Автор Тема: Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини».  (Прочитано 24785 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Цитувати
Добре, що Ти наголосила не сприймати все буквально
Іра, я знала, що після перегляду у всіх виникає таке бажання, тому і попередила (пам'ятаю, у інституті теж зразу співставляла всі симптоми і шукала у себе гельмінтів  d27)

Цитувати
Хотіла б на заняття 15  лютого (субота) о 16год  "Кашель, його види (із залученням відео- та аудіоматеріалів) та методи його лікування." Чи є ще місця?
Олександро, якщо прийдуть усі, хто записувався, то вже буде тіснувато  :xmm Якщо звільниться місце, то у п'ятницю Вам повідомлю (залиште свій телефон)
Можливо Ви б могли на наступний тиждень у п'ятницю або середу о 14год прийти?
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Ага

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
В квітні - це буде супер, ми до квітня трішки підростемо і зможемо залишатись з татом, а мама на семінар, чекаємо квітня з нетерпінням.        м.т.0503738874

Offline kiber.zljy4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашуня
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
Якби звільнилось місце то передзвоніть, будь-ласка.  Якщо не звільниться попередньо запишіть на середу, але я ще уточню чи мені вийде прийти.
А ще бачила, що сьогодні заняття по гельмінітах не відбулось. Коли воно планується? Теж хочу послухати.
І ще питання: бачу, що записуються лише мамусі. А чоловік може прийти теж чи це суто жіночі лекції?

Offline Мала_Полуничка

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іринка, Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Привіт  :hi Дівчатка, дуже сподобалось перше заняття про ГРЗ - стисло, чітко, доступно, багато дізналась нового. Приходьте - не пожалієте ! Вірі  величезне ДЯКУЮ !!!  :flv

на середу ( семінар по гельмінтах ) ще зацікавились двоє дівчат - якщо ще є вільні місця - то мені бронь 3 шт ( собі і двом подружкам) ;)

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
В квітні - це буде супер, ми до квітня трішки підростемо і зможемо залишатись з татом, а мама на семінар, чекаємо квітня з нетерпінням.        м.т.0503738874
Зоряно, домовились  ;) підростайте здорові і чекаємо зустрічі  :flv
Цитувати
Якби звільнилось місце то передзвоніть, будь-ласка. 0668056101 Якщо не звільниться попередньо запишіть на середу, але я ще уточню чи мені вийде прийти.
Олександро, обов'язково  :)
Цитувати
А ще бачила, що сьогодні заняття по гельмінітах не відбулось. Коли воно планується? Теж хочу послухати.
по гельмінтах точно буде у середу 19.02 о 14год, а по кашлю перенесем або на п'ятницю 21.02 о 14год або на наступну середу, аж 26.02
Цитувати
І ще питання: бачу, що записуються лише мамусі. А чоловік може прийти теж чи це суто жіночі лекції?
відвідування татусів тільки вітається  :bo просто на даний момент бажаючі тільки мамусі  d112
Цитувати
на середу ( семінар по гельмінтах ) ще зацікавились двоє дівчат - якщо ще є вільні місця - то мені бронь 3 шт ( собі і двом подружкам)
Олю, дуже дякую за відгук d2 рада, що сподобалось  :flv
У середу місця ще є, бо більше бажаючих саме на суботу  d112
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Перед кожним заняттям планувала коротко описувати, що саме буде відбуватись на занятті, але перед 2 семінаром забула  d100 тому напишу для тих, хто ще не був на ньому  :flv

Звичайно, перш за все, згадаємо про основні симптоми, які є у діток при паразитарних захворюваннях. Хоча точних і 100% ознак, на жаль нема  d112 Основне, щоб усі розуміли, що не варто панічно боятись тих паразитів  d108 бо ми від них сильніші і можемо їх подолати  :bo І, насправді, ми не відносимось до країн у яких ВСІ заражені і ВСІХ потрібно лікувати  ;)
 Коротко постараюсь розповісти про різні види гельмінтів, особливо про тих, які у нас найчастіше зустрічаються і показати їх фото (це у випадку, якщо будете їх шукати)  Розумію, що все запам'ятати ви не зможете, тому буду старатись наголосити, яким чином можна заразитись певними паразитами (як виглядає заражене м'ясо або риба на фото).
Також будем обговорювати різні методи діагностики (що більш інформативне для їх визначення: кал, кров чи щось інше  :xmm) ну і звичайно...лікування (дієві і не дуже методи d112, обов'язково згадаємо про народну медицину) та ...профілактику :bo

Що стосується семінару про кашель то тема скоріш за все нескінченна  d16 Але спробуємо розібратись чи він є настільки страшним, як здається  d142 і чому інколи він затягується на декілька тижнів :xmm
Перш за все хотіла, щоб за допомогою заняття кожна мама могла розрізнити, що таке у дитини сухий, а що таке вологий кашель, щоб правильно розповісти лікарю про стан своєї дитини; обов'язково знала, як звучить кашель при ларингіті і бронхоспазмі (оскільки ці стани потребують негайного виклика лікаря, оскільки без лікування можуть швидко перейти у тяжкий стан, особливо у маленьких діток). Також переглянете відео на якому зображено кашель при кашлюку, при вдиханні стороннього предмету, при порушенні дихання іт.д.
Окрім того, розповім про методи діагностики, які рекомендуються, особливо при затяжному кашлі та факторах, які впливають на його перебігє
Будемо говорити про різні методи лікування кашлю у різному віці (що використовують у нас, а що рекомендують у інших країнах); розглянемо небулайзерну терапію і ліки, які дозволено при цьому використовувати. Хотіла б, щоб також усі батьки пам'ятали, які препарати від кашлю не можна поєднувати між собою  d128 та від чого залежить ефективність лікування такого частого симптому  ;) Отож, до зустрічі  :hi

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +114/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
дуже чекаю семінару про кашель, це болюча тема для мене d111

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Нагадую, що семінар завтра у суботу о 16год
З радістю чекаємо на Вас і не забудьте хороший настрій  ;)

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
Віра я буду завтра на занятті, але сама. Мама яка мала бути зі мною нажаль не зможе

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
  :hi
я завтра не зможу, але дуже хочу на цю темку.
Якщо буде в пятницю, то я обовязково прийду. Але, будь ласочка, повідомте мене в приват за день-два, щоб я встигла помінятись на роботі d100

Offline Мала_Полуничка

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іринка, Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Ще раз перечитала теми семінарів та короткий зміст 2 і 3 знаняття і просто не знаю як то може одна тема зацікавити а інша ні (ну хіба що фінансова сторона питання).... d112 мені цікава кожна тема , хоча не кожна актуальна ... ознайомлений  - значить озброєний  :bo тим більше інформація подається дуже доступно  :bo Віра, спасибі за Твою працю ! :flv

Offline tuchka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Мене завтра не буде. Прийду на повторне в пятницю
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Я не зможу підійти, по певним обставинам d100 Вибачаюсь, якщо на повторне заняття в мене вийде прийти то я попереджу

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Дівчатка, звичайно, я все розумію  angel1 якщо буде можливість приходіть у п'ятницю  

Усіх решту - чекаю завтра :flv

Offline kiber.zljy4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашуня
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
Віра, незнаю чи вам прийшло повідомлення в приват. Я буду завтра (точніше вже сьогодні). Не побачила себе в списку того і уточняю.  :flv

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Олександро, уже виправила  ;) це я випадково не дописала  d100

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
Скажіть, будь ласка, чи є можливість приєднатися до заняття завтра (вже правда сьогодні)?