Автор Тема: Ревнощі  (Прочитано 19758 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Roxa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
Re: Ревність
« Reply #153 : 06 Серпень 2014, 09:52:12 »
а я зовсім не була ревнива  d112 а тепер приходиться "кіна грати", бо чоловік каже, що я його не люблю... тому що не ревную - значить мені всерівно...  однак я до зради ставлюсь нейтрально, коли виходила заміж готувала себе до того що чоловік може загуляти, хоча надіюсь що цього не буде, але від зради ніхто не застрахований... Не знаю як я переживу зраду, неодноразово намагалась уявити свою реакцію і які будуть наслідки, та розумію що передбачити таке просто не реально...
коли тут читала про залежність від чоловіка, то в мене повна незалежність і я постійно вчусь якраз залежати від нього, та це так важко... :xo-xo
Кажуть люди я сама, наче квіточка, Що пливуть мої слова, як та річечка, Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка!

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #154 : 06 Серпень 2014, 09:59:12 »
Цитувати
Ні, якщо серйозно, то за все життя в 40-50-60 таки певно, хоч раз станеться, в сауні, чи на рибалці, чи по п,яні, чи перевірити, що порох ще є, чи вона сама зверху вилізе...
Ань, ти чого? Ти думаєш - чоловік робить d30
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #155 : 06 Серпень 2014, 10:05:27 »
Цитувати
Ань, ти чого? Ти думаєш - чоловік робить
Не зрозуміла питання? d143
Типу, так, я думаю, що ще за 60 років спільного життя, які нам лишились він може мені зрадити(а може й ні d27), нє, не зрадити :no-no, а мати випадковий секс  d30

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #156 : 06 Серпень 2014, 10:20:04 »
Повернемося до наших баранів  d27

Цитата одного чоловіка на рахунок ревнощів:
Цитувати
эти мадемуазели видать порядочно окислили мозги своих муженьков, если допускают движения оных на лево...

Цитувати
а тепер приходиться "кіна грати", бо чоловік каже, що я його не люблю... тому що не ревную - значить мені всерівно...

Цікава штука  ;)

Мій чоловік поїхав до друга на ДН на цілу ніч і приїхав тільки зранку. Я йому не телефонувала, так от, зворотня реакція, почав телефонувати чоловік  d27 Мол, ти чому не телефонуєш, я ж кажу, та відпочинь, ти ж в компанії своїх друзяк, розслабся, зі мною ти ще встигнеш наговоритися  d27

І на рахунок випив/по п"яні і так далі...
Цитувати
бред, я когда в таком состоянии наоборот , мысли крутятся в направлении тебя и малявки..)
- більшого мені і не треба  d9

Offline Roxa

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #157 : 06 Серпень 2014, 10:33:48 »
Цитувати
Мол, ти чому не телефонуєш

у мене таке постійно... d140
мій мене жахливо ревнує, якщо я кудись іду гуляти то постійно дзвонить (навіть на дискотеку саму пускає - але тризвонить)
Кажуть люди я сама, наче квіточка, Що пливуть мої слова, як та річечка, Що душа моя співає, мов сопілочка.

Offline Ірисик

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійко, 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #158 : 06 Серпень 2014, 10:34:17 »
 Якось на СТБ в "Поговоримо про секс" робили голосування в студії відносно зрад. Зраджували 52% чоловіків і 38% жінок  mish. От і не будь ревнивою після такого.
Все в житті пов'язано начисто,
Все міняється без вороття,
Якщо жінка змінює зачіску,
Значить, скоро змінить життя...

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #159 : 06 Серпень 2014, 10:38:36 »
Цитувати
От і не будь ревнивою після такого.  
І, чим в даній ситуації допомагає ревність? Хіба не відпускати чоловіка ні на 3 хвилини від своєї спідниці і перевіряти всі телефони і кишені, але то вже не ревність, а тотальний контроль і панування над чоловіком d112

Offline Roxa

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #160 : 06 Серпень 2014, 10:48:10 »
Цитувати
але то вже не ревність, а тотальний контроль в панування над чоловіком
теж так думаю... як захоче будь-хто зрадити - то зрадить не залежно від контролю чи ревності

Offline Ірисик

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійко, 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #161 : 06 Серпень 2014, 12:57:14 »
Цитувати
І, чим в даній ситуації допомагає ревність? Хіба не відпускати чоловіка ні на 3 хвилини від своєї спідниці і перевіряти всі телефони і кишені, але то вже не ревність, а тотальний контроль і панування над чоловіком
 Я й не кажу, що ревність - це добре. Чи що я контролюю. Я розділяю ці два поняття. З котушок не варто з'їжджати в будь-якій життєвій ситуації.
 Ніколи не перевіряю, не видзвонюю, не істерю і т.д. То так між нами, дівчатами, кажу, що допускаю завжди якийсь малюсінький процент, що може все трапитись. І не тому що не довіряю, а тому що в будь-якому питанні завжди даю якийсь процентик на похибку. Нікому не мож' довіряти на всі 100% d112
Все в житті пов'язано начисто,
Все міняється без вороття,
Якщо жінка змінює зачіску,
Значить, скоро змінить життя...

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #162 : 06 Серпень 2014, 15:18:30 »
Цитувати
Ніколи не перевіряю, не видзвонюю, не істерю і т.д. То так між нами, дівчатами, кажу, що допускаю завжди якийсь малюсінький процент, що може все трапитись. І не тому що не довіряю, а тому що в будь-якому питанні завжди даю якийсь процентик на похибку. Нікому не мож' довіряти на всі 100%
Та, і я про теж-зрозумілися d3

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +484/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #163 : 07 Серпень 2014, 13:17:39 »
Ревність. Зрада.  Не хочу приміряти на нас чужі сорочки, тому напишу, як це відчуваю я та мій чоловік.

Чоловіка не ревную, бо абсолютно довіряю (не сліпо). Знаю, що може пофліртувати з жінками або навпаки, зі мною також фліртують і це нормально, бо таки добряче підвищує самооцінку.
Особисто мала досвід, коли затяжний флірт до мене переріс у відверто озвучену пропозицію переходу в початок роману та для мене це табу, про що я повідомила зразу ж, хоча, признаюсь, подумки малювала собі картину інтимчику з тією людиною. Чоловік зразу помітив мій романтично-загадковий  настрій та підлаштувався вмить.

Кажете випив/по п’яні, може бути секс заради сексу в чоловіків, можливо, але мій муж на це відповідає, що випивши, йому хочеться швидше дістатись до дружини, бо теплесенька в ліжку чекає на нього.

Відносно факту зради (ніколи не кажи ніколи, що цього не станеться), то я знаю чітко, що цього почути з вуст чоловіка я б не хотіла, але за десятки років вже настільки його вивчила, що сама б це відчула. Впевнена, що і сам би сказав, але навіщо мені та правда!?…. Я б пробачила йому, тому, що життя без нього я собі не уявляю, як би це егоїстично не звучало і зовсім не заради дитини, чи матеріального, а заради НАС обох. Така ж позиція і в чоловіка відносно мене.

Не хотіла писати в цій темці, хоча перечитувала щодня дописи дівчат та вчора мала ситуацію, яка й спонукала мене тут вставити кілька слів.

Вчора ввечері зателефонував чоловік, що через зливу затримається на роботі. Я розклалась з паперами за столом, зайшов чоловік, присів біля мене, а від нього шлейф жіночих парфумів лине. Цей запах вдарив мені просто у скроню і в голові закрутилось: де був, з ким був, темка з Мамки про ревність… Перекинулись словами і я далі втупилась в документи пустими очима. Чоловік вийшов, потім різко повертається, присів знову біля мене і каже: "Люсь, чого ти нічого не питаєш, бо від мене ж чути парфумами, але то чоловічі мали б бути, а запах чомусь жіночий вийшов". Потім розповів, що під час зливи пересиджували в кафе з хлопцями, а в одного із них, дружина займається Avon і новий аромат спробувала на ньому і то з фанатичною кількістю пшиків та ще й шлейф жіночий в них вийшов в результаті. Він не хотів цього взагалі, а ті «поприкалуватись» захотіли, а йому ж дружині пояснити треба буде наслідки їхніх приколів. Чуть через це не посварились. Я вислухала спокійно та сказала, що я йому довіряю і вірю, але цими дурницями ти сієш задні думки, які я б не хотіла пускати в свою голову. Чоловік обійняв мене і сказав, що я в нього найкраща.  d100

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +153/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #164 : 07 Серпень 2014, 13:38:02 »
О,не думала,що є чоловіки,які пробачають жіночу зраду d107 . А ви це як відверто говорите одне одному "Так я тобі пробачу,коли раптом таке станеться".В мене сама думка про це викликає бурю емоцій,а у вас такі спокійні розмови. Ну от раптом з'явиться спокуса, ви не думаєте,що така позиція,не дозволить стриматись,тому що він/вона мені пробачить.

Offline Ага

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
« Reply #165 : 07 Серпень 2014, 14:02:09 »
Цитувати
Ну от раптом з'явиться спокуса, ви не думаєте,що така позиція,не дозволить стриматись,тому що він/вона мені пробачить
Пробачити це не означає, що стосунки залишаться тими самими, відголос залишиться, а судячи з дописів Люди вони обоє цінять  свої стосунки, тож напевне ніхто з них не наважиться вносити чужі "запахи" в свій дім.
У мене чоловік ніколи не ходить по саунах, і йде геть з тієї чоловічою компанії де по-п"яні видзвонюють "дівок".  Просто мала можливість спостерігати як він починає уникати таких ситуацій з тими знайомими які мають таку звичку.  Я ще й допитувалась по своїй неуважності чого ж ти не хочеш з ними зустрітись, поки мені популярно не пояснили, що йому неприємно спілкуватись з тими хто при "живій жінці" ну і так далі.

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +188/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #166 : 07 Серпень 2014, 14:20:09 »
Я не ревнива...абсолютно...Якшо захоче зрадити-то зрадить...Я живу виключно для дитини і заради дитини.. :) :)
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +153/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #167 : 07 Серпень 2014, 14:41:28 »
Просто мала можливість спостерігати як він починає уникати таких ситуацій з тими знайомими які мають таку звичку
Цитувати
І мій не до таких посиденьок і саме через часто припиняється дружба,бо погляди на відпочинок різні.
Але дівчата,я всеодно не розумію (це я до тих,хто допускає зраду і готовий пробачити),раз ви пишете,що стосунки вже не ті,то заради чого себе мучити.Я б себе з'їла зсередини. Я от після звичайної сварки ще довго "холодна",а після такого взагалі не розумію про що говорити,чому вірити...

Offline Тетяна.

• Активна Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка, 10.01.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #168 : 07 Серпень 2014, 14:52:17 »
Цитувати
Я не ревнива...абсолютно...Якшо захоче зрадити-то зрадить...Я живу виключно для дитини і заради дитини..
а якже "зараза" в домі? за власне здоров"я не страшно?

Offline Ага

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
« Reply #169 : 07 Серпень 2014, 14:53:54 »
Цитувати
Я живу виключно для дитини і заради дитини..
А навіщо тоді вам чоловік?