Автор Тема: Вітіліго: лікування, причини. Ділимось досвідом.  (Прочитано 6991 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
я також чула про настоянку перцю що одна людина нею користувалась але то чоловік співробітниці. Що з того вийшло незнаю.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Lubava така цікава історія у вас, ви молодець, що прикладали стільки зусиль :bo  от я щось відкладаю з року в рік це лікування, не можу ніяк себе заставити. І як вам той гель, є вже якийсь результат?  В неті також багато пишуть про таблетки з ряскою, не пробували таке, але їх також тільки закордоном треба замовляти?

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ще до речі хочу сказати, що я завжди загоряю...люблю то діло, навіть не зважаючи на те, що результат то вже ніякий d27  і навіть якщо я спікаю свої плямки то вони в мене потім зникають. Можете також попробувати, це безплатно d27

Offline Oljusja

• Свідома Мамка
  • Репутація: +55/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Цитувати
от я щось відкладаю з року в рік це лікування, не можу ніяк себе заставити
в мене таке саме, а як подумаю, що то щей досить тривале лікування, то не впевнена, що не закину то як надоїсть

Offline СянкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
дівчата, порадьте досвідченого лікаря-дерматолога!!?

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
дівчата, порадьте досвідченого лікаря-дерматолога!!?
Ой, я незнаю, може ти в лялякалці попитай, мій чоловік раніше в шкірдиспансері в одного досить довгий час лікувався, то можу завтра спитати прізвище ( бо зараз він вже спить d108 )

Offline Lubava

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
:hi Всім привіт! Щось давно я не заходила в цю темку. Зовсім забула відписатись на рахунок того американського гелю.  d100 Так от.... результату нема ніякого. Можливо, ним треба було користуватись дууууууже довго, але я не витримала, бо запах у нього специфічний. Якщо зранку тим намастити плями, то весь день від тебе буде чути той запах. Тому я це припинила  :( На деякий час я забула про плями, бо у мене виявили пухлину і я вже переключилась на іншу проблему. А кілька місяців тому помер мій тато і через цей стрес мої плями почали дуже активно розростатися. І я знов почала переривати інтернет. Кілька днів тому натрапила в неті на інформацію про MelaVit гель і таблетки. Відгуки про них дуже хороші. MelaVit виробляють в Чехії. Ну і я, звичайно ж, їх замовила  d143. На форумах пишуть, що їх треба приймати не менше 6 місяців. Попробую. Хоча особливих надій я на них не покладаю. Вже трохи зневірилась  :(
Ховрашка , таблеток з ряскою я не пила, пила її саму, засушену, перетерту з медом, а ще мастила Vitilemna гелем, він також на основі ряски. А ось цей Melavit, що я замовила, на основі дині гіркої. Пишуть, що він дає кращі результати ніж Vitilemna. Побачимо. що з того вийде.
Цитувати
ну коротче така собі "секта вітілігів"

"Секта вітілігів"  - це мені сподобалось  d27 :bo