Автор Тема: УЗД для діток. Чи потрібно робтити УЗД немовлятам? Нейросонограма  (Прочитано 26285 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Ми ще не робили ні разу, нам ніхто не призначав. Але я думаю що нічого такого в тому щоб зробити дитині УЗД немає! d104

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
НАм лікарка не призначала УЗД, і я навіть ніколи про це не думала, якщо дитину нічого не турбує, то я б не робила.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
мому синочку ще в роддомі сказали зробити УЗД голівки Ми зробили, все було практично в межах норми і нас відпустили додому під нагляд дільничного невропатолога і сказали щоб знову зробили УЗД в місяць. Десь в місяць ми планово пішли на огляд до невропатолога. Вона нам сказала, що з дитиною все добре і ніяких облучень дитині не треба!

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
ну це так само як і при вагітності, не рекомендується більше 4-ох разів, а як якісь проблеми або просто лежиш на передродовій то роблять скільки влізе, я за вагітність робила УЗД десь разів 5 або й 6+3 рази біопрофіль разом получається 8-9 разів це ще не враховуючи доплер, ну і не можу я сказати що це чимось пошкодило мені чи дитині, звичайно що так не має бути і я цього не схвалюю, все має бути в межах розумного, але ще раз скажу що краще перестрахуватися

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
І на мою думку провірити дитинку не зашкодить навіть якщо не має на те ніяких показів, провірите будете впевнені, що ваша дитинка повністю здорова, а так ще іноді можливо вас буде це гризти. Думаю шкоди від УЗД не буде. Нам також назначали нейросонограму і УЗД серця, то на серденько має вічко, то у нас планове УЗД серця в 9 місяців. А ще як з бронхітом попали до одного лікаря з старшою дитиною, то також посилав на УЗД всіх органів, то виявилось що у неї трошки низько розміщені нирочки, то не має нічого страшного, але в 6-7 років маємо їх перепровіряти. Так що я за УЗД. Лишній раз перепровірити не зашкодить. ІМХО.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
Ми ходили на УЗД черевної порожнини, були коліки от і пішли на всяквипадок, не бачу нічого поганого в цьому.
УЗД нешкідливе, якщо б було шкідливе, то було б на нього обмеження по кількості на якийсь проміжок часу, так як наприклад Ренген, раз на рік для доросої людини, не більше, а більше тільки в крайній потребі

Offline Просто Юля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +233/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, 20 травня 2011р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
УЗД то не шкідливе, але сам процес...мій малюк би був в істериці, якби йому на тіло вилили той бридкий холодний гель d24

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
а мій нормально переносив,ми коли  лежали в лікарні в піврочку то йому робили узд всіх органів,то він не розумів і з цікавістю наблюдав...а після народженнями 2 рази робили уздголівки,бо були кисти.то теж все нормально було!

Online Вітка-Квітка

• Своя Мамка
  • Репутація: +134/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ерік,Заріна.
  • Ваше справжнє ім’я: Віта
Нам в 1 місяць невропатолог назначила УЗД голівки,бо побачила,що дитинка не спокійна і "мало" набрав-750гр.Зробили-все добре.Просто малючок не доїдав,купила суміш і все стало добре,а вона поназначала купу якихось заспокійливих мені і йому.

Offline Kreollina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +12/-0
  • Не бери за истину то, что видишь чужими глазами.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка Юлічка
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
а в мене навіть не питалися чи можна чи не можна робити тото узд, як після родів в лікарні з малою була. і як я пробувала сказати що того не треба чи не хочу мені лікарка в відповідь казала "ви що мене вчити будете, як дитину вашу лікувати?", як результати найшли купа болячок яких і не існувало, і взагалі до сих пір не можу поняти від чого моїй малій кололи тоді антибіотик, добре що на узд ні до чого придертися не могли, а от через ту лікарню ще нейросонограми мусили робити багато разів. і тільки показувати результат, без всякого лікування все пройшло.

Online Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Моя Настя абсолютно не боялася, їй навпаки подобалося, вона ловила руками той прибор і хотіла помагати d27

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +876/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Ми з трьох місяців робили нейросонограму в обласній, бо гідроцифальний синдром у нас. Переносив коли як, коли задурювався, а іноді плакав так , що ну. А той гель дійсно бридкий,ще й погано стирається.Але ми робили, і будемо ще в рік, тому , що в нашій ситуації, відмовлятись - було б безвідповідально.
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +97/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
І ми  в місяць робили нейросоннографію. Невропатолог сказала у 4 будемо ще раз, але щось у чотири вона і незгадала, я і не заікалася бо попередній раз все було в нормі. А от ренген у місяць робили(((((

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
Цитувати
шоб провірити стан дитини каже шо то треба діткам робити
ми в одного лікаря, та нам нічого такого не казали і ми нічого не робили. d104

Offline Танюська

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Синчок народився з гематомкою на голові то нам ще в роддомі УЗД зробили, прийшла собі УЗДистка в палату з таким собі ноутбуком, спеціальним видно, і тим приборорм яким водить по тілу, зробила дала заключення.Це було потрібно щоб знати чи гематомка тільки ззовні чи ще й в середені. А в 2 місяця ми знов робили нейросонографію, лікар сказав, що то всім діткам з гематомками таке роблять (хоч гематомка на той час у нас вже пройшла), зробили тай спокійні. І доречі шкідливість УЗД ніким ще не доведена, тому краще боятися того повітря яким ми дихаєм і тої їди якою харчуємося ми і наші дітки.  d111

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
А я б робила тільки по направленню від лікаря. Звичайно, якщо є потреба і лікар наполягає, то відмовлятися від УЗД не варто. Але коли з дитинкою все в порядку  навіщо робити ?

Offline sofijka21

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
Я тут новенька, але скажу свою думку УЗД варто робити раз в рік, навіть якщо і дитина почуваться добре. Тому якщо лікар назначив робіть. У мене теж дитина почувалася добре, нічого не турбувало, перед прививкою лікар направив на аналізи і УЗД. Аналізи були в нормі, а от УЗД виявило, що у нас не все добре і при нашій хворобі категорично протипоказані прививки, навіть зараз після лікування нам не можна 2 роки робити прививки. Не дай Боже нікому такого як у  нас, але зараз я вважаю, що узд варто робити