Автор Тема: Вітіліго: лікування, причини. Ділимось досвідом.  (Прочитано 6990 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline СянкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
Вітіліго-зараз дуже поширена проблема. Цікаво, хто стикався з таким захворюванням шкіри? Як і де лікували?
І саме основне: чи знаєте Ви людей, лікування яким , приніс позитивний результат?
Хотілось би почути реальні історії людей, поділитись досвідом, рецептами!

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Я раніше вже писала про це на форумі, але щось ніхто не дався чути. d111
Розкажу про себе, вітітліго в мене зявилось приблизно в років 8, великі плями на колінах, через які я до років 15-16 не могла носити спідниці,  d111 крім цього у мене ще вітіліго над очима, але коли вона зявилось ніхто не знає, бо було не помітно..потім на морі, я "спекла" ці плямки...і в той же рік, зимою вони почали сходити :bo..ну от ніби був період затишшя чи що...на той час вітіліго не лікували, тільки методами очищення організму, якимись незрозумілими примочками...і.т.д. ми щось пробували з народної медицини, але то нічого не допомогло d111
 І от десьв 22 роки, в мене почався завал d111 незнаю чого я не задумувалась про це раніше...може тому, що це стало якоюсь невідємною частиною мене, і навіть якщо хтось питав чи я це лікую, то завжди казала, що то моє...мені лікувати його не треба. d27  Тепер я вже роздумувала, бо і читала про це, що прогрес може статись на фоні великого Стресу, а він якраз в мене і був в той час...от тепер в мене вітіліго на фалангах рук, бедрах, грудях,  цього року знов починають зявлятись ті що були колись на колінах, пальцях ніг, над очима, губами, бороді.... і навіть як сказав останній раз Кучеренко на статевих губах d107
   Знаю, що в нас в шкір диспансері, лазерно випалюють вітіліго, але на той час коли я там була, вони порадили мені почекати вагітності, бо часто після неї воно зникає....або навпаки...в мене друге mish
   Десь місяція 5 тому, чисто випадково натрапила в неті, на цілі ГРУПИ людей з вітіліго...там до речі описували, що зараз є такі таблетки на основі ряски, які допомогли багатьом людям...тому думала, що може щось таке попробую.... :xmm але чогось закинула це. Ці люди мають юагато форумів, і основний акцент там робиться на Психологічну допомогу d9 люди яких лікують від вітіліго, постійно працюють з психологами, бо вважають що ці люди накопичують в собі купа комплексів d107
   Щодо мене особисто, то інколи я думаю, що може саме вітіліго, зробило ще якийсь вклад в мою часом навіь не обгрунтовану впевненість...бо будучи підлітком, я дуже комплексувала цим, але  воно виливалось, в постійну активність, в спілкуванні з друзями (бажання з всіми дружити)ніби зворотній ефект давало :xmm...а ще може мені допомагав мій тодішній хлопець, який ніколи не звертав на це увагу, ну і мій теперішній чоловік навіть вважає деякі плямки сексуальними d9
Думаю, якби я потрапила в якесь оточення що глузувало з мене чи принижувало...тоді б букет комплексів і псих.травм мені гарантовано d111 тому всетаки Бозя потурбувалась, щоб мене оточували нормальні люди, за що я їй дякую :flv
  В диспансері мені сказали, ще таке що весь шкірний покрив, може перейти у вітіліго :xmm от напевне в мене таке стається, єдине що напрягає, це плями на обличчі, бо якщо я йду в компанію до незнайомих людей, то стараюсь це затонувати...а це трішки викликає дискомфорт, тому комплекс в плані обличчя є, бо я всетаки Жінка, і ще не стара d27 то думаю всі мене розуміють
   Ну і звичайно Літо...це взагалі катастрофа, для таких як ми...тоді різниця стає дуже помітною!!!! 
В душі я не відчуваю, що зі мною щось не так, чи що може на мене хтось подивиться "косо"...  от тільки в коридорі перед виходом на вулицю, де стоїть велике дзеркало я згадую про ЦЕ d108
Цікаво чи напише ще хтось в цій темі і покаже свою душу :xmm
п.с. і ще я дуже переживаю, щоб в моєї дитини такого не було...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Lubava

Offline Хонда

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +319/-0
  • Made in Ukraine)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Мені колись один лікар при огляді сказав, що у мене є вітіліго: світла пляма в області паху...Але зараз я його не бачу. Шкіра всюди однакового кольору :xmm

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +476/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Я маю родичку в котрої вітіліго. Виявили в молодших класах на спині три плямки та передчасне посивіння волосся. Звертались до генетика,котра змогла тільки констактувати факт його . Правда кількість не збільшувалась. Їздили з нею до Києва в Охматдит після по травниках та результату 0.
зараз вона доросла, то не бачу, що на відкритих ділянках є,а запитати прямо якось не зручно.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
,а запитати прямо якось не зручно.
А я навіть вже якось привикла, що люди часом навіть в магазині чи транспорту, питають А що це таке? або діляться в мене також таке є?...ну коротче така собі "секта вітілігів" d27 а часом якщо бачу що людина звертає на це увагу але запитати напевне не зручно, то сама починаю розказувати....О бачите то таке вітіліго, плямки які не загоряють на сонці d120

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +476/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Ну добре, що ви до того так відноситесь..

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Моя ж родичка знає, що я знаю її діагноз і сторониться мене..
Я ж кажу, що коли знайшла групи людей з вітіліго в інтернеті, то просто була в шоці...наскільки вони дійсно психологічно страждають від цього. d107  Але всетаки не розумію вашу родичку, чого сторонитись людей??? це ж не якась заразна хвороба, чи гидка...та й навіть хворобою це тяжко назвати, бо лікарі ще й до тепер не зійшлись в одній думці щодо цього :xmm одні винуватять печінку інші нервову систему....але хвороба заважає людям жити...а в чому заважає вітіліго????...так це великий косметичний ефект....але якщо к вогось це якісь поодинокі плямки, то я б взагалі цим не страдала
      Добре, що Сянка таку тему створила, бо я щось подумала що скоро літо...може піду знов в шкірдиспансер і хоч повипалюю ті плями на обличчі...якщо вони звичайно таке роблять. d143
   Шкода що більше ніхто не відписує в темі, не буде кому розказувати звіт огляду :chitaju

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
в мене теж кілька років тому зявилась плямка. я спочатку перелякалась, але до лікаря не йшла, якось незручно було d100 влітку на огляді мене лікар запитала, чи був у мене струс мозку або дуже сильний стрес. я здивувалась, чого це мене таке питає, а вона мені каже, що деякі лікарі повязують з цим появу вітіліго. потім я вже згадала, що дійсно воно в мене зявилось через якийсь час після аварії на машині. зараз помітила, що ніби нові зявляються ( і знову ж таки після сильного стресу).
про лікування я якось навіть і не задумувалась, чогось завжди відносилась до цього як до родимих пятен, ну є воно в людини, та й є, всі ми різні...

Offline Oljusja

• Свідома Мамка
  • Репутація: +55/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
в мене вітіліго з"явилось років 5 тому, спочатку це буи маленькі плямки на кистях рук і біля очей, вони постійно збільшуються, зразу я якось цікавилася методами боротьби, щось пробувала робити, поки не дійщла висновку, що воно не лікується
найгірше це влітку, бо після перебування на сонці ті ділянки які ще не уражені, то загорять і білі плями стають більш помітними, тому користуюсь сонцезахисними кремами 50 SPF, вони трохи спасають, але всеодно помітно, от коли була на морі і обличчя змащувала постійно і то так густо то нормально було, але то на морі, а так в місті не дуже походиш, тому завжди тонуюсь і на нагаюсь не комплексувати
для себе я просто вирішила, що це не смертельно, може трохи неестетично, але думаю, що це не має бути проблемою і для оточуючих, бо є набагато гірші хвороби

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
ховрашка, ну ти даєш, ніколи б не подумала, що ти через це страждаєш, я коли перші рази тебе бачила, думала, що ти очі так круто фарбуєш, ну потім спитала, бо цікаво було, але взагалі, мені ці плямки твої навіть подобаються d9, ти без них будеш не ти, і чим тут комплексувати?! d104

Offline СянкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Мені здається, що зараз ця проблема досить поширена, бо дуже часто зустрічаю людей з плямами, а може я просто колись не придавала цьому значення, поки вітіліго не зявилось у моєї сестри. Я тому і створила тему, бо дуже б хотілось їй допомогти. Вона не комплексує, і їй пощастило, що в неї білосніжна шкіра і плями на лиці не сильно помітні, тільки на ногах. Влітку вона взагалі не загаряє, бо ці плями на сонці стають наче опіки (червоніють, але не загаряють). Воно постійно поширюється, плями зливаються, це продовжується вже близько 7-8 років. Причину цьому ніхто не знає, тому спочатку лікували все в комплексі : глисти, печінку, нерви..., кварцували, а потім зупинились, бо результату не було. Та я читаю в інтернеті, що є люди, які серйозно з цим боряться і є позитивні результати. Хоча не знаю,чи вірити в це чи ні. Чула, що це лікується на Кубі, але подробиць не знаю. Тому дуже чекаю дописів людей, порад, хто як боровся. І взагалі цікаво , чи є хоча б одна людина, яка це вилікувала?

Offline Oljusja

• Свідома Мамка
  • Репутація: +55/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
кажуть, що хороші результати дає фототерапія, але в мене рук так і не дійшли до неї

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
В мене було на спині таке біле пятно, яке я виявила десь в 12-13років, спочатку воно було діаметром десь в 1,5см.Я на нього й не звертала уваги,поки не поїхала на море і там не почала спікати спину d30 ось тоді після того воно почало збільшуватись і ставати нерівномірним і я трохи захвилювалась, а мама ще й сказала що таке буває в людей і по всьому тілі d16 Короче я ніяк це не лікувала, ходила ще колись давно до якогось лікаря який лікування ніякого не приписав d112 Пізніше якісь дрібніші плямки почали звявлятись в області декольте,але ще на останньому курсі університету я помітила що вони взагалі зникли,самі по собі d143 Тобто плямки були декілька років,десь може 5-6 і помітні в основному влітку коли ще й загаряла, а потім десь ділись d104 Я не знаю як лікувати вітіліго,але думаю що воно або само проходить або ні, мабуть це якась реакція організму на певні зміни,які відбуваються в організмі :xmm

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
ти без них будеш не ти, і чим тут комплексувати?!
Ань, ну та я ж написала що цими що над очима ніколи не комплексувала, мені також подобалось, що не треба очі малювати d27  може ти просто не звернула уваги, а може то я трохи затоновувала коли бачилась з тобою, ...але оці що в мене над і під губами...це рельно не гарно, а коли прийде літо буде дужн помітно. коротче як підем на каву спеціально для тебе не замалюю d27
Цитувати
Чула, що це лікується на Кубі, але подробиць не знаю. Тому дуже чекаю дописів людей, порад, хто як боровся. І взагалі цікаво , чи є хоча б одна людина, яка це вилікувала?
Так на Кубі лікували ще коли я була в школі, мій тато цікавився, але на той час це коштувало, великі гроші а безсплтно відправляли, тільки дітей-чорнобильців.   
Оксан, а в шкірдиспансер ви не ходили? А цими таблетками з ряски не користувались? бо я щось думаю про них...правда там ціна однієї банки 300-400 грн і треба випити мінімум 6 банок підряд?
 Так,я до речі також помічаю, що тепер дуже багато людей з вітіліго. d111

Offline СянкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Оксан, а в шкірдиспансер ви не ходили? А цими таблетками з ряски не користувались? бо я щось думаю про них...правда там ціна однієї банки 300-400 грн і треба випити мінімум 6 банок підряд?
Ні, вона не ходила туди і ці таблетки не пила, закинула це все. Зараз народила дитину і не до цього. Але я б їй сама ті таблетки купила, тільки треба знати як називаються і чи є в аптеках.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Нєєє, то в аптеках немає, вони закордонні їх треба замовляти. Буду мати час пошукаю і кину ссилку, бо зараз вже йду спати :flv

Offline Lubava

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Дівчатка, привіт! У мене теж вітіліго. Добре, що з"явилась така темка. Є можливість дізнатись про чиїсь історії і своєю поділитись. Вітіліго у мене почалось 13 років тому. На лобі, посередині, з"явилась біла пляма діаметром 4 см. Сталося це якось непомітно для мене. Коли я дізналась що це таке, то впала в страшну паніку. Як тільки ставала перед дзеркалом, то заливалась сльозами. Хоч ця хвороба і може передаватись по спадковості, в моїй родині немає жодного такого випадку. Я перша.  :( В мене тоді було не життя, а суцільний стрес. Це, напевно, і спровокувало появу хвороби. Це також стало шоком і для моєї мами, особливо моя реакція на вітіліго. Вона кинулась шукати всі можливі ліки і народні рецепти. Я тоді почала пити, намащувати і робити все, що тільки могла. До того ж підстригла чілку, яка прикрила пляму. В основному, це були народні методи. Пам"ятаю тільки, що 3 рази на день їла 1 ч.л. ряски з медом. А ще натирала пляму настойкою стручкового перцю (пекло так, що здавалось ніби шкіра злазить). І це все допомогло. Плями на чолі зникли. Але не надовго. Через три роки з"явилась пляма на бороді, яка є і до тепер. І я почала сивіти. Зараз я майже повністю сива (мені 31). Дякувати Богу, є фарби для волосся. Цього разу у мене не було такого шоку. Я сприйняла це спокійніше. Я була вже заміжня і мій чоловік ніколи на мої плями не звертав увагу, завжди запевняв мене, що він їх не бачить і що через них я гіршою не стала і що любить мене такою. За це я йому дуже вдячна, бо не зламалась. На жаль, цього разу пляма не зникала. З часом з"явились й інші плями (маленькі) на животі, руках, в зоні бікіні. Я дуже стомилась від пошуків лікування і все припинила. Просто забила на це. Вони не збільшувались і додаткові вже не з"являлись. Плями були помітні тільки влітку. За 13 років я на сонці загаряла 2 рази. Потім дуже шкодувала. Сонця я завжди уникаю, постійно ховаюсь від нього. Два роки тому я народила синочка і через півроку плями на руках почали збільшуватись практично на очах. З"явились на грудях, животі, ліктях, навколо губ, побіліла половина соска. Мене це дуже налякало. Коли малому виповнився рік, я перестала годувати грудьми і записалась в шкірдиспансері на фототерапію. Ходила туди 3 рази на тиждень 35 тижнів. На це у мене пішло купа грошей. Мені сказали, що щоб був результат потрібно не менше 40 сеансів. Я витримала тільки 35. Почалося сильне подразнення і пересушення шкіри. Ця фототерапія ще й дає дуже сильний загар. Це як солярій. Одночасно з фототерапією я намащувала плями Vitilemna гелем, який за порадою лікаря купила через інтернет за 700 грн. Після цього всього пляма на бороді трохи зменшилась і потемніла, на колінах і грудях затягнулась повністю (крім соска), на животі і шиї стали майже непомітні, на руках не змінилось нічого. Руки у мене виглядають страшнувато, як на мене. Зараз я знову взялась за лікування вітіліго. Для мене на американському сайті замовили ліки, якими я намащую свої плями ще лиш 3 дні. На тому сайті обіцяють повне зцілення від хвороби. Користуватись тим гелем треба мінімум 3 місяці, навіть якщо плями затягнуться швидше. Побачимо який буде результат. Якщо все буде добре, то поділюся з вами.  До речі, у мого синочка вже є дві плямки на ножці. Йому передалось від мене  d16. От така моя історія. Дуже довга получилась.