Автор Тема: …надцятий День народження вашої сім’ї або річниці одруження та їхнє святкування  (Прочитано 25047 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline darkflyАвтор темы

 • Своя Мамка
 • ******
 • Повідомлень: 575
 • Поблагодарили: 5 раз
 • Репутація: +42/-0
  • Награды
Говорять, що в житті кожної дівчини біла сукня «являється тричі» – під час хрещення, першого причастя та шлюбу. Проте не варто засмучуватися, якщо ви вже пережили усі ці етапи. У вашому житті ще стільки приємних моментів. Головне, щоб ви зуміли зосередити на них свою увагу та бажання близьких підтримати вашу ініціативу.

Пригадайте, що найчастіше лунало у тостах рідних та друзів під час весільного застілля – зустрітися на срібному, золотому, платиновому вашому весіллі. У них є бажання привітати вас ще раз, у вас – влаштувати гарну вечірку, то чому б не зробити дві приємні речі відразу? Тим паче, що традиція святкувань річниць одруження досить поширена. Від вас залежатиме наскільки часто ви святкуватимете «день народження своєї сім’ї». Адже це можна робити щорічно, або ж на «круглі» дати. Ці святкування будуть чудовим прикладом для молодшого покоління вашої родини, які закладатимуть основу сімейних цінностей.

Якщо на весілля слід запрошувати усіх родичів, то на ювілей одруження, козирі у ваших руках – кого душа забажає. Тут діє інше правило – «не кількістю, а якістю» влаштувати гарне святкування. Обдумавши місце проведення гостини, меню, можете сміливо звільняти кільканадцять полиць у меблях для нових подарунків. Вони щороку будуть іншими і символізуватимуть ваші взаємини.

Відлік починається з дня одруження. Цей день називають "зеленим" весіллям. Зелене весілля святкується протягом першого року після укладення подружнього союзу кожного місяця в число весілля. Сама назва символізує свіжість та чистоту юних чоловіка та дружини. На зелене весілля можна подарувати деревце або кімнатну рослину, яка буде зростати й міцніти разом з новою родиною.

1 рік - Ситцеве (марлеве, ватяне) весілля

У першу річницю відкривається одна з двох пляшок шампанського, подарованих на весілля (друга в день народження першого дитя). Цього дня молода дружина одягає ситцеве плаття. Даруйте ситець - на пелюшки, а також будь-які вироби з полотна: скатертини, фіранки, рушники й постільний білизну.

2 рік - Паперове весілля

Папір символізує ваші відносини, які можуть «порватися», оскільки другий спільний рік життя приносить немало випробувань для молодять, особливо, якщо у них народжується немовля. На річницю дарують речі, виготовлені з паперу (записники, блокноти, листівки, книги, фотоальбоми, календарі або паперові гроші). Можна зробити сюрприз своїй половинці, написавши справжнісінький любовний лист.

3 рік - Шкіряне (пшеничне) весілля

Вважається, що до цього моменту чоловік і дружина відчувають один одного вже практично шкірою. Подарувати можна все, що зроблене з шкіри (гаманці, портмоне, ремені, брелки для ключів, сумки). Іноді трирічні роковини весілля називають пшеничним весіллям, тому доречним подарунком стане букет із колосків або сувеніри з соломи.

4 рік - Лляне (воскове) весілля

Четверта річниця нагадує, що відносини в подружжі мають бути чистими, білосніжними, як лляна тканина. Льон - символ міцності і довговічності.  Дарують вироби з лляної тканини (рушники, простирадла, одяг, букетики квітучого льону, постільну білизну, скатертини, набір серветок, написану на лляному полотні картину). На святковому столі обов'язковим атрибутом мають бути мерехтливі вогники, а в дарунок красиві свічки.

5 рік - Дерев'яне весілля

Дерево - символ життя, цвітіння і родючості, в народі говорять, що подружжя приросло один до одного корінням. На цю річницю зазвичай дарують дерев'яні сувеніри, прикраси, речі домашнього вжитку, скриньки, ложки й різьблені вироби.

6 рік - Чавунне (горобинове, кипарисове) весілля

Чавун, не дивлячись на свою зовнішню міцність і вагу, дуже крихкий метал, який може тріснути від будь-якого удару. Стосунки молодих, не дивлячись на чималий термін, необхідно підтримувати. Дарують посуд і різні сувеніри з чавуну
Горобиновий кетяг вважається символом родинного вогнища, зберігає кохання, береже від хвороб і приносить в сім'ю сина. Можна прикрасити будинок вітками горобини.

6,5 - Цинкове весілля

Ця річниця нагадує, що і на шлюб, як і на оцинкований посуд, треба з часом наводити глянець. Гості дарують молодим набори посуду, каструль, корисні кухонні набори.

7 рік - Мідне (шерстяне) весілля

Сім'я досягла віку, коли стосунки вже загартувалися, розірвати їх складно. Але мідь - метал м'який, пластичний і ковкий, його легко розплавити. Дарувати на семиріччя можна підкови, прикраси з міді. Раніше обмінювалися мідними монетами як запорукою майбутнього щастя, зараз же більше личить обряд обміну мідними кільцями, які зберігаються і носяться разом із золотими. Позаяк у мідного весілля є ще одна назва, то не можна обійти увагою і подарунки з шерсті – шапочки, шарфи, хустки, рукавички.

8 рік - Бляшане (макове) весілля

Міцність сім'ї підвищується з роками, тому символом стає бляха - міцна, але гнучка структура. На цю річницю прийнято дарувати: вироби з бляхи, такі як підноси, дека, форми для випічки, а також кухонне приладдя.

9 рік - Фаянсове (керамічне) весілля

Як керамічний посуд зачаровує своєю красою і витонченістю, так і сім'я з кожним роком стає більш міцною і дружною, наповнюючи свою родинну чашу достатком. Дарують різноманітний посуд, склянки, вазочки з фаянсу.

10 рік - Рожеве (трояндове) весілля

В цей день чоловік має подарувати вам 11 троянд – 10 червоних – як символ любові і 1 білу – як символ надії на наступне десятиліття. Дружина ж одягає одяг або прикраси рожевого кольору, додає троянду в зачіску. Дарунки на десятирічну річницю весілля можуть бути найрізноманітніші: вироби з олова або алюмінію, прикраси з янтару, бурштину.
 

Offline darkflyАвтор темы

 • Своя Мамка
 • ******
 • Повідомлень: 575
 • Поблагодарили: 5 раз
 • Репутація: +42/-0
  • Награды
11 рік - Сталеве весілля

Відлік нового десятиліття сімейного життя. Зазвичай дарують посуд з нержавіючої сталі або предмети, що містять у своєму кольорі сталевий відтінок.

12 рік - Нікелеве (шовкове) весілля

Змістом святкування є оновлення подружніх стосунків і нагадування того, що необхідно підтримувати їх блиск. В цей день дарують нікельований посуд і вироби із шовку.

13 рік - Мереживне (конвалієве) весілля

Сімейне життя на тринадцятій річниці плететься, як мереживо, перетворюючись на красиве плетіння. У цей ювілей можете подарувати один одному конвалії. Дарують подарунки з мережива, вироби зв'язані з тонкої вовни.

14 рік - Агатове весілля

Нові фарби й нові сімейні цінності. Агат - символ здоров'я та благополуччя. Подаруйте один одному прикраси з агату або слонової кістки.

15 рік - Кришталеве (скляне) весілля

Символом є кришталь, щоб сімейне життя було чисте, як скло. Цього дня прийнято дарувати сувеніри із скла або кришталь у будь-якому вигляді (посуд, вази, прикраси, люстри).

17 рік - Олов'яне весілля

18 рік - Бірюзове весілля

Бірюзу вважають каменем щастя, навіть його назва походить від персидського слова "фируза", що означає "звитяжна, така, що приносить щастя". Як дарунок підійдуть будь-які вироби з бірюзи: прикраси, кубки, предмети інтер'єру з обробкою з бірюзи.

19 рік - Криптонове весілля

20 рік - Порцелянове (фарфорове) весілля

Знаменує собою новий етап в житті подружжя, коли діти вже подорослішали, і подружжя знову може приділяти більше уваги один одному. Вважається, що до цього часу від старих сервізів залишилися лише уламки та спогади, а на столі в цей день обов'язково повинен красуватись новий порцеляновий сервіз, а речі й посуд з розписаної порцеляни стануть в цей день найкращим подарунком подружній парі. Дарують цього дня також фарфор.
 

Offline darkflyАвтор темы

 • Своя Мамка
 • ******
 • Повідомлень: 575
 • Поблагодарили: 5 раз
 • Репутація: +42/-0
  • Награды
21 рік - Опалове весілля

22 рік - Бронзове весілля

23 рік - Берилове весілля

24 рік - Атласне весілля

25 рік - Срібне весілля

Чверть століття прожита разом. Подружжя обмінюється срібними кільцями, які носять разом із золотими обручками. Гості ж несуть в дари срібний посуд і столове приладдя. Чоловік одягає костюм темного кольору, дружина - сріблисто-сіре вбрання.

26 рік - Нефритове весілля

27 рік - Весілля червоного дерева

29 рік - Оксамитове весілля

30 рік - Перлинове весілля

Перли є символом бездоганних родинних стосунків, оскільки справжні перли ніколи не меркнуть. А 30 років як 30 перлин, нанизані на нитку часу. Цього дня чоловік підносить дружині перлове намисто. Цей дарунок - свого роду нагадування про ті сльози, що були пролиті дружиною під час родинних неладів, чоловік як би просить пробачення за свої невдалі слова і вчинки.
 


Offline darkflyАвтор темы

 • Своя Мамка
 • ******
 • Повідомлень: 575
 • Поблагодарили: 5 раз
 • Репутація: +42/-0
  • Награды
31 рік - Смугляве весілля

34 рік - Бурштинове (янтарне) весілля

Бурштин (янтар) - магічний камінь, він повинен пролежати декілька століть, аби стати таким, яким він є. Так і сім'я до цього ювілею стає зразковою. Можна подарувати янтарні браслети, запонки і інші прикраси з янтару, сувеніри, статуетки і вази з янтарною обробкою.

35 рік - Полотняне (лляне, коралове, нефритове) весілля

Символом цієї річниці є полотняна скатерть, втілюючи собою світ благополуччя і домашній затишок. Ця річниця - прославляння господині дому, якій удавалося всі ці роки зберігати тепло домівки. У дарунок підносять полотняні скатерті, серветки, покривала, рушники і простирадла. А також, оскільки річниця має і іншу назву, дарують вироби з коралів.

37 рік - Муслінове весілля  

37,5 - Алюмінієве весілля

Ця половинчаста річниця свідчить про міцне подружнє щастя і про те, що така міцна сім'я готова святкувати свята завжди у великій і дружній компанії. Прийнято дарувати побутові вироби з алюмінію і інших металів.

38 рік - Ртутне весілля

39 рік - Крепове весілля

40 рік - Рубінове весілля

Рубін - це символ полум'яного кохання. Він покликаний нагадати подружжю про ті відчуття, що вони випробовували, коли вирішили стати однією сім'єю. Цей ювілей говорить про те, що близькість подружжя стала кровною, оскільки колір рубіна такий схожий на кров. Цього дня прекрасним дарунком для дружини стане перстень з рубіном від люблячого чоловіка.
 

Offline darkflyАвтор темы

 • Своя Мамка
 • ******
 • Повідомлень: 575
 • Поблагодарили: 5 раз
 • Репутація: +42/-0
  • Награды
42 рік - Перламутрове весілля

43 рік - Фланелеве весілля

44 рік - Топазове весілля

45 рік - Сапфірове весілля

Символом цієї річниці є камінь вірності - сапфір. Вважається, що цей камінь не лише позбавляє від важких дум, але і освіжає відчуття, додає сили для боротьби з негодами і хворобами. Цього дня подружжю дарують ювелірні вироби з сапфіром. Окрім цього, цей ювілей святкується разом з друзями, які були разом з подружжям всі ці роки.

46 - Лавандове весілля

Лаванда - гірська рослина, яка здатна протистояти навіть найскладнішим природним катаклізмам. Зазвичай дарують букетик лаванди, чий ніжний і сильний запах зберігатиметься дуже-дуже довго.

47 - Кашемірове (шерстяне) весілля

Подаруйте подружжю одяг з шерсті або кашеміру, затишний, теплий і надійний, як їх кохання.

48 - Аметистове весілля

Чоловік дарує дружині прикраси з аметиста на знак подружньої вірності. Цей камінь символізує чесність і ясність намірів, які за 48 років спільного життя повинні були остаточно визначитися.

49 - Кедрове весілля

Це дерево таке міцне, надійне і тепле, як ваші стосунки. Прийнято дарувати віяла з дерева, а так само різні різьблені шкатулки.

50 - Золоте весілля

Найважливіша річниця весілля – п’ятдесятирічний ювілей. Пів віку прожито разом, «і в радощах, і в горі». Запрошують рідних і близьких, обов'язково дітей, внуків, правнуків, друзів і товаришів по службі. Головним дарунком на золоте весілля стають нові обручки замість тих, що були даровано 50 років тому. Адже золото могло потертися з роками, тому старі кільця передаються як родинна цінність неодруженим внукам і правнукам. В день 50-ліття весілля можна влаштувати повторний обряд одруження.
 

Offline Solya

 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 3354
 • Поблагодарили: 6 раз
 • Репутація: +128/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Оксана
О, у нас якраз підходить підходить чавунне весілля  :), правда саме весілля і шлюб в листопаді, а розпис через 4 дні - 28 серпня z1
 

Offline Solya

 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 3354
 • Поблагодарили: 6 раз
 • Репутація: +128/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Оксана
А після Золотого цікаво є ще? Бо ми бабусі з дідусем Золоте вже відсвяткували z4
 

Offline darkflyАвтор темы

 • Своя Мамка
 • ******
 • Повідомлень: 575
 • Поблагодарили: 5 раз
 • Репутація: +42/-0
  • Награды
55 рік - Смарагдове весілля

Смарагд – камінь мудрості. За спільно прожиті роки подружжя пережило і злети, і падіння, набуло тої мудрості, яка приходить з досвідом. На цю річницю прийнято дарувати подружжю прикраси із смарагдом.

60 рік - Діамантове весілля

Діамант – найдорожчий і найміцніший камінь в світі. Стосунки між подружжям такі ж міцні і сяючі, як діамант. Цього дня обручки прикрашаються діамантами.

65 рік - Залізне весілля

Залізо - символ міцності і довговічності. Зазвичай цього дня даруються красиві залізні підставки або сувеніри із заліза.

67 рік - Кам'яне весілля

Камінь живе дуже довго, але і він схильний до руйнування. Але кохання, яке прожило стільки років, не зможе зруйнувати нічого.

70 рік - Платинове (благодатне, вдячне) весілля

Найкращий дарунок - кохання і увага, а також те, що може зробити зручним і комфортним життя щасливих довгожителів.

75 рік - Коронне (друге діамантове) весілля

Подружжя, яке прожило стільки часу разом, заслуговує на королівську пошану.

80 рік - Дубове весілля

Сімейне життя триває так само довго, як живе це дерево. Цього дня подружжю дарують дубову вервицю.

100 рік - Стопудове (червоне) весілля

Звичайно, ця річниця зустрічається нечасто. Вашу сім'ю славлять всім світом! Назва столітньому ювілею не так давно запропонували подружжя-довгожителі Агаєви з Азербайджану: 126-річний Ніфтулла і його 116-річна дружина Балабєїм. Вони прожили разом ціле століття.
 

Offline darkflyАвтор темы

 • Своя Мамка
 • ******
 • Повідомлень: 575
 • Поблагодарили: 5 раз
 • Репутація: +42/-0
  • Награды
Цитата: Solya
у нас якраз підходить чавунне весілля
А в нас у вересні паперове. Думаю, як би відсвяткувати.
 

Offline darkflyАвтор темы

 • Своя Мамка
 • ******
 • Повідомлень: 575
 • Поблагодарили: 5 раз
 • Репутація: +42/-0
  • Награды
Вітання з нагоди ситцевого весілля (1 рік)

У Ваше ситцеве весілля
Прийміть бажання ці від нас:
Нехай сьогодні, завтра, і завжди
Не покидає щастя Вас.
Візьміть за руки, обніміть
І разом йдіть у дальшу путь
І хай на спільній цій дорозі
Кохання квіти лиш цвітуть.
Гірко!

Вітання з нагоди дерев'яного весілля (5 років)

З дерев'яним весіллям вас  вітаємо,
Великого щастя вам бажаємо.
З любов'ю легше життя прожити -
Разом усе творити.
Згоди в житті досягайте,
Завжди один одного поважайте!

Вітання з нагоди порцелянового весілля весілля (20 років)

Хвилювання і захоплення в серцях
І навіть сльози на очах:
Як і раніше, двадцять років тому,
Звучать вітання знову.

Пройшли чималий шлях в житті,
Збагнули сенс і суть в сім'ї
І в свій двадцятий ювілей
Цінуйте  кожний новий день!

Вітання з нагоди срібного весілля  (25 років)

Сьогодні усі Вас спішать привітати,
Бо ви дочекались знаменної дати -
Святкуєте радісно срібне весілля
І нам влаштували гостинне застілля.

І прагнемо нині у день цей чудовий
Вас разом із іншими теж поздоровить;
І щирі вітання на честь цього свята
Ми від душі Вам шлемо, “молодята”!

І тішимось справді ми тим, наші любі,
Що Ваші серця поєднались у шлюбі,
Бо в злагоді Ви прожили чверть століття,
Себе залишивши в народжених дітях.

І нині удвох на своїм ювілеї
Ви квітнете пишно, немов дві лілеї.
Вам зичимо й далі в добрі проживати
І внуків від своїх дітей дочекатись.

Хай Бог Вам сотворить свою щедру ласку,
Життя Ваше спільне оберне на казку.
І вірим, що в чарах любовного зілля
Діждетеся ще золотого весілля!

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline darkflyАвтор темы

 • Своя Мамка
 • ******
 • Повідомлень: 575
 • Поблагодарили: 5 раз
 • Репутація: +42/-0
  • Награды
Екскурсія по пам'ятних місцях

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Ідея. Проведення романтичної екскурсії для коханої людини.

Підготовка. У вас звичайно ж є «свої» місця. Тут ви перший раз цілувалися, а на цій лавочці ви вперше сказали «люблю» ... Словом ця ідея підходить для тих, у кого є своя (хай і невелика) історія знайомства. Якщо ці місця - географічно - недалеко один від одного, це привід провести для коханої людини унікальну екскурсію свого роду. Пройдіться по місцях, прикиньте маршрут, продумайте, про які моментах ви будете розповідати, які акценти розставите. Підготуйте, якщо є натхнення, невеликий подарунок-сюрприз.

Запросіть кохану людину на екскурсію по місцях, пов'язаних з ним, коханим і неповторним, дайте йому відчути себе частиною історії.

Сам процес: Не пишіть заздалегідь промову, робіть все легко і невимушено, пам'ять сама підкаже потрібні епізоди і маленькі подробиці.

Почніть наприклад так: Не багато хто знає про те, що ...

Якщо географія дозволяє - включіть в екскурсію пологовий будинок - місце, де народився ваш улюблений чоловік, будинок де він жив колись і підкресліть значимість цих подій. Адже так здорово, що ваш коханий є в цьому світі!

Повторіть пам'ятні дійства - купіть морозиво як було в той самий день, подаруйте квіти, зайдіть в те кафе.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline darkflyАвтор темы

 • Своя Мамка
 • ******
 • Повідомлень: 575
 • Поблагодарили: 5 раз
 • Репутація: +42/-0
  • Награды
Даруємо серце (10 способів)

1-ий спосіб - Серце на піску

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Ідея. Освідчення в коханні всередині великого серця.

Підготовка і сам процес. Зав'яжіть коханій очі і приведіть на вибране заздалегідь місце на пляжі. Почастуйте кохану чимось смачненьким, підведіть до кромки води і попросіть так трохи постояти, нехай спробує відгадати, який сюрприз ви їй приготували. Шум хвиль заглушить звуки від кроків і це саме те, що потрібно.

Намалюйте на піску велике серце, викладіть його пелюстками троянд (можна використовувати стрічки і серпантин). Ніжно, взявши кохану за плечі - приведіть її в центр вашого серця, встаньте на коліна, попросіть кохану зняти пов'язку і відкрити очі. І скажіть їй про те, що переповнює ваше серце. Так як в коханої були зав'язані очі, то з собою можна принести букет квітів (бажано без шурхотливої упаковки), коробку цукерок або просто приємний подарунок.

Варіанти:
1. Серце на снігу
2. Серце на траві (у парку)

Важливо. Пам'ятайте, що за собою треба все прибрати.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline darkflyАвтор темы

 • Своя Мамка
 • ******
 • Повідомлень: 575
 • Поблагодарили: 5 раз
 • Репутація: +42/-0
  • Награды
2-ий спосіб - Фігурки у формі серця

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Ідея. Складаємо своїми руками паперові сердечка в техніці орігамі.

Підготовка. Купуйте хорошу папір. Є спеціальні набори паперу для орігамі (але як правило невеликого формату 12-20 см з одного боку). Або використовуйте офісний тонований папір.

Сам процес.

Варіанти:
1. складаємо одне, але велике (або складне) серце
- так як це орігамі, то готове серце можна скласти і воно не займе багато місця. А значить - його можна подати як сюрприз у найнесподіваніший момент (за вечерею, в парку, на прогулянці).
- у велике серце можна поставити на стіл, сховавши за ним, невеликий подарунок.

2. складаємо багато простих маленьких сердечок, які можна:
- скласти в красиву посудину, написати на кожному побажання і запропонувати коханій людині читати по одному кожен день;
- сховати в різних місцях кімнати, в шафі, столі. Кохана людина буде знаходити їх у самі несподівані моменти і читати написані на них побажання. Це буде сюрприз і не на один день!
- нанизати на нитку і повісити гірляндою на стіну. Або - наскільки вистачить терпіння робити сердечка, прикрасити ними кімнату коханої людини.

Хороші схеми можна знайти Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline darkflyАвтор темы

 • Своя Мамка
 • ******
 • Повідомлень: 575
 • Поблагодарили: 5 раз
 • Репутація: +42/-0
  • Награды
3-ій спосіб - Що в моєму серці

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Ідея. Викласти серце з предметів, що виражають характер вашої любові.

Підготовка.
Приготуйте предмети, з яких ви будете викладати серце. Наперед продумайте їх значення і зміст.

Приклади:

- цукерки (ти - надаєш смак мого життя)
- пелюстки троянд (моє серце повне ніжності і любові до тебе)
- з чаїнок (ти - зігріваєш моє серце)
- ягід (полуниця, калина)
- яскравих різнокольорових предметів (з тобою моє життя стало насиченим та яскравим)

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]


Сам процес.

Варіанти:

1. Предмети приклеюються (на двосторонній скотч або термоклеєм)
- на дно коробки з подарунком
- на картон, обклеєний обгорткового папером
- на листівку

2. Предмети викладаються на піднос або стіл заздалегідь.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline darkflyАвтор темы

 • Своя Мамка
 • ******
 • Повідомлень: 575
 • Поблагодарили: 5 раз
 • Репутація: +42/-0
  • Награды
4-ий спосіб - Лід і серце

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Ідея. Ви закохані. Любов розпалила ваше серце. Ілюструємо на прикладі.

Підготовка. Наливаємо кип'ячену (щоб лід був прозорим, без бульбашок) воду в ємність на половину глибини. Заморожуємо в холодильнику. Викладаємо фігурку у вигляді серця.

Варіанти:
- Ягідки (калина, малина, полуниця і т.д.)
- Скляні кульки
- Маленькі фігурки-сувенірчики (часто продаються у відділі пакування подарунків). Це сонечка, квіточки, метелики та багато іншого.

Заливаємо водою і знову - в холодильник.

Сам процес. Даруємо як сюрприз-додаток до основного подарунку або використовуємо як прикраса столу для романтичної вечері. Враховуємо те, що в теплі лід швидко тане. Можна додати лід в невеликий герметично запакований подарунок. Тоді очікування танення льоду пройде цікавіше!

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline darkflyАвтор темы

 • Своя Мамка
 • ******
 • Повідомлень: 575
 • Поблагодарили: 5 раз
 • Репутація: +42/-0
  • Награды
5-ий спосіб - Яблучна любов. Незвичайне признання в коханні

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Ідея. Зізнатися в коханні, використовуючи звичайне яблуко.
 
Підготовка. Формочкою для печива (яка у вигляді сердечка) надрізаємо яблуко. Оскільки м'якоть яблука швидко темніє, потрібно робити це незадовго до.

Сам процес. Пригощаємо кохану(ого) яблуком.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline darkflyАвтор темы

 • Своя Мамка
 • ******
 • Повідомлень: 575
 • Поблагодарили: 5 раз
 • Репутація: +42/-0
  • Награды
6-ий спосіб - Предмети у вигляді серця

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Поради. Вибираючи сувенір або предмет у формі серця, зверніть увагу на якість. Шукайте щось рідкісне, унікальне, як ваші відносини і ваша любов.

Приклади:
- повітряна куля (любов окриляє мене)
- подушка (ти - мій солодкий сон)
- сердечка в конверті з побажаннями
- свічка (свічі) у вигляді сердечок

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]