масі тіла в 45 кг потрібно не менше 150 мл води кожні 15 хвилин.

7. Залишення в автомобілі

Це дивно, але відсоток дитячих смертей в закритих машинах просто величезний! І з кожним роком ці небезпечні ситуації все частіше нагадують про себе. Температура в автомобілі може рости дуже швидко в літній період, що може привести до пошкодження головного мозку, ниркової недостатності та смерті протягом декількох хвилин. Коли температура зовні між 26 і 38 градусами, температура в автомобілі може швидко піднятися вище 75 градусів. При температурі 28 градусів на вулиці, температура всередині автомобіля може піднятися до 42 градусів протягом 15 хвилин, навіть при відкритих вікнах на 5 см кожне. Логічно, що діти в меншій мірі здатні витримувати екстремальне тепло, ніж дорослі. Здавалося б, хороший батько ніколи не забуде свою дитину в автомобілі. Насправді часто трапляється так, що дитина просто засинає на задньому сидінні, а зайво зайняті батьки забувають про них.

СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline vibibi

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син і дочка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
З дітьми влітку треба бути обережними!! Маєм їхати на море, то буду дуже уважною, щоб ненашкодити своєму малюку d79
Глаза, улыбка, голос, смех. Ты для меня роднее всех ♥

Offline ЛьоліK

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Сама непереношу жару,стараємось гуляти зранку або після 17:00,живемо на першому поверсі несонячна сторона і в нас дома прохолодно

Offline Eliss

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +30/-0
  • Все буде добре!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Не знайшла відповідної теми: скажіть, хто їхав на море автобусом з дитиною до 3 років? Як справа з туалетом в транспоріті і на самому морі? Дитина вже проситься, вдень давно без підгузників, і ніч лише як ночуємо не вдома. Що мати з собою обов язково?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +448/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
В автобусі зазвичай не працює туалет, санітарні зупинки через кожні 4 години.

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Eliss

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +30/-0
  • Все буде добре!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
так, але дитина терпіти не буде, і на унітаз не хоче ходити
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +448/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
візьмете підгузник, бо водії не завжди можуть зупинитися, коли дитині приспічить.
Або поїзд, в цьому випадку ще краще

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...