04 Березня 2015, 22:14:53 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Вам не прийшов лист із кодом активації?

Увійти
Інтернет-магазин цифрової та комп'ютерної техніки - TIPTOP.IF.UA, м. Івано-Франківськ
Новини:
Для того щоб побачити посилання:
ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ або УВІЙДІТЬ
Допоможемо бійцям в АТО:
маск-халати,бафи,балаклави,шкарпетки,
устілки,маскувальні сітки, парафінові пічки.

Всі деталі в темці! Приєднуйтесь!

Початок Допомога   Пошук   Увійти Реєстрація  
Сторінок: [1] 2 3 4 5 6 7   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Низька температура тіла, нижче 36  (Прочитано 42065 раз)
0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.
Жасмин
Досвідчена Мамка

ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ

Репутація: +304/-0

Зареєстрований 2011-06-27
Ваше справжнє ім’я: Оксана

Нагороди
« : 27 Серпня 2011, 22:49:23 »

Дівчатка, хто знає, що робити, коли у дитини занижена температура тіла - 35,5? Це є небезпечно?
Записаний

лана лістат
тільки наполегливість приносить плоди..
Досвідчена Мамка

Ангели є на землі і це мій Синуля)

Репутація: +112/-0

Зареєстрований 2010-11-11
Ім’я ваших дітей і вік: Маркус, 3 рочки
Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина

Нагороди
« Відповідь #1 : 27 Серпня 2011, 22:51:19 »

я б це теж хотіла знати,бо в малого вчора була 35,8
Записаний

Жасмин
Досвідчена Мамка

ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ

Нагороди
« Відповідь #2 : 27 Серпня 2011, 22:54:05 »

Ми вже третій день хворіємо і маємо підвищену температуру. Ще о 16:00 була температура 38,7, я дала сироп Нурофен. А зараз 35,5. Що це таке?
Записаний

Метелик
Щаслива, тому що двічі мама !
Досвідчена Мамка

До мене тільки на ти!

Репутація: +727/-0

Зареєстрований 2010-01-17
Ваше справжнє ім’я: Тетяна

WWW Нагороди
« Відповідь #3 : 27 Серпня 2011, 22:58:31 »

Низька температура тіла може бути якщо дитина зневоднена... А яким градусником ви міряли, може похибка така?
Записаний

Мій блог Для того щоб побачити посилання:

Жасмин
Досвідчена Мамка

ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ

Нагороди
« Відповідь #4 : 27 Серпня 2011, 22:59:29 »

градусник звичайний - ртутний, Таня
а це є дуже небезпечно? що треба робити?
Записаний
Мартусічка
Досвідчена Мамка

Репутація: +132/-0

Зареєстрований 2010-12-20
Ім’я ваших дітей і вік: Саша, Владочка
Ваше справжнє ім’я: Марта

Нагороди
« Відповідь #5 : 27 Серпня 2011, 23:00:44 »

У мене було таке вже декілька разів. В малого коли лізуть зуби, завжди температура 39, я збиваю Нурофеном, коли не помагає, то Парацетамол, і переважно на третій день температура падає на 35,5, лікарка моя каже, що це часто так буває, і радить просто тепло вдівати і давати теплого чогось попити. Переживати, не варто за день пройде. У мене принаймі, так
Записаний

Oksana_Rus
Рідна Мамка!

Репутація: +463/-0

Зареєстрований 2011-01-11
Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.

Нагороди
« Відповідь #6 : 27 Серпня 2011, 23:05:20 »

Не знаю наскільки це небезпечно для дітей, але особисто в мене якщо піднімається температура, то після того десь до тижня температура понижена, буває навіть 35,1 - 35,2. Потім само якось нормалізується, але почуваюся я з такою температурою дуже погано.
Записаний

Метелик
Досвідчена Мамка

До мене тільки на ти!

WWW Нагороди
« Відповідь #7 : 27 Серпня 2011, 23:06:07 »

ні це не є страшно, просто ваша дитина так може реагувати на звичайну для її віку дозу Нурофену...Є люди в яких через обмін речовин чи через рівень глюкози температура майже завжди трішки нижча, але вони не міряючи про це навіть не здогадуються...Давайте донечці тепленький чай і воно все пройде
Записаний

Жасмин
Досвідчена Мамка

ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ

Нагороди
« Відповідь #8 : 27 Серпня 2011, 23:13:53 »

Дякую дівчата, що відгукнулися.
Метелик, Таня, а я от тільки хотіла запитати чи може це бути від Нурофену, бо ми і вчора давали його і позавчора, то так само було, що так температура падала. Я вчора щодо цього хвилювалася, цілу ніч малій температуру міряла.
Я один раз вчора погано поклала термометр під пашку малій, але не бачила цього, витягую, дивлюся, а температура 34,3. То я чуть не зомліла, серце зупинилося, дух прехопило в мене. Другий раз поміряла, то 35,5 було.
Записаний
Метелик
Досвідчена Мамка

До мене тільки на ти!

WWW Нагороди
« Відповідь #9 : 27 Серпня 2011, 23:25:58 »

Оксана, попробуй просто меншу трішки дозу дати ніж в інструкції зазначено, іноді Нурофен навпаки температуру може не збивати бо підробка якась, а в тебе бачиш якісний попався 
Записаний

Жасмин
Досвідчена Мамка

ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ

Нагороди
« Відповідь #10 : 27 Серпня 2011, 23:34:09 »

Ти так мене розраджуєш ? Хоть щось добре з цього 
Записаний
Метелик
Досвідчена Мамка

До мене тільки на ти!

WWW Нагороди
« Відповідь #11 : 27 Серпня 2011, 23:37:44 »

так точно.... а чого температура в донечки вже стільки днів росте?
Записаний

iraabush
Мамка Хуліганка!
Досвідчена Мамка
*

Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП

Репутація: +334/-1

Зареєстрований 2010-02-08
Забанен
Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
Ваше справжнє ім’я: Ірина

Нагороди
« Відповідь #12 : 28 Серпня 2011, 08:32:15 »

У мене стандартна температура 35,5. Іноді навіть нижча. Колись читала, що це повязано з тиском (в мене 90 на 60)
Записаний
Жасмин
Досвідчена Мамка

ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ

Нагороди
« Відповідь #13 : 28 Серпня 2011, 08:40:15 »

Цитувати
а чого температура в донечки вже стільки днів росте?
горло червоне
Записаний
juliaroberts
Новенька
*

Репутація: +2/-1

Зареєстрований 2011-01-28
Забанен
Ваше справжнє ім’я: Юлія

Нагороди
« Відповідь #14 : 26 Грудня 2011, 20:37:14 »

Пишу в цій темі щоб познайомити вас з таким явищем як понижена (низька) температура тіла. Ми багато знаємо про підвищення температури, а от про її пониження, як виявилось, інформації мало.

Спочатку коротко розкажу вам свою історію, а тоді викладу деяку інформацію, яку знайшла.
Отже народилась я нормальною здоровою дитиною. В дитинстві як і усі хворіла, от тільки без підвищення температури тіла. Треба уточнити, що декілька раз у житті моя температура піднімалась, найчастіше до 37,5 градусів і трималась годин 5. Це відбувалось коли мій організм зустрічав щось нове – реагував один раз і все. Моя нормальна температура спочатку була 36,4 потім 36,2 а років з 15 стала 35,8. Лікарі на це уваги не звертали, казали усе в межах норми і в карточці писали 36,6  а при кожній хворобі писали 37,5.  Я завжди цікавилась цим питанням, але відповіді знайти немогла. Коли я народила доню моя температура дуже різко впала до 34,6. Зазвичай літом я почувала себе дуже погано, пояснювала я собі це температурними перепадами, а літо коли доні було вже 1,5 рочки взагалі видалось рекордно теплим. Тоді зімною почали траплятись такі неприємні ситуації – мені ставало дуже слабко, я прилягала на диван і відключалась на декілька хвилин, хоч як старалась втриматись, встати я теж немогла. Це мене дуже злякало, оскільки вдома я була сама з маленькою дитиною. Я перечитала увесь нет і знайшла можливу відповідь для себе  – зниження функції щитовидної залози, мікседема. Я пішла в лікарню проситись на прийом до ендокринолога, мені порадили хто там кращий. Але ,як заведено, спочатку мене відправили на усі можливі аналізи. Коли з ними я прийшла за направленням – відповідь була така « у вас хороші аналізи, подивіться який у вас високий гемоглобін, вам неможе бути погано, можливо ви перевтомилися, попийте вітамінки.» Але я мала щось з цим робити і прописала собі йодомарин. І ефект справді був – температура знову зросла до 35,8 коли перестаю пити знову падає.
Ось така історія, у якої буде продовження коли я поспілкуюсь з хорошим ендокринологом який буде розуміти про що я говорю. Якщо хтось такого знає – порадьте будь ласка!

Також хочу написати, що тимчасове пониження тіла Гіпотермія – це не є небезпечно, але є певним симптомом. А от Мікседема або Природжений атиреоз - захворювання, обумовлене недостатнім забезпеченням органів і тканин гормонами щитовидної залози.

Пониження температури тіла виникає з ряду причин – низький гемоглобін, порушення функцій щитовитки, зниження імунітету, нещодавно перенесена хвороба, і як наслідок, знесилення організму.

Для нашого регіону така інформація є досіть актуальна оскільки ми відносимся до регіонів з недостатньою кількістю йоду в продуктах і воді. Зверніть на це увагу

Записаний

Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!
juliaroberts
Новенька
*

Репутація: +2/-1

Зареєстрований 2011-01-28
Забанен
Ваше справжнє ім’я: Юлія

Нагороди
« Відповідь #15 : 26 Грудня 2011, 20:38:55 »

Кожен з дитинства привчений стежити за температурою тіла, просвічений про 36,6 ° С і знає що робити при підвищенні температури. А як бути при зниженій температурі і що є її причиною?

Чому так важлива температура тіла?
Температура тіла є комплексним показником стану організму теплокровних істот, і людини в тому числі. За допомогою терморегуляції, наше тіло здатне самостійно змінювати температуру. Зазвичай організм використовує це для того, щоб боротися з різними внутрішніми інфекціями, але часом це зміна може бути згубним.

Зміна температури всього лише на кілька градусів здатне порушити нормальну роботу внутрішніх органів і навіть призвести до загибелі людини. Наприклад, постійна температура тіла у дорослого 35 ° С свідчить про серйозну хворобу, при 29,5 ° С людина втрачає свідомість, при зниженні до 27 ° С можливе настання коми, порушується дихання і діяльність серця. Зниження до 25 ° С практично завжди призводить до летального результату.

Яка температура вважається нормою?
Нормальною прийнято вважати температуру тіла від 35,5 до 37,0 ° С. Однак, для 5% людей показники вище або нижче середньостатистичних є нормальними, вони постійно живуть з підвищеною або трохи зниженою температурою. Більшості людей властиві індивідуальні особливості функціонування організму. Тому деякі при 36,2 ° С прекрасно себе почувають, а інші при такій же температурі "майже вмирають".

Також слід врахувати, що невелике варіювання температури протягом дня в межах 1 градуса є нормальним процесом. Наприклад, температура тіла здорової молодої людини коливається в діапазоні від 36,2 до 36,8 ° С, найнижчий рівень звичайно спостерігається до полудня, коли організм ще дрімає. Поступово підвищуючи протягом дня, температура досягає максимуму приблизно до 16 години. Температура у жінок крім денних коливань, змінюється також протягом менструального циклу.

Для того, щоб з'ясувати, яка температура є нормою саме для вас, слід провести декілька вимірювань протягом дня - вранці, вдень і ввечері. При цьому ви повинні бути здорові і добре себе почувати.

Причини низької температури тіла
Температура тіла є зовнішнім показником проблем організму. Без проведення додаткових аналізів і виявлення інших симптомів, діагностувати лише по зниженій температурі те чи інше захворювання, практично неможливо.

Найбільш часто причиною є знижений імунітет, перенесене недавно захворювання (ГРЗ, грип) або операція, інфекція, фізичне виснаження організму, нестача вітамінів.

Крім того, зниження температури можуть викликати низький рівень гемоглобіну, порушення в ендокринній системі, хронічний бронхіт, переохолодження, інтоксикація, анорексія, деякі захворювання головного мозку, стан шоку, запальні процеси в організмі, СНІД.

Знизити температуру тіла може як тимчасове нездужання, так і серйозні захворювання. Перші ознаки низької температури - слабкість, сонливість, дратівливість, зниження розумової діяльності.

Що робити при зниженій температурі тіла?
Звичайно дорослі люди досить швидко діагностують у себе знижену температуру, однак не надають їй особливого значення. Якщо температура тримається на низькому рівні більше 1-2 днів, то це вже є приводом для занепокоєння, і слід з'ясувати причини низької температури.

Для з'ясування причин низької температури необхідно звернутися до лікаря, пройти ЕКГ, здати аналіз крові на біохімію. Якщо це ослабленість імунітету, нездужання, то терапевт пропише більш щадний режим дня, правильний раціон харчування. У випадку, якщо передумови для більш серйозних захворювань, лікар порекомендує відвідати профільних фахівців - ендокринолога, невролога, онколога, гастроентеролога. Причини іноді можуть критися в серйозних онкологічних захворюваннях, тому призначають томографію.

Знижена температура тіла у дитини
Знижена температура, яка може виникати у дітей досить часто, не є нормою (за винятком недоношених дітей), тому на це варто звертати пильну увагу. Найчастіше низьку температуру у дитини супроводжують поганий настрій, апатія, млявість, головний біль.

Причиною може бути прийом деяких білкових препаратів, недавно перенесене застуда, переохолодження, порушення роботи щитовидної залози, знижений імунітет, неправильна робота надниркових залоз, а в окремих випадках і онкологічне захворювання.

Лікарі не рекомендують займатися самолікуванням, наприклад, занадто тепло укутуватися або робити розтирання, це може тільки нашкодити. Слід відразу звернутися до педіатра, який допоможе уникнути непотрібного і неправильного лікування.
Записаний

Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!
Oksana_Rus
Рідна Мамка!

Репутація: +463/-0

Зареєстрований 2011-01-11
Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.

Нагороди
« Відповідь #16 : 26 Грудня 2011, 21:27:59 »

В мене 36,6 майже ніколи не буває, переважно менше, навіть і на 2 гр. бувало менше, а я і не знала, що це може бути симтом якоїсь хвороби . А висока температура в мене взагалі була пару разів за все життя, від отиту, кору і ще від якогось вірусу в дитинстві. А так якщо я хворію, то переважно максимум до 37-37,2 піднімається, але при такій температурі я вже пару разів втрачала свідомість і почуваюся дуже погано, але і при пониженій погано почуваюся. Ще літом я дуже швидко перегріваюся, деколи можу 15-20 хв. побути під прямим сонцем і так само можу втратити свідомість , чоловіку зі мною весело , бо я десь в місто надовго сама ніколи не йду в жару, коли була вагітна, то взагалі кудись сама боялася вийти, ну і на городі мені не судилося працювати, бо так само перегріваюся.
Записаний

Найдитячіший магазин
Мама Купи

Набори для свят,
фотобутафорія

Подарунки
ручної роботи

Дитячий клуб
Мері Поппінс

СП Італія!