Автор Тема: Ревнощі  (Прочитано 18836 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Re: Ревність
« Reply #136 : 05 Серпень 2014, 09:22:43 »

Цитувати
просто це мій життєвий досвід,
О, Боже...Аня...що за досвід, щось я не в курсі
То десь особисто розкажу, лень виписувати d108, ти не хвилюйся з мужом все гуд, він мої теорії вперто опровегргае d27

Ну, дівчата, для мене ці слова (мабуть в міру моєї цинічності) "все, та, як він може жити з брехнею...., а я вся така..." звучать дуже пафосно і "громогласно", ну реально нормальний мужик, заробляє гроші, балує дружину, обожнює дітей, прожили разом  20 років десь набухався в бані з друзями і отримав там випадковий секс, то все розвід, та жінка навіть не дізнається d112

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #137 : 05 Серпень 2014, 12:38:50 »
Цитувати
жінка віддає всю себе сім'ї,дітям і вважає,що їй не потрібно думати про фінансову незалежність.
Та ну Таня, ти вже також впадаєш "як не чорне, то біле" d111  на фіга, я буду думати про свою фінансову незалежність, для чого мені тоді чоловік? d27  Невже ти вважаєш, що жінка будучи в декреті, ще й має чухатись де грошей заробити, бо якщо недай Боже чоловік зрадить, то треба за щось жити так? d107  Для мене це не модель нормальної сім"ї, моя робота на даний час-це моя дитина, а робота чоловіка-приносити гроші додому :bo   тим більше, я щось не уявляю чим має займатись жінка в декреті, щоб заробляти хоча б для того щоб зняти собі квартиру з дитиною, я вже мовчі про власне житло, бо це взагалі щось з області фантастики :oox
Цитувати
декілька родичок- підлітків,то вони не думають про те,щоб здобути хорошу освіту,чогось досягти,в них єдине бажання - "добре" вийти заміж,бажано за старшого
Я взагалі в містах таких дітей не зустрічала, от в нашому районі  є декілька таких Глубинних сіл, далеко від цивілізації, то якраз там і така психологія в дівчта, швиидше б вже вийти заміж, бо робити і так нема що d111  І Як це не від батьків залежить, а від кого?
Цитувати
Тому не варто бути фанатично відданою,жертовною,як
А чого це жертовною, вести сімейний побут, доглядати дітей....а по твоїй логіці ще й треба самій гроші заробляти, це не забагато????? Нєєєє, я на таке зовсім не згодна. Що чоловіку тоді робити? mish
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
« Reply #138 : 05 Серпень 2014, 14:20:46 »
Цитувати
Та ну Таня, ти вже також впадаєш "як не чорне, то біле"   на фіга, я буду думати про свою фінансову незалежність, для чого мені тоді чоловік?   Невже ти вважаєш, що жінка будучи в декреті, ще й має чухатись де грошей заробити, бо якщо недай Боже чоловік зрадить, то треба за щось жити так?   Для мене це не модель нормальної сім"ї, моя робота на даний час-це моя дитина, а робота чоловіка-приносити гроші додому    тим більше, я щось не уявляю чим має займатись жінка в декреті, щоб заробляти хоча б для того щоб зняти собі квартиру з дитиною, я вже мовчі про власне житло, бо це взагалі щось з області фантастики
а тим більше в нас дуже важко знайти таку роботу щоб заробити для себе і дитини, а більшість чоловіків, не стверджую що всі - є і відповідальні, не дуже і рвуться допомагати дитині після розлучення.  от в мене і освіта є , але роботу важко знайти, дитина ще в садочок не ходить от розлучилась б я з чоловіком за щоб я жила не уявляю, і якщо б чисто теоретично знайшла роботу то недумаю що мені б вистачило, а якщо ще 2 чи 3 дітей, як тоді жінці бути.   була б в нас як в америці і з законами і з роботою і з умовами для мам що виховають дітей самі то може менше б в нас було жінок що терплять зради.   а так звичайно добре бути героєм і говорити що я не пробачу що розлучусь , треба реально оцінювати ситуацію.  я навіть по собі помітила що з роками я спокійніше ставлюсь до думки щоб було якби чоловік зрадив

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +109/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта ,Тимофій, Зоя
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
« Reply #139 : 05 Серпень 2014, 15:01:39 »
Дівчата,всі ми ревниві , просто не всі були в ситуації коли хтось претендував на вашого мужчину.

Тоді і інстинкти пробуджуються і пристрасті.

Поки ніхто не проявляє цікавості до мого чоловіка - я спокійна  як удав.  Але якщо помічаю щось "таке " на горизонті - то місця мало всім.  І нехай це просто флірт з боку співробітниці чи офіціантки. Моє - це тільки моє.
Не бойтесь дарить согревающих слов,
И добрые делать дела.
Чем больше в огонь вы положите дров,
Тем больше вернется тепла

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +153/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #140 : 05 Серпень 2014, 15:02:29 »
Цитувати
на фіга я буду думати про свою фінансову незалежність
Ховрашка,ну коли в сім'ї все добре,то звичайно не треба про це думати (я й сама не думаю,хоча б хотіла бути в цьому плані незалежною,оскільки те,що я можу заробити мені не вистачить),але мова про те, що прикро,що жінка багато що терпить,пробачає саме через ГРОШІ,а не через нереальні почуття до людини,яка робить їй боляче. Я про це.
п.с.Говорячи про підлітків,то мова йшла про центрових дівчат,які так мислять  :bos То ж не просто вони хочуть заміж (таке властиве неміським баришням), а хочуть заміж з перспективами...

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #141 : 05 Серпень 2014, 15:09:35 »
Цитувати
А чого це жертовною, вести сімейний побут, доглядати дітей....а по твоїй логіці ще й треба самій гроші заробляти, це не забагато????? Нєєєє, я на таке зовсім не згодна. Що чоловіку тоді робити?
Наталя,от чесно,це ти вважаєш,що забагато,а чоловіки ж такі,що ці побутові справи і не вважають роботою d112.

Offline Тетяна.

• Активна Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка, 10.01.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #142 : 05 Серпень 2014, 15:51:44 »
я от і вірила своєму першому чоловікові і не ревнувала ніколи, і на рибалку відпускала завжди і в сауну і на пивко, а коли розлучились (не через зраду) - через кілька місяців виявилось що він далеко "не ходив", мав дівулю зі своєї роботи, потім поженились - ну щастя і здоров"я їм і їхній дитині......до чого це я? - до того що обідно що отак, за моєю спиною, а я ж така наївна і дурна була....тепер з другим чоловіком я, ну не те щоб аж так ревную, але придивляюсь інколи, кажу - ти ж дивись  : d128 d128 d128, як щось станеться - відірву ******

Offline Ірисик

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійко, 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #143 : 05 Серпень 2014, 20:19:30 »
 Я періодично ревнива, раз в три-чотири роки. Як зайде, чи як ПМС, я не знаю, з чим це пов'язано  d27. Що найсмішніше, що то не мій чоловік повід подає. Раз то в мене таки конкретний заскок був. Дізналась, що один знайомий гуляє, а в нього двоє діток і дружина, як модель. Та й я собі вбила в голову, що всі чоловіки сво... Чоловік приходить з роботи, я тримаюсь... а потім як мене прорвало... реву... а сказати чому - не можу. Я ж адекватна (типу  :no-no), розумію, що це все дурниці, і що признаватись не варто, чого я розревілась.
 Та й чесно, не розумію я чоловіків, які би признались про разовий секс. Який сенс? Кому від того легше? Сам собі покайся, зроби висновки, живи собі дальше і більше не гріши.
Все в житті пов'язано начисто,
Все міняється без вороття,
Якщо жінка змінює зачіску,
Значить, скоро змінить життя...

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #144 : 05 Серпень 2014, 20:53:18 »
Цитувати
Наталя,от чесно,це ти вважаєш,що забагато,а чоловіки ж такі,що ці побутові справи і не вважають роботою
Тань, ти взагалі не розумієш хід моїх думок d111  я вважаю що не ПОбУТОВІ справи-це багато, а якщо займатись домом, дитиною і + до того, як ТИ пишеш ще здобувати собі фінанстові незалежність, то на фіга мені тоді чоловік, якщо я всерівно все буду робити сама :xmm

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #145 : 05 Серпень 2014, 21:54:23 »
Цитувати
Тань, ти взагалі не розумієш хід моїх думок
я якраз розумію хід твоїх думок, але оскільки зачіпилось питання зради, я говорю, що часто саме фінансова залежність від чоловіка дуже часто змушує жінку ТЕРПІТИ. Все дуже просто. Ти ж приміряєш на свою модель сімейних відносин, а в тебе слава Богу такого нема  ;) І я про таке не хочу думати, і мій чоловік основний спонсор нашої сім'ї..., але якщо хоч на мить задуматись про таке, то виходить, що або пробачаєш, або лишаєшся гола-боса саме через те, що вважала "на фіга мені чоловік".

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #146 : 05 Серпень 2014, 22:12:59 »
Цитувати
Та й чесно, не розумію я чоловіків, які би признались про разовий секс. Який сенс? Кому від того легше?

Просто є люди, які не можуть жити в брехні. Так так, можете в це і не повірити, але такі люди є!

Для мене було би травматичніше дізнатися що чоловік брехав всі роки, а не про сам факт зради  d112

Якби у мене це "одноразово" сталося, то чесне слово, щосекунди б їла себе за це, дивилася б на посмішку чоловіка, і гризла себе! Відчувала його обійми і з"їдала б себе за зраду, за брехню, за підлість. Мені б кожне добре слово чоловіка різало серце і душу, бо знаю що зрадила і брешу йому.

Ось так то  :( Вилила вам душу. Чоловік, на щастя, такий же. Бо можливо з роками факт зради, і її згубний вплив на наші стосунки притупився б, але НАГЛА брехня ніколи!  :xo-xo

Кому від цього легше буде? - Мені в першу чергу, бо не хочу ходити "оплеванная" і посміхатися. Я маю право знати правду і все. Так мене вчили з самого дитинства, гірка, але правда  d104

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +348/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
« Reply #147 : 05 Серпень 2014, 22:25:11 »
Для мене фраза кожен чоловик хоч один раз зрадить  за життя . Я з цим не згидна.
Мены подрбаэться як колись в миняю жинку один сказав  для мене зрадити дружини це те саме що зрадити самому соби.
Я николи не зарикаюся вид чогось але я впевнена що мий чоловик мене б не зрадив. Я йому розкпзала за ую тему ы кажу як вин выдноситься що кожен мужик раз в житти зраджуе а переважно це по  пяни це може статися. На це вин видповив це дурь якщо идеться в сауну з друзями то не з бабами и зрадити хиба з мужиком. А слово по пяни вин не розумие нэфик бузати так щоб не памятати що в тебе жинка и дити. Я щаслива що мий чоловик не пэ ы за 9 рокив спильного життя я не бачила його навить випившим тому якби зрадив то тверезо и розумив би що робить и на наший симы поставоена була б точка. Гидко жити з таким чоловиком кажу про себе суто.

Offline Ірисик

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійко, 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #148 : 05 Серпень 2014, 22:48:47 »
Цитувати
Просто є люди, які не можуть жити в брехні. Так так, можете в це і не повірити, але такі люди є!
Якраз я теж така, що брехню і брехунів просто терпіти не можу. Навіть у найменших дрібничках.
 Ясно, що всі ми різні. І кожна сім'я живе і будує свої особисті стосунки. Це добре, якщо навіть в таких питаннях є взаєморозуміння.
  Суто для мене, якщо десь-колись, давним-давно, чи десь сп'яну і дуже шкода і точно такого більше не повториться - то краще не знати. І не здогадуватись. Бо якби мала сумнів - то ще гірше  d111. І себе би замучила, і його  :xo-xo
Все в житті пов'язано начисто,
Все міняється без вороття,
Якщо жінка змінює зачіску,
Значить, скоро змінить життя...

Offline Ага

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
« Reply #149 : 05 Серпень 2014, 23:43:25 »
Цитувати
засобом для мого існування є тільки мій чоловік

Маю живий приклад,  дві пані середнього віку. Про них казали, "та вона не знає де туалетний папір береться". І нічого і роботи познаходили і себе "не загубили"(хоч я трохи сумнівалась, що  вигребуть) і дітей піднімають. Одна за пів року оговталась, а інша залежна наглухо (так всім здавалось) і то швидше. Прогрес в розвитку особистостей в стресових ситуаціях перевершив самі позитивні очікування.

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #150 : 06 Серпень 2014, 00:15:32 »
Та добре,коли стрес допомагає мобілізувати сили і не впасти у відчай,а буває і навпаки. З моїх живих прикладів є жінки,які розквітли,а є навпаки,які працюють прибиральницями і беруться за будь-яку роботу,щоб прогодувати дітей. Так що тут по різному може бути.

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +197/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #151 : 06 Серпень 2014, 00:31:57 »
вже другий день вас читаю дівчата, ніяк не напишу
Я на цю тему говорю з чоловіком, коли маю "натхнення", чесно скажу, я ревнива, і не те, щоб не довіряю, але якось підсвідомо напевно, може дійсно самооцінку треба піднімати.
Він мене завжди заспокоює, що навіть якщо б такі думки в голову і лізли, то є здоровий глузд, у нього прекрасна сім"я, дружина і дітки, не пішов би на таке
Я розумію, що це слова, але я йому вірю, а тут начитавшись, що якби по п"яні, якось аж мурашки забігали, хоча він і не п"є
Як подумаю про зраду, то якось противно стає, я просто знаючи себе ніколи б не змогла цього забути, це їло б мене зсередини, навіть якщо б я пробачила таке, воно б завжди стояло між нами, і довіри після цього не було б це однозначно

Offline Ага

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
« Reply #152 : 06 Серпень 2014, 09:40:44 »
Цитувати
З моїх живих прикладів є жінки,які розквітли,а є навпаки,які працюють прибиральницями і беруться за будь-яку роботу,щоб прогодувати дітей.
Але ж беруться, значить точно не деградують, просто не можуть правильно себе використати. Але ж і прибирати комусь треба.  Ну не знаю, я так перебирала в пам"яті, то все таки в мене немає знайомих жінок які почали пити(хоч про таке чула), а от мужчин які після розлучення зпились багатенько.  Хоча зараз більшість розводиться без суттєвих втрат для особистості, і чоловіки і жінки створюють сім"ї, і реалізовують себе.