Автор Тема: Кишенькові гроші  (Прочитано 8796 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Консуелло

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: хлопчик 18 років
Re: Кишенькові гроші
« Reply #68 : 07 Лютий 2013, 20:41:12 »
Дитина повинна мати кишенькові гроші та бути навчена ними правильно розпоряджатися. Не вмітиме робити правильні витрати - виросте марнотратником, навчите - буде успішною людиною

Offline Таня555

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя 3.03.2005, Евелінка 15.02.2013
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #69 : 07 Лютий 2013, 23:03:14 »
Це правда, але моя навіть не просить, щоб їй дати кишенькові гроші.
Це, напевно, більше моя ініціатива, так на всяк випадок.

Offline Ludmaks

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим, 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #70 : 04 Квітень 2013, 14:59:02 »
Кожного дня даю малому 5 грн. кишенькових грошей, інколи він забуває їх вдома. Часто з ним говорю і кажу щоб не купляв дурниці - інколи діє, інколи ні.

Online Irysya

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +678/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #71 : 07 Квітень 2013, 20:35:52 »
Я інколи даю 5-10 грн. в школу. більше нема потреби. їх годують там добре. ще даю з дому інколи бутерброд, обовязково пити і якесь печиво. хімія нам категорично заборонена  d128
подаровані теж складає на "велику" мету  d27
якщо щось хоче купити, то за мої все б забрала, але якщо має в магазині свої, то 20 раз подумає чи їй того треба d30
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline тіна12

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: тіна
« Reply #72 : 06 Травень 2013, 09:11:51 »
Щоранку даю особливо коли по 6 уроків, довіряю
Вважаю що дитина повинна мати кишенькові гроші та бути навчена ними правильно розпоряджатися.

Offline іваночка82

• Активна Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: СТАС та ЖЕНЬКА
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #73 : 06 Травень 2013, 20:05:45 »
Даючи кишенькові гроші сподіваюся,привчити його до відповідальності та самостійності.Моєму сину 8 років не давно в магазині продавець не додала йому 20 копійок і йому не вистачило щоб купити булочку,тоді він звернувся до неї і сказав що мала бути булка і сік ,а не вистачає ,тоді вони разом порахували здачу за сік і виявилося що справді недодала і він ще зміг купити булочку,продавець виявилася совісною.А я задоволена хоч гроші рахує добре,не боїться попросити продавця перерахувати ще раз.

Offline Таня555

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя 3.03.2005, Евелінка 15.02.2013
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #74 : 07 Травень 2013, 10:04:30 »
я раніше давала по кілька гривень, потім якось дитина не нагадувала, я й не давала. Та якось побачила як інші дітки після школи купляють жувачки і чіпси( що я їй забороняю), то зараз і не даю гроші в школу, тільки якщо там на щось збирають.

Offline ksenija@@@

• Свідома Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Захарчик ,Марчик,Марічка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #75 : 18 Грудень 2014, 11:53:32 »
Зразу недавала гроші,а потім прочитала,що треба дитині вчитись розпоряджатися ними.Тим більше син постійно просив на булочку,ручку та інші дрібнички.Підрахувала ск.треба на місяць на булочки і проїзд-вийшло десь 40 грн.Я йому дала 50грн.дрібними і пояснила на що ці гроші .Сказала:купуй собі що хочеш-булку,ручку,пазли...але знай-більше цього місяця не дам d27;хочеш-трать,хочеш-економ і відкладай собі на щось.То йому тих грошей ще й залишилося. :bo
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline R_oksana

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій -- 22, Юрій -- 18
« Reply #76 : 02 Січень 2015, 14:21:26 »
Я даю 5 гривень. Думаю достатньо, щоб не було спокуси купити щось не дуже корисне. Чіпси не купує, бо ніколи не просив їх купити.

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #77 : 02 Січень 2015, 15:07:27 »
Цитувати
Зразу недавала гроші,а потім прочитала,що треба дитині вчитись розпоряджатися ними.Тим більше син постійно просив на булочку,ручку та інші дрібнички.Підрахувала ск.треба на місяць на булочки і проїзд-вийшло десь 40 грн.Я йому дала 50грн.дрібними і пояснила на що ці гроші .Сказала:купуй собі що хочеш-булку,ручку,пазли...але знай-більше цього місяця не дам ;хочеш-трать,хочеш-економ і відкладай собі на щось.То йому тих грошей ще й залишилося.
А скільки вашому сину років? Цікаво, бо мому 7 і я знаю точно, якщо дам йому 50 грн. і скажу що це тобі на цілий місяць, він розтратить їх десь за три дні  d112
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline ksenija@@@

• Свідома Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Захарчик ,Марчик,Марічка
« Reply #78 : 03 Січень 2015, 01:57:27 »
Цитувати
А скільки вашому сину років?
Скоро буде 10.

Цитувати
якщо дам йому 50 грн. і скажу що це тобі на цілий місяць, він розтратить їх десь за три дні  
Я просто пояснила,що якщо розтратить,то щоб більше не просив,не дам(а знаю добре,що треба буде на ручку чи олівець,чи ще щось схоче-якийсь м"ячик,пазли)А він добре знаю,що я слова дотримаю. d68
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lapylia:

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #79 : 03 Січень 2015, 11:35:20 »
у нас у школі з 1 по4 клас безплатні обіди, але гроші даю обов"язково 5-6 грн коли як
але буває таке що не хоче брати гроші каже зробити бутерброд або купити булочку

Online Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +441/-18
  • мама
    • Награды
« Reply #80 : 03 Січень 2015, 14:38:54 »
В нас з грошима спочатку були трабли)))
Я в 1 класі на початку давала 10-15 грн, він собі щось купував, часом лишалися гроші, часом ні. Я щодня питала. на що витратив. Одного разу каже мені, що дав однокласнику гроші, бо в того навіть гаманця не було, не те що грошей(так щиро і наївно мені це пояснював) і він поділився з ним. Гроші йому не віддали, звичайно. Наступного разу забираю і чую, що дівчинці дав гроші, бо вона хотіла булочку. А я бачу, що дівчинка йде з їдальні і без булочки. Додам, що дава він по 4-5 грн, як мінімум. Ділив практично половину грошей з тих, які мав.
Не раз була свідком, як старші школярі виманювали гроші в малих і вирішила, що не хочу, щоб дитину десь затискали в куті "хлопи"(здоровенні) і вимагали гроші. Просила вчительку проводити бесіди і сама пояснювала постійно, що можна ділитися всім, крім грошей, бо решта дітей теж мають родичів, які їм можуть давати гроші в школу, а ми на всіх заробити з татом не можемо).
Тепер дійшло до того, що в день мій школяр отримує 2.50 на булку, рідко 4 грн, як маю дрібні. І вже не роздає, бо то йому виходить сочок і печенько чи булка.
А моя наївна і щира дитина й далі готова роздавати однокласникам гроші d27
Правда, мене завжди дивувала позиція тих дітей, яким перепадали гривні. Моя дитина мені розказує або я випитую, що в школі, як справи, що робили, що купував. А тим батькам до лампочки, де взяла їх дитина гроші на печиво чи вафельки, папірець від яких валяється в портфелі, а в школу своїй дитині грошей вони не давали. d104 d104 d104

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Shmega

• Якщо в хаті прибрано і наварено їсти,то не працює комп!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ігор 15 Юля 9
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #81 : 01 Лютий 2015, 22:29:00 »
завжди даю своїм дітям кишенькові гроші .навіть під час канікул .але прошу їх раціонально  розподіляти кошти ..пояснюю що це їхні маленькі бюджети .і як навчаться керувати ними тепер .так буде згодом і в дорослому житті
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Світлана237

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-1
  • чому би граблі нас не вчили,а серце вірить в чудес
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 01,11,2006 Діаночка 07,03,2014
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #82 : 03 Квітень 2015, 13:55:02 »
в мене мала в 2 класі, з кишеньковими ми кожного дня , 5 грн на додаткову булочку, але весь час випрощує 10 бо каже що не вистачає, це при тому що за ха-ня плачу окремо 12 грн в день!! питання а скільки тре в 5 класі)))

Online Irysya

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +678/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #83 : 03 Квітень 2015, 14:58:35 »
Цитувати
питання а скільки тре в 5 класі)))
нам, наприклад, 0 грн.
Дала їй 10 грн., то вже не знаю скільки тижнів її носить у рюкзаку. У їдальні не їсть, сухарики/чіпси і т.д. (там близько магазин є) знає, що купляти не можна їй категорично.
булку/бутерброд/печиво/цукерок даю з дому. Тому у нас отак d112
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Світлана237

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-1
  • чому би граблі нас не вчили,а серце вірить в чудес
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 01,11,2006 Діаночка 07,03,2014
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #84 : 03 Квітень 2015, 15:02:59 »
ну це добре що малеча заощадлива, в нас в столовій таке як чіпси не продається так як школа 1 ступеня, але діти вони ж як мавпинята, коліжанка вафельку і я хочу!! я думаю що це всетаки є мій промах бо ненавчила дитину що можна обійтись, вона у мене була довший час одна і я необмежувала її в захцянках, бо думала кому як не їй

та тепер ббачу що важко дитині розказати про те що трошки притормози, бо яка б сума небула вона її спустить.