Автор Тема: Як не витрачати зайві гроші (ділимось досвідом)  (Прочитано 21567 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MTV

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • А теперь коротко о Главном - Я СЧАСТЛИВА!!!
    • www.besttraining.com.ua
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Майя
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна Муравйова-Недоступ
для початку не обов"язково користуватись програмним продуктом - правильніше виробити звичку фіксувати витрати. Думаю достатньо в Excel зробити табличку просту, зручну і зрозумілу. Адже не так важливий інструмент, як вміння ним користуватися )
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
я пробувала таким займатись, двічі по пару місяців вела ті доходи і витрати, але плюнула  d111
бо щомісяця витрати різного характеру, і, наприклад, коли одного місяця ти багато витрачаєш на аптеку, то вже на одяг менше або не купуєш м"ясо, зате наступного, блін, треба на садок здати, ну наприклад, там інше щось непланове може бути,  і тоді інші витрати знов коригуються

Offline wwwild

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Класний спосіб - брати із собою менше грошей!  d27 Тоді відпадають всякі дрібнички типу "снікерс"  d112
Ми записуємо крупні покупки - все, що треба для ремонту, побутова техніка, меблі. Дрібні записати дуже важко. А ще переглянули свої потреби і по-новому розставили пріоритети.  :)

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Фіксувати доходи і витрати - це дуже класна штука! Але нажаль я не можу заставити себе цим зайнятись  d112

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Але нажаль я не можу заставити себе цим зайнятись
якби нужда приперла - бігом заставила б

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
якби нужда приперла - бігом заставила б
Це 100% ,але я схильна до думки,що навіть коли є певні фінансові можливості то не дуже добре тринькати на право і на ліво. От зараз в декреті сиджу,особливо нікуди не ходжу. Нє ,ну ходжу канєшно кожного дня з малими гуляти,ну але це не робота чи кафе чи клуби. Тобто стиль одягу і потреба в його кількості звичайно менша. А в мене просто хвороба - шось купити.  d111 d111 Я вже сама на себе така злюща!
І от думаю,що якби записувала свої витрати,то може б попустило  d130

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
я не можу спланувати наші доходи,тому що вони не стабільні,один місяць більше,другий меньше.Але цей місяць почали записувати своі витрати,тому що гроші ніби заробляються,але іх ніде не видно,а здається,що витрачаємо не так багато.І якщо чесно.підрахували ми витрати.і були шоковані,тому що думали що витрачаємо набагато меньше.Тепер би якось навчитись економити

Наталя , точно така ситуація

Цитувати
Тобто стиль одягу і потреба в його кількості звичайно менша. А в мене просто хвороба - шось купити.    Я вже сама на себе така злюща!
друга Наталя, в мене аналогічно, і це за останній рік таке за собою на блюдаю раніше не було

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
лишні витрати є, ну я так думаю, коли є гроші, коли грошей нема, то і дурних не потрібних витрат, теж нема d112
Але ж в бідності ніхто не хоче жити, так що дєвушки треба якось навчитися нам правильно економити гроші.

Точно знаю, що їхати в супермаркет треба  лиш після того як плотно поїли, по ск. вже замічала за собою і чоловіком, що коли голодні, то в корзині пів корзини не потрібних і не по списку на киданих продуктів d27
Це даже і чоловік мій визнав d112

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
Цитувати
Точно знаю, що їхати в супермаркет треба  лиш після того як плотно поїли, по ск. вже замічала за собою і чоловіком, що коли голодні, то в корзині пів корзини не потрібних і не по списку на киданих продуктів
оо,це точно,я вічно наберу всього з голодухи,а потім втіхаря викидаю,те що не з*іла.

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
    • Награды
В магазини і на базар ЗАВЖДИ ходжу зі списком - це мені економить перш за все час! А так ходиш поміж прилавки і думаєш шо треба а що ні  d16
От на осінній сезон,переглянула гардероб Данилка і склала також список що йому ще треба, і вякій кількості по штучно. Бо вже маю досвід  - понакуплялаааааа,а дитина то росте швидко і одягнути не встигали. Для Соломійки тепер вже також купляю тільки необхідне  d142 

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Репутація: +130/-0
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
Я практикую не підрахунок витрачених коштів, а розкладаю всі доходи по конвертам - так мені легше. Береш грошенята з конверту і бачиш реальну картину. Правда, займаюсь цим, тоді коли бачу що фінансоо живем впритик. Розкладу по конвертам, дивлюсь, ніби все нормалізується.
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
Для Соломійки тепер вже також купляю тільки необхідне   
для таких манюнь і на форумі тут можна новенького накупляти і вже ск. зекономити грошей z5

Offline Ks_en_ka

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Записувати витрати протягом місяця дуже корисно, ми таке практикували кілька років тому, коли ніби і витрат не було, і грошей на місяць проживання було виділено достатньо, а вже на третьому тижні грошей нема, а їсти хочеться... Перечитування записів допомогло зрозуміти куди йдуть гроші і реально скоротити витрати, навіть вдавалось щось заощаджувати. Тепер бачу знов потрібно вести облік витрат, а то гроші зникають швидше, ніж встигаєш їх заробляти...
І, точно не можна голодним заходити в магазин, бо купується лишнє, ще й переважно шкідливе, в порівнянні з домашньою їжею і не брати з собою діток і не питати в чоловіка, чи часом він не хоче чогось смачненького (то я про свого, бо він в мене полюбляє щось купити, чого не треба, але йому хочеться). Для мене найкращий варіант ходити за продуктами самій зі списком, але як треба провести місячні закупки, то їдем з чоловіком разом (самій досить важко з пакетами носитись.)
Найбільшою статею витрат у нас протягом року, як показала практика, є різні дні народження, весілля та інші так сказати масові заходи, бо є багато друзів і родина велика, тож на рік назбирується.....І ніяк не скоротиш ті витрати.....

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
Найбільшою статею витрат у нас протягом року, як показала практика, є різні дні народження, весілля та інші так сказати масові заходи, бо є багато друзів і родина велика, тож на рік назбирується.....І ніяк не скоротиш ті витрати
ооо, а в нас за вересень-жовтень я нарахувала 9 подій d16

Offline оксана7777

• В щасливій родині дружина думає, що гроші беруться з тумбочки, чоловік - що їжа береться з холодильника, а діти - що їх знайшли в капусті
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +257/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка і Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Цитувати
ооо, а в нас за вересень-жовтень я нарахувала 9 подій
мама дорогая, так банкротами можна стати

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +159/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
І я кілька місяців вела "сімейний бюджет", де детально розписувала всі доходи-витрати, літом правда із постійними роз"їздами це діло трохи закинула, тепер планую відновити. Не скажу, що особисто нам це допомагає суттєво економити, зате хоч вимальовується реальна картина, НА ЩО йдуть гроші, бо раніше з чоловіком постійно дивувалися, ніби й нічого такого не купили, а грошей нема d104.
А найдієвішим способом економії для мене є похід за покупками без чоловіка, він в мене як мала дитина, вічно йому всього треба :)

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
тому що гроші ніби заробляються,але іх ніде не видно,а здається,що витрачаємо не так багато
аналогічно  d111
я колись вела такий блокнотик як відправила чоловіка в Швецію а сама вагітна Анжелінкою на 5 місяці залишилась тут - то записувала всьо всьо до копійки, і навіть те що в туалет в місті сходила за 50коп, то реально бачила куди гроші йшли, і була дуже економна бо знала що чоловік важко ті гроші заробляє та ще й постійно в небезпеці ( на лісоповалі)
тепер бачу треба також цим ділом займатись, або переводити певну суму в іноземну валюту d112