Автор Тема: У дитинки слояться чи неправильно ростуть нігтики. Що робити?  (Прочитано 8228 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline marmyladka

• Мечты сбываются,главное верить!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +318/-1
  • Я самая счастливая на свете))))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 7,5 рочків Данічка 2р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Re: У дитинки слояться нігтики. Що робити?
« Reply #17 : 22 Вересень 2011, 15:11:52 »
ми ходили до нашого педіатра і до дерматолога думала якісь аналізи назначуть щоб точно знати що то є,але ніхто такого неназначив,виписують різні вітаміни та й усе,незнаю що робити d143 z2
ЛУЧШИЙ СПОСОБ СДЕЛАТЬ РЕБЕНКА ХОРОШИМ-СДЕЛАТЬ ЕГО СЧАСТЛИВЫМ!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Мій тел )) 0967780592 та 0501729202

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
« Reply #18 : 22 Вересень 2011, 23:19:38 »
Цитувати
у моєї донечки (2 р. і 2 міс.) слояться нігтики на пальчаках ніг. крім того, великі нігтики мають не випуклу форму, а ввігнуту. ще минулого року ми були в дерматолога, то вона сказала ніби то нормально. але я ще жодного разу не бачила в когось такої форми нігтиків. може хто зустрічав таке або що чув і знає чи таке лікується? і чи треба то лікувати? до кого звертатися?
підіть до вашого педіатра і візміть направлення на загальний аналіз крові і,за ашим бажанням,аналіз крові на вміст сироваткового заліза(кров з вени).у вашої дитини,очевидно,залізодефіцитна анемія.треба давати препарати залізаЮбільше споживати залізовмісних продуктів

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #19 : 22 Вересень 2011, 23:30:47 »
дівчатка, у мене в Іллюші на великих пальцях ніг теж трошки слояться...наша педіатр сказала що нічого страшного..що то відросте...А доречі ванночки з морською сіллю поробіть-тут нічого немає такого...Болгари взагалі своїх дітей 2 рази в тиждень купають в морській солі...Кажуть що потім діти мають гарну шкіру, нігті і не потіють(ну тобто піт у них не смердючий)...Так що ванночки можете поробити...тільки на краще...Але сіль купляйте в апетці...білу...таку велику...Без жодних екстрактів(ну там зелену, чи червону)...найзвичайнісіньку сіль морську-вона природня

Offline MuwkaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +118/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мариночка
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #20 : 22 Вересень 2011, 23:48:51 »
віктуся, так-так, я беру лиш натуральну прозоро-білу без запаху і колорування.
доречі! хто хоче купати дитинку в мор.солі, то спершу розчиніть її в окремій ємкості, бо кришталики дуже гострі і дитина може поранитись, і пісок залишається, який для попи також не приємний.
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #21 : 31 Травень 2013, 20:48:49 »
Коли виникає така проблема,як розшарування і ламкість нігтів, то причин є багато.
Найчастіше це ознака того, що в організмі є нестача вітаміну D, кальцію або кремнію. Ламкість може стати результатом неправильного харчування і, як наслідок, браку вітамінів.
Проблеми з нігтями можуть вказувати на різні хвороби, тому важливо знати на що звертати увагу.
Ламкі та пожовклі нігті - поганий знак (це може бути грибкове ураження).
Якщо ніготь жовтуватого відтінку, велика ймовірність захворювань печінки.
Якщо нігті випуклої форми, є ймовірність захворювання легенів.
Нерівна поверхня нігтя може вказувати на наявність псоріазу.
Якщо ніготь з глибокою западиною, значить в організмі недостатньо заліза.
Порушений кровообіг може спровокувати синюватий відтінок нігтів.
Якщо на нігтях утворюються білі цятки, швидше за все, організм відчуває нестачу кальцію або цинку.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #22 : 26 Червень 2013, 21:36:35 »
Підкажіть будь ласка...у моєї малої, там де я підстиригаю нігтики, то краї нігтів ніби ростуть не горизонтально, а вростають в шкіру, так незручно навіть підстиригати, бо ножицями важко задіти краї нігтя, бо вони чомусь ростуть донизу... Але це тільки з нігтиками на ногах, на руках взагалі відмінні нігті...не розумію в чому різниця ніг і рук? d104

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 26 Червень 2013, 21:56:40 »
Цитувати
Підкажіть будь ласка...у моєї малої, там де я підстиригаю нігтики, то краї нігтів ніби ростуть не горизонтально, а вростають в шкіру, так незручно навіть підстиригати, бо ножицями важко задіти краї нігтя, бо вони чомусь ростуть донизу... Але це тільки з нігтиками на ногах, на руках взагалі відмінні нігті...не розумію в чому різниця ніг і рук?
на ножках потрібно підстригати нігті тільки рівно і не зрізати краї, щоб вони не вростали у шкіру
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 26 Червень 2013, 22:04:16 »
Я краї не зрізаю, я не заокруглюю на ніжках, але вростають не кутики а саме ніготь

Offline Лучик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #25 : 27 Червень 2013, 00:05:18 »
І в нас аналогічна проблема. Зрізаю рівно, але все одно на ногах нігтики ростуть донизу. Я думаю з часом це пройде само собою.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 27 Червень 2013, 10:50:00 »
Цитувати
Я краї не зрізаю, я не заокруглюю на ніжках, але вростають не кутики а саме ніготь
я не так зрозуміла, якщо почервоніння нема, то нічого страшного. Просто, як дитина маленька і повзає це захищає від підривання нігтика і протягом декількох років так росте, а потім змінюється.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Емелі, я просто зараз хочу кричати від того, яка ти мудра, бо весь нет облазила вчора, а такого варіанту і близько чомусь не бачила d77 d77 d77 d77 d77

Тобі ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ :flv :flv :flv :flv :flv, бо дійсно запалення взагалі немає, вони ніби ледь-ледь так ростуть...

Але от природа яка дбайлива, ммммммммм  d41 d41 d41 d41 d41

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Емелі, я просто зараз хочу кричати від того, яка ти мудра, бо весь нет облазила вчора, а такого варіанту і близько чомусь не бачила
дякую  :flv, але це не є доведений факт, а просто моє спостереження за дітками (можливо йому є і інше пояснення  d27)

Offline NataZZZ

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-0
  • 0985093112
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 7
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
І в нас аналогічна проблема. Зрізаю рівно, але все одно на ногах нігтики ростуть донизу.
І в нас аналогічна проблема, але нам вже 8 рочків і далі нігтики ростуть так ніби кігтики киці донизу загнуті.  :xmm

Offline Цьомчик

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
Порадьте,будь ласка,хорошого дерматолога!!!

Offline vishenka79

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артем, Яна
  • Ваше справжнє ім’я: Діна
якщо нігтики ростуть до низу подивіться чи не носить дитина тісне взуття або замале в підйомі. тепер такі модельні туфельки ну дуже вже вузесеньке ...

Offline valja.ivanyk

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юлія,11 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Всім привіт,мої донечці 1рочок і 7 місяців і внас така проблема,на маленьких пальчиках ніг нігтики як горбочки.  Я їх обстригаю а вони ніби як знов наростаю,можливо хтось з таким зустрічавсь,то підкажіть що робити,чи докого звертатись.

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Мамульки, до кого зверталися? Що робили щоб нігтики не слоїлися?