Автор Тема: Як не витрачати зайві гроші (ділимось досвідом)  (Прочитано 21538 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ластівкаАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 Кукусі )))
  • Ваше справжнє ім’я: Влада
Наразі для мене це питання стало №1, оскільки ціни невпинно ростуть, а доходи збільшуються несуттєво.
Тому пробую хоч трохи економити

20 способів економити у супермаркетах

На сьогодні поняття економії набуває неабиякого значення. Ми пропонуємо вам кілька порад про те, як правильно "скуповуватися" під час кризи, щоб оптимізувати покупки.

Ось можливі шляхи економії грошей під час шопінгу.

1. Купуйте продовольчі товари у різних магазинах. Практика показала, що так можна скоротити витрати до 19% від разового рахунку.

2. Не купуйте їжу на вечерю після роботи. Сплануйте своє меню на тиждень та купіть всі необхідні продукти на вихідних.

3. Не витрачайте гроші на купівлю напівфабрикатів. Приготуйте на вихідних необхідні страви, поставте у холодильник та розігрівайте перед вечерею.

4. Не переплачуйте за упаковку. Якщо є можливість купити продукти у простішому вигляді, купуйте їх.

5. Овочі та фрукти купуйте на ринку, а не у супермаркеті (якщо є така можливість). Вони дешевші та свіжіші, ніж їхні аналоги у магазині.

6. Не купуйте продукти харчування з середніх полиць, як правило, ціни на них дорожчі. Не полінуйтеся подивитися на цінники верхніх та нижніх полиць.

7. Намагайтеся ходити у магазин без дітей. Дітлахи завжди знайдуть способи не заплановано збільшити витрати.

8. Робіть покупки вранці або вдень. Ви будете рухатися по супермаркету швидше та зробите менше незапланованих покупок.

9. Ніколи не відправляйтеся у супермаркет за продуктами на голодний шлунок. Пам’ятайте, що голодний покупець завжди витрачає більше.

10. Втома та злість – погані помічники при відвідуванні магазину. Втомлений покупець намагається побільше накупить солодкого, а злий - непотрібного.

11. Купуйте продукти зі знижками у рамках різних акцій. Практика показує, що так можна економити до 20% щомісячного бюджету. Однак, не піддавайтеся «знижковому синдрому». Робіть покупки раціонально, пам’ятайте, що не все золото, що блищить.

12. У супермаркеті не звертайте уваги на рекламні цінники. У більшості випадків, вони як підводні міни, яких варто уникати.

13. Використовуйте кулінарні рецепти для складання оптимальних економних домашніх меню.

14. Збирайте та використовуйте у процесі шопингу акційні купони та картки.

15. Не купуйте у продуктових супермаркетах вироби не бакалейного типу. Наприклад, газети та журнали, речі, лікі, побутову хімію. Вони завжди дорожчі, ніж у спеціалізованих магазинах.

16. Завжди перевіряйте чек, перед тим, як піти з супермаркету. Касири інколи помиляються та вибивають зайвий товар.

17. Беріть з собою у супермаркет калькулятор. З його допомогою ви завжди зможете швидко порахувати – чи варто купувати цілу упаковку чи краще купить продукти окремо.

18. Намагайтеся запам’ятати та порівняти ціни у різних супермаркетах та магазинах. Це дозволить знайти більш оптимальні та економні міста для покупок.

19. Не ігноруйте розмір знижок на окремі позиції: чи то 50 копійок, чи 50 гривень. У сумі економія може бути доволі значною.

20. Гроші, що вдалося зекономити на їжі, витрачайте з розумом.

Економних и продуктивних вам покупок!

За матеріалами Для того щоб побачити посилання: Register or Login] та Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Чи економите Ви і яким чином?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Радісне Сяйво

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Ластівка класна стаття!  z4 +1 Молочні продукти зі вчорашнього дня подорожчали, була неприємно здивована і це ще обіцяють підняття цін на інші товари. Доречі, десь пропала гречка, в 3-х магазинах була і немає

Offline niiio

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Дмитрий
На рахунок овочів і фруктів, а також побутової хімії не згоден, так само відносяться і памперси та багато всього. Інколи доцільно в один день об’їздити пару великих магазинів і базар,  ізразу стануть точки над і.

На рахунок гречки, останній раз на тому тижні в Сільпо була по 12.75грн., на базарі х.з., на східній Україні так само півтора тижні тому ще була по 10,50 вже по 12. Мабуть буде ще дорожче.

Так що в тому році їли  гречки бо рис був дорогий, а в цьому будемо їсти рис.  )))

Offline Irenka

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 3 года
гречка в Бонусі вже по 13-50 була і то на вагу, казали,що в пачках напевно не будуть завозити бо не вигідно,а взагалі зараз все подорожчає з тим газом

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
А мені для того, щоб не потратити більше грошей, ніж планується, треба просто залишати їх дома і не брати з собою ніяких карточок d27
Колись пробувала ходити в супермаркет з списком необхідних товарів - не помагає, завжди побачу, щось ще ДУЖЕ ПОТРІБНЕ і купую, навіть якщо даний товар і не був у списку d30
ВИСНОВОК (мій) - не брати з собою гроші "на всякий випадок" - тільки ті, які планую витратити d130
P.S. Якбижто ще так і робити, як думаю і розумію d112

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
Ніколи не відправляйтеся у супермаркет за продуктами на голодний шлунок. Пам’ятайте, що голодний покупець завжди витрачає більше
Це 100% на чоловіку перевірила.

Цитувати
Колись пробувала ходити в супермаркет з списком необхідних товарів - не помагає, завжди побачу, щось ще ДУЖЕ ПОТРІБНЕ і купую, навіть якщо даний товар і не був у списку
ВИСНОВОК (мій) - не брати з собою гроші "на всякий випадок" - тільки ті, які планую витратити

Аналогічно,все йду в супермаркет зі списком,а виходжу звідти,в два рази більше ніж писала.

Я, наприклат, дітям купляю одях на сезонних розпродажах(Антошка,Пелікан) на наступний сезон,так получаються нормальні ціни.І для себе тепер теж так часто роблю.

Offline nananet

• Активна Мамка
  • Репутація: +102/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: три донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Я з метою економії коштів, відправляю в супермаркети чоловіка зі списком необхідних покупок. Він не купує нічого зайвого. Правда,є  у цьому й мінуси. Чоловіки, переважно, менше уваги приділяють вибору товару, не такі уважні до цін тощо. Але для мене все одно економнішим є такий спосіб.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Цитувати
відправляю в супермаркети чоловіка зі списком необхідних покупок. Він не купує нічого зайвого. Правда,є  у цьому й мінуси
оце точно!!! Відправиш чоловіка по хліб в магазин, і він принесе ТІЛЬКИ ХЛІБ d107 ні ковбаски, ні зефірчика :) я коли йду по хліб наприклад, то повертаюсь з іграшкою для сина, кремчиком для себе і добрячим шматом мяса для чоловіка d30

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Тут певне основне лишні гроші не брати з собою. А ще, як Танюха писала, не йти голодним в магазин. Правда 100%! d27

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
мої правила:
1. Не йти закуплятися у великі магазини.
2. Наїстися перед покупками!!!!!
3. Список продуктів
4. Гроші, розраховані на цей список + ще гривень 50 зверху (раптом щось забула написати або побачу щось вартісне). Так і все куплю і зайвих грошей не потрачу.
5. Є речі, що купую в Епіцентрі (хімію) продукти на базарі чи Арсені. Одяг, як правило, в неті, там є і асортимент і ціни нижчі.
6. Планую меню на тиждень і не купую зайвих продуктів.

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +348/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
І головне не брати кредитну карточку бо на ній надто багато грошей і тоді береш все що хочеш  d27 d140

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Цитувати
І головне не брати кредитну карточку бо на ній надто багато грошей і тоді береш все що хочеш 

О, я про це забула написати. А це найголовніше. З кредиткою хіба на базар не страшно вийти  d27

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +348/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
Цитувати
О, я про це забула написати. А це найголовніше. З кредиткою хіба на базар не страшно вийти
оце 100%. А там де термінали ліпше не потикатися.

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
для мене також краще не брати гроші з хати щоб їх не розтрачати, а в супермаркет беру чоловіка - він мене там так підганяє що я не то щоби щоб лишнє купити - я взагалі забуваю за чим прийшла  d140 d140 d140

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
Ми намагаємось затарюватись раз в тиждень в Арсені, оминати маленькі магазинчики, де моїм хлоп"ятам постійно треба якісь дурнички. Побутову хімію беру в Метро. Іграшки намагаюся купувати якісні, щоб вистачало більше ніж на 2 дня. Кредиткою взагалі не користуюся, хоч десь валяється 2 штуки.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
А я не вмію себе стримувати d112, все одно йду за чимось одним, а вертаюся з довжелезним чеком d27, і ніби нічого зайвого не купила, але все одно купу грошей розтратила.

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
Я себе неможу стримати лише коли це стосується шмоток d111. Стосовно іншого якось не тягне.