Автор Тема: Як ви боретесь з неохайністю чоловіка?  (Прочитано 5550 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline МоргіАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
  • Любіть Україну,як сонце,любіть...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Остап, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Мене вже довго мучить це питання :xmm
А може і не варто боротись? Може сприймати таким як є? Іноді сприймаю, але не завжди виходить. Кожен день ці розкидані речі по хаті, це крісло-купе(як я його називаю d27), крихти на столі від хліба, незмита ванна після душу, машина-мусоровозка....Я дуже це не люблю, ну дуже! Хоча б за собою прибирав трошки... Робота зобов"язує чоловіка виглядати добре.Хоча б це трохи приводить його до тями :xmm Але от останні дні не чищу йому штани від цього чудного болота. То так і йде! Але може на роботі чистить...
Ану розказуйте як у вас?

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
ох, навіть назва теми звучить досить цікаво. мені стала добре після інформії по ведичному .

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Я попустилась ,хоча часом накриває, коли зранку встаю, а на кухні  d111 : крихти, виделка, тарілка і те, що не помістилось в живіт мужа z5
Ну і прасувальна дошка-купе у нас теж є, і в шафі порядок тільки тоді, коли я складаю.
Але виглядає мій коханий завжди, як нова копієчка  :bo І заробляє на нас всіх, і любить нас всіх, і відпочивати возить, і на каву водить і ще багато-багато хорошого в ньому, тому я попускаюсь і стараюсь не зачіпати його через це d30
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +267/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 8.05.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Марясік, а ваш чоловік завжди такий був чи вас тільки зараз це почало нервувати?  d143
І як ви на це реагуєте - кожен раз йому робите зауваження, чи мовчите, а потім все зразу за тиждень кажете?
А, ну і допишу, бо ви питали "як у вас".. :) В нас бувают нюанси, але чогось такого систематичного я не спостерігаю, можливо, тому, що ми прибираємо разом, нема такого, що чоловік не миє ванну, або унітаз, або підлогу, бо це має робити жінка, в кого є можливість - той і прибирає, зараз, звичайно, більше я, бо я дома з малюком :)
Є така особливість в мого чоловіка - всюди залишати якісь дрібні речі - копійки, ручки, нотатки - то я вже скоротила кількість місць, де це можна залишити, до мінімуму, і для кожної дрібниці виділила своє місце, зразу багато питань відпало, бо до того я тільки згрібала все в кучу і починала його пиляти.
Загалом треба "зреть в корень", так важко щось порадити наобум  d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline МоргіАвтор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
Цитувати
Марясік, а ваш чоловік завжди такий був чи вас тільки зараз це почало нервувати? 
Був,є і напевно буде! Я його не пиляю, а час від часу нагадую,  буває збираюсь і прошу. А ще поматюкаю про себе і складаю сама, а ще поматюкаю вголос і не збираю :xmm Для нього чистота в хаті - це нічого. Якось так виріс. Батьки в нього "чистуни", тато був особливо, але помер давно. І не кажіть, що не бачив прикладу, бо він сам мені розказував, як тато вигладжений ходив. А мама сварила завжди, хоча казала, що він допомагав їй колись трохи. А потім, в підлітковому віці поїхав трохи жити до бабці,для якої культ тільки в їжі mish.
+ додати натуру лінивця і дорівнює ВІН.
Він каже завжди - добре, буду складати, добре буду мити. Але... Довбати його я не хочу, бо то не допоможе. я це розумію і без ведів d27 Треба таки знайти ті веди ваші, хоча я якось насторожено до цього ставлюсь. Я вірю в Бога. А от чоловіу мій у дао)))Йому тре веди)))
Ану підкажіть, будь ласка, де я можу начитатись і стати Мудрою Дружиною :)

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Цитувати
Ану підкажіть, будь ласка, де я можу начитатись і стати Мудрою Дружиною
Мар"яна, приходь на зустріч - будем ділиитсь мудрістю z5 Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
а в мене чоловік охайний, d41за собою посуду миє,крихти витирає, d41вечері миє все наше взуття(але треба нагадати)+візок дитячий,речі викидає всі у ящик для прання,іграшки ввечері ми збираємо по черзі,коли вдома то застеляє ліжко і в суботу пилососить!з моїх обовязків то зварити їсти,попрасувати речі на роботу,бо робота зобовязує,ну і все що стосується по догляду за дитиною,а ще ввечері він завжди сам малого миє і вкладає спати d9 d9 d9 Так що ми немаємо на що жалітися angel1він у нас взагалі золотце :simja

Offline МоргіАвтор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
Євдокія - мужчина-мрія angel1
Е, мій з цього списку,коли встає останній, то може навіть ліжко застелити! d41 d41 d41

Ну і буває іграшки сам збирає з малим)

Offline miss pozitive

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
а я таким і не парюсь d27 такого чогось, конкретного, щоб мене виводило з себе, то немає :xmm в шафі складаю я, але одяг він не розкидає по хаті. ставить в шафу(хоть і не так гарно, як я хочу), ну ще таке, рано посуду за собою не миє, бо біжить на роботу(але знову ж, грішком не рахую це). а так, то навпак, ще й допомагає. в міру можливості. тому в нас такого нема, це твій обов"язок, а це мій  d112
Цитувати
Але от останні дні не чищу йому штани від цього чудного болота. То так і йде!
в мене так подружка одна, не прасує чоловіку одяг,(принципово, бо хоче щоб він сам прасував, а він не вміє, ну чи не хоче...) і  бідолаха ходить так. я би з хати так свого не випустила, мені би лице"лупалось"

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +457/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
В мене чоловік охайний  d41
Але спочатку були пріколи,як приходив додому з роботи - кидав зразу речі на крісло чи диван,а я терпіти не можу  d12
Тоді я брала і цю гарну купку кидала на підлогу посердині кімнати,або коридор.
Все  - складає зразу в шафу  d27

Хоча тут є мінус - такий метод він застосовує проти мене,але це буває рідко  d112

Цитувати
в мене так подружка одна, не прасує чоловіку одяг,(принципово, бо хоче щоб він сам прасував, а він не вміє, ну чи не хоче...) і  бідолаха ходить так.

Я не люблю і не вмію добре прасувати брюки-сорочки,в мене чоловік знає,прасує сам,ще й мені інколи ;)

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +476/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Цитувати
Ану підкажіть, будь ласка, де я можу начитатись і стати Мудрою Дружиною
Все приходить з часом. В кожній сім"ї підхід до чоловіка свій.
Мій чоловік умнічка до нього претензій не маю, але не ідеальний. Я ж також не ідеальна. Ну ось стоять його 3 пари кросів з болотом на коридорі, ну і нехай, знаю, що завтра вранці всі 4 почистить (+сьогоднішні). Може прийти ввечері і зразу ж на кухню, бо я там і зв"язку своїх ключів кинути на обідній стіл, що я не переварюю, то я тільки гляну суворо і вже ключі забрані.
Цитувати
зранку встаю, а на кухні   : крихти, виделка, тарілка
І в нас таке є, але кожен ранок сумісний сніданок, приготовлений та поданий чоловіком та кава в ліжко те все перекриває, бо ж спішить...  
Звичайно, коли жінка вдома, то чоловік не так вже й за всім і слідкує.  

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
в мене так подружка одна, не прасує чоловіку одяг,(принципово, бо хоче щоб він сам прасував, а він не вміє, ну чи не хоче...) і  бідолаха ходить так. я би з хати так свого не випустила, мені би лице"лупалось"
Я так само ніколи нічого не прасую, хіба він мені прасує, а так в нас, прасування і чищення взуття суто чоловіча робота.
В іншому є багато нюансів, які мене дратують, але вже потрохи навчилася не звертати увагу, в шафі в нього вічно "бардак", як маю настрій, то складаю, а ні, то нехай собі шукає одяг в тій купі, як йому так приємно. На кухні сама прибираю, мені не важко, за чоловіком "закріплено" прибирання інших територій, куди я ніколи не пхаюся. Перу тільки те, що лежить в корзині для брудного одягу. Найбільше мене дратує відсутність смаку в одязі, тобто може він і міг би щось підібрати але йому байдуже в чому ходити, головне, щоб було зручно. То тепер на якісь важливіші заходи я підбираю одяг, а на роботу ходить в чому хоче, бо дрес-коду нема.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
 Така, назва у теми прикольна! d27
 Я не борюсь, ні по молодості-дурості, щось там тріпалась d16, шкарпетки брудні кинуті мимо корзини -під подушку тулила d100, то він нєвозмутімо переклав їх під мою d112 d27 Коротше, я зрозуміла, що мої "пілікання" його вже не навчать, як до тепер не навчений, а от стосунки і нервішкі мої суттєво підпорчують так точно! d112
 Ну, мій чоловік гріхів багато не має :no-no, як в Царівни зранку на столі, під столом трохи крошки лишає, хотя і старається, щось там єзолити по столу кулаком d27, одяг теж по всій хаті, особливо мене зачаровують штани скинуті в "купку, аля какашка" біля ліжка, під ними шкарпетки, а зверху футболка d3 - ну витвір мистецтва одним словом d27
 Але, він то так мило, беспосередньо робить d43, що я взагалі не злюсь, підбираю, складаю в його шафі, але ж він у нас молодець, всі свої чоловічі "функції" виконує, тож я вже по хаті і сама пораюсь, хоча з дитиною він виконує набагато більше всього ніж я, купання, нігті, всякі мед.маніпуляції, водіння в садок, виховні роботи- все на ньому, покупка продуктів, і оплата всіх рахунків d102 d91 d79,
так що в нас все по чесному, я відробляю свою жіночу карму-і збираю шкарпетки, так, щоб зовсім життя медом не здавалось! d125

На рахунок особистої охайності, то я вважаю за свій обов,язок перепрати, просушити і гарно вискладати усе, що є в корзині і біля неї, і ще по хаті пошукаю d30, а те, вже в чому він ходить, то чисто його справа, але вроді, так нічо, чистенький, ще й мене може посварити, що щось на його погляд не так поєднується z5, і взуття чистить наше теж тільки він, ну одним словом, думаю, як мама не навчила, то й годі мучитись d112, а от сина страшне муштрую, заставляю і прибирати  за собою, і помагати, не хочу потім за нього червоніти!!! mish d27

Цитувати
Найбільше мене дратує відсутність смаку в одязі, тобто може він і міг би щось підібрати але йому байдуже в чому ходити, головне, щоб було зручно. То тепер на якісь важливіші заходи я підбираю одяг, а на роботу ходить в чому хоче, бо дрес-коду нема.
О, аналогічно d27, як йде без мене, то що хоче, хай вбирає, а як зі мною, то я вже пантрую його! d91

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Цитувати
як йде без мене, то що хоче, хай вбирає, а як зі мною, то я вже пантрую його!
В мене така ж позиція, без мене хоч голий d27, а зі мною, то вже дивлюся в чому. Але найбільше чоловік кайфує десь за кордоном, бо нічого не треба прасувати, підбирати, в чому був хаті, в тому і виходиш і ніхто уваги не зверне :bo

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +476/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Цитувати
Найбільше мене дратує відсутність смаку в одязі, тобто може він і міг би щось підібрати але йому байдуже в чому ходити,
А мій до навпаки. Страшно прикрющий у виборі одягу та й решта речей також. Все має бути натуральне, ніякої синтетики.. Ось з останнього, то купив носки  Christian berg дорогущі, а до того вишуковував по місті оригінали Монтекс, бо інші ніякі не признає та й так і не знайшов. Добре, що є іноземні СП, то трохи підекономила на шопінгу для нього  d27

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Цитувати
А мій до навпаки. Страшно прикрющий у виборі одягу та й решта речей також. Все має бути натуральне, ніякої синтетики.. Ось з останнього, то купив носки
Мені в цьому плані простіше, бо закупівлею одягу займаюся лише я, останні роки через СП, то неякісного і ненатурального в нас нема, ну але те які він ті речі поєднає, то вже друге питання d27 Але з іншого боку, в мене був тато, який на те, щоб кудись зібратися витрачав більше часу, ніж ми, троє жінок, він міг по декілька разів перемивати голову і перелаковувати волосся, бо не сподобалося як тих "4 волоски вляглося" і перемірювати купу речей, які обов"язково мали бути попрасовані, то ж помнуте не можна мріяти  d111,то вже краще нехай не зверає уваги на одяг, бо таке збирання мене просто бісить.

Offline makapaka

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
ого, це для мене теж дуууже болюча тема, це єдиний величезний мінус у мого чоловіка, усі сварки, які бувають , то тільки через цю неохайність, навіть про розвід неодноразово думала, саме через це, і нічого неможна зробити, уже думаю не буду звертати увагу, а він бачить, що я мовчу і знову бардачить, і в машині, як хтось вище писав - мусорник, сідаю і боюсь забруднитись.mish d111, сьогодні посварила, скаже добре, поприбирає, а через хвилин 5-10 знову те саме, його не хвилює, ні як він виглядає, ні що кругом нього.інших, як то кажуть, шкідливих звичок, немає, комусь кажу , то ніхто й слухати не хоче, що я на дурниці увагу звертаю. Тепер бачу я тут така не одна, уже навіть легше d30