Автор Тема: Скільки разів на добу ви годуєте дитину?  (Прочитано 12607 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +239/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
Re: скільки разів ви годуєте дитину?
« Reply #68 : 21 Грудень 2012, 23:24:25 »
Цитувати
Ми годуємось 7разів, а я читала що норма для такого віку 6 разів і спати вночі малюк має 6 годин, а ми спимо всього лиш 5 год а деколи взагалі 4,5 год
Марянка ти хочеш щоб твоя дитинка поводила себе,росла і розвивалася так як книжка пише? d104 d104 d104 мій синок до тепер їсть певне по 30 разів за добу,і в ночі по 6 разів встає до ціці  d112 Яка тут книжка.Хоче дитина їсти,погодуй і буде малюк ситий і задоволений  ;)

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +338/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Re: скільки разів ви годуєте дитину?
« Reply #69 : 21 Грудень 2012, 23:26:18 »
Цитувати
Але ми не все однаково їмо, можемо і півгодини цицю смоктати, а то і чуть більше, а деколи всого лиш 10-15х
час не грає великої ролі, мій і по півгодини-45 хвилин спав під грудьми, то не показник, чи багато він з.їдає, якщо ситий і витримує, то добре :)

Offline Ollya

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
  • я мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
ми не притримувались строго якихось норм по годуванню, годувала груддю до 2-х р. по вимозі (коли хотів, тоді і їв цицю, і не мало значення чи ми в поїзді, чи на вулиці, чи в гостях).
щодо прикорму, то починали десь з 6-ти місяців вводити.
картопельку мяли виделкою, а якщо супчик з м'яском, то перемішували блендером, їли пару ложечок, а далі цицю, десь приблизно з року почали переводити на загальний стіл (щось давала по чуть-чуть з своєї тарілки) і так до двох років основною їжею залишалась циця, а все решту було прикормом (для різноманітності).
правда на столик для годування малому завжди ставила нарізку з фруктів (яблука, ківі, банани, іноді апельсини-мандарини, іноді, бо в нас на них є алергія) та печиво, а також кружечку (спочатку пляшечку) з чаєм чи молоком (коров ячим). так і по-сьогодні ставлю йому на столик, а він, коли хоче щось взяти, то підходить і бере, навіть мене не кличе.
а щодо прописних норм, то вони відносні, не можна свою дитинку підганяти під чиїсь рамки, чи статистику,якщо дитинка здорова, їсть нормально, нормально набирає вагу  та росте, то й переживати, що їсть не по статистичних нормах нема чого, ми ж всі індивідуальні.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
З самого народження я годувала кожних 3 години вдень. Зараз нам 1.4 даю о 22:00 (тобто на ніч) і вночі ще раз (якщо прокинеться). Планую годувати до 2-ох років, може і більше, якщо буде молоко.

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
у мене якось по графіку не виходить, та я на то і не націлена
даю коли попросить - деколи через годину вже кричить, а деколи як засне, то через 4 год аж їсть
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline NourElShams

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Я взяла ваги на прокат і порахувала скільки ми приблизно з"їдаємо за добу. На норму не дуже виходимо. трохи недоїдаємо. Якщо за добу дитина має з"їдати 1/6 своєї ваги, то ми з вагою 6150 маємо їстибіля літри молока, а їмо всього 650-750мл d104 і вже перейшлина 6-ти разове годування, деколи їмо навіть лише 5 разів. Хоча я не проти годувати з самого раку до ночі без перерви, бо молочкау мене навалом, дурно сціджую і виливаю.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
Маряна а для чого ти постійно зціджужєш молоко. Може не виливай а мені віддавай бо в нас молочка мало і малюк не доїдає. це я жартую поділись секретом що робиш щоб було багато молока

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
І ще Маряна щоб тебе заспокоїти 750 мл. це не 750 грам а більше так що ви може і якраз свою порцію зїдаєте

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
я з першим малим без кінця цідилася - бо в мене юуло багато молока - але це не допомагає, тому що прибуває ще більше молока, ніж зцідила - виходить замкнуте коло.
тому зараз в мене теж молока багато, але я не ціджу - воно само витікає з грудей, і все, я сама не доціджую - і немає таких проблем, як з старшим сином, в мене тоді від того всього зробився лактостаз, там до мастіту вже було рукою подати, вчасно антибіотик призначили

Offline Gala-Gala

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Комусь добре що є багато молока а комусь  ні.В мене теж було багато молока-просто молочарня.І стало цього "багато молока" на 4 місяці раптом.Все через те шо малий вподобав собі праву грудь а ліву не хотів навіть якщо був дуже голодний.І так я це на тормозах спустила бо жаліла і хотіла аби хоч трохи поїв,з часом могла мати величезні проблеми.Кому така ситуація знайома то сприймайте її серйозно.

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
Якщо треба молочка то будь ласка, мені і так нема куди діти, коти його не п"ють z5Я нічого не роблю щоб було багато молока,навпаки пила чаї, щоб його було менше, але недуже допомогло то перестала, бо вони противні на смак. Сціджую, бо деколи груди просто розпирає, особливно після ночі перед першим годуванням. На день 250-300мл виходить лишніх, так що кому треба звертайтесь. Ми ще пробували ванни Клеопатри приймати у молоці, але від молока вода стає мутна і не видно як малий пливає, не цікаво так і перестали.

Offline Gala-Gala

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
NourElShams,нам вже не треба бо малому 3 роки минуло.Ми з 4-го місяця перейшли на розведене коров"яче молоко а через 2 тижні вже і не розбавляли.При цоьму малий їв стільки разів як і було при ГВ.Я мала лише 1 банку з сумішшю щоб в гості брати бо в нас криза була в січні-місяці.

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
Може я ще не дуже розбираюсь в дитячому харчуванні, але як на мене починати прикорм в 4 місяці та ще й з коров"ячого молока трохи зажостко. d104

Offline Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +874/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
нам 5 місяців і я годую по вимозі, переважно їсть через кожні 3год, а деколи хоче через дві, прикорму ще ніякого не давала, тільки тиждень назад почала давати 20мл. чаю з фенхелю. Молока теж багато, після родів було навіть дуже баггато, але я не зціджувала, ставила у бюстгалтер прокладки бо витікало саме по собі. Але тепер вже все внормувалось, прибуває молока стільки, скільки мала зїдає. Доречі місяць тому моя подружка була на операції, вирізали апендицит. А в неї малому було всього 1міс і він був на грудному вигодовуванні. От вона лежала в лікарні а малий суміш нехотів їсти, а її після операції просто заливало молоком. То я її запропонувала що можу ходити годувати його(щоб він не забув що таке грудь), вона погодилась і я давала своїй одну їсти а потім йшла і годувала малого іншою, і так 4дня. Подружка була дуже вдячна бо так малий незабув про груди і вона зберегла грудне вигодовування

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Рідна

• Активна Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
Цитата: Ollya
ми не притримувались строго якихось норм по годуванню, годувала груддю до 2-х р. по вимозі (коли хотів, тоді і їв цицю, і не мало значення чи ми в поїзді, чи на вулиці, чи в гостях).
щодо прикорму, то починали десь з 6-ти місяців вводити.
картопельку мяли виделкою, а якщо супчик з м'яском, то перемішували блендером, їли пару ложечок, а далі цицю, десь приблизно з року почали переводити на загальний стіл (щось давала по чуть-чуть з своєї тарілки) і так до двох років основною їжею залишалась циця, а все решту було прикормом (для різноманітності).

О, це точно як про нас написано.

До двох років годувала по вимозі. Останнім часом їсть нашу звичайну їду три рази: зранку, в обід і ввечері (може з'їсти одну ложку, а може порцію). Грудьми годую два рази навколо снів (перед сном, і коли просинається просить ціцю, потім може ще засинати...). Вже починаю казати, що скоро виростеш і не захочеш ціцю, то вона коли наїсться, каже, що вже велика і ціці не хоче  d27

Offline Vituseek

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 10, Володя 5, Радомир 3.
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Я теж годувала по вимозі. Кожен з дітей встановлювали свої інтервали між годуваннями. Всіх дітей клала вночі з собою спати і зранку навіть не пам'ятала скільки разів вночі їли  :) підгодовування вводила після перших зубчиків, починала з овочевих супчиків і перемеленої гречки.
Щоб досягти мети, потрібно, насамперед, іти.

Offline Alia_T

• Свідома Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Скільки разів на добу ви годуєте дитину?
« Reply #84 : 09 Березень 2013, 22:21:29 »
Нам 4 місяці, годую донечку по вимозі. Виходить у нас 8-9 годувань на добу. В неї більшменш встановлений режим, їсть переважно через 2-3 годинивдень і 4-5 годин вночі.