Автор Тема: Як не витрачати зайві гроші (ділимось досвідом)  (Прочитано 21568 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline o_stin

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
Цитувати
що бутилка олії закінчилася
І що? Я живу в місті, продуктових магазинів на кожному метрі по 2. Ну куплю я в магазині, що біля мене олію на 2 грн дорожче, поїхала б на базар, проїхала б 4 грн- купила на 2 грн дешевше. Давно зауважила, що в магазинах в спальних районах ціни майже такі самі, а їхати до ринку і проїзжати 8 грн не вигідно, коли все під боком можна купити. І я не купую все в одному місці, знаю і відслідковую де що дешевше продається.
Акційні товари купую тільки у випадку, якщо на даний час мені потрібна ця річ. От була недавно фольга в Сільпо, акційна, я взяла 1 шт, бо закінчувалась стара. Но, набирати по 5 шт я б не купляла, тільки тому, "бо вона їсти не просить".

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
а з чого взяли, що треба на ринок їхати? d104
я недалеко від ринку живу і мені на ринку взагалі не зручно купляти, хоча б тому, що не куплю там 2-3 морквини і т.п. чи 200-300 грам фаршу і не можна карткою розрахуватися.не раз в супермаркеті було наберу продуктів на сотню  і розрахуюся бонусами і нема візка. а коли за одну руку малого тримаєш, а в другій сумка, не навибираєшся подешевше
За м"ясом чоловік на ринок ходить, якщо треба більше бо знає там декого з продавців і вони йому кажуть, чи є нормальне м"ясо сьогодні. А так сьогодні відбивна, завтра - котлети і т.п. і нема потреби морозити
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Женя С.

Offline o_stin

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
Цитувати
а з чого взяли, що треба на ринок їхати? d104
я недалеко від ринку живу і мені на ринку взагалі не зручно купляти, хоча б тому, що не куплю там 2-3 морквини і т.п. чи 200-300 грам фаршу і не можна карткою розрахуватися.не раз в супермаркеті було наберу продуктів на сотню  і розрахуюся бонусами і нема візка. а коли за одну руку малого тримаєш, а в другій сумка, не навибираєшся подешевше
За м"ясом чоловік на ринок ходить, якщо треба більше бо знає там декого з продавців і вони йому кажуть, чи є нормальне м"ясо сьогодні. А так сьогодні відбивна, завтра - котлети і т.п. і нема потреби морозити
Про ринок це другорядне, нехай супермаркет. Купуючи 200 грам фаршу и 3 морквини ви не економите час. Ну, хіба що подобається щораз ходити в маркети.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
просто не розумію для чого накуповувати кілограмами, якщо є можливість взяти свіже. мені однаково, що до супермаркету, що до ринку.
Ми їмо щодня інші страви. Якщо ввечері були котлети, то максимум, що вранці ще чоловік з"сть котлету, вже більше її ніхто не хоче. Ввечері хочеться вже чоггось іншого. Єдине, що суп можна істи 2 дні один і той же.
А час найкраще зекономити, якщо харчуватися в ресторані. Та ж тема про економію коштів.

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
Я чомусь так навчена змалечку що не викидаю НІЧОГО.
все готую так щоб зїлося то коли трошки лишалось бо діти недоїли то курям або собаці. навіть коли щось таке що псу даєм так розраховую щоб на нього вистачило. готую як правило на 2 дні. і знаю напамять що у мене є у холодильнику. І у шафах. А одяг і ін речі мушу ще вчитись викидати щоб хату не захламляти.
купую з запасом по акціях хімію і те що не псується ( в розумних межах) олію на 2-з міс максимум а цукор коли приходить новий врожай зразу на рік(бо ще бджоли на зиму годуєм цукром), крупи 2 пачки макс--бо заводиться міль, не купую кетчупів майонезів чіпсів і подібних шкідливих родуктів.
майже не ходимо по кафе. Більше на природу, і у місця що цікаві дітям.
грошей у хаті майже нема--бо завжди є діри куди вони летять, оскільки  " робимо зі старої хати нову" і у стані хронічного капремонту. І як тільки є гроші--зразу на них купляємо будматеріали чи ще щось для будинку. Тому питання зайвих витрат неактуальне мені--бо не витратиш те чого нема z5 z5 z5
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Сказали спасибо: vibibi

Offline kara.bogut

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна
Дуже гарні поради, особиво з нинешніми цінами.
А я себе ніяк не привчу закуповуватись продуктами наперед. Бо буває часто, що планую приготувати щось одне, а потім хочеться іншого.

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +253/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
І я замітила, що  купу грошей іде на продукти. А їсти аж так добре не їмо і в холодильнику пусто.  Кожного дня купу грошей в магазині залишається.  А їсться гречка, макарон, можна сказати.
Треба якось спланувати. Іду читати  що пишуть дівчата тут.
а як в вас? Плануєте меню на тиждень? Продукти закуповуєте на тиждень чи по мірі?
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Offline gruzinochku

• never stop
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +300/-2
  • never stop
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза - 8р., Захар - 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
все те саме і у мене та моя думка-ціни-космос.Що говорити, якщо вчора в око потрапили мені платсівці 600грмова упаковка за 56грн.це ж бред....
Та й фрукти щодня купляю і на них цніи високі.Бо банани та яблука майже щодня.Рідше-апельсини та ін.
Вже літом легше буде-хоч можна овочів та ягодів їсти і не настільки все дорого буде обходитись як в осінньо-зимовий період.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Я сьогодні пучечок кропу купила,дала 12 грн.За кріп!А які ціни на все інше.Сьогодні у нас витрати,у старшої днюха.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Лана87

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Не згідна з тим що на ринку дешевше, в супермаркеті ціни на фрукти значно нижчі, та й мясо на ринку я не дуже охоче купую, коли бачила як продавці його гарненько руками обмацують mish

Offline likesummer

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: NIka
на сайті Для того щоб побачити посилання: Register or Login]   є акційні пропозиції усіх магазинів, іноді можна скористатись

Сказали спасибо: Galinka)))

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
на сайті Для того щоб побачити посилання: Register or Login]   є акційні пропозиції усіх магазинів, іноді можна скористатись
щоразу як чоловік десь по справах їде у місто--переглядаю акції у магазинах "на маршруті" щоб вийшов-купив і поїхав далі.
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Offline Anima

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 11
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Начиталась і вирішила: з 01.08 починаю для себе марафон "Економія". Дякую дівчатка за натхнення d120

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
Начиталась і вирішила: з 01.08 починаю для себе марафон "Економія". Дякую дівчатка за натхнення d120
І я замітила, що  купу грошей іде на продукти. А їсти аж так добре не їмо і в холодильнику пусто.  Кожного дня купу грошей в магазині залишається.  А їсться гречка, макарон, можна сказати.
а як в вас? Плануєте меню на тиждень? Продукти закуповуєте на тиждень чи по мірі?
Не планую, а треба))

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +253/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Не планую, а треба))
Продукти стараємось закупити на вихідних на тиждень,  бо в селі кожного дня по магазинах багато переплачується,  ре місто,  акцій немає  d27
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Offline Galinka)))

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +7/-0
  • Мій синочок-моє щастя!Моє житя!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артем 1 рочок
  • Ваше справжнє ім’я: Галинка
Я тоже люблю зайти на цей сайт перед походом в магазин, завжди знайду щось дешевше і те що треба d6
Мій синочок-найулюбленіший чоловік на світі!