Автор Тема: Оформлення тортів-3  (Прочитано 88167 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Dolik

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владочка - 4 роки, Антончик - 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Re: Оформлення тортів-3
« Reply #85 : 12 Березень 2014, 14:43:27 »
Класна ідейка з майстер-класом. І я б взяла участь.
Дуже хочеться повчитись у професіоналів.
СП для тишх, хто любить виноград - на саджанці винограду Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Aliska

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #86 : 16 Березень 2014, 08:55:27 »
Доброго дня дівчата!!! Часто заходжу в цю темку,любуюся шедеврами дівчат у яких золоті руки.І молодці дівчатка- початківці які мають велике бажання зробити солодкий подарунок своїм близьким.Бачу хочуть вони майстер класів.Скажу одне,бо теж маю справу з тортами .Майстер класи проводять у нас в місті .але ціни не маленькі.До прикладу майстер клас зпо цукровій флористиці  або ліплення фігурок вартує по 2 тис.грн. кожен.ну може в когось трохи дешевше.Це три дні  плідної праці.Є і для початківців.але думаю вони теж десь так приблизно коштують.Тому якщо просто для себе то думаю не варто.а якщо і надалі будете цим займатися то дуже варто.

Offline nadija86

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліля
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #87 : 16 Березень 2014, 13:11:27 »
Tortuku syper! cez treba matu taky fantazijy i zoloti ryku, Molodci! :flv :flv :flv :flv :flv

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
  • до мене на ти :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #88 : 16 Березень 2014, 13:20:32 »
є дуже багато майстер-класів в і-неті, я багато звідти почерпнула, до того ж безкоштовно
Рухаюсь без шуму, бачу в темноті, чую здалеку, можу не спати ночами... Я-ніндзя??? -Ні-я мама!

СП Покупки з Англії Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline idianka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +189/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Святослав - 19, Владислав - 17
  • Ваше справжнє ім’я: Діана
« Reply #89 : 16 Березень 2014, 13:37:14 »
Аналогічно, в інеті купа інформації, було б бажання вчитись  :)

В мене тортик "Валіза з євриками" ))

Offline pavl-irka

• Своя Мамка
  • Репутація: +103/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #90 : 16 Березень 2014, 14:19:24 »
Які тортики!!!! :bo  d77 d77 Дівчата, у вас золоті ручки  :flv :flv :flv
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
« Reply #91 : 16 Березень 2014, 17:50:12 »
Я наприклад,теж не не вчилась на курсах,проте коли починала пекти такі торти,вірніше прикрашати,то в інтернеті все передивилась і перечитала,при чому все що було англійською теж,на це мені пішло2 місяці ночей,практично до ранку і кожна вільна хвилина дня(тоді чоловік був в києві на роботі і я була в декреті). Тому навчитися можна самотужки,є форуми,подібні до нашого,де збираються тортолюби . але я хотіла би на курси,бо не все є безкоштовно,коли хочеш рости в будь-якій галузі то треба освіта більш серйозна,тому все ще мрію потрапити до колодязя знань професіоналів в кондитерстві і це дійсно вартує коштів,я навіть не кажу про цих дівчат,які проходять триденні курси за 2000грн і потім перенавчають інших за такі гроші.,я би хотіла все таки до кондитерів зі світовим імям. На разі все ще займаюсь в цьому питання самоосвітою,але мрію поїхати в Лондон d91 d26 От такі мрії,поділилась тут з вами і йду готуватися до наступного торта,бо він вже 'народжується' в мене в голові :k58

Offline Martysechka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +102/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3.1 рочки і 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #92 : 16 Березень 2014, 21:48:09 »
Ну, "намьок" ми зрозуміли )))) але знайте, що для нас (тут я про себе) ви - тобото досвідчені майстрині- і є отими професіоналами - кондитерами і поки що ми мріємо про ваші уроки  :flv

Offline gadassa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #93 : 16 Березень 2014, 22:44:20 »
та ну що ти,ніякого натяку,я наприклад готова відповісти на всі питання по кондитерству,на які звичайно знаю відповідь,чи то в темі,чи в приваті,чи зустріч організуйте,я радо це зроблю,навіть безоплатно.Чому?тому,що мені теж допомагали,і тому що вважаю,що якщо хтось стане конкурентом,то він дійсно робить цю ж роботу конкурентноспроможно. І це нормально,тим більше що в даному випадку зміст більше не в майстерності,а талановитості,художньому мисленні,і якщо Бог наділив цим людину,то я не хочу бути на заваді щодо реалізації таланту.Тим більше,я вже маю досвід такий,навчила одну дівчину і вона теж пече,і ціни вже ставить такі як в мене,але ж нема тої художньої нотки,штамповка,якої вже в франківську багато,і згодом такі майстрині не будуть популярними,наші люди доростають до креативу,до високого кондитерства,ексклюзивних тортів в повному розумінні,чому я безумовно дуже тішусь!

Offline Таля@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
    • Авторські торти Наталі Федишин
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #94 : 17 Березень 2014, 09:15:32 »
Мамусі я теж вчилася сама з нету,щоб торти виходили такі як треба (хоча я ще в чуся і вони в мене зовсім не ідеальні) мені пішло три роки,щоб виходив торт гарним і треба не один торт зробити і не сприймайте це,що ми пишемо негативно,до професіонала мені ще вчитися а вчитися  d26 я покищо тільки любитель цього діла.щоб навіть давати уроки це не так прото як здається..... потрібно мати додаткові інструменти,тобто кожному по інтрументові, якесь підходяще велике приміщення,щоб всім було зручно....великий стіл.тут на сайті є темка МК оформлення тортів,можна там навчитися дещо,а також в інтернеті зараз дуже багато є інформації як це все робити.я не розумію чого як що ми кажемо що все є в неті і ми вчилися звідти,негативно сприймається.......мене особисто ніхто не вчив....то не наука наприклад,як що я буду показувати  а ви будете тільки дивитися......ви так нічого не навчитеся...наука в практиці.Бо я немаю ні великого приміщення,ні для кожного по інструменту...і за один раз такого навчитися неможливо.Діло все в практиці.

Offline Таля@

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #95 : 17 Березень 2014, 09:26:55 »
ось силки як вирівнювати торт,бо від цього усе і залежить,тобто вигляд торта.і таких уроків по нету є багато,потрібно тільки захотіти щось шукати і час для того щоб це попробувати на практиці.

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
  • до мене на ти :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #96 : 17 Березень 2014, 12:59:27 »
Мамусі я теж вчилася сама з нету,що б торти виходили такі як треба (хоча я ще в чуся і вони в мене зовсім не ідеальні) мені пішло три роки,щоб виходив торт гарним ітреба не один торт зробити і не сприймайте це що ми пишемо негативно,до професіонала мені ще вчитися а вчитися  d26 я покищо тільки любитель цього діла.щоб навіть давати уроки це не так прото як здається..... потрібно мати додаткові інструменти,тобто кожному по інтрументові, якесь підходяще велике приміщення,щоб всі було зручно....великий стіл.тут на сайті є темка МК оформлення тортів,можна там навчитися дещо,а також в інтернеті зараз дуже багато є інформації як це все робити.я не розумію чого як що ми кажемо що все є в неті і ми вчилися звідти,негативно сприймається.......мене особисто ніхто не вчив....то не наука наприклад,як що я буду показувати  а ви будете тільки дивитися......ви так нічого не навчитеся...наука в практиці.Бо я немаю ні великого приміщення,ні для кожного по інструменту...і за один раз такого навчитися неможливо.Діло все в практиці.

цілком підтримую, бо я теж перш, ніж зробити перший торт довго сиділа в і-неті і все одно торт получився "з помилками", але з другим тортом я вже цих помилок уникла, кожен наступний получався кращим. Я не маю такої фантазії, щоб вигадувати щось надзвичайне, тому здебільшого брала ідеї з і-нету, дещо змінювала, додавала своє і получалось дуже навіть непогано.
І щоб торти виходили гарними справді найбільше потрібна ПРАКТИКА, на кожному новому торті будете відшліфовувати свою майстерність. Кондитери - це найвищий пілотаж в кулінарії взагалі, не кожен шеф-повар візьметься за випічку!
Успіху  :flv
Рухаюсь без шуму, бачу в темноті, чую здалеку, можу не спати ночами... Я-ніндзя??? -Ні-я мама!

СП Покупки з Англії Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Martysechka

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #97 : 17 Березень 2014, 16:08:12 »
Цитувати
я не розумію чого як що ми кажемо що все є в неті і ми вчилися звідти,негативно сприймається.......
то напевно камінь в мій город, але я написала, про "намьок" не з образою чи з поганими думками, просто ще раз хотіла підкреслити, що нереально запитати у вас про все, що не виходить у процесі роботи  і що ви для нас майстрині-професіонали  :flv

Offline gadassa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #98 : 17 Березень 2014, 16:11:32 »
Цитувати
нереально запитати у вас про все, що не виходить у процесі роботи
реально, реально, ще раз кажу питайте,чим можу,поможу d9

Offline Таля@

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #99 : 17 Березень 2014, 16:39:14 »
Дякую Martysechka  :flv що ви думаєте що ми професіонали але як що чесно то до професіонала особисто мені ще треба довго вчитися. angel1

Offline Martysechka

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #100 : 17 Березень 2014, 23:02:23 »
ну от, робила бант, розкатувала на крохмалі, сушила окремо кожну зігнуту штучку, зверху, щоб блистіло, намастила горілкою з медом, а всередині (банта) боялась. щоб не розмокло і не помастила...виглядало не дуже. як мало бути по-правильному? і ще, клеїла кожну штучку бантика водичкою, не дуже то й клеїлось....

Offline Viktoriya777

• Свідома Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік i Coфiйка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #101 : 17 Березень 2014, 23:07:09 »
Марта, тортик супер :bo Мій малий коли побачив сказав: "ням-ням" d27
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]