Автор Тема: Хто купляє товар в розетці, зверніть увагу на цей пост  (Прочитано 6402 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Женя С.

• Своя Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
Ми брали 2 рази айпед, 2 рази айфони, недавно коляску, ніяких проблем не було. Гадаю,в кожному магазині можливі якісь моменти,головне,іх вирішити позитивно
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline sunday

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В, 5 міс.
  • Ваше справжнє ім’я: немає
І я нещодавно "полювала" на стайлер для волосся. Моніторила усі ціни, аби обрати товар на хороших умовах. Давно помітила, що на розетці ціни "кусаються". на розетці мій стайлер був порівняно з іншими пропозиціями за середньою вартістю. Привабила мене пропозиція подарунку до даного товару. Словом, поки думала-гадала, акційна ціна на мій товар змінилася з 790 грн. на 819 грн. Потім вона змінилася на 799 грн.-819 грн.-859 грн. І це все впродовж двох днів!!!Подивилася я на це і вирішила написати відповідний відгук про їх "акцію". І що ви думаєте, відгук не опубліковано.

Тепер мені зрозуміло про походження одних позитивних відгуків на сайті про їх роботу та товари!

p.s. ТЕМА ДЛЯ РОЗДУМІВ...

Offline Olysja

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Olga
цікава  інформація,дякую

Offline Дезі

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка 12 років ,Максим 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Тамара
Отримала багато нової інформаціїї, але я теж багато замовляла і все було добре , тможливо мають багато клієнтів і тому легко втрачають нових, хоча це для них великий мінус. d16

Offline Женя С.

• Своя Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
Я тут вище хвалила..і дохвалилася...щось не дуже працює коляска, звернулися-ім пофіг...вони не тримаються за клієнта...чоловік купу нервів собі зів на днях..каляска не з дешевих..виявляється гарантію непропічатали, тепер треба всю каляску, і з упаковкою обовязково(добре що в гаражі, а не викинули) відправляти ім..і вони мають місяць то виправляти:((((уявіть, місяць з дитиною не гуояти, виходить....на заміну нічо не дають і т.п чоловік був в шоці, яка це шарашкіна кантора...перед тим брали айфори, айпед...добре, що не ламалися...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +240/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лисичка
ніколи в Розетці нічого не купувала. Раніше думала,коли скуповувала всю побут.техніку, але начиталась негативних відгуків в неті і передумала, і ціни не найдешевші. Я купувала всю техніку в інтернет магазині Комфі, там було значно дешевше.