Автор Тема: Запитання і відповіді про вакцинацію !  (Прочитано 27049 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline МетеликАвтор темы

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Якщо вас цікавить щось на цю тему :наприклад схема вакцинації, можливі ускладнення і інше, запитуйте ! Що буду знати обов"язково розкажу вам!
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ксюшик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка, Алінка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Запитання і відповіді про вакцинацію !
« Reply #1 : 30 Серпень 2010, 10:31:16 »
Тетяна, мене цікавить ось що. якщо в дитини аортальна вада серця. чи варто робити прививку , ту шо під лопатку. яка ваша думка. і Маринці вже 8. ми її ще не робили. ніяк не попадем в тему з вакциною і аби нічого не боліло. нічого якщо її робити в старшому віці.???

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #2 : 05 Вересень 2010, 19:37:15 »
Я хочу запитати таке: у нас вже пройшло більше 7місяців як ми зробили першу прививку і ніяк не можимо зробити решта. Може нам треба все наново робити і чи таке можливо і варто. Все-таки такий перерив...І взагалі, які інтервали допускаються між прививками, чи є якісь крайні межі?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
« Reply #3 : 08 Вересень 2010, 00:18:03 »
Дівчата вибачте, що не відписувала так довго - виправлюсь.
Тепер по черзі :
Ксюшик  
Цитувати
Тетяна, мене цікавить ось що. якщо в дитини аортальна вада серця. чи варто робити прививку , ту шо під лопатку. яка ваша думка. і Маринці вже 8. ми її ще не робили. ніяк не попадем в тему з вакциною і аби нічого не боліло. нічого якщо її робити в старшому віці.???
Оксана, треба знати яка саме вада серця у вашої дитини компенсована чи декомпенсована, бе це може бути протипоказом в певних випадках, але розміщення самого укола біля лопатки не впливає на наявність чи перебіг поствакцинальних реакцій. Але в літературі не вказано що вада серця є протипоказом до вакцинації...

Світлана
Цитувати
Я хочу запитати таке: у нас вже пройшло більше 7місяців як ми зробили першу прививку і ніяк не можимо зробити решта. Може нам треба все наново робити і чи таке можливо і варто. Все-таки такий перерив...І взагалі, які інтервали допускаються між прививками, чи є якісь крайні межі?

За новими протоколами проміжок між попередньою і наступною вакциною має бути не більше 1 року. Коли я малому робила прививку АКДП то між 2 і 3 пройшло 6 місяців і мене теж дуже цікавило це питання.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
« Reply #4 : 08 Вересень 2010, 00:26:28 »
Ксюшик мене ще цікавить ви про прививку від дифтерії говорите? І якщо так, то чи робили ви донечці попередні прививки АКДП?

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #5 : 08 Вересень 2010, 00:55:42 »
Дякую за пояснення :), а то лікарку в поліклініці питала-питала, а так толком нічо і не взнала d111

Offline Ксюшик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка, Алінка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #6 : 08 Вересень 2010, 16:19:41 »
Цитувати
Ксюшик мене ще цікавить ви про прививку від дифтерії говорите? І якщо так, то чи робили ви донечці попередні прививки АКДП?

так-так про неї. перші робили, але тоді ми ще проо цей діагноз не знали. а зараз страшно якось. а що то таке "компенсована чи декомпенсована"?

• Досвідчена Мамка
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
« Reply #7 : 08 Вересень 2010, 21:57:01 »
Ксюшик, я  думаю що у вашої дитина вада компенсована (декомпенсована це коли перенавантежене велике чи мале коло кровообігу, діти фізично не активні, з задишкою, набряками).А коли вам діагностували ваду?вона вроджена чи набута (після ревматизму)? і який клапан уражений аортальний чи мітральний? (це ніяк не впливає на вакцинацію просто цікавлюсь). А на рахунок віку, то вакцину вам робити можна але не АКДС (так як мали зробити в 6 років), а АДС-М (бо в першу прививку входить вакцина проти коклюшу, а її заборонено вводити дітям після 7 років). Але ви все докладніше розпитайте в кабінеті вакцинації, вони знають точніше

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #8 : 08 Вересень 2010, 22:45:32 »
Тетяна,в мене питання з цікавості.Сусідка вчора зробила своїй дитині Манту,а сьогодні в неї температура 39.Як ви вважаєте,це пов"язано?Чи просто дитина могла набратись якогось вірусу в поліклініці поки робили пробу?І взагалі виникає питання,якщо я йду.наприклад,дитині прививку і під час цього вона схоплює вірус якийсь в поліклініці від хворої дитинки.яка прийшла на огляд,як це відобразиться на реакцію на прививку?Адже немає гарантій.що дитина не захворіє в той день.як їй зробили прививку.

• Досвідчена Мамка
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
« Reply #9 : 08 Вересень 2010, 23:02:04 »
Таня, незначне підвищення температури може бути це вважається легким ускладненням, треба аналізувати чи є просто підвищення температури, чи ще нежить, кашель чи інші прояви.А ймовірність того що дитина в поліклініці щось підхопить звичайно є, саме тому в мене на такий випадок завжди в в холодильнику стоїть лейкоцитарний інтерферон, ампулку розбавляю водичкою і викапую протягом доби після того як були в поліклініці.А ще гарний і дешевий засіб це оксолінова мазь, а маленьким діткам навіть звичайний вазелін свій вклад робить в профілактиці, та й тим більше що воно не шкідливе - ватною палочкою в носику помастив, та й вже менше вірусів до слизової носа прилипне.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #10 : 09 Вересень 2010, 11:18:30 »
Вже сьогодні температури немає,то мабуть той вірус,що був у моєї манюні і моїх племінників.

Offline ластівка

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 Кукусі )))
  • Ваше справжнє ім’я: Влада
« Reply #11 : 21 Вересень 2010, 12:25:49 »
У нас наразі дитина не має жодної з прививок через протипокази з народження, але з наступного року хочу спробувати віддати малечу у садок, тому виникло питання вакцинування. У поліклініці рекомендували почати з БЦЖ, а далі ?..,бо для діток після 3-ьох вакцин зараз немає. Навіть немає туберкуліну для манту і треба їхати в тубдиспансер z2
Порадь, яка у нашому випадку можлива послідовність щеплень і які вакцини застосовуються для дорослих діток?

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
« Reply #12 : 21 Вересень 2010, 20:02:00 »
А мене цікавить наступне. Чи є якісь статистичні дані щодо того, як переносять діти ту чи іншу вакцину в різному віці. Тобто, які щеплення можна "відтягнути" на потім, а що краще робити за графіком?

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #13 : 21 Вересень 2010, 22:11:50 »
Мене цікавить таке, може не зовсім по темі, але дуже цікавить (і ніхто з лікарів не може дати толкової відповіді) чому в Україні обов'язкова поголовна вакцинація БЦЖ і вже майже десяток років в нас епідемія туберкульозу?
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

• Досвідчена Мамка
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
« Reply #14 : 22 Вересень 2010, 22:40:53 »
Дівчата, вибачте що з затримкою відповідаю :

Олька епідемія туберкульозу в Україні через те, що дуже велика кількість малозабезпечених сімей (у яких не вистачає коштів на правильне, або хоч близьке до правильного харчування, або кошти ідуть на щось інше) , людей з шкідливими звичками (наркоманія, алкоголізм)..В цих людей імунітет настільки ослаблений, що там не тільки туберкульоз, а й цілий букет хворіб.Ще причиною може бути те, що коли проходять люди профогляд то шукають знайомого лікаря, або платять незнайомому щоб в карточці написав "здоровий", не підозрюючи що в них відкрита форма туберкульозу (це не поодинокі випадки і не тільки з туберкульозом, а з запущеними формами візуальнонедіагностованого раку і інших хвороб)... На мою думку проведена вакцинація вберігає людей які не відносяться до цієї групи в маршрутках, магазинах, на вулиці і ін.місцях

• Досвідчена Мамка
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
« Reply #15 : 22 Вересень 2010, 22:44:13 »
Цитувати
А мене цікавить наступне. Чи є якісь статистичні дані щодо того, як переносять діти ту чи іншу вакцину в різному віці. Тобто, які щеплення можна "відтягнути" на потім, а що краще робити за графіком?

Ірена, графік вакцинації якраз був складений після аналізу статистичних даних і вивчення післявакцинального імунітету...Справа в тому що деякі вакцини не можна робити після конкретного віку, тобто якщо людина не зробила в певний час то ця вакцина просто заборонена для неї.Найкраще всі вакцини робити по графіку, хоч самій серце крається , бо через сучасний стан медицини це мало кому вдається d104 d104 d104

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #16 : 22 Вересень 2010, 23:11:50 »
Цитувати
Олька епідемія туберкульозу в Україні через те, що дуже велика кількість малозабезпечених сімей (у яких не вистачає коштів на правильне, або хоч близьке до правильного харчування, або кошти ідуть на щось інше) , людей з шкідливими звичками (наркоманія, алкоголізм)..В цих людей імунітет настільки ослаблений, що там не тільки туберкульоз, а й цілий букет хворіб.Ще причиною може бути те, що коли проходять люди профогляд то шукають знайомого лікаря, або платять незнайомому щоб в карточці написав "здоровий", не підозрюючи що в них відкрита форма туберкульозу (це не поодинокі випадки і не тільки з туберкульозом, а з запущеними формами візуальнонедіагностованого раку і інших хвороб)... На мою думку проведена вакцинація вберігає людей які не відносяться до цієї групи в маршрутках, магазинах, на вулиці і ін.місцях
А може тому- що збудники туберкульозу мутують і стають стійкими до перпаратів, як і збудники грипу, і кожного сезону він "трошечки" інший і ліки та вакцини потрібні "трошечки" інші, бо ті, що застосовували минулого сезону - не допомагають. Чи вакцину кожного року переробляють відповідно до збудника БЦЖ? Думаю, що колять нам те, що кололи і 10 років тому - абсолютно недієве і не потрібне, лиш гроблять імунітет тою заразою! Тетянко, не сприймайте, як образу, це я не Вас звинувачую, а систему "здравоохранения, тойсть здравоугробления" нашу!
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.