Автор Тема: Секції - східна боротьба  (Прочитано 7167 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Секції - східна боротьба
« Reply #85 : 28 Лютий 2012, 10:58:31 »
І у нас дівчатка ходять, але старші - 8 років.

Offline snakewifeАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #86 : 28 Лютий 2012, 11:04:29 »
Соля, дівчатка ходять, хоча в старших групах їх мало, а от в нашій молодшій є парочка. Ну дочка сенсея взагалі б-якого хлопця покладе  z5, ще вчора бачила, що ходить дівчинка, трохи старша від Яни, то я так розумію, що сенсей має з нею "проблеми", бо вона вчора в нього за щось там просила пробачення, а він їй казав, що як буде нечемна, то не прийме її більше  d27 Ну це такий виховний процес був. хоча не знаю, що вона там зробила  d112 просто маленька, а в групі потрібна дисципліна, таких малих важко тримати в дисципліні, тому то й з 4 років приймають, коли діти вже більш-менш адекватні. А сенсей і так має як мін 20 дітей і не може гратись в дитячий садок з малишньою. Тому я спробую десь з вересня Яну на пару занять дати, щоб подивитись, як вона буде себе поводити, як буде напрягати, то прийдеться ще чекати, щоб підросла.
А є одна дівчинка в середній групі, то так само дає фору багатьом хлопцям, бачила на змаганнях.
Наше КУДО переїжджає d104 тільки я адаптувалась до того дурдому, що твориться в коридорі по закінченню занять (просто приходила пізніше, коли вже всіх дітей порозбирають), як тепер прийдеться їздити аж до Фараона , в приміщення фітнесклубу d143

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #87 : 28 Лютий 2012, 11:13:04 »
Оля, але там дуже класне приміщення в фітнес клубі. Я кілька разів ходила туди на йогу, то з тим підвалом - не порівняти. Є роздягалка нормальна, душ, хороший зал з кондиціонером. Бо я свого Олега так і не змогла в той підвал віддати, а тепер треба подумати, може й підем, але треба вчити самого їздити туди, бо нема кому возити.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #88 : 28 Лютий 2012, 11:38:29 »
Оля, але там дуже класне приміщення в фітнес клубі. Я кілька разів ходила туди на йогу, то з тим підвалом - не порівняти. Є роздягалка нормальна, душ, хороший зал з кондиціонером. Бо я свого Олега так і не змогла в той підвал віддати, а тепер треба подумати, може й підем, але треба вчити самого їздити туди, бо нема кому возити.
Я абсолютно згідна з тобою, сама того залу не бачила, але сенсей казав, що не порівняти, просто мені реально далеко туди возити, пішки не підеш, прийдеться маршруткою, а це якщо б не Яна, то не було б проблем, а так... ну якось будемо викручуватись, тому що кидати цю справу точно не варто, мені аше КУДО дуже подобається.
Я вже пропонувала сенсею, щоб тих мамочок, що стоять в коридорі, записав на фітнес, хоча там двері в зал тренувань будуть закриватись, це вже теж великий плюс. Сама б пішла б собі за цей час, поки Денис займається, на фітнес, але ж знову таки, куди діти Яну???

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #89 : 28 Лютий 2012, 11:58:55 »
Оля, я з тобою цілком згідна. Возити дитину - це дуже напряжно. От у нас теж велика проблема, бо нема кому возити малого, в місті ми нікого не маємо, а самі з чоловіком працюємо. А через гуртки і уподобання малого, не можу лишати роботу. Та й от дивлюся, що заняття переважно ввечері, коли ж тоді вчити уроки. Надіюся, що ще трохи і малий зможе сам їздити.

Offline Данічка

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
  • :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадік
  • Ваше справжнє ім’я: Дана
« Reply #90 : 28 Лютий 2012, 12:01:53 »
Цитувати
Наше КУДО переїжджає
Оля а коли саме вони переїжджати збараються? Просто мені до фараона було б ідеально - 15 хвилин пішки  z4

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #91 : 28 Лютий 2012, 12:06:49 »
Цитувати
Наше КУДО переїжджає
Оля а коли саме вони переїжджати збараються? Просто мені до фараона було б ідеально - 15 хвилин пішки  z4
Данічка, з 1 березня, тобто в п"ятницю на 6 вечора можеш підходити, там якраз молодша група

Latifa, середня група на 7 вечора займаються, тобто після 8 вони вже виходять звідти, уроки дійсно не знаю, коли вчити, але, скоро вже в 8 вечора буде ще світло, а так маршрутка пряма, так що можна вже ніби пускати самого???  d143

Offline natik_

• Своя Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик - 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #92 : 28 Лютий 2012, 12:16:47 »
Так, в СТ студії вже готові прийняти КУДО. Розклад фітнес-занят уже поміняли( тобто скоротили d30) Але нам було не по дорозі на Каскад їхати на Кудо, то тепер, напевно, скористаємось такою можливістю і теж хочу віддати синулю  :)
url=http://www.malecha.org.ua][/url]

Offline natik_

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #93 : 28 Лютий 2012, 12:18:33 »
Цитувати
з 1 березня, тобто в п"ятницю на 6 вечора можеш підходити, там якраз молодша група
Оля, 1 березня то четвер d112 А вони ще зараз будуть набирати у групу, чи то ми запізно зібрались?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #94 : 28 Лютий 2012, 12:22:29 »
Цитувати
з 1 березня, тобто в п"ятницю на 6 вечора можеш підходити, там якраз молодша група
Оля, 1 березня то четвер d112 А вони ще зараз будуть набирати у групу, чи то ми запізно зібрались?
ага, просто заняття по понеділках, середах і п"ятницях, тому я писала, щоб приходити в п"ятницю.
Я так думаю, що беруть новеньких круглий рік, просто тих, хто довше займається, потім беруть на змагання, атестації, можливо новичків просто не беруть на це, поки вони хоч чогось не навчаться. Ось в травні має бути атестація. Хоча, буває, що новички займаються краще від тих, хто вже рік ходить, тому все від дитини залежить  :)

Натік, то що, фітнесу не буде на 6 годину???  d27

Offline natik_

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #95 : 28 Лютий 2012, 12:34:57 »
Цитувати
Натік, то що, фітнесу не буде на 6 годину??? 

Нєа, в понеділок, в середу і в п"ятницю буде по 1 заняттю на 4 годину d112

Offline Данічка

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #96 : 28 Лютий 2012, 13:58:40 »
Ох незнаю чи виздоровієм ми до пятниці  d104 то вже певно з наступного тижня підем, але ще мене цікавить чи потрібно якось наперед записуватись щоб прийти  чи то можна просто так прийти і вже на місці питатись  d112

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #97 : 28 Лютий 2012, 14:27:35 »
Ох незнаю чи виздоровієм ми до пятниці  d104 то вже певно з наступного тижня підем, але ще мене цікавить чи потрібно якось наперед записуватись щоб прийти  чи то можна просто так прийти і вже на місці питатись  d112
ти можеш і телефонувати, але чи є сенс???
коли ти вже прийдеш і на місці все побачиш, розпитаєш, поспілкуєшся з сенсеєм, то тільки так зрозумієш, чи хочеш ти давати туди свою дитину. Тому я б радила все таки йти і на місці все оцінювати.

Offline Данічка

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #98 : 28 Лютий 2012, 14:57:31 »
Ну тоді вирішено - як виздоровіємо то беру малого і йдем на розвідку  d41 Оля дякую за допомогу  d100

Offline ОКСАНА

• Свідома Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ОКСАНА
« Reply #99 : 04 Квітень 2012, 23:15:27 »
Водила сьогодні свого старшого сина 1-й раз на таеквондо, що в 25 школі. Дитина дуже задоволена, вийшов звідти з морем позитивних емоцій, а відповідно і я щаслива! d41 Сподіваюсь, що і надалі йому буде подобатись! Хоча ще би хотіли спробувати бойовий гопак, але наразі таеквондо близько біля хати, тому дуже зручно!

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #100 : 05 Квітень 2012, 09:02:57 »
А мій навпаки не хоче більше ходити на теаквандо. Думаю чи не почати водити на плавання d130

Offline ОКСАНА

• Свідома Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ОКСАНА
« Reply #101 : 05 Квітень 2012, 17:16:20 »
Цитувати
А мій навпаки не хоче більше ходити на теаквандо. Думаю чи не почати водити на плавання
скільки часу проходив і куди саме? і чому більше не хоче ходити? Ми тільки раз були, далі буде видно, якщо буде подобатись, то буду водити, як ні, то спробуємо бойовий гопак!