Автор Тема: Солодощі  (Прочитано 14725 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
Re: Солодощі
« Reply #102 : 07 Травень 2013, 19:13:18 »
щось пот типу таких натуральних пастил мені, здається, можна замовити в магазині школи йоги а ще я колись щось теж вишукувала, то точно є на iherb, таких багато корисних продуктів, але я так і полінувалась тоді все то почитати, можливо, хтось собі дівчата щось замовляє з цього сайту, то я би приєдналася з задоволенням, там, наприклад, пальмовий цукор досить часто можна замовити за гарну ціну.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #103 : 07 Травень 2013, 20:01:29 »
Я поки малій нічого з солодкого не давала, вона навіть не знає що з цукерками треба робити d112, висипає на підлогу і перекладає з стаканчика в стаканчик і сортує по кольорах  z5 z5 z5 z5

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #104 : 07 Травень 2013, 20:29:17 »
Цитувати
Я поки малій нічого з солодкого не давала, вона навіть не знає що з цукерками треба робити

ого...ну я своїй теж не давала, але вона якось раз додумалась розпакувати шоколадку і облизати d30 так тепер як бачить шоколадки чи цукерки то зразу рветься до того...їй все що цікаво то пхає в рот,навіть якщо воно не їстівне, на Паску наприклад пробувала їсти свою свічку, ми тільки встигали все з рук забирати d112 А взагалі дуже добре,коли діти не знають солодкого до 3-х років, правда трохи важко так зробити :xmm

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #105 : 07 Травень 2013, 21:46:00 »
Дывчата а що на вашу думку печіво то не солодощі??  d27  Ще й яки солодощі!!! і шкідливі для зубів ще побільше шоколада  d112 І компоти солодки теж.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #106 : 07 Травень 2013, 21:59:13 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дывчата а що на вашу думку печіво то не солодощі??  d27  Ще й яки солодощі!!! і шкідливі для зубів ще побільше шоколада  d112 І компоти солодки теж.

Ну печиво, так, я так зрозуміла що питалося про цукерки і шоколадки... d112 d112 d112 А компоти ми не солодкі п"ємо  d104

Offline ООлеська

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +75/-0
  • Життя минає навіки без всякої надії на повернення.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ю 10 С7
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #107 : 08 Травень 2013, 01:13:28 »
Цитувати
Я поки малій нічого з солодкого не давала, вона навіть не знає що з цукерками треба робити , висипає на підлогу і перекладає з стаканчика в стаканчик і сортує по кольорах
ага моя тоже так робила поки старший син не надоумив , бо до солодкого вона і зараз паралельна но як згадає собі про якусь цукерочку позавчорашню що мама сховала буде цілий день стогнати d79 d79
Те, чого немає, завжди здається кращим за те, що в тебе є. В цьому полягає романтика й ідіотизм людського життя.
Еріх Марія Ремарк

Offline Neverseenglee

• Активна Мамка
  • Репутація: +61/-0
  • Моє щастя у мене в руках.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маргарита
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #108 : 08 Травень 2013, 15:56:59 »
і я противниця солодкого до 3х років, проте не знаю, чи вдасться :( у нас в дворі дуже багато мамочок годують дітей всілякими хробачками, вафлями і батончиками, то й моїй пропонують, добре, що я її навчила все віддавати мамі, то вона ще не пробувала, але боюсь, що як підросте, то почне просити. Може хтось знає метод як вберегти????

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #109 : 08 Травень 2013, 16:00:44 »
я щось кожен раз дивуюся коли читаю такі речі- вберегти просто - дуже чітко дати всім зрозуміти, що тільки Ви вирішуєте. що може їсти Ваша дитина і все. Я не знаю, дівчата, ще зі мною не було випадків, щоб хтосб впхав синові те проти чого проти я, так він вже в мене спробував шоколад, але у два з половиною, але він в мене дуже енергійний, тому ми з чоловіком якось вже вирішили потрохи йому дозволяти їсти шоколад, але саме шоколад якісний бажано, а не хробачків і таке інше

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #110 : 08 Травень 2013, 20:15:55 »
Цитувати
А компоти ми не солодкі п"ємо
Компотики навіть без цукру шкідливі через вміст фруктози у фруктах.
Пишу це і йду варити дитині компот :oox

Offline Neverseenglee

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #111 : 08 Травень 2013, 21:58:02 »
та шкідлива не так фруктоза та цукор, а усі ті гидотні компоненти, якими сучасні солодощі багаті, я коли печу печенько вдома, то даю туди цукор, і не думаю, що дитині буде від того дуже зле, а компоти теж щодня варю без цукру, і впевнена, що від них більше користі, ніж шкоди... особисто я проти купованого солодкого, кіндерів усіляких, шоколадок, чупіків і т.д., а домашнє печенько чи кексик інколи даю малечі

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #112 : 08 Травень 2013, 22:48:34 »
Цитувати
а компоти теж щодня варю без цукру, і впевнена, що від них більше користі, ніж шкоди
Якщо компотик це основне пиття дитини, то це дуууже шкыдливо для зубів. Дітки звикли пити по трошки і часто, компотики постійно в роті і постійно створюють поживне середовище для розвитку патогенних бактерій , і карєс "здрайствуй"  d111.
Ніколи не зрозумію навіфщо ті компоти варять???? Ну яка в них може бути користь??? Тільки один сплошной вред, ще і дитину привчати до "смакових" напоїв, а не до нормальної чисотї води (як відомо тільки вона нормально втамовує спрагу не пошкоджучи обмін речовин).  d141 Я розумію , коли дитина хворіє і треба щоб вона обовзяково пила, то тоді вже що тільки не завришь, але коли дитина просто здорова, навіщо компоти? Таке враження що більше нічим зайнятись.
Цитувати
... особисто я проти купованого солодкого, кіндерів усіляких, шоколадок, чупіків і т.д.
Я думаю, що в цій темці ВСІ проти цього!!!! МИ тут розмірковуємо , яким чином дати дитині "здорові солодощі" щоб це ніяк не вплинуло на її звички і здоровя!

Offline Neverseenglee

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #113 : 08 Травень 2013, 23:02:21 »
щодо компотів - я не згодна, якщо його правильно зварити, тобто запарити кипятком, а не кипятити, то це корисно, бо це настій сухофруктів чи ягід, а їхню цінність заперечувати не варто, звісно і вода потрібна, можна чергувати.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #114 : 08 Травень 2013, 23:09:23 »
Цитувати
, а їхню цінність заперечувати не варто, звісно і вода потрібна
все рівно ніколи не зрозумію як компот може бути кориснішем за яблоко зїдене просто свіжим!  d104 Навіть як кипятком заливати, то всі рівно поки він до 40 градусів остине (а тільки при 40-50 градусах вітаміни не руйнуются) то вже всі вітаміни розпадуться чи прореагують. Остаются тілтки мінеральні речовини, а їх просто повним повно у всій нашій їжи і воді!  Тому користь компота - дууууже сумнівна, а шкоди від нього повно - особливо для зубів і у формуванні в дитини бажання пити щось "смачне" замість води.
Все рівно ніколи не зрозумію навіщо дітям робялть компоти. Це для мене як чай чи сік, чи какао - просто десерт , який сожно випити 1-2 раза в день після їжи. А ось так на протязі дня  - це шкідливо однозначно.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #115 : 09 Травень 2013, 10:14:00 »
Цитувати
Тільки один сплошной вред, ще і дитину привчати до "смакових" напоїв, а не до нормальної чисотї води (як відомо тільки вона нормально втамовує спрагу не пошкоджучи обмін речовин).   Я розумію , коли дитина хворіє і треба щоб вона обовзяково пила, то тоді вже що тільки не завришь, але коли дитина просто здорова, навіщо компоти? Таке враження що більше нічим зайнятись.
Цитувати
Навіть як кипятком заливати, то всі рівно поки він до 40 градусів остине (а тільки при 40-50 градусах вітаміни не руйнуются) то вже всі вітаміни розпадуться чи прореагують. Остаются тілтки мінеральні речовини, а їх просто повним повно у всій нашій їжи і воді!  Тому користь компота - дууууже сумнівна, а шкоди від нього повно - особливо для зубів і у формуванні в дитини бажання пити щось "смачне" замість води.

Ага, треба це дати прочитати свекрусі d27  ато їй поки лікар не скаже, то мені не вірить z5
У нас все почалося з того, що були сильні запори, ввели прикорм, ні бурячки, ні гарбузики, чорнослив і Дуфолак не помагали...а пити вона категорично відмовлялася, я їй давала воду або чай...і тут десь за тиждень моя свекруха догадалася про компотик....і Настя почала його пити, потім травлення налагодилося, але ми чомусь і далі давали компот, хоча коли я даю їй просту воду то вона також п"є (звичайно не в таких кількостях як компот). От тепер вже візьмуся серйозно за відлучення d30  від компоту.

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #116 : 09 Травень 2013, 15:31:05 »
Цитувати
(звичайно не в таких кількостях як компот)
мій теж кампот чи узвар багато може випити а води трошки!дуже любить відвар із кураги!

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #117 : 09 Травень 2013, 15:36:10 »
      Ми також обожнюєм компоти і узвар,але я їх даю тільки коли ми хворі(ось наприклад як зараз), щоб багато пив. А так то і воду нормально п"єм, тому не баче сенсу малому давати компоти кожен день, бувають винятки на якісь свята, тоді узварчик йде за милу душу  :)

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #118 : 09 Травень 2013, 15:37:32 »
ми теж були хворі і перейшли на узвари і кампоти тепер треба знову на воду навчити!