Автор Тема: У дитинки слояться чи неправильно ростуть нігтики. Що робити?  (Прочитано 7620 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Euphoria

• Своя Мамка
  • Репутація: +119/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 18
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Всім привіт,мої донечці 1рочок і 7 місяців і внас така проблема,на маленьких пальчиках ніг нігтики як горбочки.  Я їх обстригаю а вони ніби як знов наростаю,можливо хтось з таким зустрічавсь,то підкажіть що робити,чи докого звертатись.

фото покажіть

Offline Euphoria

• Своя Мамка
  • Репутація: +119/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 18
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Танюша9577, там Віра в попередніх постах вказала, чому можуть слоїтися нігтики.
 я б додала- підберіть правильно ножички. бо тупі ножиці не зрізають нігтик, а ніби ламають його. краще обрізали і м"якою пилочкою пройшлися по торцю ( але то має бути пилочка тільки цієї дитини, і більше нічия!) ну і добре змащувати кутикулу і нігтик вітаміном А та Е ( можна взяти капсулки аевіт, проколоти голочкою -вистачить на кілька разів, там зовсім мало треба)

Сказали спасибо: Танюша9577

Offline Леньця

• Активна Мамка
  • Репутація: +24/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кіра , Марк
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
в нас слоїлись нігтики на пальчиках ніг з народження..потім передні зубки почали псуватися-стоматолог казав давати малому більше молочного, а пізніше ніжку сломав. тепер розумію причину. за вагітність молочного вживала замало молочного, годувала-так само треба було за двоїх молочного вживати ,і сам малий дуууже погано їв. після перелому стала давати рідкий кальцій і нігтики перестали слоїтись ,стали нормальними ,лишень на мізинчиках якісь нігтики маленькі дуже стали. але цікаво, коли я питала ще з самого початку чи є якийсь аналіз на те чи вистачає кальцію в організмі, то казали що немає і що з додатковим прийомом кальцію бавитись не можна. але в нашому випадку якщо б я кальцій давала б раніше, попередила б псування зубів і перелом. тепер даю сама.