Автор Тема: УЗД для діток. Чи потрібно робтити УЗД немовлятам? Нейросонограма  (Прочитано 23477 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +354/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
на Коновальця, нам в роддомі не зробили, а лікарка в півроку направила зробити, потім сказали в 10 місяців прийти, та лікарка сказала, щоб в рік

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Цитувати
І ми робила в роддомі. Знаю, що рекомендують робити в ще в 3 міс, але ми не робила. Хочу зробити в рік. Дівчата, аде у франкувську можна зробити УЗд дитині?
робила УЗД на Коновальця в обласній.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Надюсик

• Своя Мамка
  • Репутація: +133/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Нам в роддомі педіатр порекомендувала зробити УЗД серця,бо були шуми. Я незнаю коли б зробила, та чи взагалі б зробила, але попали в 2 тижня в лікарню і там обов"язково роблять. Виявилося що в малої є відкрите овальне вікно. Потім в 3 міс робили повторно. І сказали ще  до року повторити.
Я другий раз робила там де й перший - у дитячій обл лікарні, на 2 поверсі

Offline Lesjynya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +107/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іра 2 роки 11 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
ми робили нейросонограму недавно,і ще маємо робити, тому що тім"ячко в дитинки ще не заросло(( це не боляче,але Іринка дуже плакала,боялась і не хотіла лягати

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
Ми напевно теж робили нейросонограму. Коли малий народився то це в роддомі робили УЗД голівоньки я думаю це воно і було. Зразу запитали чи була патологія плаценти. А потім ми їздили у Львів коли малому було 1,5 міс. також дивились то сказали що все добре.

Offline Olga21

• Щастя - це жити для тих, кого любиш, і знати, що хтось живе заради тебе…
  • Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія і Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Робили вже два рази на Коновальця в обласній на першому поверсі.
When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile.

Offline Alia_T

• Свідома Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Нам в місяць невропатолог сказала зробити  нейросонографію. То ми на Коновальця їздили. Вона хотіла переконатись, що з малятком все добре

Offline Leontina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • Тільки діти допоможуть дізнатися яким запасом терпіння ви володієте
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко і Матвій
нам теж призначили УЗД голови, бо ми родились з великим тімячком, і ми їздили в 3 місяця, потім в пів року, а зараз звон треба їхати, незнаю чи це дуже шкодить, но раз кажуть що потрібно я їду, бо сама вже переживаю що там таке може бути))  Підскажіть, це дуже шкідливо, і на що це УЗД впливає??
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Цитувати
нам теж призначили УЗД голови, бо ми родились з великим тімячком, і ми їздили в 3 місяця, потім в пів року, а зараз звон треба їхати, незнаю чи це дуже шкодить, но раз кажуть що потрібно я їду, бо сама вже переживаю що там таке може бути))  Підскажіть, це дуже шкідливо, і на що це УЗД впливає??
УЗД дослідження не шкідливе, робити його можна часто. Є поодинокі відомості, що не варто робити у перші тижні вагітності, але це повністю не доказано.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Leontina

• Свідома Мамка
    • Награды
дуже дякую, якщо можна ще питання, ми на УЗД ходимо дивитись чи не росте кіста, скажіть це щось дуже серйоно, бо лікарі толком нічго не кажуть, кажуть тільки що це в кожної другої дитини, до року має розсмохтатись, а я переживаю))!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
дуже дякую, якщо можна ще питання, ми на УЗД ходимо дивитись чи не росте кіста, скажіть це щось дуже серйоно, бо лікарі толком нічго не кажуть, кажуть тільки що це в кожної другої дитини, до року має розсмохтатись, а я переживаю))!!
Не зрозуміла, киста чого? Де розміщена? Напишіть заключення УЗД
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Leontina

• Свідома Мамка
    • Награды
киста 3мм в голові, заключення у лікаря, це все що я памятаю, ми ходили 3, потім в6 дивились, сказали що не росте, значить все добре, але треба прийти на ще одне УЗД!

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
киста 3мм в голові, заключення у лікаря, це все що я памятаю, ми ходили 3, потім в6 дивились, сказали що не росте, значить все добре, але треба прийти на ще одне УЗД!
Без заключення важко зорієнтуватися, тому що залежить де саме вона розміщена. Киста у вас невилика, необхідно просто спостерігати. Вона може бути присутня все життя і зовсім не вливати на здоров'я.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
Наша педіатр. побачила що коли малюк плакав в нього зявився трикутник синів навколо губ. І каже що можуть бути проблеми з серцем при нагоді зробити УЗД. Нам робили в роддомі в перші дні то сказали що все добре. Напевно як потепліє поїду на Коновальця робити УЗД чи може десь в іншому місці краще роблять бо з того УЗД кишково-шлугкового тракту що нам зробили на Коновальця в Львові хірург Охмадиту довго сміявся (не  було вказано жодного показника)

Offline SuperPS

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 1,5роки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
зараз практично всім призначають узд, це повязано з екологією і харчуванням під час вагітності+травми під час пологів. Знайомий лікар нас запевнив що це цілком безпечно. Під час вагітності ми ж ходили на узд, і зараз це теж саме.

Offline geromi

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +58/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юрій
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
я робила Юрчику узд черевної порожнини в місяць та в 6міс, а також узд тімячка. все по направленню та і саиій було цікачо чи все добре. d140

Offline таня

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: таня
Ми колись робили в Царук нам порадила завідуюча на Коновальці.Мені сподобалась.Ходжутепер до Шутки у ВІТА цетр.ТАм 70грн всього черги нема і блисько додому.