Автор Тема: Секції - східна боротьба  (Прочитано 6451 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kalina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +224/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Сніжана
Re: Секції - східна БОРОТЬБА
« Reply #17 : 24 Листопад 2011, 10:38:12 »
snakewife   дякую  :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline snakewifeАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #18 : 24 Листопад 2011, 10:43:14 »
Оля, то напевне з тренером треба говорити. Наш навпаки забороняє батькам стовбичити в коридорі протягом заняття. І навіть коли приходимо забирати з заняття, чекаємо внизу. Ну хіба дитина маленька, не може сама одягнутися (але в нас таких нема)
Та то ясно, що треба, просто я до того сенсея проривалась раз щоб гроші заплатити, я ж кажу, як те все бачу, то в мене хіба що піна з рота не йде від злості, добре, що то хоч Костя частіше туди водить Дєньку. А ще от зараз десь нашого сенсея немає, якийсь інший, то я навіть не знаю, чи той вже в нас не буде, чи що??? бо хочеться пошвидше звідти забратись.
В мене вже навіть є варіанти, 1) нехай сенсей бере гроші з тих "глядачів", десь так гривень 30-40 за годинку, тоді може й батькам буде вигідніше сходити в сусіднє кафе. 2) це цокольне приміщення, то батьки собі можуть встановити лавочку перд вікнами, сенсей би тоді відкривав жалюзі, теж, за окрему плату  d30

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #19 : 24 Листопад 2011, 10:45:21 »
Цитувати
1) нехай сенсей бере гроші з тих "глядачів", десь так гривень 30-40 за годинку, тоді може й батькам буде вигідніше сходити в сусіднє кафе. 2) це цокольне приміщення, то батьки собі можуть встановити лавочку перд вікнами, сенсей би тоді відкривав жалюзі, теж, за окрему плату
Олька але ти мене сьогодні розсмішила  d140 d140 d140 батьки на таких умовах вже й не захочуть дивитися  z5

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 24 Листопад 2011, 10:51:33 »
Цитувати
але то певно тебе вже так достало шо ти таку петицію написала
Свєтік, та достало, то не те слово. Я взагалі дуже спокійна людина, мене вивести з себе дуже важко, але тут за секунду втрачаю контроль над собою. Я вже думала, може то я щось не доганяю, може то я така байдуже мама, мені так пофігу, як там мій рідненький синочок, я жодного разу не запитала про нього в сенсея. І я би, звичайно, поцікавилась, мені теж було б приємно подивитись, як він там займається, але так думаю, що якраз для цього і є якісь показові заняття (от як відкриті уроки в школі)  d112

Ліля, я теж тільки за те, щоб дитина була самостійною, але не в цьому випадку, тут дитина навіть до своїх речей не добереться, бо її затопчуть там просто напросто. А так, якщо б не було в коридорі того всього, то я тільки за, щоб я відводила тільки до дверей, а він собі там сам роздягався, потім сам одягався і я його також від дверей забирала. d104

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #21 : 24 Листопад 2011, 11:17:20 »
Оля, в зал занести одяг і там перевдягнутись неможна? Моя так деколи робила, особливо при великих скупченнях людей.

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #22 : 24 Листопад 2011, 11:37:42 »
snakewife, такі мамаші своїм синочкам сопельки підтиратимуть і в підлітковому віці. У сина є в класі такі. Я не розумію, кого вони виховують? Я так одній і сказала, що ви виховуєте тютю, а не мужчину. То це був шок! Якого мужчину? Він ще дитина! Я пробувала пояснити, що в один прекрасний момент він і не стане мужчиною, якщо ви виховуєте тютю. Та без толку!

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 24 Листопад 2011, 12:33:51 »
Оля, в зал занести одяг і там перевдягнутись неможна? Моя так деколи робила, особливо при великих скупченнях людей.
Та справа в тому, що й зал доволі невеликий, то коли вже там ще й старші діти займаються, то і їм не хочеться заваджати, тому я просто в зал закидаю Денису речі, я вже писала вище, сама виходжу на вулицю, чекаю пару хвилин, поки він вдягнеться, тоді вже заходжу і він взувається і ми виходимо разом.
Цитувати
snakewife, такі мамаші своїм синочкам сопельки підтиратимуть і в підлітковому віці
ну тут я в шоці, навіть не знаю, що сказати  d104

Offline Morgana

• Своя Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #24 : 26 Листопад 2011, 21:22:10 »
я теж відправляю Андрія, щоб водив ,а тим паче забирав, бо коли забирають, можна чокнутись.я раз була -трохи дивилась на початку.і більше там не стовбичу! людина я запальна, мені туди взагалі не можна ходити, бо я нервуюсь через то все!!!як можна привести себе подругу, маму і ше молодшеньких?що в нас за культура така!може якась з таких мам читає форум і після прочитаного буде чекати ненаглядного синочка в іншому місті!!!!дихнути нема чим, речі розкидані, чобітки в болоті,що ті люди там роблять поки чекають? d109
я люблю свою дитину,життя віддам. але рощу-мужика,а не мамєнькіного синка! брррр, аж знову розізлилась!

Offline Morgana

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 26 Листопад 2011, 21:23:19 »
треба Вані сказати.чим я і займусь.Оль, давай зі мною?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 26 Листопад 2011, 22:11:12 »
треба Вані сказати.чим я і займусь.Оль, давай зі мною?
Лєна, та його вже десь немає більше тиждня, там хтось інший, але я до сенсея навіть не намагаюсь прорватись через то всьо, бо хочеться звідти пошвидше вийти!!! І не дивитись!!! Але я тільки за, щоб з ним поговорити, якщо треба буде, то прийду, а можеш і сама йому сказати, але наголосити, що це не тільки твоя думка, а й інших адекватних батьків, хай розжене то всьо. Коротше, давай, якщо треба, то я прийду, якщо можеш так, то говори сама.  :)

Offline Morgana

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 26 Листопад 2011, 22:41:03 »
в нього була операція на коліні. тому його не було.
можу і сама сказати. мій чоловік з ним знайомий.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 26 Листопад 2011, 22:49:07 »
в нього була операція на коліні. тому його не було.
можу і сама сказати. мій чоловік з ним знайомий.
шкода, що операція, але нехай швидше вертається, бо я вже почала переживати, він мені дуже подобається, хотіла б, щоб Дєнька в нього займався. Може хай чоловік поговорить, а ні, то будем якусь делегацію збирати  d27

Offline Morgana

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 26 Листопад 2011, 23:21:04 »
я йому передам.але мому треба  d109"озвєрін" d109як в мультику, бо він в мене неконфліктний.на відміну від мене. z5

Offline Ксеня ПФ

• Активна Мамка
  • Репутація: +67/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим 16 років, Катя 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #30 : 27 Листопад 2011, 11:12:26 »
Наш Максим ходить на таеквондо в 12 школу 3 рази на тиждень на 18 год. Ходить тільки місяць. Поки що подобається, але на форму ще гроші не здавали, хай ще прохи позаймається довше.

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #31 : 27 Листопад 2011, 13:04:52 »
Я ще своєму кімоно теж не купувала. Але обіцяли, що після Нового року будуть обласні змагання, так що треба буде. Оля, а де ти своєму Дєні  купувала?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 27 Листопад 2011, 13:33:51 »
Іра, я ще теж не купувала, треба також буде в сенсея розпитати, що до чого. Теж поки не поспішаю, та й дивилась, що найменші розміри є 110, надіюсь, що йому хоч такий буде впору. А реально десь на сайті бачила крутезні адіковські кімоно, ціна теж крута 449 грн. А ще бачила чорні, то хочу знати, чи є якась суть того всього, бо я, як фанат чорного, краще б чорний і хотіла, ніж білий  d27

Offline Morgana

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 27 Листопад 2011, 14:55:14 »
кімоно буває різне,навіть якщо воно біле.для різних видів єдиноборств.
має бути на п'яному базарі.тільки там проблема з штанами. здається їх там шиють.