Автор Тема: Порадьте майстра з нарощення гелевих нігтів  (Прочитано 17914 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline NourElShams

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Була сьогодні у Віки Коновалової, насправді її звати Катя. Робить дуже гарні розписи, ціна помірна. Але дуже боляче знімає дрелькою старий гель. До цього все ходила до Наталі на стометрівці у студію нігтевої естетики Яковійчук, то у неї цей процес зовсім не болючий, а у цеї Каті думала що врожу, аж сльози текли. Зато у попереднього майстра нігтики пекли коли ставла у лампу, то мусила руку постійно рухати то з лампи то в лампу, а у цеї нової дівчини навпаки в лампі нічого не пекло. Від чого залежить болить чи ні коли знімають гель і коли сушиш нігті в лампі?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +440/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
Від чого залежить болить чи ні коли знімають гель і коли сушиш нігті в лампі?
Може то від гелю залежить?
Але мені вже чотирма робили і пече все одно.
А коли знімають то пече, як майстер задовго на одному місці машинкою тре, сила тертя працює проти наших нігтів d24

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline NourElShams

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Дівчата, ні за що не ходіть до Віки Коновалової (Каті) на вул Павлика Для того щоб побачити посилання: Register or Login] це просто жах.На другий день після корекції у мене вже зробилось дві тріщинки на нігтях. Спокусилась на її розпис, ирозписи то гарні, але на скільки їх хватає за такі гроші?

Offline Natalo4ka-vit

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-1
  • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Я вже другий раз була у Юлі Кузиренко. Малювала знов гель-лаком. Попередні відносила 3 тижні все супер. Звіт обовязково виложу.
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.

Offline Homitska

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик 1 рік і 7 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Віка
Нарощую гелеві нігті від 80-90 грн
Ось сторінка в вконтакті Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
0990925498,0967667989

Offline Oksasmile

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, 10 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Колись робила гелеві нігті у Мар'яни в перукарні "Аіда" по вул. Симоненка. Дуже мені подобалось, майже завжди робила французький.

Offline Катя мамуся

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +71/-1
  • 0967321213 0665497400
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сергійко
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
Цитувати
Дівчата, має пекти але не так сильно - то взаємодія геля на нігтики), я собі норощую нігті сама, багато не спилюю,щоб потім не ломались, а нігтики слояться бо не правильно спилюють(((- це велика помилка  :oox

Offline сонясоня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +365/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Софія
Цитувати
Дівчата, має пекти але не так сильно - то взаємодія геля на нігтики), я собі норощую нігті сама, багато не спилюю,щоб потім не ломались, а нігтики слояться бо не правильно спилюють(((- це велика помилка  :oox
Дозвольте не погодитись,бо теж сама нарощую(вже більше 10 років)-пекти нічого не повинно,все залежить від майстра та якості матеріалів.  d23

Offline Mary-Dina

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марьяна
Відмічусь, послухаю, почитаю.  :hi Хочу зробити нігті, але ніяк не можу дійти до салану якогось.  :xmm Не знаю що краще - гель, гель-лак?  d104 Яка різниця між ними? Років 8 назад робила акрилові, після них нігті пару місяців відходили-відростали. . .

Offline Natalo4ka-vit

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Дозвольте не погодитись,бо теж сама нарощую(вже більше 10 років)-пекти нічого не повинно,все залежить від майстра та якості матеріалів.  d23
а що означає що пече???? забагато спиляно??? мене в Люди завжди пекло і то дуже сильно  d104 d104 d104
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.

Offline lenad

• Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Цитувати
а що означає що пече???? забагато спиляно??? мене в Люди завжди пекло і то дуже сильно
І якщо занадто захопитись зпилюванням...і якщо затовстий шар гелю одразу покласти.

Offline Natalo4ka-vit

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
 d16 d16 d16 d16 d16
в мене ніготь і так тоненький, а як спиляти то взогалі папірчик  d24

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
напишу і я свій відгук про Люду Яворську
записалась вперше до неї на корекцію, прийшла, не спізнилась - як людина вона взагалі мені не підходить d111 спочатку зробила мені "комплімент" про стан моїх нігтів і їхню форму, але я тому ж і в пошуках майстра, що вони мене не задовільняють, потім в першу чергу фрезою пройшлася по кутикулі, (я знаю що це переважно роблять вже в самому кінці корекції) , потім почала фрезою зпилювати d111 d111 d111 це дурдом був - я дуууже терпляча до болі, але коли в мене аж сльози течуть від того, що мене пече , я їй це говорю, а вона й надалі холоднокровно зпилює і каже "терпіть що я вам зроблю" я була в шоці.... після того всього щастя як пройшлася пилкою то позрізала на 6 з 10 пальців кутикулу до крові! d111 ви б могли в такому стані розслабити руку??? я намагалась максимально терпіти але ще й Люда на мене кричала що її вже рука болить мою руку тримати бо я не вмію розслабитись :/ а як можна розслабитись, коли ти кожної секунди очікуєш, що тобі зараз поріжуть кутикулу???
будь-яке намагання почати якусь розмову було в грубому тоні обірвано,2год сиділи практично мовчки.....
в результаті корекції в мене 6 пальців в крові, гель позаливаний так ужасно що аж на шкіру пальця залізає і на кутикулу, нігті плоскі, є впадини, є горбики, на протязі 2 тижнів 2 нігті відпали...і хоча вона надає гарантію на свою роботу але я і задаром не хочу такого майстра....

чи то мені так повезло, чи в неї настрою не було...ну але блін, я тоже працюю з клієнтами і коли до мене люди звертаються то я з них пилинки здмухую, сюсі-пусі....а тут отаке ...

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: надія
мамцю рідна який дурдом  d107 d107 d107,я б її побила ,однозначно d105 d105 d105,що означає пече терпіть,та такого взагалі не повино бути,начитавшись такого розумію,що в мене золотий майстер...

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
так що дівчата я й надалі в пошуках хорошого майстра і хорошої людини 2 в 1 !
Порекомендуйте мені будь-ласка хорошого когось і бажано в центрі!
буду дуже вдячна!

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: надія
знаю дуже класного майстра,та це в пасічній,надумаєш пиши :bo

Offline сонясоня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +365/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Софія
напишу і я свій відгук про Люду Яворську
записалась вперше до неї на корекцію, прийшла, не спізнилась - як людина вона взагалі мені не підходить d111 спочатку зробила мені "комплімент" про стан моїх нігтів і їхню форму, але я тому ж і в пошуках майстра, що вони мене не задовільняють, потім в першу чергу фрезою пройшлася по кутикулі, (я знаю що це переважно роблять вже в самому кінці корекції) , потім почала фрезою зпилювати d111 d111 d111 це дурдом був - я дуууже терпляча до болі, але коли в мене аж сльози течуть від того, що мене пече , я їй це говорю, а вона й надалі холоднокровно зпилює і каже "терпіть що я вам зроблю" я була в шоці.... після того всього щастя як пройшлася пилкою то позрізала на 6 з 10 пальців кутикулу до крові! d111 ви б могли в такому стані розслабити руку??? я намагалась максимально терпіти але ще й Люда на мене кричала що її вже рука болить мою руку тримати бо я не вмію розслабитись :/ а як можна розслабитись, коли ти кожної секунди очікуєш, що тобі зараз поріжуть кутикулу???
будь-яке намагання почати якусь розмову було в грубому тоні обірвано,... в результаті в мене 6 пальців в крові, гель позаливаний так ужасно що аж на шкіру пальця залізає і на кутикулу, нігті плоскі, є впадини, є горбики, на протязі 2 тижнів 2 нігті відпали...і хоча вона надає гарантію на свою роботу але я і задаром не хочу такого майстра....

чи то мені так повезло, чи в неї настрою не було...ну але блін, я тоже працюю з клієнтами і коли до мене люди звертаються то я з них пилинки здмухую, сюсі-пусі....а тут отаке ...
Дівчаточка,цього всього бути не повинно,любіть себе -бережіть свої нігтики та інші частинки вашого коханого тіла!!!