Автор Тема: Фотозвіт до новорічного обміного проекту 2013 року  (Прочитано 3949 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline слободянкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-1
  • Я Віка, до мене на "ти" :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Діліться своїми звітами з нами. памятайте, тема без коментарів! ;)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Найдорожче намисто на шиї жінки-це руки дитини, що її обіймають!

Offline Олічк@

• Активна Мамка
  • Репутація: +90/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валюша
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Що ж буду перша.
24 грудня до мене подзвонила дівчина, яка представилась Танею (Андруся) і ми з нею домовились про зустріч на наступний день.
25 грудня ми зустрілись і я з Валюшкою стали щасливими володарками новорічних сюрпризів:
СЮРПРИЗ ДЛЯ МОЄЇ БАРАБУЛЬКИ

Таня з бісером вгадала на 200%. У нас в садок Миколай мав принести бісер та не встиг, а принесе Дід Мороз. А я про це малій ще раніше сказала, то вона мене після Миколая ще ниє за бісер. Вчора вже зробили бусіки.
СЮРПРИЗ ДЛЯ МЕНЕ:

І окремо вязаний ведмедик

І знову ж таки Танюша із світильничком Дідом Морозом вгадала. Я як раз хотіла щось подібне купити
P.S.: Таня як на початківця ведмедек дуже гарно і акуратно звязаний.
Ще раз дякую за подаруночки і ВЕСЕЛИХ СВЯТ ТОБІ!!!

Offline Леся28

• Своя Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
От і мій звіт про подарунок.
Форумчанка Діана (idianka) завітала до мене в гості особисто і з подаруночком. Ми з синочком були раді її прийняти. Синочок був в захваті від подарунка, а я в захваті, від того, що таку красу можна створити власними руками.
Ось так подарунок був запакований:
А ось і весь подарунок:

Так от, в подарунку була подушка-котик зроблена вручну. З цим котиком мій Павлик в той ж самий день ляг спатки.
Ще там для синочка була симпатична розмальовка з машинками. Павлик її оцінив і за допомогою Діани відразу ж почав розмальовувати.
Ще там для мене була сумочка, яку теж зробила Діана. Вона її назвала "авоською".
Також в пакетику були новорічні прикраси на ялинку, шоколадка, паперові формочки для кексів, книжечка з рецептами, гарна відкритка з чудовим привітанням.
І вже коли Діана від нас пішла, ми з синочком знайшли ще в пакеті рушнички. Я так зрозуміла, що вони теж робота Діани. Вони просто чудові!!! Навіть цікаво де Діана знайшла таку тканину з симпатичними кониками.

Дякую дорога Діана за такий чудовий подарунок і за приємну бесіду. Мені було дуже приємно з тобою познайомитись. А мій Павлик передає привіт "гарній тьоті" ;)

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Як і обіцяла, ось фотозвіт: подаруночок мені прийшов поштою від Уляни Soulless. Дуже гарно був запакований, в коробочці був кольоровий серпантин і зверху відкриточка від Діда Мороза у яскравому конверті. Упаковку не встигла сфотографувати, бо синуля швиденько її позбувся  :)

На фото видно піжамку, цукерковий подаруночок, наборчик браслетики та кульчики ручної роботи, хлопавки, бенгальські вогні, коник-магнітик на холодильник, відкритку і набір маленьких дідів морозів на ялиночку

Ще біля синуліної ножки видно двох білих оленів на ялиночку. вони тепер у нас на вікні

А в цій загадковій коробочці був запакований крем для мене. Дуже мені підійшов, дякую  d41 d41 d41 d41

Синуля особливо зрадів відкритці - дійсно повірив, що вона від Діда Мороза.
Дуже дуже дякуємо Улянці! Нам дуже приємно і ми щиро вдячні за такі гарні подаруночки і новорічний настрій :) d53 d41 d41 d41 d41 d41 d41 d41 d41 d41 d9 d9 d9

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline surikova

• Своя Мамка
  • Репутація: +271/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра 19.10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
І я похвалюся подарунком від моєї феєчки Олічк@. Вона вчора завітала до мене додому, бо ми з моєю малявкою відсиджували дома температуру d16 Тому візит Олічк@ був вдвічі приємнішим d9
 d120Скажу одразу - була вражена тим, скільки всього Олічк@ нахендмейдила і для мене і для Сашуні d120
Новорічну масочку Сашуля без вагань одразу примірила d27

А ось і решта чудових подаруночків. Таких милих і тепленьких.  d9

Ковзани маленькі прсто бомба! z4

Прикраси на ялинку ніяк не дочекаються коли ж наш татко вже принесе ялиночку d41

Були ще солодощі і печивко для Сашуні, але вони з певних причин, які не залежали від мене, в кадр не попали ;)
Велике спасибі нашій феєчці за чудові подарунки і Новий рік, який уже завітав до нас разом з таким казковим пакуночком d41 :flv

Offline слободянкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-1
  • Я Віка, до мене на "ти" :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
І я ділюся своїм щастячком! моєю феєю була lavazza_15. і от сьогодні чоловік приніс мені чорний пакуночок, а в ньому був руль для синочка, він сьогодні цілий день пікає

і чудова ялиночка, я так зрозуміла, хенд мейдовська і підсвічник. я давно хотіла зробити якусь таку ялиночку, а тут такий подаруночок! Дякую і від синочка також!!! :flv :* :flv

і поселилась вона у мене на віконечку
Найдорожче намисто на шиї жінки-це руки дитини, що її обіймають!

Сказали спасибо: Нов@чок

Offline Андруся

• Своя Мамка
  • Репутація: +57/-0
  • (())
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андріанка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Ось і я висавлю фотозвіт:
Подаруночок прийшов мені по пошті. d41
Моєю прекрасною Феєчкою була Stacey :flv
Донечка не могла дочекатись мене із роботи щоб розпакувати коробочку.
А там всякої краси:
Ось така краса коли ми відкрили:
І тепер усю красу по порядку:
Для донечки Подаруночок від мілки:

У середині мілки були такі солодощі і браслетик,принцесаю Моєї доці улюблені солодощі d41 :)
Наступне три чудових конверти і їх вміст мене вразив все ручної роботи яскраве і красивезне! Откриточка ручної роботи,сніжинки і красивезні чобітки  z4

Чудовий пакунок а в ньому теплезні носочки для мене.Дужеееее красиві Дякуюююю Анастасія.
І два Прекрасних d9 d9 d9 d9 Ведмедиків З якими доня зразу заснула І всюди тепер носиться із ними!
І всі подарунки разом:
І моя Андріаночка щаслива
Дякує тьоті за такі подарунки! d41 d41 d41 d41
Величезне спасибі наша феєчка Stacey.  :)Подарунки Неперевершені І такі чудові І яскраві! d41 d41 d9 d9 d9 d9 d9 d9 d9 d9
Шкода що особисто ми не змогли познайомитись і зустрітись :*

Offline Soulless

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +232/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
І я сьогодні зустріла свою феєчку  d41 Нею була surikova. Подарунок дуже-дуже-дуже класний!!! Величезне дякую від мене і від Сашка.
Пакуночок виглядав ось так:

Це все разом (коник якого сашко не хотів дати сфоткати, пазли з карлсоном, новорічні наклейки(чомусь не потрапили в кадр, печиво і пакуночок для мене) і ще листівка з класнючим привітанням):

А це вміст мого пакуночка (шоколадна ялинка, так і хочеться вже її зїсти, сережки з кониками (я ще таких не бачила, дуже люблю такі милі штучки), і мильце ручної роботи)

Величезне дякую за подарунки і створення святкового настрою!

Offline lavazza_15

• Активна Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яринка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
І я спішу похвалитися своїми пакуночком від Мар'янки ledi_eM. Подаруночків дуууже багато, не можу натішитися d9 d9 d9

Ось такі чудові резиночки для моєї малявки та прикольна рамочка у вигляді ялиночки :)

Читатиму журнальчик,пожовуючи чорний шоколад,поки буде пектися смакота в горшечках d30 d30 d30

Дякую за чудове привітання у листівочці, та за всю цю красу d9 d53 :*

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Моєю феєчкою була Nepodarunok. Дуже дякую за подаруночки. Я отримала силіконові формочки для випічки, іграшку на ялинку, цукерки і дуже гарну листівку, але на жаль не підписану. Також були подаруночки для моєї донечки - лялечка, кульки і шкарпеточки. Дякуємо  :flv

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
 d77 Прийшла я хвалитись подарунками  d42 В останній день минувшого року мене одарила справжня фея і, за визначенням моєї дитини, помічниця Діда Мороза (Снігурочка по-нашому  ;)) Таня Метелик  d41. Ух, як то приємно отримувати подаруночки  ny1.
Отож, така тісненька компашка сюрпризів була у коробочці  d9

Це "дитяча" частина  d91

Неймовірна книжечка  d9 Я й сама її з рук не випускаю, а дочка вже прочитала її всім своїм іграшкам, по окремості мані, татові і решті родини, а ще страшно шкодує, що святкували НР не дома, бо тоді, може, б і Дід Мороз під віконечком послухав   ny6

Хвилю емоцій викликав ведмедик  d52. Його родовід вже відомий, то нова хазяйка всім представляє його, як Тедді з англії  d112 Тедді вже має свою коробочку-хатинку, друга Шеррі, і взагалі попав у надійні рученята  :bo

А це все моє  d41 Новорічна чашечка (з інакших цього року ще й не пила), щоб вона не пустувала - смачнюче капучіно  :k58 і конячка-магнітик

І найдушевніша частина  d9 d9 d9 Листівка (ну що скажеш - рука майстра  d9) і новорічна прикраса з кави пахуча-пахуча z4 z4 z4  d91 d91 d91 d9

Фото, нажаль, з телефона і навіть близько всїєї краси не передають  d100
 d77 Танюша, дякую за радість і позитив перед самісіньким святом, ми в захваті  :* :* :* :* :* :* :* ny1

Offline dzyana

• Робота над собою - найважча робота, тому нею займаються не всі
  • Активна Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яремчик Остапчик
ось і я хвалюся своїми подаруночками (
Все була упаковано в такому чудовому пакетику

а там стількі красииииии.........

масочки, книжечки, пластилін - дітлахам , мені носочки з кониками  d9 і календарик ,якому мій чоловік дуже швиденько знайшов місце :) :) ;) ;) ;)

звісно королева подарунку грошова ялиночка

і ще багато новорічних прикрас

дуже дякую Ірині за продовження новорічного настрою d77 d77 d77 d41 d41 d41 d41 d41 d41 ny1

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Уррраааааааа d41 d41 d41 Отримала посилочку  d9 d9 d9

Моя феєчка Dashamamysa. Ми з Катрусею безмежно вдячні за таку велику кількість краси в коробочці  d131 Чомусь була на 99,9% впевнена що моя феєчка Слободянка  d27

Посилочка просто бомбезна  mish Абсолютно все в ній шикарне, включаючи упаковку  d9

Аж руки чешуться похвалитися  d27

Приступаємо  d91 d91 d91 ny1 ny2 ny1

Це така симпатично-новорічна упаковка :bo (ну фото коробки в упаковці фірмовій Нової пошти вирішила не виставляти d27)

Це фото всього вкупі  mish Малу ледь стримувала щоб вона не навела порядки в тому натюрморті  d27

І так, тепер детальніше  d120 Ялиночка з флісу просто відпад :bo Дуууже гарна і приємна на дотик - вже висить на ялиночці  ;)  ny2 Равлик просто шикарний  :flv І на ялиночку і на равлика миттєво був скоєний напад, молода особа намагалася вицарапати равлику очі, а з ялинки зняти прикраси  d30

Далі розмальовка, липучі пазлики і олівці. Дуже дякую за такі дарунки - все чудово підходить по віку моєї малечі  :bo Розмальовка і олівці це такі речі, які закінчуються дуже швидко, вірніше буде сказано вичерпують свої запаси d27 А ще враховуючи що ми і олівці ремонтуємо, та ще й використовуємо їх як інструмент для ремонту замочних скважин  d27

Далі мило (не знаю чи феєчка його зробила сама чи купила  :xmm) пахне дуууже ніжно і приємно, тільки ось не дуже можу розібрати чим саме  :xmm І цукерки  d15 гарно посмакували вже під чайок  d27 Особливо фанатію від Баунті, Марсу і Снікерсу  :bo Доречі таких подаруночків взагалі ще не бачила  d104 Дякую :flv

Далі сережки  :bo Дуууже сподобалися  d9 Єдине що я якщо чесно не ношу такі сережки, ну поки що... Влітку може таку красу і спробую надягнути  :bo У мене просто трохи не той стиль, але іноді дійсно хочеться такого ось жіночно-прекрасного  d9

Далі ялинкові прикраси. Відрапортую - вже висять на ялинці з ялиночкою з флісу  :flv Катерина Олександрівна також їх витребовувала для поповнення свого арсеналу іграшок, в чому їй люб"язно було відмовлено  d30 Ось не дуже зрозуміла, то на кульках декупаж власного виробництва, чи то так і продавалося?  :xmm

Ну і на останок вже наші ручні каляки-маляки по подарованій розмальовці  d30 За поля старалися не виходити, чесно-чесно  d27

Дашамамуся, ви змусили нас повірити в фей  d131 Бо посилочка просто чарівна  d9 Ще раз дякую за подаровані радощі  ny1 ny2 ny1

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +457/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
А тепер я похвалюсь!  d41
Моя Феєчка Оля Dzyana ! Не залишила мене на поталу хворобам,прислала гінця з подарунками!  d42
Скільки душі вкладено!!!!!!!!!!

d135

Почнемо,ходіть глазіти! ;)

Все було в гарненькому пакетику на зимову тематику,але я спочатку фоткала на телефон,а потім вирішила витягнути фотік,то вже наступні знімки з фотоапарату.  :no-no

Я щаслива власниця неймовірної зеленої красуні!
Таємничий пакетик і кульочок(спочатку я подумала,що то шоколадки!  z5 )

Листівочка!!!!!   d9
Дякую, за теплі слова!
Ще раз гляньте на це диво  mish

Тепер відкриваємо секретний пакетик!

Чудові іграшки,які поселяться в мене на ялинку!

А тепер вся композиція разом!!!

Так от у таємничому кульочечку дуже класне мило!!!!!! Я його ледь не з"їла!!!!!!!!!
Тепер ледве стримуюсь,щоб не відірвати від ялинки шматок краси  d142,щоб чоловік побачив і зацінив  ny2

Олічка, дуже тобі вдячна за настрій, вкладену душу і доброту!
І за те,що передала мені таку радість!  d41

Offline Dashamamysa

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ігорчик
  • Ваше справжнє ім’я: Даша
 Ось трішки появилось часу, бо свята   d111 в приємному сенсі  .
Вибачаюсь перед своєю феєчкою Olka за затримку звіту
Нарешті хвастаюсь

Offline idianka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +189/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Святослав - 19, Владислав - 17
  • Ваше справжнє ім’я: Діана
Прийшла моя черга хвалитись своїм подаруночком, якого відібрала на пошті, бо повідомлення не було... Моєю феєчкою є слободянка.

В пакуночку були листівка  ручної роботи, набір - дзеркальце і гребінець, календарик-долар, шоколад для мене і шоколад для моїх діток )) Дякую, Віка ,за подаруночки!