Автор Тема: Ревнощі  (Прочитано 16267 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Ревність
« Reply #119 : 04 Серпень 2014, 15:20:50 »
Добре Аня,ти переконуєшся,що так станеться.А як ти реагуєш на те,що такий факт може стати реальністю??
От я стала свідком розповіді про сімейну зраду,чоловік не приховує.А жінка прощає,береже сім'ю (якої вже нема) і готова себе опустити так,тільки б її не покинули.А я от слухаю і сама б вже видряпала йому очі.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #120 : 04 Серпень 2014, 15:25:32 »
Цитувати
Добре Аня,ти переконуєшся,що так станеться.А як ти реагуєш на те,що такий факт може стати реальністю??
От я стала свідком розповіді про сімейну зраду,чоловік не приховує.А жінка прощає,береже сім'ю (якої вже нема) і готова себе опустити так,тільки б її не покинули.А я от слухаю і сама б вже видряпала йому очі.
Ну, розумієте, я ж маю наувазі одноразову зраду по п,яні переважно, з якось легковажною дівульою, якщо це систематично, то звісно нема, що думати, пакую валізи і досвідос d112
А, нормальні мужики (може навіть слово джентельмен сюди пасує більше), ті про яких, я говорю, зможуть замнути цей інцидент без свідків, і побережуть здоров,я і нерви дружини.
От терпіти не можу мужиків, які вихваляються коханками, наговорюють на дружин і т.д., я їх чесно бидлом вважаю, а не чоловіками.
Коротше дівки, в мене багато тараканів в голові, вам не понять d112

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #121 : 04 Серпень 2014, 15:26:37 »
А що таке 40-50-60? Рази  mish чи роки?  d27

Таня, та тому твій чоловік і не зраджує, бо боїться видряпаних очей  d30

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
« Reply #122 : 04 Серпень 2014, 15:27:38 »
Цитувати
ех дівчата в нас таке життя що можливо жінці і важко поставити крапку в таких відносинах і простіше закривати на все очі а хтось звикає до такого, як б це страшно не звучало і дико але так часто є ,що жінка просто терпить бо не має можливості утримувати себе і дітей не має житла не має самого основного підтримки щоб зважитись на розлучення.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #123 : 04 Серпень 2014, 15:30:23 »
Цитувати
А, нормальні мужики (може навіть слово джентельмен сюди пасує більше), ті про яких, я говорю, зможуть замнути цей інцидент без свідків, і побережуть здоров,я і нерви дружини.
А, і ще додам, що навіть з сором про це згадуватимуть і будуть ввсіма силами "іскупать" цю провину d112
Цитувати
А що таке 40-50-60? Рази   чи роки? 
Та роки звісно, ну Настя :no-no

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #124 : 04 Серпень 2014, 15:32:01 »
Цитувати
вам не понять

Та куди нам, з чоловіками задохликами  z5

Якщо чесно, то мій чоловік такий, що якби і зрадив, то сам не зміг би з цим жити, і все розповів то точно  d112

А не сказати жінці про зраду, і лягати до неї в ліжко після дівулі якоїсь, це підло ІМХО

Жінка має елементарне право на правду, і не чоловіку в такому разі вирішувати псувати мені нерви чи ні. Треба було про мої нерви думати до того, як залазити на дівулю.

Ну це я вам про мої таракани розповіла  d27

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #125 : 04 Серпень 2014, 15:33:59 »
Таня, та тому твій чоловік і не зраджує, бо боїться видряпаних очей  
Цитувати
Ну він ще немав можливості подивитись на що я здатна,але я йому говорю,що я найкраще,що з ним могло статись d30 А всі ми вільні люди,я не з тих,хто тримається як за останній шанс,хоча знайома каже,що я немудра,бо "готовеньких" мужиків багато хто хоче)))

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #126 : 04 Серпень 2014, 15:37:51 »
Цитувати
Та куди нам, з чоловіками задохликами  
Уточню, моїх тараканів, і я не претендую на правду останньої інстанції, просто це мій життєвий досвід,
але вже он темку активізувала, а то народ нудився d27

Ще, чому, я так думаю, бо чоловіки займаються сексом заради сексу, а жінки, сексом заради кохання, ну, як не крути, а жінці важлива сама увага, прелюдія, слова і ласки, а потім все інше!

Настя і взагалі не хвилюйся так :no-no, ітак на вулиці жара страшна, твій не зрадить, а якщо зрадить, знаючи твій характер обов,язково скаже d27

Offline чайковска

• Активна Мамка
  • Репутація: +45/-1
  • Вічна пам'ять героям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: УЛЯНА
« Reply #127 : 04 Серпень 2014, 15:39:14 »
Якби мій чоловік мені зрадив, то думаю він би розповів мені про це. Ми спокійно можемо розмовляти про те хто кому подобається, і тому можемо більше довіряти одне одному. Хоча чоловік мене ревнує страшно. В інституті він приходив по мене після пар, проводив додому, якщо десь із компанією теж швидко приходив і забирав, на випускний зі мною пішов, але мені це не набридало, і зарас як я іду в магазин може мені подзвонити щоб я довго не була.
З усіх моіх знайомих більшість чоловіків зрадили дружині, є такі що не раз зраджували але жінка йому пробачала, зарас нормально живуть.
Можливо чоловіку потрібно хоча б раз спробувати
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Galjysik

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +181/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 6.03.2011р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #128 : 04 Серпень 2014, 17:02:02 »
Цитувати
то мій чоловік такий, що якби і зрадив, то сам не зміг би з цим жити, і все розповів то точно
Ох, не знаю чи хотіла б я чути таку правду. Якщо б не дай Боже так сталось(мається на увазі одноразовий випадок), то для мене було б краще про це не знати. Раніше була дуже категорична, що ніколи б не пробачила зраду, зараз, з віком розумію, що життя довге, бувають різні ситуації і всяке може статись. Тому навіть якщо б і пробачила, то не забула б точно, і це все життя було б між нами. Тьфу-тьфу
Тому як то кажуть - менше знаєш, краще спиш. (але ще раз наголошую, що це тільки якщо один раз, по пяні, чи ще щось там)

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #129 : 04 Серпень 2014, 17:12:12 »
А мені хоч раз,хоч десять,хіба це якось пом'якшує ситуацію d104
Когда тебя предали - это все равно что руки сломали.Простить можно - но обнять не получается.Лев Толстой.
Навіть класики так писали як я думаю)

Offline Galjysik

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +181/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 6.03.2011р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #130 : 04 Серпень 2014, 17:30:17 »
Та понятно, що ніхто цього не виправдовує. І кожна жінка виходячи заміж свято вірить, що чоловік її ніколи не зрадить.  Але від цього ніхто не застрахований. І якщо вибирати між тим щоб знати про це чи ні,  то краще нехай залишиться на його совісті. d105

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #131 : 04 Серпень 2014, 17:36:43 »
Цитувати
то краще нехай залишиться на його совісті.
якщо така є.  :xmm
Ну добре, навіть якщо таке стається, то, що реально, що чоловік зможе і далі нормально відноситись до жінки, любити, хотіти... Ех, якась я старомодна)

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +457/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #132 : 04 Серпень 2014, 17:55:55 »
Цитувати
зарас нормально живуть.

Вам в темку "Екологія мови"  :no-no

Offline Віра777

• Своя Мамка
  • Репутація: +145/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #133 : 04 Серпень 2014, 18:19:17 »
Цитувати
Ну добре, навіть якщо таке стається, то, що реально, що чоловік зможе і далі нормально відноситись до жінки, любити, хотіти... Ех, якась я старомодна)

Ну якщо він зрадив один раз по п'яні чи по дурості то думаю його ставлення до дружини зміниться в кращу сторону, тобто усвідомить що вона найкраща і "одноразових" йому не потрібно, але якщо йому це сподобалось і це відбувається систематично то про сім'ю уже можна навіть не говорити  :(
Я згідна з дівчатами що якщо це сталось один раз і він про це жаліє то краще мені не знати........  Бо буду їсти себе довго......... Тобто не зможу пробачити повністю рано чи пізно буду до цього повертатись.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #134 : 05 Серпень 2014, 01:17:57 »
Цитувати
просто це мій життєвий досвід,
О, Боже...Аня...що за досвід, щось я не в курсі mish

Ви знаєте, дівчата, мені здається трохи наївно писати "От мій зрадить і мені одразу розкаже"...звичайно що я не знаю ваших чоловіків, але просто з власного спостереження за людьми, своїх висновків і реальних подій скажу, що дуже часто все буває не так d128  але надіюсь що ми всі ніколи до такого не доживемо.
Я вже писала раніше про сімю, де присутня зрада і повірте, це і надалі візуально ідеальна сім"я, чуйні стосунки, турбота...допомога по господарству...але систематична зрада всерівно є mish

А от щодо моїх тараканів...якщо відкинути всі емоції-почуття, і подумати тверезо, а ще подумати про дитину, то якби я дізналась про факт зради (одноразовий)...то треба зважити як хтось вище написав, що засобом для мого існування є тільки мій чоловік d107  тому логічно було б про це забути......але, також писала раніше, що я просто НЕ уявляю, і надіюсь...ттт...ніколи цього не відчую, як я після цього буду спати в одному ліжку зі своїм чоловіком, от навіть зараз пишу це і мені просто гидко-бридко...от мурашки по шкірі, хочеться сказати....бєєєєєє d141 просто огида, отакі мої таракани.    Надіюсь життя мене ніколи не поставить перед таким вибором angel1

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #135 : 05 Серпень 2014, 08:57:58 »
засобом для мого існування є тільки мій чоловік
Цитувати
Я думаю,що саме через це наші жінки готові багато що терпіти,прощати і навіть себе принижувати,тому що психологія нашої жінки така,що народивши дітей,жінка віддає всю себе сім'ї,дітям і вважає,що їй не потрібно думати про фінансову незалежність. От маю декілька родичок- підлітків,то вони не думають про те,щоб здобути хорошу освіту,чогось досягти,в них єдине бажання - "добре" вийти заміж,бажано за старшого d107 І в сім'ї цьому точно не вчать. Не можна все в житті пов'язувати з однієїю людиною,бо коли її втрачаєш,то можна втратити ВСЕ.Тому не варто бути фанатично відданою,жертовною,якби це не дивно звучало,бо часто буває,що від цього гірше тільки тобі! А чоловіки такі сущєства мінливі,що сьогодні їм хочеться домашніх пельменів,а завтра - щоб жінка показала стрип пластику,але час,витрачений на приготування пельменів перешкоджає зробити останнє.Тому цінуймо себе жіночки ;)