Автор Тема: Гайморит.  (Прочитано 3037 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Гайморит.
« Reply #17 : 25 Лютий 2018, 22:44:53 »
От і мене довів гайморит мало не до відчаю. Мучусь пів життя,постійно антибіотики. Насморку боюсь панічно,бо ніколи не проходить без наслідків. Обходила всіх лорів міста,спочатку не помічпють нічого і коли я вже скаржусь,що голова болить і не проходить,то знову направляють на томограф і вуаля гайморит. Тепер він в мене маскується і чітко не проявляється. Може бути без насморку,на фоні набряку. Стан загальний бажає кращого. Головні болі ,тиск в черепі і слабкість. От минулого тижня захворіла,тиждень лікувалась в лора,скаржилась що мені погано і просила направити на рентген,а лікар сказав що нема потреби бо не було соплів,і я пішла на 7-й день сама на томограф і знову гайморит і антибіотики. Капаюсь в лікарні і розумію,що в мене вже страх. Радять робити операцію,бо перегородка викривлена. Може хтось має подібний досвід?

Offline KORPaxa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +78/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #18 : 25 Лютий 2018, 22:57:40 »
Таке було в мого чоловіка, всі насморки закінчувалися гайморитом, пролікувався в Києві в якогось ЛОРа в клініці СБУ і років 6 не було гаймориту, цього року щось почалося-поїхав знову в вересні, зробив томографію -прокол не робив, правда антибіотики пропив і пройшло. Він задоволений-бо до того в Франківську ніхто його не міг вилікувати нормально, заліковувати на деякий час-, операцію правда теж радив робити. Але 5 років не було гаймориту-то вже Шось розслабився. Може і Ви спробуйте до цього лікарЯ з’їздити, я трохи скептично до цього відносилася, але чоловік дуже задоволений.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline совонька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 хлопці та дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: олександра
« Reply #19 : 25 Лютий 2018, 23:12:57 »
Гайморити мала щороку і затяжні нежить з осеніі по весну. Лікувалася аб і фізпроцедурами.  Сама захотіла проколу. Промили пазухи гормоном і потім купа років спокою.

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 25 Лютий 2018, 23:45:03 »
Цитувати
Таке було в мого чоловіка, всі насморки закінчувалися гайморитом, пролікувався в Києві в якогось ЛОРа в клініці СБУ і років 6 не було гаймориту, цього року щось почалося-поїхав знову в вересні, зробив томографію -прокол не робив, правда антибіотики пропив і пройшло. Він задоволений-бо до того в Франківську ніхто його не міг вилікувати нормально, заліковувати на деякий час-, операцію правда теж радив робити. Але 5 років не було гаймориту-то вже Шось розслабився. Може і Ви спробуйте до цього лікарЯ з’їздити, я трохи скептично до цього відносилася, але чоловік дуже задоволений
Інна поділіться контактами,бо я у такому відчаї. В мене аж якась інтоксикація почалась,слабкість,втома,вже не знаю що думати. І гайморит без гною,величезний набряк. Я навіть не могла б подумати,що немаючи нежитю можна заробити гайморит через набряк. Таблетки їм кулаками за осінь-зиму,а толку ніякого. І найгірше що антибіотики по 3 рази на рік. І вагітніти хотіла б вдруге,але нема сил через ці простуди. Цього разу мабуть був грип і пішло ускладнення,бо стан якийсь дивний і вже в лікарню на силу попросилась прокапати, але на Матейки такі спеціалісти що жах.

Подумала і додала ще: 25 Лютий 2018, 23:48:04
Цитувати

Гайморити мала щороку і затяжні нежить з осеніі по весну. Лікувалася аб і фізпроцедурами.  Сама захотіла проколу. Промили пазухи гормоном і потім купа років спокою.
А хто вас лікував?

Offline KerriАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #21 : 26 Лютий 2018, 00:34:07 »
Tania.M
В мене завжди в такому виді гайморит. Інтоксикація, нудота, температури нема, виділень з носа нема. Лише набряк. Лор казала, що це катаральна форма гаймориту. Але в мене часто і лобні пазухи задіяні в процесі. Від набряку користувалась гормональним спреєм, типу Беконазе, ще промивала ніс розчином солі. До лікарів останні роки не ходила, бо все одно толку нема. Назначать лише антибіотики і пий. Фіз. процедури не призначали ніякі, казали, що гріти не можна. Я й вдома не гріла. Цей рік т-т-т.  Поки що.

Offline KORPaxa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +78/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #22 : 26 Лютий 2018, 10:45:42 »
Ввечері в чоловіка візьму контакти-скину

Offline Ksjuha

• мій тел. 099 50 40 501
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • HandMade by Ksjusha
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадей
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #23 : 02 Березень 2018, 16:40:37 »
я часто мала гайморити. декілька років підряд практично щороку, і то кілька раз за рік. Обрала для себе хорошого лікаря і дякувати богу все окей. правда мала один прокол, всю гадость вимили то як на світ народилась. І коли мені при простудах чи вірусах закладає сильно ніс і є виділення з носа то для мене є ефективни препарат синупрет, таблетки від алергії, (л-цет, тавегіл чи будь які інші) і промиваю ніс аквамаріс. а з гормональних добре набряк знімає аваміс
Мій творчий блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 02 Березень 2018, 18:30:53 »
Хто ваш лікар?

Offline Сяна89

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Ксенія
« Reply #25 : 16 Березень 2018, 16:28:58 »
І мені цікаво порадьте хорошого лора  в Франківську, бо чоловік мій так мучиться, а проколювати не хоче. Лиш трохи ноги намочуться і все по кілька тижнів ніс мучить

Offline likesummer

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: NIka
« Reply #26 : 18 Березень 2018, 20:30:05 »
таблетки синупрет (вони травяні). Найкраще починати приймати при перших проявах хвороби, тоді і меншу кількість їх треба буде прийняти

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 18 Березень 2018, 20:54:21 »
Цитувати
таблетки синупрет (вони травяні). Найкраще починати приймати при перших проявах хвороби, тоді і меншу кількість їх треба буде прийняти
таблетки синупрет при хронічному гаймориті можуть бути додатковим препаратом для лікування, але тільки вони гайморит точно не вилікують.

Offline Олюськ@

• Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +107/-3
  • До мене - на "ти"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #28 : 20 Березень 2018, 21:43:34 »
Цитувати
Таке було в мого чоловіка, всі насморки закінчувалися гайморитом, пролікувався в Києві в якогось ЛОРа в клініці СБУ і років 6 не було гаймориту, цього року щось почалося-поїхав знову в вересні, зробив томографію -прокол не робив, правда антибіотики пропив і пройшло. Він задоволений-бо до того в Франківську ніхто його не міг вилікувати нормально, заліковувати на деякий час-, операцію правда теж радив робити. Але 5 років не було гаймориту-то вже Шось розслабився. Може і Ви спробуйте до цього лікарЯ з’їздити, я трохи скептично до цього відносилася, але чоловік дуже задоволений
Інна поділіться контактами,бо я у такому відчаї. В мене аж якась інтоксикація почалась,слабкість,втома,вже не знаю що думати. І гайморит без гною,величезний набряк. Я навіть не могла б подумати,що немаючи нежитю можна заробити гайморит через набряк. Таблетки їм кулаками за осінь-зиму,а толку ніякого. І найгірше що антибіотики по 3 рази на рік. І вагітніти хотіла б вдруге,але нема сил через ці простуди. Цього разу мабуть був грип і пішло ускладнення,бо стан якийсь дивний і вже в лікарню на силу попросилась прокапати, але на Матейки такі спеціалісти що жах.

Подумала і додала ще: [time]25 Лютий 2018, 23:48:04[/time]
Цитувати

А хто вас лікував?
Таня, варто перевірити зуби верхньої щелепи, можливо десь є недоліковані кореневі канали або дистопія вісімок (ростуть в щоку, наприклад і є зубо-ясенні кишені). Це також може бути причиною хронічного гаймориту

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 20 Березень 2018, 23:35:10 »
До стоматолога ходжу регулярно. Підтримую порядок)Як перевірити? Рентген?

Offline Euphoria

• Своя Мамка
  • Репутація: +127/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 18
« Reply #30 : 21 Березень 2018, 00:07:46 »
До стоматолога ходжу регулярно. Підтримую порядок)Як перевірити? Рентген?
сульфацил натрію+нафтизін+ гідрокортизон пробували?

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 21 Березень 2018, 07:38:41 »
Колись робила якісь болтушки,точно був нафтізін і гідрокартизон. Здається ще адреналін і може ще щось. Але ефекту не пам‘ятаю,я була ще підлітком.

Offline Euphoria

• Своя Мамка
  • Репутація: +127/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 18
« Reply #32 : 21 Березень 2018, 08:39:34 »
Колись робила якісь болтушки,точно був нафтізін і гідрокартизон. Здається ще адреналін і може ще щось. Але ефекту не пам‘ятаю,я була ще підлітком.
ну бо я так собі вилікувала гайморит, правда, гострий, він не перейшов в хронічний. але,як тільки в мене насморк, я знову роблю собі ту болтушку.

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 21 Березень 2018, 08:44:40 »
Найцікавіше те,що останню версію,яку я чула від лорів,що моя прогресуюча всд і спазм судин також провокують набряк і відповідно гайморит. Думала вже про операцію,але не бачу в очах лорів впевненості,що вона мені потрібна. Антибіотик єдине лікування,яке помагає. Дивилась вже купу передач «про ніс»))),але щось воно не схвалюється нашими докторами,а експерементувати не наважуюсь.  Надіюсь все ж таки вихід знайду.